بانک پاسارگاد استخدام می‌کند

0

بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز شعب‌ خود از واجدان شرایط دعوت به همکاری کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز شعب‌ خود در رشته‌های اقتصاد، مدیریت، حسابداری، مهندسی صنایع، فیزیک،‌ آمار، ریاضی، حقوق، پس از ثبت نام الکترونیکی و براساس اولویت‌های مورد نیاز دعوت به مصاحبه می‌کند.

شرایط اعلام شده:

خانم‌ها متولد ۱۳۶۶ به بعد، آقایان متولد ۱۳۶۴ به بعد (درباره‌ی متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد شرایط سنی با دو سال اختلاف از شرایط سنی قید شده نیز قابل پذیرش است.)

آقایان دارای کارت پایان خدمت وظیفه و یا معافیت دائم غیرپزشکی

سلامت کامل جسم و روان بنا به تشخیص پزشکان معتمد بانک

عدم سوء پیشینه کیفری

کلیه‌ی متقاضیان واجد شرایط می‌توانند مشخصات خود و سایر اطلاعات لازم را در قسمت سیستم الکترونیکی سایت بانک به آدرس http://www.bpi.ir/ قسمت دعوت به همکاری ثبت کنند.

روش ثبت نام فقط از طریق سایت و به صورت اینترنتی است، لذا از متقاضیان درخواست شده به هیچ عنوان مدارکی به دفاتر و ادارات بانک ارسال نکنند.

زمان مصاحبه براساس اولویت‌های مورد نیاز از طریق تلفن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید، نکته‌ی قابل ذکر این است که متقاضیان فقط و صرفا شماره تلفن همراه خودشان را ثبت کنند.

انجام مصاحبه با متقاضیان هیچ‌گونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نمی‌کند.

متقاضیان باید در وارد‌کردن نشانی پست الکترونیک (Email) خود دقت کنند، زیرا در صورت مفقود‌شدن شماره پرونده، امکان بازیابی آن از طریق پست الکترونیک مقدور خواهد بود.

انتهای پیام

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ