خانه / اخبار داغ / مصاحبه شنیدنی “فرزاد حسنی” درباره جدایی و طلاق از آزاده نامداری + صوت

مصاحبه شنیدنی “فرزاد حسنی” درباره جدایی و طلاق از آزاده نامداری + صوت

مصاحبه فرزاد حسنی با برنامه رادیو من در رادیو جوان ، اولین گفتگوی فرزاد حسنی بعد از طلاق و ماجراهای بعدیش … پس از رسانه ای شدن جدایی فرزاد حسنی و آزاده نامداری تاکنون مصاحبه های بسیاری از آزاده نامداری شاهد بودیم ولی فرزاد حسنی تاکنون تنها سکوت کرده است.

همسر فرزاد حسنی همسر آزاده نامداری طلاق فرزاد حسنی طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهران دوستی

قسمتهای مهم این مصاحبه را به صورت گزارش در ادامه مشاهده می کنید. فایل صوتی این گفتگو نیز در پایان خبر برای استفاده کاربران قرار داده شده است.
1- ابتدای این مصاحبه فرزاد حسنی و مهران دوستی مجری برنامه در مورد فضولی صحبت می کنند. یکی از شنوندگان تماس گرفته و درخواست داده از کلمه کنجکاو استفاده شه ولی فرزاد حسنی با ادبیات مدعیانه خاص خودش کماکان اصرار به استفاده از کلمه فضول دارد.
2- فرزاد حسنی در مورد استفاده بیش از حدش از کلمه “من” می گوید و اینکه من فرزاد حسنی را از من گوینده و من شاعر و من هنرپیشه بیشتر دوست دارد.
3- تماس هایی از شنوندگان پخش میشه و یک طرفه و جانبدارانه تماس هایی در کوبیدن قضیه فضولی در حال پخش هست. سوال جدی این هست آیا همه شنوندگان این برنامه الان فقط در مورد کلمه فضولی صحبت می کنند؟ هیچ شخصی سوالی از فرزاد حسنی نداره؟
4- مجری برنامه مهران دوستی از فرزاد حسنی درخواست می کنه یک آهنگ درخواست بده و فرزاد حسنی درخواستی قلقلک دهنده داره : میشه نگام کنی، راحت شه زندگیم، چشم برندار ازم، میپاشه زندگیم، هر کس به جز تورو، انکار میکنم، من عاشق توام، اقرار میکنم
5- نزدیک یکساعت از برنامه یک و نیم ساعته گذشته و مهران دوستی و فرزاد حسنی کماکان شنوندگان خودشون رو در انتظار گذاشتند و در حال گپ و گفت در مورد فیلمهای سینمایی و دیالوگ گویی هستند.
همسر فرزاد حسنی همسر آزاده نامداری طلاق فرزاد حسنی طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهران دوستی
6- سوال یکی از شنوندگان از فرزاد حسنی پرسیده میشه : کدام سکانس سینمایی رو از همه بیشتر دوست دارید!!!!؟ و فرزاد حسنی هم پاسخ میده. صحنه ای از فیلم کازابلانکا!!!!!
7- ادامه مصاحبه در مورد فن بیان هست و کمبود مجری و گوینده تو رادیو و تلویزیون.
8- مهران دوستی : شنوندگان سوالات بسیار زیادی از فرزاد پرسیدند، راجع به اینکه فرزاد چه آهنگی دوست داره، سفر کجا میره، گواهینامه داره!!!!!!!!!! شنوندگان اینها اینترنت دارند؟ از فضای مجازی خبر دارند؟
9- شعر خوانی فرزاد حسنی و مهران دوستی، غزلی عاشقانه رو دوئت می کنند. قبل از غزل خوانی فرزاد حسنی جملات کوتاهی در مورد نحوه عاشقی بیان می کنه.
10- خوب من، خوب من، حیف است حال خوبمان را بد کنیم… فرزاد حسنی غزل خوانی عاشقانه رو شروع می کنه…. دل به دریا میزنم من، دل به دریا میزنم من، دل به دریا میزنی؟ اجرای زیبایی از مهران دوستی و فرزاد حسنی. این غزل خوانی زیبا در دقایق پایانی فایل صوتی سوم قرار دارد. دقیقه شانزدهم این فایل را حتما بشنوید.
11- برنامه با کنایه های فرزاد حسنی در مورد بیان نکردن مسائل شخصی در رسانه های عمومی به پایان میرسه.
سکوت معنا دار فرزاد حسنی و دعوت مردم به عدم فضولی!! در زندگی شخصی اش شاید بزرگترین دست آورد این برنامه باشد.

دریافت فایل صوتی گفتگوی فرزاد حسنی و مهران دوستی قسمت اول  نیم ساعت اول

همسر فرزاد حسنی همسر آزاده نامداری طلاق فرزاد حسنی طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهران دوستی

دریافت فایل صوتی گفتگوی فرزاد حسنی و مهران دوستی قسمت دوم، نیم ساعت دوم
همسر فرزاد حسنی همسر آزاده نامداری طلاق فرزاد حسنی طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهران دوستی
دریافت فایل صوتی گفتگوی فرزاد حسنی و مهران دوستی قسمت سوم، نیم ساعت سوم

همسر فرزاد حسنی همسر آزاده نامداری طلاق فرزاد حسنی طلاق آزاده نامداری بیوگرافی مهران دوستی

۱۰ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. چقدرم هم فرزاد هم آزاده خوش چهره ن!

  • این فرزاد حسنیو من میشناسم یه ادم … و اشغالیه دومی نداره به جونه مادرم گفتم این دختره معصوم حیف شد میدونستم طاقت نمیاره

   • آقا وحید بعد سلام بهت می گم، طرز حرف زدنت رو تغییر بده، مادرت بهت طرز حرف زدن یاد نداده…..

  • آبروی یه مسلمان رو برن درست نیست،ولی خوبه مردم بدونن این فرزاد حسنی چه عوی تمام عیاریه!همون موقع ها که ممنوع التصویر بود تو نیروی انتظامی پرونده های سنگین اخلاقی داشت!این رو یه پلیس که مسئول رسدگی به اون پرونده ها بوده بهمون گفته!

 2. از اول هم زوج ناجوری بودند و وصلتشان باعث تعجب همگان گردید چطور این وصلت باعث موافقت والدینشان گردید عجبا

 3. نامداری وحسنی هر دو مغرور وخودخواه هستند دونفر باید همو تکمیل کنند نه عین هم باشند پس نه ب نامداری با مذهبی بازیش نه حسنی با رله بودنش

 4. به نظرم فرزاد حسنی ی آتویی دست آزاده داده

 5. خواهش میکنم نه بد حسنی رو بگید نه نامداری رو گناه داره……….پرونده های سنگین اخلاقی چی هست….اگر این طور بود صداش در میومد و آزاده هم میفهمید…..دو نفر آدم نتونستن زندگی کنن……..حالا ما باید مواظب باشیم تهمت و حرفی نزنیم که دامنگیرمون بشه….

 6. با نظر وحید موافقم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*