غرضی: در حال تعامل با آمریکا هستیم

0

سیدمحمد غرضی شب گذشته در جمع نمازگزاران مسجد پیامبر اعظم (ص) سعادت‌آباد خاطرنشان کرد: نسل ما تا به امروز سه کار مهم انجام داده است؛ انقلاب کرده و به پیروزی رسیده، با دشمن جنگیده و او را از خاک کشور بیرون رانده و سازندگی کرده است.

وی ادامه داد: در دنیا کمتر اتفاق می‌افتد که یک نسل ظرف بیست – سی سال همه این کارها را انجام داده باشد. این کارها جز با رهبری امام، اسلام و قرآن امکان‌پذیر نبوده است.
غرضی با بیان اینکه “جامعه‌ای که تا به امروز دستاوردهای عظیمی داشته است، همواره دشمن دارد”، افزود: نمی‌توان این همه دستاوردهای بزرگ داشت و بدون دشمن ماند. آمریکایی‌ها که پس از انقلاب از ایران اخراج شدند به فکر برگشت بودند، جنگ را به راه‌ انداختند و پس از هشت سال شکست دوم را تحمل کردند. ما در جنگ مقاومت کردیم و دشمن را از خاک کشور بیرون راندیم و این پیروزی بزرگی است، چراکه در دویست سال گذشته هرگاه دشمن به کشور حمله کرده بخشی از خاکمان را گرفته است ولی نسل ما توانست از خاک این کشور حفاظت کنند.
وزیر اسبق پست و تلگراف و تلفن ادامه داد: آمریکا سپس با خود گفت می‌رویم و ایران را محاصره می‌کنیم و بر همین اساس به افغانستان و عراق حمله کرد. آنها در حال حاضر در سوریه نیز در حال زورآزمایی هستند و من اسم این کار را تعامل ایران و آمریکا می‌نانم، چراکه ما مذاکره نمی‌کنیم بلکه در میدان عمل با آمریکا تعامل داریم.
غرضی با بیان اینکه آمریکایی‌های در این انتخابات برای ایران دندان تیز کرده‌اند، اظهار کرد: بخاطر اتفاقاتی که در سال‌های گذشته رخ داده است در این انتخابات آمریکا دندان خود را تیز کرده است. بر اثر بی‌توجهی دولتهای گذشته، تورم، کشور را زیر چتر خودش کشیده است و آمریکا نیز فکر می‌کند حال که در کشور تورم وجود دارد بهترین زمان است که ضربه وارد کند و با انقلاب درگیر شود.
وی در ادامه به تغییر تدریجی ارزش پول ملی ایران از دوره ناصرالدین‌شاه تا حال حاضر اشاره کرد و کاهش ارزش پول کشور را دلیلی برای تورم عنوان کرد.
غرضی در برابر پرسش یکی از حاضران مبنی بر اینکه “راهکار شما برای مبارزه با تورم چیست؟” پاسخ داد: اگر ملت بصورت ۵۵ میلیونی پای صندوق بیایند و به دولتی رای دهند که با تورم مبارزه کند، ملت پیروز می‌شود نه شخص، چراکه همه آنها از دست ملت ساخته است و از دست دولتهای که پایگاه اجتماعی ضعیفی دارند ساخته نیست.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ