خانه / جالب و خواندنی / پسر ۱۶ ساله ایرانی همزمان با دو دختر ازدواج کرد + عکس

پسر ۱۶ ساله ایرانی همزمان با دو دختر ازدواج کرد + عکس

پسر ۱۶ ساله ای که در یک شب و به طور همزمان با دو دختر ازدواج کرده است با گذشت دو هفته از این عروسی اکنون از زندگی مشترک با دو عروس احساس خوشبختی می کند.

عکس عروس و داماد جوانترین داماد ازدواج جالب
این داماد نوجوان همراه با همسرانش در خانه پدری زندگی می کند و برای هر عروس اتاق جداگانه ای در نظر گرفته است.

این پسر ۱۶ ساله در روستای دهمیان در یک شب با دو دختر به پای سفره عقد نشست و مراسم عروسی مفصلی برای دو نوعروسش تدارک دید.

این پسر ۱۶ ساله به نام محمد مدتی پیش در روستای دهمیان در مرز کاشمر و نیشابور عاشق دختر همسایه اش شد در حالی که خانواده ها دختر عمه اش را برای او نامزد کرده بودند که قرار بود با دختر عمه اش به نام فاطمه ازدواج کند.

عکس عروس و داماد جوانترین داماد ازدواج جالب

این پسر نوجوان وقتی موضوع ازدواج با دختر همسایه را در خانواده اش مطرح کرد با مخالفت شدید آنها روبه رو شد، چون در سنت آنها رسم بود که حتماً پسر جوان با دختر یکی از بستگان ازدواج کند. ضمن اینکه از بچگی خانواده ها قرار ازدواج این پسر دایی و دختر عمه را گذاشته بودند.

محمد وقتی مخالفت خانواده اش را برای ازدواج با دختر همسایه دید آنها را تهدید کرد که اگر این دختر را برایش نگیرند، روستا و خانواده را برای همیشه ترک می کند و قید ازدواج با دختر عمه اش را می زند.

به این ترتیب خانواده ها موافقت کردند محمد با دختر عمه برای رعایت سنت خانوادگی و با دختر همسایه به خاطر عشق و علاقه ازدواج کند.

داماد نوجوان بالاخره به خواسته اش رسید و شب عروسی هر دو عروس در کنارش نشستند و عاقد خطبه عقد را خواند. هر دو عروس بله را گفتند و محمد لبخند بر لبانس نقش بست چون به آرزویش رسیده بود و نوعروسشان کنارش نشسته بودند. اکنون که حدود دو هفته از عروسی این نوجوان با دو عروس می گذرد وی از زندگی اش راضی است.

او می گوید: من سربازی نرفته ام. امیدوارم حالا با داشتن دو عروس بتوانم معاف شوم چون باید خرج زندگی دو نفر را تامین کنم. در واقع مرد دو خانواده هستم.

۳۱ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. چه پسر هر.. ای واقعا شرم آوره این خبر اگه راست هم باشه به نمایش گذاشتن آن خیلی زشته باعث بی بند وباری در جامعه وسست شدن خانواده و ترویج فرهنگ عرب جاهلیت است لطفا این خبر را هر چه زودتر حذف کنید

  • خیلی هم خوبه….. تنوع هم داره خب.
   عیبش کجاست؟
   تازه باعث میشه تعد آمار بالای دخترای مجرد کم بشه!!!

  • سینا خان دوره زمنونه این کثافتکاریها تموم شده

   • این کار خیلی هم شرافتمندانه س. کثافت کاری اونه که یه زن میگیره و بهش میگه عشق اول و آخر من تویی ولی زیرابی با ده نفر (یا شایدم با یه نفر) رابطه داره
    شما به جای تهمت زدن به دیگران دیدتون رو به زندگی عوض کنید!
    انسانها آزادند که اونطوری که میخوان زندگی کنند.

  • کجاش بده با این کار تعداد دخترای مجرد هم کم می شود

  • سلام دوست من؛شما گفتید فرهنگ عرب جاهلیت؛؛واین جمله کاملا رد شدست چون من فرهنگ لر وترک وکرد وخیلی های دیگه رو دیدم چون من لیدرگردشگری هستم ودرکشوروخارج ازکشورفعالیت دارم؛ مردترک ازاهل تهران رامیشناسم که چهارتا زن داردو سه تا صیقه ایی هم دارداین فرهنگ راچه مینامی؟؟؟ پس ازکلمات درست استفاده کن
   متشکرم

 2. عالیه

  از خیلی کارهای جاهلیت امروزه بهتره باید ترویج بشه
  برید مقاله های علمی رو در جهان غرب حتی بخونید که تایید میکنه

 3. دمش گرم یه شبه چیکار کرده

 4. چقدر مسخره و مزخرف!! .اک بر سر خانواده اون دخترا!! مخصوصا عمه و شوهر عمه!!

 5. جب خانواده احمقی! پسره احمق تر…!
  این ازدواج تا کی میخواد و میتونه دوام بیاره!؟

 6. ای … ایشالا
  خجالت نمیکشی؟ :(((((((((((

 7. خیلی هم خوب و عالی. چقدر رمانتیک

 8. .خاک بر سر اون دوتا دخترا که قبول کردن

  • انسانها آزادی انتخاب دارن. اونها هم کسی زورشون نکرده. خودشون قبول کردن. شما به جای اینکه به جای دیگران نظر بدی به انتخاب دیگران احترام بذار

 9. بلاخره اون همسرش که فامیلشه رو یه روزی ترک می کنه از من شنیدن بود. کسی که عاشق دخترهمسایه اشون که نمی تونه تعادل عشق رو داشته باشه من جاریم رویش هوو اومد دوهفته بعد برادرشوهرم طلاقشو داد. این یعنی دل مردها خیلی کوچیکه زن دوم و یا به قول نمونه این آقا پسر عاشق کسی دیگه ای هست را سفت بهش می چسبه و اون زن که زن اول و یا معشوقه این مرد نیست سرش بی کلاه می مونه.

 10. چقدر رمانتیک .در راستای سیاست افزایش جمعیت عالیه.

 11. اخه پسر ۱۶ ساله موقع ازدواجشه ای خدااااا
  حالا جالب اینجاست عروسا چطور قبول کردن
  … تو سرشون واقعا

 12. واقعا پسر خوشبختی هست میتونه بین دو تا زنش رقابتی رو شروع کنه و از سرویس های مختلفی بهره مند بشه

 13. شاید هم زنهاش خواستن باهم باشن، ازدواج با پسره، راه باهم بودن اونهاست که به راحتی قبول کردند هوووی هم باشند

 14. این نفله وقت … نه زن گرفتن .خودش یه پا …

 15. تنهاچیزی که میتونم بگم اینه که خوش بحالش اون دوتا دوتا زن میگیره یکی هم نیست تودل سگ مصب ماهم بشینه یکیشو بگیرم دمش گرم پرچم پسرا بالاس اگه کسی هست واسه ازدواج درتانگو بیتالک لاین بیادتاباهم به توافق برسیم…

 16. کار این جوان هیچ ایرادی ندارد بلکه شایسته تحسین نیز هست که مرتکب بی عفتی نشده. بیشتر قابل ستایش بود اگر این جوان همسر دوم خود را از میان دختران هموطن نیازمند و کم بضاعت انتخاب میکرد.

 17. امیدوارم خوشبخت بشن. ولی نمیدونم اون دو تا دختر چرا قبول کردن. این پسر هنوز خیلی جوونه نمیتونه حتی یک ززنو اداره کنه چه برسه بخاد بین دو تا زن عدالت رو برقرار کنه. قدیما تو این سن واسه پسر ختنه سورون می گرفتن

 18. اصن این پسر بهش نمیخوره شونزده سالش باشه و بیشتر از شونزده سال سن داره و قیافشم که اصن به ایرانی ها نمیخوره بهش میخوره افغانی باشه

 19. نکته سوال برانگیز اینه که آیا اون دختر همسایه شون تو فامیلش پسر نداشته که اونو بگیره؟

 20. من با نظر هانیه موافقم. خاک بر سر خودش و خونوادش.

 21. اخه پسر۱۶ساله وقت اذدواج شه؟؟؟؟؟؟اونم بادوتازن

 22. کاری به درست و غلطش ندارم اما یقینا این آرزوی همه مردها و منفور همه دخترهاست.

 23. چیه اقایون? انگار خیلی خوشتون اومده? البته که خوشتونم اومده اخه این چیزا فقط تو جهان سوم هست! اگه سطح فرهنگتون بالا بوداین نظرات رو نمیدادید. و متاسفم که خبرگزاری ها برای هوس بازی مرد ایرانی چیزی از اخبار کم نمیذارن.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*