خانه / جالب و خواندنی / بچه پولدار های بی حجاب تهرانی بر گشتند/ شغل این افراد خوردن و خوابیدن است! + عکس

بچه پولدار های بی حجاب تهرانی بر گشتند/ شغل این افراد خوردن و خوابیدن است! + عکس

عکس‌های جدیدی از اینستاگرام «بچه پولدارهای تهران» در دو روزنامه معتبر بریتانیا (دیلی میل) و آمریکا (واشینگتن پست) منتشر شده است! اینستاگرام بچه پولدارهای تهران که مدتی بسته شده و رونقی نداشت، بار دیگر فعال شده است.
میلیاردرهای تهران ثروتمندان ایران بچه پولدار تهرانی بچه پولدار ایرانی Rich Kids Of Tehran
The Rich Kids Of Tehran claims to reveal the glamorous lifestyle of the young people of Iran
بچه پولدارها همان هایی هستند که اغلب شغلشان، خوردن، خوابیدن و است و اگر هم فعالیتی می کنند یا عرقی می ریزند در باشگاه های بدن سازی است، شغلی که به لطف ثروت پدرانشان از امنیت بالایی هم برخوردار است و می توان حالا حالاها روی آن حساب کرد.
ساعت حدود ۷.۳۰ شب را نشان می دهد و کارواش خیابان باقرخان پر است از ماشین های مدل بالا.میانگین سن صاحبان این ماشین ها کمتر از ۳۰ سال به نظر می رسد حتی در میان آنها نوجوان هم دیده می شود. “هزینه شستن یک اتوموبیل “بنز” یا “بی ام دبلیو” در این کارواش به ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان هم می رسد، هرچند مشتریان این کارواش می گویند اینجا ارزان تر از کارواش های دیگر است! ” این موضوع را یکی از کارکنان کارواش هم تایید می کند و ادامه می دهد: مشتری های ثابت ما اکثرا جوان هستند و هفته ای یکبار برای شست و شوی اتومبیل هایشان به اینجا می آیند.
میلیاردرهای تهران ثروتمندان ایران بچه پولدار تهرانی بچه پولدار ایرانی Rich Kids Of Tehran
 چند کیلومتر آنطرف تر در خیابان ایران زمین شهرک غرب، پارکینگ مجتمع تجاری گلستان به خود می بالد که اتومبیلی کمتر از ۵۰ میلیون تومان در خود جای نداده! درست در طبقه همکف مجتمع تجاری ساعت فروشی لوکسی است که برخلاف انتظار مشتریانش برای خرید بعضی از برندهای خاص مذت ها در انتظار می مانند، اجازه عکسبرداری و فیلمبرداری از ویترین مغازه را نمی دهد و می گوید: تنها واردکننده ساعت های “لکچری” و به روز دنیاست.از او در مورد گران ترین ساعت فروشگاه که سوال می کنم ساعتی طلایی رنگ را نشانم می دهد که قیمت ندارد. می گوید این ساعت به بالاترین قیمت پیشنهادی فروش می رود و فعلاً قیمت پایه آن۳۰ میلیون تومان است! وضعیت کت و شلوار،مانتوهای مارک دار،کفش و کیف،حتی دکمه سرآستین هم به همین شکل است.
میلیاردرهای تهران ثروتمندان ایران بچه پولدار تهرانی بچه پولدار ایرانی Rich Kids Of Tehran
برخلاف اوضاع نه چندان مناسب مالی بیشتر خانواده های ایرانی در سال های اخیر از سوی دیگر ظهور “پدیده بچه پولداری” در شهرهای بزرگی همچون تهران در حال رشد است، جوانانی که اغلب کار و باری به معنای آنچه در زندگی آدم های متوسط جامعه مرسوم است ندارند.جیب اکثر آنها از پول پدر و مادر پر می شود و مثل ریگ هم خرج می کنند.
براساس آمارهایی که مرکز آمار ارایه داده است ۶.۵ میلیون نفر در بین سال های ۸۴ تا ۹۲ بر تعداد افراد غیرفعال کشور افزوده شده است آماری تکان دهنده و تامل برانگیز که نشان می دهد در حال حاضر ۳۹.۵ میلیون نفر از جمعیت کشورهیچ شغلی ندارند و با اینکه در سن کار قرار دارند در توسعه اقتصادی کشور نقشی را بر عهده نگرفته و تنها مصرف کننده اند. بر این اساس بخش زیادی از این جمعیت دختران و پسران جوانی هستند که متکی به درآمد پدر و مادر هستند و از بیزینس های پدر امرار معاش می کنند، هرچند همه این ۳۹.۵ میلیون نفر از اقشار مرفه نیستند اما تعداد بچه پولدارهای بیکار هم چندان کم نیست.
میلیاردرهای تهران ثروتمندان ایران بچه پولدار تهرانی بچه پولدار ایرانی Rich Kids Of Tehran
ترویج زندگی اشرافی در جامعه
صرف نظر اززندگی برخی از پدران و مادران پولدار جامعه که تعداد آنها برحسب وضعیت اقتصادی کشور روز به روز بیشتر می شود، گذران زندگی دختران و پسران این خانواده های مرفه از ابعاد مختلف قابل بررسی است که خواسته یا ناخواسته اثرات سویی در جامعه به همراه دارد.
ترویج زندگی اشرافی به روش های مختلف اگرچه ممکن است اثرات منفی کوتاه مدتی روی افراد بزرگسال بگذارد اما به عقیده رفتارشناسان این سبک زندگی برای جوانان امروز الگو شده و ابعاد زندگی آینده سازان کشور را تحت الشعاع قرار می دهد موضوعی که در حال حاضر شاهد آن هستیم.
بچه پولدارها همان هایی هستند که اغلب شغلشان، خوردن، خوابیدن و است و اگر هم فعالیتی می کنند یا عرقی می ریزند در باشگاه های بدن سازی است، شغلی که به لطف ثروت پدرانشان از امنیت بالایی هم برخوردار است و می توان حالا حالاها روی آن حساب کرد.
کافیست یک شب سری به خیابان های فرشته،جردن،ایران زمین ،شهید اندرزگو و فرمانیه بزنید، در این خیابان ها کالبد جامعه زیر و رو شده است از خانه های چند میلیاردی گرفته تا ماشین هایی که فقط هزینه گمرک آنها به چند صد میلیون تومان می رسد، در این نقطه از شهر همه چیز متفاوت است خیلی از مردم پایین شهر که برحسب اتفاق وارد این خیابان ها می شوند برای لحظه ای هم که شده به فکر فرو می روند، اینجا فرمان ماشین های میلیاردی بیشتر در دست جوان های ۲۵ تا ۳۰ سال می چرخد که البته دارایی آنها تنها به اتومبیل گران قیمت خلاصه نمی شود.
میلیاردرهای تهران ثروتمندان ایران بچه پولدار تهرانی بچه پولدار ایرانی Rich Kids Of Tehran
بیکاری بچه پولدارها با جیب پر پول
سهیل یکی از همین بچه پولدارها است که نمی خواهد نام فامیلش فاش شود.او متولد سال ۶۹ است و برخلاف بیشتر هم نسلان متولد دهه ۶۰ از زندگی اش راضی است.
از او می پرسم قیمت ماشینش چقدر است؟ می گوید ۱۶۰ میلیون تومان و ادامه می دهد: این را پدرم برایم خریده درعوض سربازی رفتنم.
از کار و بار و محل درآمدش سوال می کنم و می گوید: کار خاصی ندارم هزینه زندگی،خرید و تفریحاتم را از خانواده تامین می کنم.وقتی از خانه بیرون می زنم مادر،پدر و اگر پدربزرگم خانه باشد هرکدام ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزارتومان خرج آن روز را در جیبم می گذارند.
در پاسخ این سوالم که اگر روزی پدر و مادر و خانواده پول به تو ندهند آیا توانایی گذران زندگی ات را داری؟ می گوید: قبل از رفتن به سربازی یک ماه که دوستانم سفر اروپایی بودند و تنها بودم، تصمیم گرفتم در یک صرافی مشغول به کار شوم حقوقش برایم مهم نبود و برای گذران روزم به آنجا رفتم. آخر ماه ۸۰۰ هزار تومان که خرج حداکثر دو روز من بود به عنوان دست مزد گرفتم خاطره خوبی بود و البته چیزهای زیادی هم آنجا یاد گرفتم.
از تفریحات سفرهای اروپایی سهیل که بگذریم ،جت اسکی،آفرود،اسکی ،پاراگلایدر تفریحات سالم و البته گرانقیمتی است که روزهای تابستان و زمستان او را پر می کند.می گوید از زندگی اش راضی است وهیچوقت طعم بی پولی را نچشیده!
با وجود آنکه در خبرها و گوشه کنار جمعیت مولتی میلیاردرهای تهران تنها ۲ تا ۵ درصد عنوان می شود اما ماشین های گرانقیمت که خیابان های لوکس تهران را قُرُق کرده اند چیز دیگری را نشان می دهد.
سهیل با خنده از نقشه های دور و درازی می گوید که بعد از هر مذاکره مالی پدر در بیزینس های بزرگ برای سهم خود می کشد.
میلیاردرهای تهران ثروتمندان ایران بچه پولدار تهرانی بچه پولدار ایرانی Rich Kids Of Tehran
تاثیرپذیری جوانان خانواده های متوسط از بچه پولدارها
امان الله قرایی مقدم،جامعه شناس و استاد دانشگاه در این مورد معتقد است: سرمستی جوانان خانواده های پولدار که اکثرا چشم به جیب پدرانشان دوخته اند برای اقتصاد و رفتار جامعه مضر است. در شرایطی که بیکاری بر جامعه مستولی شده عادت های این جوانان پولدار در جامعه که با وجود بیکاری، جیبی پر پول دارند بر اکثریت جامعه غالب می شود.
وی می افزاید: وقتی جوانی از یک خانواده متوسط و فقیر با فردی هم سن و سال خود اما ثروتمند و مرفه رو به رو می شود و زندگی خود را با او مقایسه می کند ممکن است در صورت داشتن زمینه های خارج از عرف وارد کار خلاف شود.متاسفانه عده ای از جوانان از خانواده های تازه به دوران رسیده دارایی خود را به نمایش می گذارند که به تازگی در صفحات شبکه های اجتماعی شاهد آن هستیم.
قرایی مقدم می گوید: بخش اعظم جامعه از دارایی که آنها به نمایش می گذارند محرومند و گمان می کنند حقشان خورده شده و دست عده ای خاص در جامعه است و این موضوع دو گانگی و تنش اجتماعی میان طبقات ضعیف و قوی را بیشتر کرده و از تبعات آن شاهد افزایش دزدی، زورگیری و یا سایر جرائم خواهیم بود.
وی با انتقاد از نحوه تربیت اکثر فرزندان خانواده های مرفه در جامعه می گوید: وقتی فرزندان خانواده های پولدار برای مشاوره به ما مراجعه می کنند شاهد وجود مشکلات عدیده تربیتی در آنها هستیم.اغلب آنها افراد وابسته ای بار آمده اند که بدون تکیه گاه نمی توانند زندگی کنند.استقلال بیشتر این جوانان در داشتن یک خانه مستقل،ویلا و ماشین خلاصه شده است و توانایی تصمیم گیری های بزرگ در زندگی از آنها سلب شده است آن هم به دلیل نوع غلط تربیتی که والدین آنها پیش گرفته اند.
میلیاردرهای تهران ثروتمندان ایران بچه پولدار تهرانی بچه پولدار ایرانی Rich Kids Of Tehran
ناهنجاری سندروم هیسترویونی در کمین جوانان مرفه
مجید ابهری،رفتارشناس هم معتقد است:‌ تجمل زدگی به یک فرهنگ تبدیل شده، فرهنگ مسمومی که در دراز مدت و در صورت کنترل نشدن می تواند فرهنگ اصیل را تحت الشعاع قرار دهد.
وی با اشاره به اینکه فرزندان خانواده های پولدار در ایران اغلب به ناهنجاری رفتاری سندروم هیسترویونی مبتلا هستند می افزاید: یکی ازناهنجاریهای روانی رفتاری سندروم هیسترویونی یا عقده خودنمایی می‌باشد که بعضی ازافراد دچاراین ناهنجاری بوده وبرای ارضای خواسته خود دست به اقداماتی می‌زنند ازقبیل ساخت صفحه بچه پولدارتهران وامثالهم در شبکه های اجتماعی و برای ارضای کاستی ها وخلع روانی و روحی، دراینگونه صفحات عضو می‌شوند و در این مسابقه ورقابت مصرف گرایی واشراف زدگی آغازمی شود.
بعضی ها که توانایی رقابت ندارند به فساد آلوده شده و دست به دزدی و اختلاس می‌زنند تا ازدیگران به قول خودشان کم نیاورند. اثری که اینگونه رفتارها بر جامعه دارد ارائه الگوهای ناهنجاررفتاری برای نوجوانان وجوانان و دعوت آنها به رفاه اشرافی،راحت طلبی ومصرف گرایی است وفساد رفتاری اقتصادی وفرهنگی را بدنبال دارد .
میلیاردرهای تهران ثروتمندان ایران بچه پولدار تهرانی بچه پولدار ایرانی Rich Kids Of Tehran
یک پای فرهنگ سازی می لنگد
تارا حسینی وند آسیب شناس و استاد دانشگاه عقیده دیگری دارد. وی معتقد است:‌ پدران و مادران، نظام آموزشی و رسانه ها در شکل گرفتن چنین پدیده هایی آسیب زا در جامعه که میان ثروتمند و فقیر خط کشی می شود دخیل هســتند، وقتی در سریال های ما آدمی که در یک خانه معمولی روی یک تخت نشســته و بیکار هم هست آدم خوب سریال می شود و آن کسی که ماشین مدل بالا و کارخانه دارد یا دزد است یا کلاهبردار، خودمان با رفتارهایمان این باور را پرورش می دهیم.
او می گوید:‌ به اعتقاد من ما باید در سیاست گذاری های کلان این آدم ها را درگیر امورات اجتماعی کنیم و منفعت اجتماعی برای همگان ایجاد کنیم. امروزه بزرگترین دانشگاه های دنیا توســط خیرین اداره می شوند، ما نمی توانیم قشر ثروتمند را به عنوان خیر به مکان های آکادمیک دعوت کنیم بــه این خاطر که در برابر آنها جبهه می گیریم و به آنها برچســب میزنیم. من این را قبول دارم که در تمام دنیا این ناهماهنگی وجود دارد ولی کشورهای دیگر با زیرکی خاصی این آدمها را جذب کردند.
میلیاردرهای تهران ثروتمندان ایران بچه پولدار تهرانی بچه پولدار ایرانی Rich Kids Of Tehran
حسینی وند می افزاد: من پولدارشــدن را فی نفســه یک امر ضدارزش و بد نمیدانم اما فردی که پولدار می شــود در جامعه ما آیا مالیات خود را پرداخت می کند؟ آیا دین خود را به جامعه ادا می کند؟ اگر دولت از طریق مالیات تقویت می شد دیگر چه نیازی داشت که به منابع دیگری فشــار بیاورد که بتواند درآمدزایی کند و از گروه های اجتماعی دیگر مثل کارمندان مالیات بگیرد؟ باید شــرایط به گونه ای ایجاد شود که آدمها درمسیر منطقی رشد کنند. لذا فرد برای پولدار شدن باید مسیری را طی کند که هم ارزش های فکری اش و هم از نظر روحی و شخصیتی رشد داشته باشد و اگر فردی اینگونه پولدار شود می داند که چگونه از این پول استفاده کند و چگونه برای جامعه مفید باشد و دین خود را به جامعه ادا کند.
هرچند به گفته جامعه شناسان و اهل فن نگاه “دو قطبی” و “صفر و یکی” به افراد جامعه گسست هایی در ابعاد مختلف ایجاد می کند اما پدیده هایی در جامعه خودنمایی می کنند که ناخواسته عده ای از افراد جامعه را یک سو و عده ای را در طرف دیگر قرار می دهد
میلیاردرهای تهران ثروتمندان ایران بچه پولدار تهرانی بچه پولدار ایرانی Rich Kids Of Tehran
میلیاردرهای تهران ثروتمندان ایران بچه پولدار تهرانی بچه پولدار ایرانی Rich Kids Of Tehran
میلیاردرهای تهران ثروتمندان ایران بچه پولدار تهرانی بچه پولدار ایرانی Rich Kids Of Tehran
میلیاردرهای تهران ثروتمندان ایران بچه پولدار تهرانی بچه پولدار ایرانی Rich Kids Of Tehran
میلیاردرهای تهران ثروتمندان ایران بچه پولدار تهرانی بچه پولدار ایرانی Rich Kids Of Tehran

۲۳۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. سلام
  لطفا یه بخش ارتباط با ما در سایتتان بزارید
  بعضی از عکس ها و مطالبتون اصلا خوب نیست و مفسده دارد
  لطفا خذفشون بفرمایید

  • برو بابا … .خفه کردید ملت و

  • سس تو جات رو ساندویچه اینجا چیکارمیکنی عاموووووو؟؟خخخ..برید ببینید باباهای این بچه ها کیا هستن؟؟؟؟من وشما هم داشتیم عشق وحال میکردیم..ما یارانمونو که میگیریم تا چند روز کسی روتحویل نمیگیریم.خخخخ

  • محمود و ناشناس..
   شما از بچه پولدارا دلتون پره سر این بیچاره خالی می کنین؟
   می گه خوب نیست، راستم می گه همه که تو این فازا نیستن براشون عادی باشه.والا
   حالا دیگه کسایی که می خوان آدم باشن اخ و پیف شدن؟؟؟؟؟؟؟؟ والا

 2. خدا مروجین فساد رو ذلیل و به خاک سیاه بنشونه.

 3. باباهای این بچه ها یه زمانی مستضعف بودن الان دیگه نیستند.
  بهرحال؛ تغاری بشکند ماستی بریزد / شود دنیا به کام کاسه لیسان

 4. یه چیز که خیلی بهش اعتقاد دارم!
  میمون هر چی زشت تر قر و قورش بیشتر!
  یه چیز دیگم هست!
  امان از تازه به دورون رسیده ها!

 5. همشون …دزاده هستن

 6. به خدا ۹۹ درصدشون تازه به دوران رسیدن
  خدا میدونه پدر بزرگاشون تو کدوم روستا کنار گوسفنداشون نشستن

  اینارو میگم چون دور و بر خودمون پر شده از این آدما
  شما هم به آشنا های دور و تزدیکتون نگاه کنید از این آدما زیاد می بینید.

  • به نظر شما روستاییان زحمت کش ادمهای بی ارزشی هستند که در اینجا مثالتون از اونا زدید؟؟؟؟؟؟؟؟

  • روستایی ها نسبت به شهری ها خیلی اسیر مال دنیا نیستن.دوما ارزش هر انسان رو انسانیت تعیین میکنه نه ارضای امیال حیوانی بدون حد و حصر .سوما روستایی ها از خود طبیعتن توی طبیعتن هر روز لمس میکنن.من خودم شهری هستم اما اگه زمین داشتم روستا الاغ رو به ماشین لوکس ترجیح میدادم البته به دک و پوزش.

 7. با تاسف .روزگاری …. کاخ نشینی از بین میرود و فاصله طبقاتی کم میشود ولی امروز شاهد پولدارهای یک شبه هستیم با دعا و نفرین هم چیزی درست نمیشود فقط اگر روزی بچه های ما فهمیده تر از ما باشند مشکلات امروز ما را نخواهند داشت

 8. بنظرتون از کجا رسیدن به اینجاااا؟

 9. ماکه در این حد نداریم بزار صفا کنند دنیا دوروزه شاید ماها اگه داشتیم از اینا بدترمیشدیم

 10. ههههههه امین این چه نفرینی بود

 11. نوش جونشون ، چرا که نه؟ فقط هالیوودى ها هستن که باید به خاطر تفریحات مرفحشون مورد تحسین باشن؟ بقیه آدم نیستن؟ ما کلى سهام دار داریم ثروت هاى زیادى دارن چون مغز اقتصادى دارن ، اینا میتونن فرزندان همونا باشن ، مگه جوون ایرانى دل نداره؟
  خیلى بده که فکر میکنین حتما بلانسبت آدم باید دزد باشه تا بتونه اینجورى زندگى کنه .
  ایشالله بیشتر داشته باشن و بیشتر خوش بگذرونن

  • ینپدرم و عموی کوچکم هر دو در یک زمان زمین خریدن که زمین ما از محدوده خارج شد و زمین ان ماند و حالا چند میلیارد قیمتش است درست در ان زمان من به شانس خوب اعتقاد اوردیم حتی خیلی از این پولدارها واد هم ندارند.

  • پدرم و عموی کوچکم هر دو در یک زمان زمین خریدن که زمین ما از محدوده خارج شد و زمین ان ماند و حالا چند میلیارد قیمتش است درست در ان زمان من به شانس خوب اعتقاد اوردیم حتی خیلی از این پولدارها واد هم ندارند.

  • بانظرت موافقم حتما باید فقیر باشن تا بگیم آدمای خوبیند؟اگه پولدارا پول هاشون رو برای کارهای اقتصادی بزرگ نزنند فکر کردید ما فقیرا میتونیم باهم متحد بشیم یه کارخونه بزنیم. پولشون از فکر اقتصادیشونه.امانت نگهدار نیستند که با خودشون به گور ببرند.ازنعمتی که خدابهشون داده استفاده میکنن فارغ از نوع استفاده .مانداریم استفاده کنیم .اونایی هم که دارن استفاده نکنن!!؟

 12. خاک تو سرشون تازه به دوران رسیده های هر..

 13. ای بابا چرا ما فک میکنیم هرکس پول داره حتما از ی جایی کنده ن همیشه ام این طور نیس باباهای مااز فکرشون استفاده کردن.ماهم دوس داریم پولمونو این جوری خرج کنیم ب کسی ام ربط نداره وسلام.

  • آفرین گل گفتی عزیزم آخه یکی نیس بگه شما چیکار دارین ما هر جور دوس داشته باشیم پولامون رو خرج میکنیم

  • خخخخخ باوشه بابا همه فهمیدن توهم پولداری

   الکی مثلا ما نمیدونیم اسمت کوکبه خخخهه

  • اخه من نمیدونم چرا انقد فرهنگ ایرانی ها داره میاد پایین! من اگه الان کاخ نشینم بخاطره اینه که بابام رنج وسختی بخاطرش کشیده و داره مزد زحماتشو میگیره و اگه شماهم که نفرین کردید زحمت میکشیدین مثه ما میشدین پس الکی گمانه زنی نکنید لطفا!!۱ گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف!!!!!!

   • باشه قبول ما عقده ای هستیم تموم عمرمون کار کنیم اندازه پول دکمه لباستم نمیتونیم پول جمع کنیم.اما بی انصاف..نه مسلمونی نه دیندار آدم که هستی
    کمکون نمیکنید پول خودتونه .ما هم به درک حداقل دل اون کسی که یه قرون ته جیبش نیست را داغ نکنید. دارید نوش جونتون استفاده کنید چرا عکس میزارید که بقیه ناراحت شن.عشقتونو بکنید.

   • عزیزم پولدار ندیدین که شما بفهمین پولدار چیه آخه

  • واااای افرین عزیزم من خودم توی عکس بالا هستم اینا اشتبا فک میکنن اهمیت نده راستی اگه خواستی اشنا شیم چند شب دیگه تو الهیه مهمونیه با اقاتون تشریف بیارین😜😘

  • خفه بابا تو تازه به دوران هم نیستی از گدا بدتری آبروی ما پولدار هارو نبرین

 14. درضمن ما تازه ب دوران رسیده نیسیم چون جد در جدمون پولدار بودن

 15. بچه ها اینا صبحونشون چه باکلاس ما صبونمون پنج تا تخم مرغ با پیاز بعد صبحانه میریم سوارپیکانمون میشیم میریم شت خیلی هم حال میده تنها زنیم که اونجا میبینم مامانمه که اونم روسری شرس ه

  • صبحانه چیه مثلا ؟
   درسته من پولدار نیستم ولی دیگه صبحانه که نه دیگه.
   صبحانه من باید تمام املاح مورد نیاز بدن با اصول طب سنتی و مدرن باید داشته باشه و در ضمن صددرصد ارگانیک سعی میکنم باشه.از پولداری حرف میزنی حداقل از ماشین و خونه لوکس بحرف که اونم خونه سنتی بهم بیشتر میچسبه تا لوکس ماشینم که از بعد تکنولوژی بهش نگاه میکنم نه از لحاظ اینکه میشه دل چن نفر رو باهاش سوزوند.پولداری به دل آدم هاست وقتی کسی وابسته نباشه به چیزی احساس کمبود هم نمیکنه و خوشه و قانع

  • بابا محمد کار تو درسته.فدای همه مامانا چه با روسری چ بدونه روسری
   بابا به ما چه اونا دارن.دمشون گرم کارشون درسته که خرج میکنن.منم بودم از اونا بدتر میشدم
   تو این زمونه مهم نیست چجوری پولدار شدی مهم اینه پولدار باشی.
   من از طرف یه سری از دوستان میگم بچه پولدارا دمتون گرم .هوای ماهم داشته باشید

 16. دمشون گرم بزا حال کنن با پولشون کاشکی ما هم از این پولا داشتیم

 17. خوش به حالشون. پول همه چیز نیست ولی ایه عده دارن ما نداریم..دلم میسوزه به حال ۱۹ سالگیم وقتی اینارو میبینم اما به خدام ایمان دارم راضیم هرچی بهم داده

  • همین منطق درسته باریکلا…

  • مرغ باغ ملکوتم نیم از عالم خاک /دو سه روزی قفسم ساخته اند از بدنم .مال دنیا ممکنه هر کسی رو کور کنه و وابسته.وابسته نباشی یادت هم نمیافته بدنت خودشو سازگار میکنه اونش به بدنت ربط داره.
   شخصی مثل بیل گیتس میگه که همیشه احساس میکنم جوان سیاه پوست مسلمان دربان سالن تئاتر از من پولدارتره حالا برین ماجراجشو بخونین .قلب انسان مهمه .پول خوشبختی میتونه بیاره کارتو راحت کنه اما اگه حواست نباشه میتونه بدبختت هم کنه.من خودم هم میخوام پولدار بشم و خدا رو شکر خدا میده یواش یواش.اما مواظبم که به فنا نرم.پول رو تو دستت نگه دار نه قلبت.

 18. خوش بحالشون برن حال کنن ماکه نداریم…چه میکنه این اختلاس ماشاءالله

 19. خدا حق شناستر از ما هست که بخای نظر بدیم.مطمانا حقشون بوده .حالا ک لیاقتشو دارن پس خدا بیشتر بهشون بده

  • حالا که حرف از خدا زدی پس برو یه کم بیشتر بخون .خدا از هر کی بیشتر نفرت داشته باشه بهش دنیا رو می‌دهد تا دیگه اگه اونوری هم باشه (آخرت) حرفی برای گفتن نداشته باشه البته این یک قاعده کلی است

 20. شما هم اگه میتونستید اختلاس کنید صد در صد میکردید چون نتونستید و عرضه نداشتید اومدیم اینجا و فحش میدید تو این دنیا همه میخوان یه کلاهی سر هم بزارن پس شما هم که الان اینو میگید چون خودتون نتونستید… میکنید وگرنه از این هام بدتر بودید

 21. بابای من مخ بود مخ یه عمر درس خوند و تلاش کرد تا به اینجا رسید ولی بابای شما … بوده و دنبال غمه کشی و لات بازی واسه همینم یه پیکان از دار دنیا داره و یه خونه اجاره ای

  • کسی که پیکان داره مغز نداره
   همه با هم تکرار کنید
   کسی که پیکان داره مغز نداره
   منطقت تو حلقم
   از هوش و مغز بابات بهت نرسیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   آخی بمیرم

  • بابای من از بچگی شاگرد اول بوده. وضعشونم بد نبوده. پدرش که میمیره بابای من ۱۶سالش بوده با سه تا خواهر و مادرش. قبل از اونم حتی کار می کرده و یه مقدار پس انداز داشته که سر بیماری خواهرش خرجش می کنه. از اونطرف هم عموش مال ارثشون رو بالا می کشه و خواهرش هم میمیره.بابای من از همون موقع تا حالا کار می کرده وتا همین ۳ سال پیش که به رحمت خدا رفت و حاصلش شده یه خونه و یه پراید و یه یکی یو تومنی هم پول.جالب اینجاس که ما تازه فهمیدیم به یه خونواده هم یه کم کمک می کرده.
   گفتم که بدونین یه سری ها هم مخشو دارن هم توانش رو. ولی خب به یه سری دلایل نمیشه. یعنی به خودشون همچین اجازه ای نمی دن که به خاطر یه قرون دوزار غیرتشون زیر سوال بره.
   پس خواهشا خفه شینو با چرت و پرتاتون یه سری آدما رو زیر سوال نبرین.
   آخ راستی اینم بگم که پسر همون عموی بابام الان خونش توی یکی از بهترین مناطق تهرانه و وضعشونم که الا ماشاءالله…

 22. من متولد ۱۳۶۹ هستم با مدرک فوق لیسانس تربیت بدنی با معدل بالا و مدرک زبان خارجه هم دارم وبه کامپیوتر هم اشنا هستم و همیشه دانشجو نمونه بودم خواهرم هم شاگرد ممتاز دبیرستان غیر انتفاعی نرگس است پدرم هم کارمند یک اداره مهم وبزرگ است مادرم معاون یک مدرسه معروف در بالا شهر است و اقوام ام مشاغل مهمی دارند ووضع درامدشان خیلی خوب است وبه خارج هم سفر میکنند وهمه انها تحصیل کرده اند وآدم حسابی هستند و دنبال بچه پولدارام

  • اصن مهم نیس که چجوری پول در اوردن
   پول خودشونو صاحب اختیارن هر کاریم می خوان بکنن
   فقط پولشونو به رخ نکنشن

 23. من کاری به درست بودن یا نبودنش ندارم
  من۲۶ سالمه تو ۲۴ سالگی … از دست دادم سر مردی ک ۲ تا بچه داشت و بعد فهمیدم ک اشغاله اون از روحیه بد من در فاصله زمانی سواستفاده کرد.الان بخشیدمش باید حواسم میبود.اگر از س.. لذت میبردم یا اگاهانه بود شاید تاوان سنگینی رو پس نمیدادم.
  اونقدسنگین ک ارشدروزانمو از دست دادم و ۵میلیون پول.
  ادمای کپیف همه جا هستن.
  طرف ازدواج میکنه ولی بعد ازدواج پایبند نیس با اینکه باکره ازدواج کرده بوده.جالبه؟
  ………
  من حالا خواسگار دارم و قصد دارم بهشون بگم ک باکره نیستم و یک اشتباه بوده ولی اون اخرین اشتباه من بوده و وفادار ب اون و زندگی خواهم موند

 24. خدا ازین پولا نصیب هیچ کس نکنه اگر قراره با داشتنش از یاد خدا غافل بشیم. بازم بهمون ثابت شد پول همیشه نعمت و خوشی نیست بعضی وقتا بلاست! اینا وقتی از دنیا برن پولشونم باهاشون خاک میکنن ????!!???? اون‌موقع میمونن خودشونو اعمالشون…

 25. من اصلا از پولدار بودن اینها ناراحت نیستم بهرحال عده ای هم از راه درست پولدار شده اند اما چیزیکه صد در صد آزارم میدهد فساد و گناهی است که در آن غرق شده اند و به آن افتخار میکنند و متاسفانه عده ای هم بحال خوشگذرانی های اینها حسرت میخورند و در دلشان برای آنها هورا می کشند یعنی واقعا چه اینها و چه آنها که حسرت میخورند ذره ای خدا را باور ندارند؟!

 26. مردم زندگی میکنن زندگی هم مارو خخخخ
  نوش جونشون

 27. به سلامتیه بچه پولدارا

 28. … عقده ای از غذاشونم عکس گرفتن اووووووق تازه به دوران رسیده ها از همشون متنفرم

  • آخه غذا هم شد پوز خخخخخ خاک بر سر کسی که با غذا پوز بده معلومه هیچی نمی فهمه. غذا فقط غذای عشایر و روستا البته اونایی که احشام و زمین دارن .غذاهاشون صددرصد ارگانیک بدون افزودنی و همه املاح رو دارن و بهترین گوشتها.

 29. من اگه پولدار بودن ت. می نداختم رو اون دختر پولدارایی که روزی هزار نفر دست زدن بهشون……. به سرشون

 30. سلام . از همه دوستان تقاضا دارم به من کمک کنید خواهرم بیماری سرطان دارد و به شدت به پول نیازمندم تورو خدا کمکم کنید یا خدا به دادم برس یا خدا یا حسین …یا امزاده..یا سید

 31. تقاضا دارم به من هرچه زود تر کمک کنید خواهرم بیماری سرطان داره و به شدت به پول نیازمندم تورو خدا کمکم کنید یا خدا به دادم برس ..بابا کمکم کنید دیگه؟!خواهرم داره میمیره…لامصبا کمک …التماس میکنم..ایشالا شما هم مرض شید تا بفهمید چی میگم.

 32. آخه مگه شما آدم نیستید؟نمیفهمید ؟یه آدم داره بخاطر بی پولی میمیره!تورو خدا کمکم کنید تو رو هرکی که می پرستید کمک کنید . ایشالا هرکی کمک نکنه … برشما ادمای بی عاطفه وسنگدل

 33. کمک …آی کمک…آی کمک… به دادم برسید..به فریادم برسید…خواهرم مرد…همینو میخاستید؟! ایشالا ایران …

  • اکثر افراد برای کسب پول از این راه استفاده میکنند ، خواهر شما زندگیش به شما مربوط میشه و نه سایر افزاد و اگر واقعا نیازمند هستید کمپانی Amianشهر شیراز حاضر به پرداخت وام بدون سود به شما می باشد …با تشکر، پیمان خالقی

 34. بدین وسیله درگذشت نابهنگام خواهرم را اعلام کرده وبرای همه عزیزانی که از کمک به بنده دیغ کردند آرزوی بدبختی دارم و از خداوند برایشان درد ورنج روز افزون خواستارم.

 35. الان خواهرم چند روزه که رفته …شاید قسمت اون طفل معصوم این بوده . ولی راحت شدم از دستش .بعضی وقتا اذیتم میکرد و حقو میخورد ولی الان دیگه من یکی یدونه خونه ام ..میگم تنهاییم بد نیستا!

  • واقعا براتون متاسفم که از مرگ خواهرتون احساس خرسندی میکنین!!! و اینم بدونین مردم نوکر شما نیستن که اگه به پول نیازمند شدید به ثانیه نکشیده بهتون کمک کنند و اگه کمکی نکنند نفرینشون کنید!!! بخاطر وجود امثال شماهاست که ایران هنوز جهان سومی مونده.

  • بهار خانوم اگر توجه کنید این بنده خدا ۵ بار یا بیشتر ازون اومده کمک خواسته
   وقتی یکی از آشنا های آدم میمیره آدم میره تو شوک
   ممکنه یه چیز هایی بگه که بعدا پیشمون بشه
   این طرز رفتار شما واسه ینه که خدا رو شکر مرگ آشنایان رو تجربه نکردید

  • باوووووووو دروغ میگه فیلم بازی میکنه%%%%%%%%%%%%%%%بابا یه کم فکر کنین میبینین
   عجب دروغ کودکانه ای

  • دختری باحجاب روسری

   دیوونه.. یه پیشنهاد دارم، در اولین فرصت خودتو به یه روانپزشک معرفی کن.اصلا حالت خوب نیست.

  • دختری باحجاب روسری

   چقققدر بدبختی که مرگ عزیزت انقدر خوشحالت میکنه، چقدر بی شخصیتی که به فرض که تَوَهماتت واقعی باشه تا این حد پَست وکوتاه نظری که بگی حالاکه دیگه خواهرم نیست یکی یه دونه ی خونه منم.حتی اگه حرفات یه شوخی مسخره وبی ربط به موضوع باشه، معلوم میشه شخصیتت زیرِ صفره.

 36. خوشبحالشون…. حالا ما باید صبح تاشب گشت بزنیم تا اینا در امنیت باشم نگوو که خودشون با…

 37. خداجون من فقط ازت میخوام مخارج تحصیلم رو جور کنی تازحمت های شبانه روزی پدرومادرم برای روزی حلال ازبین نره

 38. سلام سایت صیغه خوب بود ولی قیمتاش بالاس

 39. به طور اتفاقی وار این سایت شدم نظرات یکسری افراد توجه منو جلب کرد، یه مشت افرادی که حسادت و عقده حقارت در کلمه کلمه نظراتشون پیداست، توی خونشون اگه دوت کتاب پیدا کنی یکیش راز ثروتمند شدن در یک چشم بهم زدنه اون یکی چطور توجه دیگران رو به خودمون جلب کنیمه. اونوقت از روی حسادت چرت و پرتهای مینویسن که خودشون هم به عقل نداشتشون آه میکشن

  • راست میگی کلا از درون یه انرژی منفی مجبور میکنه که این حرفها رو بگن .آدمی که قلبش پاکه آرزوی ثروت بیشتر میکنه برای پولدارها که نمونه اش رو خیلی دیدم اون جور آدما که میگم اصلا براشون مهم نیست که کی چقدر داره خوش به اونجور ادمای بهشتی که قلبشون بهشتی هستش اونا جواهری دارن که هیچکس نداره

 40. نوش جونشون تا عمر دارن اشرافی زندگی کنن.

 41. اخه احمدی نژاد میگفت پول نفتو به مردم میدن میگفتن تضاد طبقاتی نخواهیم داشت پارتی بازی… و مردم مظللوم به حقشون خواهن رسید سی سالمه هیچ ندارم فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و از سه تا استخدامی دولتی که خودشون گرفته بودن قبول شدمو مدارکمو دادمو و تو مصاحبه هم قبول شدم بعد پیگیری کردم فقط گفتن اونی که میخواستن برداشتن و برو پی کارت بابا منم هوس دارم شخصیت دارم نمیخوام گناه کنم وتا حالا هم رابطه … نداشتم باید پول داشته باشم شغل داشته باشم و.. تا ازدواج کنم تا هم نیازای عاطفی و مهر ومحبت و بعدش نیاز جنسیمو برطرف کنم حالا شما بگین وقتی اینارو میبینم عقد ه ای میشم و میخوام حتی از راه حرامم پول بدس بیارم آخه الان همه چیز شده پول بعدم بنظر من بهشت و جهنم فقط تو این دونیاس و اون دنیایی وجود نداره بهشت مال ایناس و جهنم مال ماس

  • عحببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب.
   درسته بهشت جهنم رو انسان میگه کدومش باشه و خود انسان اون دنیاشو میسازه

 42. ای بابا شما چی کار به اونا دارین که به فحاشی بستینشون خدا خودش میدونه باید چیکار کن و نکنه پول خودشونه دوس دارن عشق کنن

 43. بچه ها حتما لیاقتشو دارن
  ما هم خودمونو دست کم نگیریم
  اینو بدونین همه چی پولو تفریح نیس بخدا
  الان ما هم جای اینا بودم همین حرکتا رو میکردیم دیه
  خو پول واس خرج کردنه
  تا پول دارین حالشو ببرین نوش جونتون

 44. … تمام عالم تو سرتون بچه پولدارا ؟واقعا واستون متاسفم

 45. مطمینم که همه رزو ی این پولارو دارند حتی اونا ککهم یگن ما نمیخواهیم این پولارو پول خوبهولی اگه حلال باشه وتو راه حلال خرج بشه با این پولا ادم مدرسه میسازه کمک یکنه به فقیراااا مگه نهولی اینجور خرج کردن واقعا بده ==جهنم خخخخخخخخخخخخخخ

 46. ادم با این پولا مدرسه میسازه اهای پولداراایی که روزی۲۰۰ هزارتومان خرجتونه برین یه مسجدی مدرسه ای چیزی بسازید خواهشا

 47. زندگیو اینا میکنن نه بدبختایی مثله من که پدرش مریضه و نامزد کردمو پولی نداریم که زندگی کنیم… چند شب چایی شیرین بخوریم… نون و ماست بخوریم؟ لباس کهنه دیگرانو بپوشیم؟حسرتببه دل باشیم؟گناه من چیه که تو این جور خانواده بیامو اونا اونحوری؟!کمکمون کنن لا اقل….

 48. تو شهری که بچه های کارتن خوابش و …سرسام اور هستش و اقتصاد او کشور از صفر به صد فرق میکنه…شک نکنید اینها همونایی که حق این بیچاره هارو میخورن…از یکی از اینا بپرسی که اصلا رفتن حرم امام رضا یا مکه یا امام حسین میگن اونا کجان…
  ولی یه بی کس همیشه دلخوشیش حرمو امامامو پیغمبراست و این خوشی خوشی کمر انارو انشالله خورد میکنه

  البته اینایی که گفتم از سر عقده نیست چون واقعا میبینم اینا چشاشونو بستن..و یتیمارو نمیبینن

  • چشمتو که ببندی دیگه بعدها سخته باز کردنش.

  • من نمیدونم چرا شما فکر میکنی ما پوله کسی رو خوردیم یا دزدی کردیم. چرا اینو نمیگی کسی که الان وضعش خوبه سالیان ساله براش زحمت کشیده. پدر من ۳۰ سال حسابی زحمت کشیده که الان وضع ما خوبه و خود منم که الان ۴ ساله دارم کار میکنم کارمونو گسترش دادم و بخش بازرگانی رو به شرکتمون اضافه کردم. من خیلی روزهای جمعه و تعطیلات رسمی شده که کار کردم. روزی با صد نفر باید سرو کله بزنم تا یک قرونمون بشه دو قرون. روزهایی که اجناسمون از گمرک میاد من تا ۲ نصفه شب انبار میمونم که همه چیز درست امده باشه. متاسفانه شما این چیزارو نمیبینی و فکر میکنی ما یک شبه وضعمون خوب شده. یه ذره طرز دیدمونو عوض کنیم خوب میشه.

 49. شما سرتون به کار خودتون باشه چیکار به ما بچه پولدارا دارین لطفا تهمت نزنین همه که پولشون از راه حرام نیس خیلی ها دارن کار میکنن و زحمت میکشن

 50. خوش به حالشون کاشکی من یک میلیونوم از این پول و داشتم میتونستم زن بگیرم خیلی خوب میشد

 51. هرکی از این پولدارا که این پیامو میبینه اگه باباهاشون کارگر میخواست من هستم واقعا بیکاری سخته

 52. دارندگی و برازندگی.حالشو ببرین دوستان.نوش جونتون

 53. واقعا نوش جونتون هر کسی عرضه داره پولدار میشه از این دنیا لذت ببرید ولی نه به قیمت از دست دادن اون دنیا بخورید و بیاشامید از نعمتهایی که خدا بهتون داد حلالتون

 54. بدبختی اینجاست که این همه پولدارن ولی یکیشوون قیافه درست و درمون نداره شبیه لگن هستن همشون

 55. کاملا” با سامان موافقم

  فکر کردن ??میکشن خیلللللللللللی با کلاسا”

 56. فقط فساد
  فقط فحشا….
  اگ یه هزارم پولشونو میدادن فقیرای تهران.اینهمه کارتن خواب تو خیابونای تهران نبود…

 57. عزیزان دل برادر اخه تا کی میخواید به جیب باباهاتون بنازید کی میخواید ادم بشید اخه چراابرومونو میبرید بابامون داده ماخرج میکنیم حداقل بگید مال شرکت خودمه خودم در اوردم خودمم خرج میکن

  • برادر باید خیلی غیرت داشته باشی تا خودتو از سایه ی پدر خارج کنی که اونم بستگی به شخصیت هر کس داره.پول خیلی وسوسه انگیزه خیلی .کسی که خودشو بتونه از محبت این همه پول خارج کنه به جای قلبش تو دستش نگه داره .باید بگی باوووووووو تو دیگه کی هستی بابا همه چیز دار .هم انسانیت هم پول که میشه نعمت فراوان .البته که قانعم به داشته ام و شکر خدا.
   فقر خیلی بده خیلییییییییییییییییییی بد

 58. هعیییی ای کاش فقط ۵ دقیقه میتونستم جای اینا باشم ببینم چه حسی دارن
  خدایا…

 59. خوش به حالتون .کیف و حال کنید که دنیا همین یکیست و لا غیر ولی از خودتون انسانیت بجا بگذارید.همین

 60. ارزش هرکس به علم اوست

 61. اینا یه عده بچه پولدارن که فک میکنن همه چی پوله پدراو پدر بزرگاشونم که از بچه گی اینجوری نبودن با زحمت و تلاش و جون کندن پولدار شدن پولی که با سختی و تلاش خودت خیلی ازرش داره زندگی که فقط پول نیست ادم باید ابرو و انسانیت و معرفتم در اوج پولداری داشته باشه.

 62. پول واسه شکم و زیر …

 63. هر کی هر چی داره مبارکش باشه زحمت کشیده سختی دیده تلاش کرده،از آسمون که نباریده براش.فقط ی سوال دارم،لطفأ عاقلا و بچه مثبتاش جواب بدن.میخوام راهش رو پیدا کنم راه پول درآوردن رو.اگه اطلاعاتی در این مورد دارین ممنون میشم راهنمایی کنین.

 64. لعنتیا اونقدر مفت خوردن مفت خورشدن خوشبحال خودمون اونا با پول خوش میگذرونن ماباپیش هم بودن وللش اینا اون ور می خوان چیکار کنن

 65. هرکسی بخاد میتونه مثل اینا باشه ولی شریعت شما اجازه میده عقلا نیتتون اجازه میده ایا همه میتونن بابک زنجانی یاسعید ضراب بشن ولی عقل قبول نمیکنه

 66. من خودم سعید …..واز نگرش این چنین مردم نسبت به من وبقیه دوستان سرمایه گذار کشور حال به هر صورت ناراحت میشم

 67. چی میشود یکی از اونها من بودم!!

 68. من یه دخترم..دانشجو پزشکی شهید بهشتی ….وضع مالی خونوادمم داغون داغون ………بهم قول داده بودن واسم گوشی خوب بگیرن اگه پزشکی بیارم ولی بعددیدم وضعشون خیلی داغونه نخواستم ……………….ولی دوستم بخاطر اتاق عمل ازاد اوردن باباش یه ماشین توپ بهش کادو داد……………..واقعن دلم گرفت………..ایا میتونم منم یه روز اینقد پولدار شم ………….من هیچ وقت از کسی توقع نداشتم …….حالا که خدا نخواسته بهم پول بده باید خودم تلاش کنممممممممممممممممممممممممممممم……شما هم نا امید نشییییییییییییییییییییید هیچ کس بدون غم نیس حتی اینا…………..

 69. یه چیز دیگه ..پیست اسکی توچال هم با دانشگامون ۵ مین فاصلس ولی پول ندارم برم

 70. مگه سعیدضراب کیه……….چیکارس

 71. ج ب کیارش……..شما ک میگی بابام ……ارزش ادم به خودشه نه باباش….بنظرم ادم بجای اینکه بگه خونوادم اینجوریه بابام زحمت کشیده به اینجا رسیدیم بابام مخ بوده بابام ادم معروفیه جد درجد فلان بودیم …………….بگه خودش چی هست چی بارشه …در واقع چه گلی ب سرباباش زده

 72. یه چیز دیگه ………..اعتقادات هرکس مث مسواک ادم میمونه هیچوقت سعی نکنین مسواکتونو تو حلق کسی فرو ببرین

  • اگه اعتقاد من درسته و قبول نکنی حتما یه مشکلی تو مغزت و شخصیتت هست اما اگه اعتقاد من غلطه و تو انتقاد نکنی اولا بی تفاوت هستی و اگه بگی من قبول نکنم حتما یه مشکلی من دارم

  • الان این حرف تو مثل مسواک هستش که فقط برای خودت قابل استفاده هست

 73. مرحبا به انقلاب

  سلام به همگی
  کار به این جماعت ندارم
  اما میبایست در این دولت پر مدعا لا اقل فقیری نباشد لا اقل مسکینی محتاج به قرض برای بیماریش نباشد
  والی آخر………….

  فقط به مستمندان هم یه نگاه بندازید…

 74. اینا اینقدر پول دادن بازم زورشون میاره کمک کنن خدایی شانسو ببین بدون هیچ زحمتی زندگی میکنن بعد من ۲۳ ساله برای شهریه دانشگاه کوفتی باید جون بکنم اخرشم باید وام بگیرم لامصب بی پولی بد دردیه اون ک گفته ۸۰۰ تومن پول ۲ روزشه قرانی من الان ۸۰۰ تومن داشته باشم کارم راه میافته…..اوووووف

 75. حقوق یه ماه یه سرباز داعشی بیشتر از ثروت شما یابو هاست !!

 76. به البغدادی هم اندازه اینا خوش نمیگزره

 77. خاک برسرم دختر اخریه یکم شبیه منه به خودم یه لحظه شک کردم…..ولی من دماغم خوجل تره این زیشته

 78. واقعا من زندم یا مردم دارن عکس بهشتیا رو نشون میدن بهم
  این دیگه چه جهنمیه؟

 79. بیا بذار تو سایتت تا لذت ببرن به این میگن خواننده خوشتیپ خوش صدا و جذاب اگه بقیه عکساشم میخوای بنویس تو گوگل تصاویر و پوسترهای محمد ظهرابی
  http://s5.picofile.com/file/8144043326/03_POSTER_MOHAMMAD_ZOHRABI.jpg

 80. خوش به حالتون
  سهم ما از زندگی شده غصه و استرس همش
  ما که نداشتیم ، اینجوری مثل شما خوش بگذرونیم ولی شما هم جای ما رو خالی کنین و حالشو ببرین

 81. سلام ب همه ب نظر من ادم هر چی ک نباشه باید ب خودش افتخار کنه همین چه بچه پولدار چه کارگر باشی ادم همیشه باید خدا رو شکر کنه

 82. به نظر من که به هر کاری که انجام میدن به ما مربوط نمیشه.هرکس که هر طور که لازم میبینه دوس داره زندگی و رفتار کنه و چیزه بدی نیست منتها تا زمانی که از لحاظ فیزیکی مزاحمت ایجاد بشه. اینکه بدحجابن – پولدارن – عشقو حال میکنن – هر طور که اجازه میدن ازشون عکس گرفته بشه تمام و کمال به خودشون مربوطه چون دوست دارن زندگیونو عشقو حال کنن تفریح کنن . یکی میاد پس انداز میکنه یکی میاد ولخرجی میکنه یکی توی عکس با حجابه یکی بی حجاب میندازه و الی اخر همه ی اینا به خودشون مربوطه و کسی بدون داشتن اطلاعات دقیق ازین افراد نمیتونه بیاد بگه که این افراد مریضن – سندروم دارن فلان دارن. عذرخواهی میکنم مگه منو شمایی که میایم عکس خانوادگی و یا دوستانه میندازیم مگه سندروم داریم؟! مگه میریم کناره یه ماشین مدل بالا – یک هواپیما یا اصلا یه گیتار دست میگیرم و میگیم ازمون در جهات مختلف عکس بگیرید مگه سندروم داریم؟؟ قسمت اعظمی از مشکل از دیدگاه ماست که به موضوعاتی در این مورد بد نگاه میکنیم پولدارن – ولخرجن – عشقین فلانن… خب به ماچه دوست داره به هر شکلی خرج میکنه. هر کس نسبت به شرایطی که داره زندگی میکنه و ما حق نداریم از کسی عیبو ایراد بگیریم مگر اینکه مزاحمتی ایجاد کنه. پدرانشون به هر دلیلی چه از قدیم و چه جدید زحمت کشیدن به اینجا رسیدن بچه هاشون لذت میبرن.از دید بازار یکی شکست خورد فقیر شد یکی پیروز شد ثروتمند شد … دنیا به همه جور ادم نیاز داره.

 83. من به خاطر پول بکارتم رفت در ضمن بی اختیاری … هم گرفتم آخه چرا ؟؟؟؟!!!

 84. خدایا شکرت ب خاطر داده ها و نداده هایت اتفاقات خوب همیشه نزدیک پس دارایی ادمهایی مثل ما فقط امید و تلاش کردن برای زندگی بهتر پس مثبت فکر کنین

 85. همه این بچه ها فرزندان این مملکت هستند وفرد فرد انها به این دیار تعلق دارند و در امد و رفاه خود را از معاشرت وزندگی با این مردم بدست اورده اند چه خوب وزیباست که شادیهای واقعی را در اشک شوق وسپاس هم وطنان جستجو کنند اگر در تاریخ این دیار مطالعه کنید کم نیستند افراد این مملکت از همه قشرها ودر همه سطوح خا ضعانه ضمن برخورداری از مواهب ثروت در راه خدمت به شادی واقعی وارامش رسیبدند از جمله اقایان که در قید حیات نیستند حسین وعلی همدانیان که چندین مدرسه وکارخانه سیمان هدیه دادند کازرونیها و مرحوم فیض بیمارستان چشم که روزانه صد ها متخصص چشم با سه هزار وپانصد تومان ویزیت می شوند ازمایشگاه مهدیه که روزانه با چیزی حدود ثلث یا کمتر هزار نفر ازمایش می شوند یعنی چیزی بیشتر از تمام ازمایشگاههای دولت و شخصی و دندان پزشکی حضرت محمد وصد ها موسسه درمانی دیگر که موسسان ان با کمک گرفتن از هم فکری ومتخصصان واندیشه دیگر هم وطنان استفاده نمودند و به درمان هم نوعان ودر حقیقت به در مان واقعی خود که قرب خداست رسیدند برای شادی روح همه ان هشیاران صلوات

 86. سلام
  منکه انرژی میگیرم وقتی این عکسارو میبینم و دنبال تلاشم فقط شمام انرژی بگیرین ن اینکه دنبال گیردادن و تیکه باشین هرچی باشن هرکاری کنن بالاخره هرکی تو گور خودش میخوابه ول کنین بابا

 87. سلام
  به نظر من بهشت و جهنم ما انسان ها تو همین دنیاست زیاد دلتون رو خوش نکنید به آخرت چون چیزی مشخص نیست
  و ای کاش کسانی که از مال دنیا چیزی کم ندارند کمی هم به فکر خانواده های نیازمند باشند مطمئنا چیزی ازشون کم نمیشه من به شخصه آرزو نمیکنم که جای اینا باشم ولی اگه یه روزی وضعیت مالیم عالی بشه وقتم رو به تجارت و تحصیل صرف میکنم نه به بطالت و خودنمایی و امیدوارم هر کس هر جا که هست خوش باشه برام فرقی نمیکنه که پولدار یا فقیر باشه

 88. همشون از راه ..کشی پولدار شدن

 89. بابا والله دیگه تم امریکایی منسوخ شده الان دیگه ماشین و استخر رو مد نیس بسه والله بسه آبروی ایرانو لا اقل نبرین

 90. پولشونو از هرجایی که اوردن مهم نیست مهم اینه که ادم یه ذره انسانیت داشته باشه و به افرادی فک کنه که نون شبشونو هم ندارن بخورن این ادمای پولدار بجای اینکه با ماشینای لوکسشون تو خیابونا ویراژ بدن می تونن به افرادی که نیازمندن کمک کنن.اینجوری دیگه اینقد فاصله طبقاتی تو کشورون بوجود نمیاد.من ارزو داشتم اینقد پولدار میبودم که می تونستم خنده رو به لب ادمای نیازمند میاوردم.

 91. همه این بچه ها فرزندان این مملکت هستند وفرد فرد انها به این دیار تعلق دارند و در امد و رفاه خود را از معاشرت وزندگی با این مردم بدست اورده اند چه خوب وزیباست که شادیهای واقعی را در اشک شوق وسپاس هم وطنان جستجو کنند اگر در تاریخ این دیار مطالعه کنید کم نیستند افراد این مملکت از همه قشرها ودر همه سطوح خا ضعانه ضمن برخورداری از مواهب ثروت در راه خدمت به شادی واقعی وارامش رسیبدند از جمله اقایان که در قید حیات نیستند حسین وعلی همدانیان که چندین مدرسه وکارخانه سیمان هدیه دادند کازرونیها و مرحوم فیض بیمارستان چشم که روزانه صد ها متخصص چشم با سه هزار وپانصد تومان ویزیت می شوند ازمایشگاه مهدیه که روزانه با چیزی حدود ثلث یا کمتر هزار نفر ازمایش می شوند یعنی چیزی بیشتر از تمام ازمایشگاههای دولت و شخصی و دندان پزشکی حضرت محمد وصد ها موسسه درمانی دیگر که موسسان ان با کمک گرفتن از هم فکری ومتخصصان واندیشه دیگر هم وطنان استفاده نمودند و به درمان هم نوعان ودر حقیقت به در مان واقعی خود که قرب کیر است رسیدند برای شادی روح همه ان هشیاران صلوات

 92. به نظر من که به هر کاری که انجام میدن به ما مربوط نمیشه.هرکس که هر طور که لازم میبینه دوس داره زندگی و رفتار کنه و چیزه بدی نیست منتها تا زمانی که از لحاظ فیزیکی مزاحمت ایجاد بشه. اینکه بدحجابن – پولدارن – عشقو حال میکنن – هر طور که اجازه میدن ازشون عکس گرفته بشه تمام و کمال به خودشون مربوطه چون دوست دارن زندگیونو عشقو حال کنن تفریح کنن . یکی میاد پس انداز میکنه یکی میاد ولخرجی میکنه یکی توی عکس با حجابه یکی بی حجاب میندازه و الی اخر همه ی اینا به خودشون مربوطه و کسی بدون داشتن اطلاعات دقیق ازین افراد نمیتونه بیاد بگه که این افراد مریضن – سندروم دارن فلان دارن. عذرخواهی میکنم مگه منو شمایی که میایم عکس خانوادگی و یا دوستانه میندازیم مگه سندروم داریم؟! مگه میریم کناره یه ماشین مدل بالا – یک هواپیما یا اصلا یه گیتار دست میگیرم و میگیم ازمون در جهات مختلف عکس بگیرید مگه سندروم داریم؟؟ قسمت اعظمی از مشکل از دیدگاه ماست که به موضوعاتی در این مورد بد نگاه میکنیم پولدارن – ولخرجن – عشقین فلانن… خب به ماچه دوست داره به هر شکلی خرج میکنه. هر کس نسبت به شرایطی که داره زندگی میکنه و ما حق نداریم از کسی عیبو ایراد بگیریم مگر اینکه مزاحمتی ایجاد کنه. پدرانشون به هر دلیلی چه از قدیم و چه جدید زحمت کشیدن به اینجا رسیدن بچه هاشون لذت میبرن.از دید بازار یکی شکست خورد فقیر شد و رهبر بیشرف پیروز شد ثروتمند شد … دنیا به همه جور ادم نیاز داره.

  • بسم الله الرحمن الرحیم هیچ کس باپول حلال صاحب پول وثروت ویابچه هایی از این نمونه نمیشود بفرموده امام علی(ع)یاحقی ناحق شده ویادزدی صورت گرفته که یک شخص صاحب چنین ثروتهایی شده که اثرات مال حرام میشود بچه هابی که حیاسرشون نمیشه

 93. به نظر من که به هر کاری که انجام میدن به ما مربوط نمیشه.هرکس که هر طور که لازم میبینه دوس داره زندگی و رفتار کنه و چیزه بدی نیست منتها تا زمانی که از لحاظ فیزیکی مزاحمت ایجاد بشه. اینکه بدحجابن – پولدارن – عشقو حال میکنن – هر طور که اجازه میدن ازشون عکس گرفته بشه تمام و کمال به خودشون مربوطه چون دوست دارن زندگیونو عشقو حال کنن تفریح کنن . یکی میاد پس انداز میکنه یکی میاد ولخرجی میکنه یکی توی عکس با حجابه یکی بی حجاب میندازه و الی اخر همه ی اینا به خودشون مربوطه و کسی بدون داشتن اطلاعات دقیق ازین افراد نمیتونه بیاد بگه که این افراد مریضن – سندروم دارن فلان دارن. عذرخواهی میکنم مگه منو شمایی که میایم عکس خانوادگی و یا دوستانه میندازیم مگه سندروم داریم؟! مگه میریم کناره یه ماشین مدل بالا – یک هواپیما یا اصلا یه گیتار دست میگیرم و میگیم ازمون در جهات مختلف عکس بگیرید مگه سندروم داریم؟؟ قسمت اعظمی از مشکل از دیدگاه ماست که به موضوعاتی در این مورد بد نگاه میکنیم پولدارن – ولخرجن – عشقین فلانن… خب به ماچه دوست داره به هر شکلی خرج میکنه. هر کس نسبت به شرایطی که داره زندگی میکنه و ما حق نداریم از کسی عیبو ایراد بگیریم مگر اینکه مزاحمتی ایجاد کنه. پدرانشون به هر دلیلی چه از قدیم و چه جدید زحمت کشیدن به اینجا رسیدن بچه هاشون لذت میبرن.از دید بازار یکی شکست خورد فقیر شد یکی پیروز شد ثروتمند شد … دنیا به همه جور ادم نیاز داره.

 94. ایشالا امام زمان ظهور کنه فساد و ظلم،ستم از بین ببره دیگه چیزی به اسم پول نداشته باشیم زمین خودش ثروتش رو
  رو کنه اون وقته که کی میره برداره یا به فکر پولدار شدن باشه.همه مردم هم به خوبی خوشی زندگی کنن.

 95. خداوکیلی شماها یعنی همین ندیدپدید ها من میخواستم عکس ماشینمو بذارم ترسیدم شما چشش کنید خاک برسرا شما هم برین کار کنید تا مثل ما پولدار بشین من وقتی این حرفاهی شمارو میبینم خیلی دلخور میشم حقتونه همینجوری باشید

 96. من من من من.خخخخخ
  بابا آخر این دنیا مرگه.خوبیه که میمونه. سعی کنید میانه رو باشیدوالسلام

 97. مولا علی (ع) : مال دوستی عاقبت انسان را تباه می کند و آرزوها را گسترده و طولانی می کند.

 98. زندگی شون راحته و هیچ وقت پیر نمیشن خوش به حالشون

 99. زحمت کشیدن تا بتونن این سروتو به دست بیارن و بعضی هاشون پول باباشونه

 100. پولدار بودن بد نیست وابسته شدن به پول بده …
  کمک نکردن به فقرا بده
  پول رو به رخ دیگران کشیدن,بده
  از این پول برای اشتغال زایی استفاده نکردن بده
  استفاده نکردن از پول برای تولید کار بده
  ظرفیت پولدار شدن نداشتن بده

 101. خوشا به سعادتشون

 102. جدی ماالان بیکارهمش توفکریک کاربادرامد یک تومانیم اونوقت ببین اینا چکارمیکنند

 103. حال که هم وطنان عزیز ما اموال و داراییای پدر را به معرض نمایش گذاشته اند فرزندان انها که ثمره حیات ونتیجه زندگی انها هستند لطف کنند ونتیجه وثمره کار ومدارک علمی وتلاش وکوشش خود را به نمایش بگذارند تا ما ببینیم مدارک انها مهمتر است یا بچه چوپانهای پشت کوهها وزمانی که ما مریض شدیم ایا بچه چوپانها به دادمان می رسند یا فرزندان پا یتخت نشین مرفه قصد تحقیر نیست همه انهایی که در این مملکت زندگی می کنند فرزندان این وطن وعزیز می باشند مقصود بهره برداری از وقت و ثروت ونیروی جوانی است وسلام

 104. یک دختر کردباغیرت مشهدی

  حال که هم وطنان عزیز ما اموال و داراییای پدر را به معرض نمایش گذاشته اند فرزندان انها که ثمره حیات ونتیجه زندگی انها هستند لطف کنند ونتیجه وثمره کار ومدارک علمی وتلاش وکوشش خود را به نمایش بگذارند تا ما ببینیم مدارک انها مهمتر است یا بچه چوپانهای پشت کوهها وزمانی که ما مریض شدیم ایا بچه چوپانها به دادمان می رسند یا فرزندان پا یتخت نشین مرفه قصد تحقیر نیست همه انهایی که در این مملکت زندگی می کنند فرزندان این وطن وعزیز می باشند …..

 105. سلام من جوانی هستم ۲۷ساله که در این پیچ و خم های زندگی گیر کردم الان محتاج ۵۰میلیون تومان پول هستم تحمل زندان را ندارم صدقه نمیخوام در قبالش چک و سفته یاپذیرش خواسته کسی که توان پرداخت این پول را داشته باشه و از کسانی که مثل من گرفتار هستن خواهشمندم به رسم انسان دوستی این صفحه را به اشتراک بگذارید یا به خیرین ودوستان معرفی کنید تلفن همراه…

  • بروعمو یکی باید به ماکمک کنه اینوباش دلش خوشه ها رفتی ادم مادم کشتی حالا ۵۰میلیون پولم میخوای خربزه خوردی پای لرزشم بشین

  • تحمل زندان رو ندارم مثه بچه ها حرف نزن زندگی پستی بلندی داره یک .دومن من پنجاه هزار تومن احتیاج داشتم به اشنا ها رو انداختم بهم ندادن میخوای با یه متن سه خطی پنجاه تا بگیری کاغذ پاره بدی عوضش؟:-/
   اگه بیگناهی خدا ایشالله گره از کارت باز میکنه

 106. سلام دوستان،اینا خداروشون انگشت خیر گذاشته هم پولدارن هم خوشی میکنن حداقل اینا خوش باشن برای ما کافیه مطمئنا هر انسانی به طبع خوشی و پولدار بودنو دوس داره شاید اگه ماهم پولدار بودیم از اینا بدتر خودمونو به نمایش میذاشتیم ،هر شخص باید خودش تجربه کنه ،نوش جونشون باشه بزارید اینا خوشی کنن لذت ببرن از این زندگی ،هه ما دنبال کار رسمیم که گیرمون بیاد ولی کو کاره تازه بعد از استخدامی و کلی سگ دو زدن ماهی یکو نیم میگیری وخیلی بعد ترش بعد از کلی تجربه کاری حقوقت ماهی دو نیم میشه والا بخدا این پولداران رندگی میکنن ما فقط نفس میکشیم برای نمردن

  • مهم اون دنیاست…باور کنید….خودتون که میبینید چقدر زود میگذره…زمان مثل برق و باد میگذره و فرصت هی کمتر و کمتر میشه…خوشی دو روز دنیا رو ول کنید…این دنیا کوتاهه…تازه چند نفر از همین بچه پول دارای تهران تو جوونیشون فوت کردن…مثال(پریوش اکبرزاده )دختر پورشه سوار معروف…و چند تن دیگه از اینا که اس نشون یادم نیست…زمانی میرسه…میگین کاش تا فرصت بود این کارو میکردم….اون زمانیه که دستت کوتاه شده…وقتی به مرگ ها و زمان فکر کنید…مرگ بیشتر براتون معنی میده….البته مفهوم حرف کلیم این نبود که پولداری بده…این بود که خود را گم کردن و اثیر لذت های زودگذر دنیا…بیخیال همه چی بودن بده

 107. خدا این پولدارهارو ول کرده بحال خودشون تا سرگرم باشن اسم خدا رو به زبون نیارن ولی فقرا رو دوست داره که هرروز بهش بگیم خدایا توکل به تو خدایا به امید تو خدایا کمکم کن … از این حرفها میزنیم …ولی پولدار صبح بلند میشه فکر پول و کارخونه و فکر پوروژه از این چرت و پرت ها ..بچه هاشون بلند میشن اهان امروز برم چطوری خرج کنم تا همه بگم یاسر رفس…..ی امروز اینقدر حال داد واسه دوستاش یا اقای فلانی ماشین اخرین سیستم خریده …پس خداشون شده پول و رقابت بین خودشون…دوستان عزیزم هرچی مرد باعرضه دیدم لاط بامرام دیدم مرد خونه دیدم فقط تو فقرا دیدم پولدارها عرضه دعوا هم ندارن ..عشق است بچه های فقیر و زحمت کش و ….یاعلی مسعود ترکه از ازدبیل

  • آقا مگه لاط بازی و دعوا کردن واسه آدم نون و نمک میشه به جای لاط بازی و دعوا میچسبیدین به کار الان وضعتون خیلی بهتر بود

 108. وای اینا چرا انقدر قیافه های داغون دارند..قربون بچه پااین شهریا حداقل اگر پول ندارن قیافه های قشنگی دارن ادم کیف میکنه…

 109. واقعا آدم نمیدونه چی بگه.فقط یک کلمه خوش به سعادتشون.واقعا دارن زندگی میکنن.ما که از زندگی هیچ خوشی ندیدیم.من اومدم کافی نت دنبال کار بگردم که به این صفحات بر خوردم و کلا از زندگی سیر شدم.الانم میخوام برم خونه و بیخیال کار شدم.خوش باشید

 110. سلام تورو خدا به من کمک کنید خسته شدم دیگه …..بابا یکی نیس به داد دل من برسه…..به خدا اگه کسی لازم نداشته باشه خودشو خوار و خفیف نمی کنه…..من گرفتارم کمکم کنید….پول لازم دارم به دادم برسید اینم شماره کارت

 111. زندگی ما سانسوراین عساهم سانسور فکر میکنین با این سانسورا همه پاک میشن

 112. اقا چرا انقد گیر دادین به پولدارا گناه کردن پولدار شدن؟اگه أم کسی اعتراض داره خودشو بهشون برسونه به جای حرف زدن و حسودی کردن.اتفاقا باید از خداتون باشه که توی ایران همچین پولدارای هستن دوست داشتین همه فقیر و بدبخت بیچاره بودن؟؟؟

 113. این نیز بگذرد.خدایا شکرت ک قاطی این جماعت نشدیم

  • دختری باحجاب روسری

   موافقم.خدایا شکرت. خدایا همیشه به اندازه ای به ما پول بده که فراموشت نکنیم.انقدری بهمون پول بده که فراموشی بهمون دست نده و به هر رفتار کثیفی که نمیپسندی دچار بشیم.

  • دختری باحجاب روسری

   بهشتِ اینا فقط تویِ همین دنیاس. اون دنیا که قراره خدا مورو از ماست بیرون بکشه.این حرفا نیست که هرکی پول داشت هرغلطی دلش خواست و عشقش کشید انجام بده و عاقبت خوشی انتظارشو بکشه.حالا فعلاً خوشن. اون دنیاس که ناخوشن. درصورتیکه از این رفتاراشون دست برندارن،میرسه اون روزی که بهش باور ندارن و در اون صورت پایانِ عیاشی و هرطور دلم میخواد و هرجوری دوست دارم زندگی میکنم و میبینن.
   ((طبق مفهوم آیات قرآن وسخنان امامان معصوم، عاقبت عیاشی بد عاقبتیه، چه برای آدم پولدار و چه برای آدم
   بی پول))

 114. سلام یکی خیرخواه پیداشه دارم کارمیکنم احتیاج به پول دارم هیچ کس نیست حمایتم کنه شغلم بورسه ولی سرمایه ندارم علم دارم ولی سرمایه ندارم ازخداخواستم کمکم کنه…….شماره تماسم……….

 115. این واسه اونایی که رقم های نجومی خرج میکنند و هیچ احساسی ندارند !!! اینقدر گفتید پدرانمون از صفر شروع کردند و … ولی یادتون رفته که اینا افتخارات پدرتونه و اکثرا خودتون حرفی برای گفتن ندارید و کل استعدادتون خوردن و خوابیدنه !!! یه میلیار، دو میلیارد، ۸۵ میلیارد، تو بگو ۸۵۰ میلیارد، به ما نمیخورید !!! ما با اینکه پولدار نیستیم ولی دنبال اصلیم و هرچی پایداره، امسال شما هم میاند و میرند توی حاشیه !!!

 116. سلام بابا بخدا همه چی پول نیس اتفاقی به این سایت اشنا شدم ادم زندگی معمولی خونه ماشین داشته باشه کافیشه که البته ۱۵ ۲۰ سال کار صبح تاشب میخواد بحرحال زندگی همینه به بهضیا داده چه حروم چه حلال بما ربط نداده ماهم تلاش کنیم میرسیم نمونش کریس رونالدو نمونش خواننده امریکاییه اسمش نمیارم چون پست حذف میکنن بنظرم اینا نباس داراییشون به رخ بکشونن اینطور طرف حسرت میخوره داشته باشن لذت ببرن اما نباس اینکارا کنن فقط یچیز میخوام بااینکه بیکارم فقط میخوام خدا بم ارامش بده وسلامتی به هزارتااین چیزامیرزه ازخداهم شاکی نشید خدا به اینا اینو داده چیزا دیگه ای نداده درعوض به شما خیلی چیزا داده اما پول نه پول باتلاش کار میشخ بدست اورد اماپولدارشدن کارحرومیه چون هرجورحساب میکنم هیچ کاری نیس بشه میلیاردر شی شرمنده سرتون خوردم به ایمیلم پیام بدید

 117. اونایی که پولدارن نوش جونشون مشکلی نیس
  من اصن نمیگم اینا حق دیگرانو خوردن ولی همیشه به این فکر میکنم که قطعا قطعا یکی دو میلیون واسه اینا پول تو جیبی هم نیس پول خورده ولی واسه بعضیا زندگیشونو از این رو به اون رو میکنه
  پس فقط میخوام که یکم فقط یکم بجای دور دورایی که سپدی نداره فقط یک روز برن پایین شهر بخدا با ۲۰۰هزار تومنم کار بعضی خانواده ها راه میافته حداقل نون شبشونو دارن اینطوری …
  باور کنید با دادن ۲۰۰هزارتومن چیزی ازتون کم نمیشه
  من خودم بابام با سختی پول حلال درمیاره الانم وضعمون تقریبا خوبه حداقل اونقدی داریم که نگران مخارجمون نباشیم

 118. یه خونه داریم یه ماشینم داریم تک فرزندم نگرانی هزینه تحصیل منم نیستیم …تازه تا جایی که بتونیم کمکم میکنیم

 119. من هم برای خریدن یه شلوار باید یه ماه کار کنم واقعا این انصافه
  نه این دنیا داریم نه اون دنیا 🙂

 120. نوش جون همشون به ما چه پولدارن

 121. تواین دوران بی پولی لاغل کسی که بتونه پول خرج کند کم پیدا میشود ان ندارد پول خرج کندشب باشکمه گشنه میخوابدوان که دارد بدترازاون درواقع پول اول حرف اول وصداقت حرف دوم همه چیزشده پول مشکل من هم پول است این بلای خانمان سوز داشته باشم میشودبه زخمی زدنداشته باشم درعزابم راستی یک نفرمثل من تاکی باید تلاش کنم تا راه به جای برسم فکرنکنم بتونم هرجا سراغ وام گرفتم نشد برای خودرواگرکسانی پیدا بشوندمن رایاری کنن متشکرهستم
  خودت دانی
  خودت میتونی
  خودت انجام بده
  منتظران دست های مهربان شما هستم
  شماری کارتم میزارن شاید فرجی شدازاین بی پولی نجات پیدا کنم یاعلی
  ۵۸۹۴۶۳۱۵۴۲۲۷۴۵۵۰

 122. بعدمیگن چراوضع کشورروزبه روزبدترمیشه،آخه باوجودآشغالایی مثل اینامادیگه چه انتظاری ازمسئولین ودولت داریم،ری استارت کردن فرهنگ کشوروبااین کاراشون،مرده شورهمتونوببرن مفسدین عوضی

 123. قیافتون درحدگودزیلاهم نیست به ولا،من عکساتونودیدم شب خوابم نبرد،آخرش هممون چه ففیرچه ثروتمندمیریم زیریه مشت خاک ،مال دنیوی اصلن ارزش نداره

 124. من خودم پدرم تو جردن تهران بزرگ شده.الانم یه سالی میشه که مامان وبابام راازدست دادم.تو خرمشهر دارم زندگی میکنم اما تابستون همش تهراانم.ولی هیچوقت غرور نداشتم وشایدکسی منوببینه فکر نکنه که من زندگی مرفهی داشته باشم.چون بابام یادم داد که بااینکه خوشبختم اماازغم دیگران غافل نشم.الان هم باسن خیلی کم خودم تااونجا که میتونم کمک میکنم. بااینکه یه پورشه کاین دارم.اما اگرروزی سوار پرایدهم بشم برام مهم نیست.این بچه هاهم حتما ….
  پول که ازراه درست باشه قدرشومیدونی

 125. سلام
  زورشون میرسه پس می خورنو و می خوابن! خودم زندگی خیلی عالی ندارم اما عقده ای هم نیستم ! اصلا به شما چه مربوطه !! مگه شما وکیل و وصی مردمی !! خدا به هر کی داره بیشتر بده و به اونایی هم که ندارن به اندازه دنیا بده دوست عزیز! به جای اینکه همش بگید چرا اون داره و من ندارم بهتره خودتون تلاش کنین و بگید منم می تونم پولدار بشم ! اگه نشدید حتما لیاقت و تواناییتون در همون حد بوده! اصلا به شما چه ربطی داره که کی داره و کی نداره! ؟؟؟ واقعا چقدر عقده ای تو این مملکت ریخته به خدا ! واقعا براتون متاسفم با این عقاید کمونیستی ! بس کنید! اصلا همینا نباشن چطور جامعه به حیات خودش ادامه بده !؟؟؟

  با تشکر

  • آقای اشکان خان دوست عزیز کسی منکر این نیست که هر کس توانایی ثروتمند شدن رو داره ثروتمند شدن حقش نیست. اما در شرایط یکسان باید دید چه کسی لیاقت داره چه کسی نداره. اغلب کسانی که به ثروتی رسیدن کار سازنده ای نکردن توی مملکت ما. شاهدش هم وضعیت صنعتی و اقتصادی مملکت ماست. کسی مثل بیل گیتس از طریق صنعت پولدار شد و شرکتی تاسیس کرد که هم به خودش و هم به مردم مملکتش سود می رسونه. وارد کردن کالا از چین و ترکیه نشون دهنده توانایی و فکر اقتصادی نیست. کجای مملکت ما صنعتی وجود داره که چنین درآمدی رو نصیب موسسش بکنه؟ درآمدی که توش سازندگی نباشه و کارآفرینی نباشه قطعا به فکر اقتصادی نیاز نداره. هر کس از هر جایی سرمایه به دست آورده باشه می ره تو کار واردات یا شغل هایی که درآمد دارن و سازندگی نه. معلومه که چنین شکاف طبقاتی ایجاد می شه. مطمئن باش وقتی برای سرمایه ای که کسب می کنی زحمت می کشی به راحتی هم خرجش نمی کنی. نکته دیگه این که چه لزومی داره کسی که چنین دارایی داره با عکس گرفتن و پز دادن دل کسی رو که نداره بسوزونه؟ کسی نمی گه ثروت حق کسی نیست اما کسی حق فخر فروختن به کسی رو نداره. چه بسا اون ثروتمند اگر تو شرایط یه آدم عادی بود به جایی نمی رسید چون ۹۰ درصد ثروتمندای ما ثروت باد آورده ای دارن که حقشون نبوده این وسط خبری از نبوغ نیست جانم

 126. سلام
  خسته نباشی.من ابوالفضل آزادی ناشنوا هستم.میخوام پول دومیلیارد تومانی بانک سود بفرس باهم پول بده

 127. خواهش میکنم بیا عزیزم توروخدا

 128. دختری باحجاب روسری

  اگر یکی از اینا یه دفعه عمرش به سر بیاد چی؟ اگر در اوجِ لذت بردنش از پول و ثروتش باشه و ناگهان مهلتش تموم بشه، چی؟ساعتِ مارک دارش و تمام امکاناتشو با خودش میبره توی قبر؟ اگه باباش مُخ بوده که به این موقعیت رسیده،همینکه از دنیا رفت ، مُخ بودن باباجونش به کارش میاد؟ به محض رفتنش ازین دنیا، دوستای دخترش که بخاطر پول وثروتش کنارش بودن و شریک عیاشیا وخوش گذرونیاش،حاضرن حتی یک لحظه باهاش سر کنن یا طیِ ۲۴ ساعتِ آینده ((شایدم خیلی زودتر )) یا حتی موقعِ تشییع پیکرِ دوست عزیزشون، یکی پولدارتر از اون آدمو پیدا میکنن و سریع جایگزینش میکنن؟ اگه یکی از این دخترا مُرد ، چقدر نبودش میتونه برای دوستانش از نوعِ پسر ، کمترین اهمیتی داشته باشه ؟ در حالیکه اگر اون نشد ، یکی دیگه هست. واقعاً یه همچین آدمایی حسرت خوردن دارن؟! اگه شماهایی که خیلی به حال وروز اینا حسرت میخورین و یادتون رفته و یا باور ندارین که پولی که در راه هوس وعیاشی خرج بشه ، دیر یا زود دودش به چشم خود اون شخص میره، بازم آرزو میکنین ای کاش جایِ اینا بودین؟؟؟ غیرممکنه که زندگیی که مطابق با نظر خدا نیست ، همینطوری با خنده و لبخندایی که توی عکس دیدین پیش بره ، اینا فقط یه سری عکسن از بخشی از زندگی اینطور آدما رو نشون میده نه تمامشو ،نمیشه با یه چندتا عکس اینطوری قضاوت کرد که خوش به حالشون وچقدر خوشبختن، چطور خوشبخت باشن دختر وپسری که هر دفعه با شخصِ متفاوتی هستن و به همون اندازه به تعداد آسیبهای روحی وعاطفیشون اضافه میشه و به تعداد رابطه های متعددشون دچار افسردگی وانواع ناراحتیای روحی میشن؟
  و به فرض اینکه دونفرشون باهم ازدواج کنن، هیچ تضمینی وجود نداره که بعد ازدواج یکی دیگه رو نپَسندن. چرا که اینطور آدما در زندگی تنوع طلبیو یادگرفتن.چطور خوشبخته آدمی که بجای اینکه امید وتوکلش به خدایی باشه که روزی رسونه، تمام امید وتوکلش به جیبِ پُرپولِ پدرش باشه که اگه یه حادثه یا ورشکستگیِ پدرش باعث بشه کُل زندگی وسرمایه شون، از دست بره ، تمام امیدا وآرزوهاش و
  نقشه هاش برای آینده ی روءیاییش دودمیشه میره هوا…و بعدم درنتیجه جُز یه پسرِ بی دست وپایی که عُرضه ی هیچ کاری رو نداره و هیچ کاری ازش برنمیاد، حاصلِ این نوع زندگیا نیست، پسری که تنها هنری که توش مهارت داره همون عیاشی و بی شخصیتی و بی غیرتیه و هیچوقت زحمت کشیدن رو یاد نگرفته. اگرم که این ثروت زیاد تا آخر عمرش سرجایِ خودش بمونه و کم که نشه هیچ ، روز وشب به میزانش اضافه بشه ، از این دختر وپسرا زن و مردِ اهلِ زندگی در میاد؟؟
  کدوم مرد باغیرتی حاضره یه دختری با این طرزِ زندگی بشه زنش که مدل به مدلشو دیده و کنارشون زندگی کرده و بنابر این همسر اون دختر یکیه در میونِ هزارتا حتی اگه اون دختر ثروتمندترین دختر توی کلِ دنیا باشه ؟ کدوم دختر باشخصیت واهلِ زندگیی حاضره با یکی از این نوع پسرای پول پرست و خوشگذرون ازدواج کنه که عادت به
  کثیف ترین رفتارها داره ؟
  پسری که بجای تکیه گاه بودن یاد گرفته فقط به جیب باباش تکیه بده ، آخه حسرت خوردن داره ؟ واقعاً به اینا میشه گفت خوشبخت؟ ۷۰ سالِ دیگه هم زندگی کنن، آخرش خدا باهاشون کار داره و خنده ی زیاد آخرش همیشه گریه س.

 129. دختری باحجاب روسری

  حضرت علی علیه السلام ؛
  سختیِ جان کندن و حسرتِ از دست دادنِ دنیا، به دنیا پرستان هجوم آورد. بدن ها در سختیِ جان کندن سُست شده و رنگ باختند، مرگ آرام آرام همه یِ اندامشان را فرا گرفته،زبان را از سخن گفتن باز می دارَد و او در میان
  خانواده اش افتاده با چشمِ خود می بیند و با گوش می شنود و با عقلِ درست می اندیشد که عمرش را در پِیِ چه کارهایی تباه کرده است؟ و روزگارش را چگونه سپری کرده ؟
  به یادِ ثروت هایی که جمع کرده، می اُفتَد، همان ثروت هایی که در جمع آوریِ آنها چشم بر هم گذاشته و از حلال وحرام و شبهه ناک گرد آورده و اکنون گناهِ جمع آوریِ آن همه بر دوشِ اوست که هنگام جدایی از آنها فرا رسیده و برایِ وارثان باقیمانده است تا از آن بهره مند گردَند، و روزگار خود گذرانند. راحتی وخوشیِ آن برایِ دیگری و کیفرِ آن بر دوش اوست، و او در گِروِ این اموال است که دست خود را از پشیمانی می گزَد بخاطرِ واقعیت هایی که هنگامِ مرگ مشاهده کرده است. در این حالت از آنچه که در زندگیِ دنیا به آن علاقه مند بود بی اعتنا شده، آرزو می کند ای کاش آن شخص که در گذشته بر ثروتِ او رَشک می بُرد ، این اموال را جمع کرده بود.
  اما مرگ همچنان بر اعضایِ بدنِ او چیره می شَوَد تا آن که گوش او مانندِ زبانش از کار می اُفتَد، پس در میانِ
  خانواده اش افتاده ، نه می تواند با زبان سخن بگوید و نه با گوش بشنود، پیوسته به صورتِ آنان نگاه می کند و حرکاتِ زبانشان را می نگرد اما صدایِ کلمات آنان را نمی شنود، سپس چنگالِ مرگ تمامِ وجودش را فرا می گیرد و چشمِ او نیز مانند گوشش از کار می افتد و روح از بدن او خارج می شود و چون مُرداری در بینِ خانواده یِ خویش بر زمین می مانَد که از نشستن در کنار او وحشت دارند و از او دور می شوند. نه سوگواران را یاری میکند و نه تقاضاکننده ای را پاسخگو میباشد، سپس او را به سویِ منزلگاهش در درونِ زمین
  می برند و به دستِ عملش می سپارَند و برایِ همیشه از دیدارش چشم می پوشند.

  (( بخش پنجم از خطبه ی ۱۰۹ کتاب نهج البلاغه))

 130. دختری باحجاب روسری

  چه بسیار افرادی که در آغازِ روز بودند و به شامگاه نرسیدند و چه بسیار کسانی که در آغازِ شب بر او حَسَد می بُردند و در پایانِ شب عزاداران به سوگِشان نشستند.
  حضرت علی علیه السلام

  ((حکمت۳۸۰ کتاب نهج البلاغه))

 131. دختری باحجاب روسری

  آنان که مالِ فراوان گِرد آورده بر آن افزودند، و آنان که قصرها ساخته و محکم کاری کردند، طلاکاری کرده و زینت دادند، فراوان اندوختند و نگهداری کردند و به گمان خود برای فرزندان خود باقی گذاشتند، همگیِ آنان به پایِ حسابرسیِ الاهی ، و جایگاهِ پاداش و کیفر رانده می شوند، آنگاه که فرمانِ داوری وقضاوتِ نهایی صادر شود (پس تبهکاران زیان خواهند دید .آیه ۷۸ سوره ی موءمنون )
  به این واقعیت ها عقل گواهی می دهد، هرگاه که از اسارتِ هوایِ نفس نجات یافته و از دنیاپرستی به سلامت بگذرد.

  حضرت علی علیه السلام
  (( بخش سوم ترجمه ی نامه ی سوم ))

 132. دختری باحجاب روسری

  حال که زنده وبرقرارید، پس عملِ نیکو انجام دهید، زیرا پرونده ها گشوده، راه توبه آماده و خدا فراریان را می خوانَد و بدکاران امیدِ بازگشت دارند. عمل کنید پیش از آنکه چراغِ عمل خاموش و فرصت پایان یافته و اجل فرا رسیده و درِ توبه بسته و فرشتگان به آسمان پرواز کنند. پس هرکسی با تلاش خود برای خود، از روزگارِ زندگانی برای ایامِ پس از مرگ، از دنیای فناپذیر برایِ جهانِ پایدار،و از گذرگاهِ دنیا برای زندگیِ جاودانه یِ آخرت، توشه برگیرد. انسان باید از خدا بترسد زیرا تا لحظه ی مرگ فرصت داده شده و مهلت عمل نیکو دارد. انسان باید نفس را مهار زَنَد و آن را در اختیار گرفته، از طغیان و گناهان باز دارد و زمام آن را به سوی اطاعت پروردگار بکشاند.

  حضرت علی علیه السلام
  خطبه ی ۲۳۷

 133. دختری باحجاب روسری

  بُرهانِ گناهکار، نادرست ترین بُرهان هاست، و عذرش از توجیهِ هر فریب خورده ای بی اساس تر و خوشحالیِ او ناشی از عدمِ آگاهیِ اوست.
  ای انسان…چه چیز تورا بر گناهت جراءت داده؟ و در برابرِ پروردگارت تورا مغرور ساخته ؟ و بر نابودیِ خود علاقه مند کرده است؟ آیا این بیماریِ تورا درمان نیست؟ و خواب زدگیِ تو بیداری ندارد؟ چرا آنگونه که به دیگران رحم می کنی، به خودت رحم نمی کنی؟ چه بسا کسی را در آفتابِ سوزان
  می بینی بر او سایه می افکنی یا بیماری را می نگری که سخت ناتوان است، از روی دلسوزی بر او اشک می ریزی، اما چه چیز تو را بر بیماری خود بی تفاوت کرده ؟ و بر
  مصیبت های خود شکیبا و از گریه بر حالِ خویشتن بازداشته است؟ در حالیکه هیچ چیز برای تو عزیزتر از جانت نیست. چگونه ترس از فرود آمدنِ بلا، شب هنگام تورا بیدار نکرده است؟ که در گناه غوطه ور، و در پنجه ی قهرِ الاهی مبتلا شده ای؟
  خطبه ی ۲۲۳

 134. سلام منم ی دختر ۱۵ ساله هستم که توی خانوادهخوبی بزرگ شده خدارو شکر نمازمم می خونم و داؤم جوری درس می خونم که دانشجو پزشکی دانشگاه تهران بشم وقتی شما رو با این سطح مالی بالا می بینم امیدم بیشتر میشه یکو میشناسم پزشک عمومیماهی ۶۰میلیون در میاره خب خدایش خیلی شاید اگه شمام درس بخونین دکتر بشین البته دکتر با وجدان این جدؤری بشین من قسم می خورم که اگر پزشکی دانشگاه تهران قبول شدم به نیازمندا و مرضا کمک کنم دوستان لطفا برام دعا کنین که بتونم قبول بشم و وقتی پزشک عمومی شدم اگه منم ۶۰میلیون گرفتم ۲۰میلونشو کمک کنمخدا به هر کسی نداره بده و به اونیم که داره کمکشکنه بگیره دوستان خداجای حق نشسته من کسی رو می شناسم که پولدار بود و با ی دختر نامزد کرد و مهریه بالا گذاشت دختره و دختره پولرو بالا کشید پسره الان داره توی جای بدی زندگی می کنه اینو تو نی نی سایت خوندم چون تند تایپ کردم غلط املایی داره ب بزرگیخودتون ببخشین لطفا بازم برام دعا کنین قبول شم راستی یکی از دوستامون اونم برای پزشکی می خوند ی سال مونده به کنکور دو ساعت می خوابید تازه روی خودش پتوم نمی داخت که خوابش نبره اخرم پزشکی قبول شد بازم لطفا برام دعا کنین من سر قولم یا همون قسمم هستم که کمک می کنم ۲۰میلون امیدوارم خدا ی مهربونم به همون بده وباهاش تفریحح کنید و حلالم باشه^_^

 135. من یه کارگرم.حقوقی درمیارم ولی زیاد نیست.ای کاش پدر منم پولدار بود 🤔🤔🤔🤔😥😥😥😥😥😥😥😥

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*