برد پیت: آنجلینا جولی را دیگر دوست ندارم از او جدا خواهم شد + عکس فرزندان

4

مجله معتبر هالیوود ریپورتر ساعتی پیش گزارش داد که برد پیت، ستاره مشهور هالیوود دیشب (سه‌شنبه) در گفتگو با دوست روانشناس (سایکیک) خود در کلینیک او گفته است که آنجلینا جولی را دیگر دوست ندارد و قصد دارد از همسر سوپراستار خود جدا شود ولی نمیداند چه کند و صرفا بخاطر تاثیر این جدایی بر روی روحیه و احساس فرزندان این زوج که بعضی از آنها فرزند خوانده آنها هستند، فعلا ناچارا با آنجلینا خواهد ماند!

 

همسر برد پیت همسر آنجلینا جولی شوهر آنجلینا جولی بیوگرافی برد پیت بیوگرافی آنجلینا جولی

برد پیت به زبان خود گفته است: دیگه دوسِش ندارم! برد پیت در دیدار با روانشناس خود گفته است پس از سالها جدایی از جنیفر انیستون، بازیگر هالیوود و همسر سابقش هنوز دلش با اوست.

اعترافات برد پیت، از ساعتی پیش موجی از شوک در هالیوود و رسانه‌ها ایجاد کرده است. هنوز از واکنش برد پیت و آنجلینا در باره این اظهارات خبری دریافت نشده است.

پیت (۵۰ ساله ) در اواخبر دهه ۱۹۸۰ و اوایل ۱۹۹۰ با ستارگان زیادی رابطه داشته استک از جمله این ستارگان می‌توان به روبین گیونز، جیل شولن و جولیت لوئیس اشاره کرد. اما یکی از رابطه‌های وی که بسیار حالت عمومی به خود گرفت، رابطه پیت با گوئینت پالترو بود که در بین سال‌های ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۷ رخ داد.

همسر برد پیت همسر آنجلینا جولی شوهر آنجلینا جولی بیوگرافی برد پیت بیوگرافی آنجلینا جولی

وی در سال ۱۹۹۸ با جنیفر آنیستون آشنا شده و دو سال بعد در ۲۹ جولای سال ۲۰۰۰ با وی در یک مراسم خصوصی در ملیبو ازدواج می‌کند. برای چندین سال، ازدواج این دو و قدمت آن را از اتفاقات نادر هالیوود میدانستند تا اینکه در سال ۲۰۰۵ اعلام شد که قرار است این دو از یکدیگر طلاق بگیرند. طلاق آنها در ۲ اکتبر ۲۰۰۵ در دادگاه عالی کالیفرنیا تایید شد و رسما از یکدیگر جدا شدند.

در زمانی که درخواست طلاق پیت و آنیستون در دادگاه در حال بررسی بود، پیت جذب بازیگر فیلم آقا و خانم اسمیت، آنجلینا جولی می‌شود که در نهایت نیز به شکل رسمی اعلام می‌کند که عاشق آنجلینا جولی شده است. چندی بعد نیز تصاویری از وی و آنجلینا جولی در حالی که با همراه فرزند جولی، مادوکس در سواحل کنیا بودند توسط چند پاپاراتزی منتشر می‌شود. رسانه‌ها از این تصاویر به عنوان اسنادی شروع رابطه وی با جولی یاد می‌کنند. این دو در سال ۲۰۰۵ به مرور بیشتر با هم دیده شده که در نهایت در ۱۱ ژانویه ۲۰۰۶ موضوع بارداری جولی طی مصاحبه خودش با مجله پیپل تایید می‌شود؛ که بر همین اساس نیز رابطه انها به شکل رسمی تایید شد. در سال ۲۰۱۲ نیز بعد ۷ سال در کنار هم بودن، پیت و جولی، نامزدی رسمی خود را اعلام کردند.

فرزندان

آنجلینا جولی تا پیش از آشنایی با برد پیت، یک فرزند داشت. این دو بعد از آشنایی با یکدیگر و در سفری به آدیس آبابا، پایتخت کشور اتیوپی، دختربچه‌ی شش‌ماهه‌ای را به فرزندخواندگی خود قبول می‌کنند. نام این دختر بچه زهرا است.

سومین فرزند پیت و جولی، حاصل رابطه این دو است و در نامیبیا متولد شده. نام فرزندشان را شیلو نهادند. بعد از تولد این کودک، پیت تایید کرد که پاسپورت صادر شده برای وی متعلق به کشور نامیبیا خواهد بود. پیت و جولی تصمیم گرفتند که اولین عکس از این نوزاد خود را به فروش برسانند. حقوق این تصویر در آمریکای شمالی به مبلغ ۴.۱ میلیون دلار به شرکتی به فروش رسید و همین تصویر برای کشور بریتانیا با مبلغ ۳.۵ میلیون دلار، توسط یک مجله انگلیسی خریداری شد. پول‌های بدست آمده نیز به سازمان‌های خیریه‌ای که برای کودکان آفریقایی فعال بودند اهدا شد.

در ۱۵ مارس ۲۰۰۷، جولی پسر ۳ ساله‌ای را که اهل کشور ویتنام است به فرزندخواندگی قبول می‌کند.

همسر برد پیت همسر آنجلینا جولی شوهر آنجلینا جولی بیوگرافی برد پیت بیوگرافی آنجلینا جولی

جولی در ۱۲ جولای ۲۰۰۸ و زمانی که در فرانسه حضور داشت، یک فرزند پسر (به نام ناکس) و یک دختر (به نام ویوین) را به دنیا می‌آورد. البته او در جشنواره فیلم کن همان سال اظهار کرده بود که انتظار یک دوقلو را داشته‌است. اولین تصویر از این دو کودک نیز به مبلغ ۱۴ میلیون دلار به فروش رفت و تمامی این مبلغ به بنیاد خیریه پیت و جولی اهدا شد تا صرف نیازمندان شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 4 )
 1. ایرانی می گوید

  من که خانم آنجلینا جولی رو بسیار دوست دارم. با اینکه از خودم بزرگتره 🙂 ولی حیف موقعیت و شرایط ازدواج نیست. اگر میدیدمش شاید…..

  1. سارا می گوید

   اره انجلینا جولی هم نشسته تا تو بری بگیریش اماده گذاشتن واست خخخخ

 2. به توچه می گوید

  فعلا که …..

 3. amir می گوید

  سلام مردم روبات را بیشتر از دوست دارند