خانه / سیاسی / فحاشی حامی “اوباما” به ایرانیان

فحاشی حامی “اوباما” به ایرانیان

مشاور ویژه اوباما در امور خاورمیانه و حامی اصلی مالی او در انتخابات سال ۲۰۱۲ در اظهارات بی‎شرمانه‎ای، مردم ایران را «حرام‎زاده» خطاب کرده و اعلام کرد که اگر بجای نتانیاهو باشد، آنها را بمباران خواهد کرد.

بیوگرافی هایم سابان

به گزارش رجانیوز، هایم سابان ، سرمایه‎دار دموکرات آمریکایی که اصالتاً اسرائیلی بوده و از پدر و مادری اسرائیلی متولد شده است، در کنفرانس شورای یهودیان آمریکا در اظهاراتی مقابل شلدون ادلسون، دیگر سرمایه دار جمهوریخواه آمریکایی گفت در صورتی که مذاکرات هسته ای ایران برای اسرائیل نتیجه ای نامساعد در پی داشته باشد، اگر جای نتانیاهو باشم، به ایران حمله خواهم کرد.

وی (در کمال بی شرمی و با الفاظی قبیح) در اظهارات خود مقابل ادلسون در هتل هیلتون واشنگتن گفت: اگر به جای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل باشم، در صورتیکه غرب با ایران توافقی نماید که از نظر وی برای اسرائیل خطرناک به حساب بیاید، «این حرام‎زاده‎ها را بمباران خواهم کرد». این درحالی است که سابان در انتخابات سال ۲۰۱۲ حمایت مالی گسترده ای از باراک اوباما نموده و در سال ۲۰۰۸ نیز از هواداران هیلاری کلینتون به حساب می آمد. وی ضمن اظهار امیدواری برای اینکه لایحه ی پیشنهادی سناتور لیندسی گراهام درخصوص رأی آری یا نه به توافق بالقوه با ایران، با موافقت نمایندگان مواجه شود، گفت: «ما باید گام هایی را بر می داشتیم که نشان دهد ما، ایالات متحده آمریکا، با کسی شوخی نداریم و در کار خود جدی هستیم».

وی تأکید کرد، گزینه نظامی باید «واقعاً یک گزینه باشد نه فقط یک لقلقه زبان». توهین بی‎سابقه این سرمایه‎دار بزرگ دموکرات – یهودی امریکا به مردم ایران در شرایطی مطرح شده است که چندی پیش وندی شرمن، یکی دیگر از سیاستمداران دموکرات امریکا نیز ژنتیک مردم ایران را فریبکار خوانده بود. این در حالی است که برخی جریانات رسانه‎ای در تلاش هستند تا مواضع جریان دموکرات نسبت به ایران را معتدل‎تر از جمهوری‎خواهان امریکایی عنوان کنند، حال آنکه سابقه سی و پنج ساله پس از انقلاب نشان داده است اقدامات توام با کینه دموکرات‎ها نسبت به ایران بسیار گسترده‎تر از جمهوری‎خواهان امریکایی بوده است به نحوی که از میان ۱۸ فرمان اجرایی رئیس جمهور امریکا بر علیه ایران پس از انقلاب، تعداد ۹ فرمان توسط باراک اوبامای دموکرات به امضاء رسیده است. قطعا لازم است توهین کم‎سابقه مشاور رئیس جمهور امریکا به مردم ایران، با پاسخ محکم و جدی دستگاه دیپلماسی کشور مواجه شود تا روشن شود که بواسطه کدام رویکرد، سیاستمداران امریکایی به چنین گستاخی و وقاحتی رسیده اند که به خود اجازه دهند نسبت به مردم ایران اینگونه سخن بگویند.

 

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. به قول سعدی علیه الرحمه عاقلان دانند : حرامزاده کیست!!!!!!!!! این یهودیها نه تنها حرامزاده که حرام لقمه هم هستند و مطمئن هستم اگر می توانستند ضربه ای به ایران عزیز وارد کنند لحظه ای تامل نمی کردند و به فرموده امام عزیز آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند .

  2. .. نخور مرتیکه ب عوضی …زاده شماییین که ناموستون در اختیار همه س و عمومیه و استفاده مشترک دارین-در ضمن اگه رئیس جمهئر اسرائیل میتونست .وه بخوره میخورد زورش به ایران نمیرسه -ایرانیای وطن پرست لایک لطفا

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*