حمله مژگان دختر شجریان به علما

4

وطن امروز، مژگان شجریان که بدون حجاب در برنامه تفسیر خبر تلویزیون نوری‌زاده حرف می‌زد، ضمن پرداختن به تاریخچه‌ای از موسیقی ایران و نحوه آشنایی و آموزش زیر نظر پدرش به دیدگاه و نگاه دین و مراجع و نیز علمای اسلام به موسیقی و صدای زن پرداخت و ضمن انتقاد صریح از موضع‌گیری‌های علما، مدعی عدم‌مخالفت اسلام با پخش و استفاده از صدای زن در موسیقی شد.

همسر مژگان شجریان دختر محمد رضا شجریان بیوگرافی مژگان شجریان اینستاگرام مژگان شجریان ازدواج مژگان شجریان ازدواج محمد رضا شجریان

دختر شجریان همچنین درباره وضعیت حجاب و نحوه پوشش زنان هم اظهار نظرکرد و مدعی استقلال زن در نحوه پوشش خود شد. او پس از تاکید بر استقلال زنان در انتخاب پوشش از مسؤولان دولت جدید خواست دید خود را نسبت به زنان عوض کنند و نگاهی جدید به حضور زنان در عرصه هنر و موسیقی داشته باشند. او همچنین از فسادآور دانستن صدای زنان و عدم پخش آنها از رسانه‌ها انتقاد کرد.

همسر مژگان شجریان دختر محمد رضا شجریان بیوگرافی مژگان شجریان اینستاگرام مژگان شجریان ازدواج مژگان شجریان ازدواج محمد رضا شجریان

نکته جالب اینکه وی در این گفت‌وگو مدعی شد در رسانه‌های داخل کشور حتما به وی انتقادهایی به خاطر این گفت‌وگو خواهد شد و مدعی شد آینده حتما شاهد تهمت‌هایی نسبت به او خواهد بود! گفتنی است تلویزیون «ایران فردا» که توسط نوری‌زاده مدیریت می‌شود مورد حمایت آشکار شبکه وهابیت است و بخشی از بودجه آن را عربستان سعودی تامین می‌کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 4 )
 1. رضا می گوید

  درود بر شرف این دو هنرمند.

  1. آرا می گوید

   و بر بی شرفی و بی غیرتی تو

 2. احمد می گوید

  استاد اواز ایران و خانواده گرامی این هنرمند در قلب مردم ایران در سرتاسر دنیا هستند.
  خفاش از روشنایی بیزار است

 3. مهدی می گوید

  عاشقتم استاد شجریان