لغو و قطع دائمی پیامک های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل VAS

150

لغو پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول ، کد قطع پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول ، قطع پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول ، کد حذف پیامک های تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول ، کد لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل ، قطع دائمی سرویس های پیامکی همراه اول ، لغو مسابقه پیامکی همراه اول ، کد غیرفعال سازی تبلیغات ایرانسل ، چگونه از دریافت پیامکهای vas انصراف دهیم؟

حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول

حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل ۷۵۷۵ کد غیرفعال سازی هزینه پیامک ایرانسل حذف پیامک تبلیغاتی ایرانسل و همراه اول کد ارسالی برای لغو پیامک تبلیغاتی کد لغو ایرانسل حذف پیامک های ناخواسته فعال سازی پیامک تبلیغاتی ایرانسل کد غیرفعال سازی تمام سرویس های ایرانسل

یکی از مخاطبان در این باره نوشته: من دارم از دست این پیامهای تبلیغاتی ورزشی و…. که شبانه روز روی گوشی دریافت میکنم دیوانه میشم چرا مسدود نمیشند چرا کسی پیگیری ورسیدگی نمیکنه چرا ازمردم سوئ استفاده میکنند اقا اگر ما نخوایم پیامی دریافت کنیم باید کیه ببینیم؟

قطع پیامک همراه اول قطع پیامک پولی قطع پیامک ایرانسل حذف پیامک تبلیغاتی حذف پیامک پولی حذف اس ام اس تبلیغاتی حذف اس ام اس پولی پیامک تبلیغاتی ایرانسل

مروری بر راهکارهای ارائه شده از سوی اپراتورهای مختلف نشان می دهد برای مسدودسازی تبلیغات پیامکی تلفن همراه می تواند از روشهای ساده زیر استفاده کرد:

حذف پیامک تبلیغاتی همراه اول

برای عدم دریافت پیامک‌های تبلیغاتی، راهکارهایی وجود دارد که در این میان مشترکان همراه اول می توانند به یکی از روش های زیر اقدام کنند:

۱ – ارسال عدد «۱» به «۸۹۹۹»
۲ – شماره گیری کد دستوری *۸۹۹۹#
۳ – تماس با مرکز اطلاع رسانی ۹۹۹۰
۴ – شماره گیری کد دستوری *۸۰۰#

مشترکین می توانند با ارسال عدد ۱ به سرشماره ۸۹۹۹، نسبت به قطع سرویس پیام تبلیغاتی خود اقدام نمایند.

پیامک های اطلاع رسانی اپراتور و اطلاع رسانی سرویس‌های پایه و باند پهن همراه اول، پیامک‌های تبلیغاتی محسوب نمی شوند. بنابراین درصورت قطع سرویس پیام تبلیغاتی، مشترکین این نوع پیام ها را دریافت خواهند نمود.

برخی مشترکین به واسطه عضویت در باشگاهی خاص یا ارائه شماره خود به فروشگاه‌ها از این مبادی پیامک تبلیغاتی دریافت می کنند که در این خصوص نیز اپراتور دخالتی ندارد.
از طریق مراجعه به سامانه همراه من (پرتال و اپلیکیشن) مشترکین می توانند نسبت به فعال / غیرفعالسازی پیامک‌های تبلیغاتی اقدام نمایند.

درباره دریافت پیامکهای تبلیغاتی در ایرانسل نیز اینگونه اعلام شده که ارسال پیامک تبلیغاتی برای مشترکان ایرانسل از سوی شرکتهای ارسال‌کننده پیامک انبوه، بدون هماهنگی با اپراتور تخلف محسوب شده و مشترکان می‌توانند شکایات خود را در این زمینه به بخش ثبت و پاسخگویی به شکایات پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منعکس کنند تا نسبت به شکایات آنان رسیدگی شود.

غیرفعال سازی پیامک‌های تبلیغاتی ایرانسل

شما ایرانسلی‌های عزیز می‌توانید تصمیم بگیرید که مایل به دریافت کدام گروه پیامکی هستید و سپس برای دریافت یا عدم دریافت هر دسته از پیامک‌ها، به یکی از روش‌های زیر اقدام کنید:

۱) اپلیکیشن ایرانسل‌من

در صفحه اصلی اپلیکشن ایرانسل‌من، گزینه «مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی» و سپس گروه مورد نظر خود را برای دریافت پیامک‌های مرتبط انتخاب کنید.

۲) شماره‌گیری کد*۵۰۰۶#

شماره‌گیری این کد، فهرست کاملی از گروه‌های پیامکی برای شما نمایش داده می‌شود.

در زیرمنوی شماره‌گیری کد *۵۰۰۶# هم به سادگی می‌توانید فهرست گروه‌های غیرفعالتان را ببینید.

۳) پیامک به ۵۰۰۶

شما می‌توانید برای دریافت یا عدم دریافت هر دسته از پیامک‌ها، کلیدواژه مربوط که در جدول زیر آمده را به ۵۰۰۶ بفرستید.

نوع پیامک کلیدواژه درخواست عضویت کلیدواژه لغو عضویت
محصولات ایرانسل OZVP LAGHVP
پیشنهادهای ایرانسلی OZVO LAGHVO
ورزشی OZVS LAGHVS
بازی و سرگرمی OZVG LAGHVG
آموزشی OZVE LAGHVE
فرهنگی – اجتماعی OZVC LAGHVC
سلامت و بهداشت OZVH LAGHVH
مذهبی OZVR LAGHVR
تخفیف‌های ویژه OZVD LAGHVD
اطلاعات عمومی OZVI LAGHVI

در حال حاضر مشترکان ایرانسل صرفاً پیام‌های اطلاع‌رسانی خدمات و سرویس‌های این اپراتور را دریافت می‌کنند که درصورت عدم‌تمایل به دریافت آن نیز می‌توانند عدد «۲» را به شماره ۵۰۰۵ ارسال کنند تا این سرویس برای آن‌ها لغو شود.

در خط هایی که توسط اپراتور ایرانسل پشتیبانی می شود، راحتترین راه این است که مشترک کلمه stop را به ۸۲۸۲ اس ام اس کنید. به طور خودکار سرویس همه ارزش های افزوده را دارد می تواند مشاهده کنید و در کنار آنها نیز کد لغو هر کدام را هم می توانید ببینید و با اس ام اس کردن کد لغو، می توانید هر سرویس ارزش افزوده ای را که خواستید، غیرفعال کنید.
همچنین در سیم کارتهای اپراتور اول، مشترکان با تماس تلفنی، حذف پیامک‌ها را به سامانه ۹۹۹۰ اعلام کنند یا می توانند پیامکی به شماره ۸۹۹۹ ارسال و درخواست عدم ارسال پیامک‌های تبلیغاتی خود را عنوان کنند.

اپراتورهای تلفن همراه کشور به مشتریان خود سرویس‌های پیامکی مختلفی را ارائه می‌دهند که به نام خدمات ارزش افزوده شناخته می‌شوند. به این ترتیب از طریق پیامک خدمات مختلفی به مشتریان ارائه می‌شود و در ازای آن مبلغی از شما دریافت می‌گردد. مشتری با این خدامت می‌تواند در جریان اخبار روز قرار بگیرند ، در بازی‌ها و مسابقات مختلف پیامکی شرکت کند و حتی پیامک‌های آموزشی دریافت نماید. شکی نیست که چنین خدماتی می‌تواند به مشتری کمک کرده و امکان دسترسی سریع‌تر و ساده‌تر به اطلاعات مختلف را برای او فراهم آورد. ولی متاسفانه اطلاع‌رسانی دقیقی در مورد این خدمات و نحوه فعال‌سازی و غیر‌فعال‌سازی آنها انجام نشده است و همین باعث شده بسیاری از افراد از این سرویس‌ها ناراضی باشند.

تا به امروز بسیاری از افراد از ما درخواست کرده‌اند تا طریقۀ غیرفعال‌سازی سرویس‌های پیامکی مختلف را در اختیار آنها قرار دهیم. با توجه به این موضوع تصمیم گرفتیم لیستی از سرویس‌های پیامکی مختلف همراه با طریقۀ فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی آنها در اختیار شما قرار دهیم. لازم به ذکر است که این لیست شامل آن سرویس‌های پیامکی می‌شود که اکثر کاربران در مورد آنها از ما سوال کرده بودند و آن سرویس‌هایی که بیشترین استفاده را در بین کاربران دارند. بنابراین در صورتی که شما به کدهای فعال‌سازی و غیرفعال‌سازی خدمات ارزش افزوده دیگری نیاز دارید، کافی است از طریق قسمت نظرات درخواست خود را ثبت نمایید تا سرویس مربوطه را به لیست خود اضافه نماییم.

ساده ترین راه برای لغو این پیام ها :

کلمه مورد نظر را دقیق چه فارسی چه انگلیسی چه فینگلیش مانند همان کلمه ای که برای لغو بسته برای شما ارسال شده است به شماره همان پیامک برگشت دهید یا جدید بفرستید.

ولی گاهی اوقات فراموش می کنیم نحوه لغو بسته را یادداشت نماییم یا پیامک مورد نظر رو حذف کرده ایم.

در این رابطه می توانید سه کار انجام دهید:

۱_ با اپراتور ایرانسل تماس بگیرید و از او کمک بخواهید (زمان وصل شدن کمی طولانی است ولی هزینه تماس حدود ۶۶ تومان ثابت است. شماره اپراتور ایرانسل ۷۰۰ است از سیم کارت های ایرانسل)

۲ _ با اپراتور همراه اول تماس بگیرید به شماره ۹۹۹۰ از خطوط اعتباری یا دائمی همراه اول.

۳_ به سایت ایرانسل یا همراه اول مراجعه کنید که البته معمولا همراه اول فکری برای این مورد در سایت نکرده است.

برای تاکید عرض می کنیم که شما در صورت نداشتن کلمه لغو می توانید مسابقه را به پایان برسانید خود به خود لغو می شود.

همراه اول

لیست برخی از خدمات ارزش افزوده همراه اول را در جدول زیر برای شما آورده‌ایم. برای فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی این سرویس‌ها باید یکی از کدهای مربوطه را به شمارۀ ارائه شده ارسال فرمایید. در صورتی که سرویس مورد نظر شما در لیست نیست، برای غیرفعال کردن آن کلمۀ off را به شمارۀ مربوطه ارسال نمایید. اگر از این طریق نتیجه نگفتید، کد غیرفعال‌سازی سرویس مربوطه را در بخش نظرات درخواست کنید

نام سرویس شمارۀ مربوطه کد فعال‌سازی کد غیرفعال‌سازی
حمایت از تیم ملی ۹۰۹۰
۹۰۹۸
۱ off
آیه روز ۲۰۱۰ آیه
AYE
آیه خاموش
AYEOFF
AYECANCEL
قیمت ارز و طلا ۲۰۵۰ ارز
ARZ
ارز خاموش
ARZ Off
گنجینه واژگان ۲۰۲۲ لغت
LOGH
لغت خاموش
LOGH OFF
درسهای انگلیسی ۲۰۲۸ بله
YES
بله خاموش
آموزش انگلیسی مقدماتی ۲۰۵۰ مبتدی
BASIC
مبتدی خاموش
BASIC OFF
آموزش زبان انگلیسی متوسطه ۲۰۵۲ متوسط
Int
متوسط خاموش
Int off
آموزش زبان انگلیسی پیشرفته ۲۰۵۰ پیشرفته
ADV
پیشرفته خاموش
ADV OFF
تعیین سطح زبان انگلیسی ۲۰۵۰ آزمون
ok
آزمون خاموش
Off ok
اخبار انگلیسی ۲۰۵۳۱ اخبار انگلیسی
News
اخبار انگلیسی خاموش
news Off
درسهای فرانسوی ۲۰۲۰۰ بله
YES
بله خاموش
نکات کنکوری ۲۰۵۰ کنکور
KONKOR
کنکور خاموش
KONKOR Off
آشنایی با مکان‌های مسافرتی ایران ۲۰۱۱۱۰ on off
نامعلوم ۹۰۴۵
۲۰۱۱۵
۲۰۲۴۵
۲۰۲۴۷
۲۰۲۴۷
۲۰۲۷۲
۲۰۲۷۵
۲۰۲۷۵
۲۰۱۴۰۱
۲۰۱۸۰۰
۲۰۲۲۵۴
۲۰۲۲۵۴
۲۰۲۲۵۴
۲۰۳۷۶۴
۲۰۳۹۷۱
۶۰۸۰۰۳
۹۸۶۰۸۸۸۸۵
on off
آشنایی با مکان‌های مسافرتی ایران ۲۰۱۱۱۰ on off

ایرانسل

لیست برخی از خدمات ارزش افزوده ایرانسل را در جدول زیر برای شما آورده‌ایم. برای فعال‌سازی یا غیرفعال‌سازی این سرویس‌ها باید کد مربوطه را به شمارۀ ۸۲۸۲ ارسال نمایید.

نام سرویس شمارۀ مربوطه کد فعال‌سازی کد غیرفعال‌سازی
اخبار خودرو ۸۲۸۲ Ozv OTOl Laghv OTOL
فال حافظ با شاهد ۸۲۸۲ Ozv HAFEZA Laghv HAFEZA
چطور لاغر شویم ۸۲۸۲ Ozv LAGHAR Laghv LAGHAR
با آلودگی هوا چه کنیم؟ ۸۲۸۲ Ozv ALODEGI Laghv ALODEGI
مراقب موهایت باش ۸۲۸۲ Ozv MORMO Laghv MORMO
آداب معاشرت ۸۲۸۲ Ozv ADBM Laghv ADBM
خنک‌ترین نوشیدنی‌ها ۸۲۸۲ Ozv NOSHIDAN Laghv NOSHIDAN
شانس ۸۲۸۲ Ozv Shans Laghv Shans
یادت باشه ۸۲۸۲ Ozv YADET Laghv YADET
کی میتونه ۸۲۸۲ Ozv KIMIT Laghv KIMIT
درس‌های فرانسوی ۷۳۷۵۰۲ OUI LAGHV
بازی پیامکی فکر بکر ۷۳۷۸۶۲ (پیامک بدون متن) L

* * *

همانطور که در بالا نیز گفته شد، در صورتی که شما موفق نشدید سرویس پیامکی مورد نظر خود را در لیست‌ها بیابید، می‌توانید از طریق بخش نظرات این موضوع را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت سرویس مربوطه را به لیست خود اضافه نماییم. همچنین لازم است دو نکتۀ دیگر را  نیزبه شما دوستان گرامی خاطر نشان کنیم. نکته اول اینکه کدهای مذکور از وب‌سایت‌های مربوطه گردآوری شده است و ملی‌پیامک هیچگونه مسئولیتی در مقابل صحت یا عدم صحت آنها ندارد. مساله دوم این است که کدهای ارائه شده مربوطه به خدمات ارزش افزوده پیامکی می‌باشند و لذا در صورتی که قصد فعال یا غیر فعال کردن پیامک‌های تبلیغاتی (با پیش شماره‌های ۱۰۰۰، ۲۰۰۰، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰ و ۰۲۱) را دارید، می‌توانید به لینکی که در زیر آمده است مراجعه فرمایید. در نهایت امیدواریم که مطلب حاضر توانسته باشد در جهت آشنایی و استفادۀ بهتر شما از خدمات ارزش افزوده کمکی کرده باشد.

چرا پیامک‌های تبلیغاتی حذف نمی‌شود؟!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 150 )
 1. داود می گوید

  دوستان گلم (ستاره ۸۰۰ مربع را شماره گیری کنید. همراه اول و ایرانسل.

 2. لیلا می گوید

  عضو کلوپ مدال شدم شمارشم ۴۰۴۰۱ هست چجوری از عضویت بیرون بیام؟؟؟؟دیوونم کرده

 3. حسین می گوید

  با سلام … عضویت در سامانه پیامکی به شماره ۳۰۲۵۰۴ با نام سرویس سانس آخر به هیچ طریقی حتی فرستادن کد ۱ و یا کد ۱۷۵ به ۸۹۹۹ یا به ۸۰۰ لغو نمیشود ؛ لطفا” راهنمایی فرمائید و اینکه چگونه میشود از این سامانه ها شکایت کرد چون به تمام معنی کارشون …ی حساب میشه و من موضوع را پیگیری و اعلام شکایت خواهم نمود.
  با تشکر از راهنماییهای شما

 4. محمد جوانمرد می گوید

  سلام وقت بخیر
  مدتی هست که از طریق شماره۳۰۸۹۳۸ بصورت روزانه از من مبالغ ۱۰۰-۳۰۰- ۵۰۰ تومن کسر میشه .
  علت رو هم نمی دونم. به شماره ۸۹۹۹ عدد ۱ رو ارسال کردم ولی همچنان ادامه داره .
  بابت سر شماره های مختلف مثل ۳۰۵۵ – ۳۰۷۳۴۰- ۳۰۹۲۰۳ – از من کسر میشه لطفا ارائه طریق بفرمایید.

 5. سیما می گوید

  سلام.یه پیامای سرشماره واسم میاد که هرروز ۵۰۰تومن میاد روفیشم خواهشا بگید چطور لغو کنم

 6. عنایت طاهرنیا می گوید

  سلام
  این پیام پدر شارژ منو دراورده
  جرات ندارم خطمو شارژ کنم
  همراه اولی هستم
  اینم متن پیام.:
  مشترک گرامی مبلغ ۴,۰۰۰ ریال بابت سرشماره ۴۰۸۱ با تاییدیه دریافتی، از حساب شما کسر گردید.
  شماره ای که این پیام میاد
  ۹۸۸۹۳۸۰۰۸
  لطفا راه حل رو برام ایمیل کنید
  بخاطر خدا

 7. جعفرعلی می گوید

  سلام اقا راهنمایی کنیدغیرفعال کردن کدسرویس۳۰۸۹۳۸ چه جوریه کلافه شدم هرروز بی پدرا ۵۰۰تومن ازم کم میکنند

 8. نیاکان می گوید

  سلام لطفا بگید برا غیرفعال کردن کد ۲۰۵۲۱۲ چکار ؟
  خواهشا کمک کنید صد بار off فرستادم اما فایده نداره ! بخدا این روش … از مردم است
  متشکرم

 9. محمد می گوید

  سلام لطفا کد غیر فعال سازی شماره ۷۳۷۷۳۷ بفرستیدممنون.

 10. نرگس می گوید

  خدا امواتتو بیامرزه ….خدا خیرت بده ….به جنون رسیدم….روزی نزدیک ده پیام …..جالب اینجاس من توی منزل یه حرفی با خانواده میزنم پنج دفیقه بعد یه پیام تبلیغاتی با اون مضمون برام میاد، ….نگران میشیم نکنه دارن صدامونو گوش میدن…من نخوام تو این بازیا مسخرتون شرکت کنم کیو باید ببینم
  حالا زدم انشالله خبرش نیاد دیگه

 11. zh می گوید

  سلام کد غیرفعال سازی کارگاه شخصیت همراه اول رو می خواستم ممنون

 12. Jasmine می گوید

  با سلام از مطلب خوبتون ممنونم من یه مشکل داره خطم به شماره هایی مثه ۸۲۸۲ و ۷۵۷۵ نمیتونم اس بدم و میزنه ناموفق راه حل چیه؟

 13. ( MORTEZA ) می گوید

  سلام خسته نباشید

  توروخدا مشکلمو حل کنین ممنون میشم
  من شارژ ۵۰۰۰ تومانی میخرم برا ایرانسل … بعد از ۴ تملس یک دقیقه ای تموم میشه… شارژ که میگیرم خیلی زود تموم میشه… بسته اینترنتی هم جدا میگیرم… ربطی به اینترنت نداره زیاد…. نمیدونم این سامانه هان که هزینه میگیرن … یا جیزای دیگه ای هستن…؟!

  1. م می گوید

   متاسفانه پیامکهای تبلیغاتی که خود ایرانسل بدون رضایت مشترکان میفرسته از شارژ کسر میشه؛ با اپراتور ایرانسل تماس بگیرید و درخواست لغو پیامکهای تبلیغاتی را بکنید.

 14. م می گوید

  سلام. یک برنامه نصب کردم بعد پیامک اومد که “مشترک گرامی؛ شما درخواست فعالسازی سرویس “”همبازی”” را به مدت یک ماه با تعرفه روزانه ۵۰۰ تومان داده‌اید. جهت تایید عدد ۳ را ارسال کنید.” بعد خودشان بدون اطلاع من بلافاصله عدد۳ را از طرف من ارسال کردند!! حالا میخوام این سرویس رو لغو کنم؛ کمکم کنید؛ شماره سامانه ۳۰۷۵۷۰ است.

 15. سعید می گوید

  تا زمانی که مردم بدون داشتن اطلاعات و تحقیق، کد به شماره های مختلف ارسال میکنن یا نرم افزار نصب میکنن وضعیت همینه.هر پیامکی که براتون میاد و میگه با عضویت در …. یا با ارسال عدد فلان به این سامانه …. رو فورا جواب ندید و بیخودی خودتون رو تو دردسر نندازین.من به شخصه وقتی برام از این پیامک ها میاد فقط پاکشون میکنم.همین. انگار که ندیدمشون.اکثر این پیامها هم پیشنهادات وسوسه انگیز و به ظاهر عالی ای میدن. دزدی توی مملکت ما عادی شده. سازمان و اداره و شرکت و شخص و اینا هم نداره.از هر راهی میخوان مردم رو سرکیسه کنن.اصلا توجهی نکنید بهشون.همین.

 16. Kouroush می گوید

  با سلام و خسته نباشید.خدا لعنت کنه ایرانسل با پیامک هاش تا دو قرون گوشیت رو شارژ کنی با این پیامک هاش شارژ برات نمیزاره پیام هم میفرستی میگه عضو هیچ سرویسی نیستی آخه لامصب په مرض داری پیامک میفرستی شارژ رو میبری.لطفا راهنمایی کنید این سرویس ورزش و کبدی به شماره۸۲۸۲رو ۱۰۰بار لغوش میکنم لغو میشه دوباره شارژت رو میبره پیامک میده

 17. Byun Yasaman می گوید

  ببخشید میشه بگین چجوری میتونیم چیزهایی ک وصلیم و غیر فعال کنیم؟برای من هیچ پیامی نمیاد فقط شارژمه که کم میشه همش شارژ میگیرم هی این ایرانسل میخوره میشه راهنمایی کنید؟

 18. مهدیه می گوید

  سلام.لطفا کد غیر فعال کردنِ پیامک های ۷۵۷۵ رو بفرستید.واقعا خسته شدم از پیاماش.شب و روز نداریم

 19. ماریاااا می گوید

  سلام خواهش میکنم کد دستوری لغو سرویس ستایش رو بهم یمگین کدشو یادم رفت پاک میکنم سریع کلا شارژگوشیمو میخوره دیوونم کرد روزی ۱۰۰ بار پیام میاد برام

 20. ماریاااا می گوید

  کد لغو سرویس ستایش رو میخواستم کدش ۲۰۱۳۱۹ هستش
  دیوونم کرد در روز ۱۰۰ بار پیام میاد یه سره داره شارژپولیمو مخوره خستم کرد خواهش میکنم کمک کنید کد لغوشو بدید متشکر

 21. Ehsan می گوید

  آقا کد غیرفعال کردن این ۷۳۸۲۲۳چیه؟
  اپلیکیشن بازی هم نبرد

 22. مهسااا می گوید

  سلام.لطفا کد لغو اشتراک چارخونه ۷۳۸۲۸۳
  یکی لطفا بگه.دیونم کرده

 23. حمید ستایش می گوید

  سلام
  بنده خودم هیچ اس ام اس تبلیغاتی رو روی سیمکارت ایرانسلم فعال نکردم شارژ خریدم ۹درصد مالیات اش را دادم اونوقت چرا باید پول اس ام اس های تبلیغاتی را من بپردازم ؟ اصلا کدوم شرکت تبلیغاتی هزینه تبلیغات رو از بیننده تبلیغات میگیره ؟؟؟
  اگر قرار باشه هر شرکتی به خودش اجازه بده فقط یک ریال از جیب ملت برداره دیگه تا آخر برج چیزی برای ما نمیمونه که کرایه خونه قسط وام و این مخارج رو بدیم این شرکتهای دزد باعث گسترش فقر در جامعه هستند.
  چرا با مدیران این شرکتها برخورد جدی نمیشه ؟ چرا اینهایی که دستشون را تو جبیب ملت کردن بازداشت نمیشن ؟ یا جرایم سنگین براشون قرار نمیدن که مانع از این ناهنجاریها باشه ؟
  واقعا خسته شدیم دیگه اگر نمیتونید جلوشون رو بگیرید بگید نمیتونیم استعفا بدین تا کسی که میتونه بیاد . یا واقعا یه کاری کنید و برای همیشه جلوی این دزدیها رو بگیرید

 24. morteza می گوید

  با سلام خدمت کلیه کاربران گرامی شرکت ایرانسل تازگی … جدیدی رو شروع کرده اونم به این شکل که از شارژتون به بهونه شرکت در مسابقات کذایی وهمچنین دریافت پیامک های متعدد مبالغ زیادی زیادی رو کسر میکنه باید با۷۰۰ تماس بگیرید وبگید همه مسابقات ودریافت پیامک رو براتون غیرفعال کنند تو این ماه ۶۰ هزارتومن بیشتر پس از هربارشارژ ازحساب من کسر شد.حرامشون باشه .چه مملکتی شده این کشور

 25. محمد می گوید

  با سلام
  لطفا در خصوص غیرفعال کردن پیامکی با نام آوانو به شماره پیامک ۷۳۸۲۲۲ من را راهنمایی کنید.
  با تشکر

 26. ایمان می گوید

  باتشکر از شما
  کاری رو که گفتید انجام دادم .به خوبی عمل کرد و کاملا راضیم

 27. شهلا می گوید

  لطفا کد غیر فعال کردن مسابقه اول مارکت را که روزانه ۴۰۰۰ ریال به صورت حساب موبایلم اضافه میشه رو اعلام بفرمایید.

 28. مهدیه می گوید

  با سلام.آقا ای سرویس های های ویدا ۷۳۸۲۰۹…گیمزیونیون ۷۳۸۲۰۸…وآشپزی ۷۳۸۲۰۹ چیه فعال شده الکی واسمون شارجو میدزده زده واسه لغو L بفرستین ولی اصلا لغو نمیشه مسخره بازیا چیه خودبخود فعال شدن ای سرویسا یه راه حل بگین ???????

 29. جعفر جالینوسی می گوید

  با سلام.لطفا کد لغو سرویس سرگرمی گراف را بفرستید.ممنون

 30. شاهرخی می گوید

  با سلام لغو سرویس سارینا

 31. فاطمه جلالی می گوید

  برای حذف کد ۸۱۰ خود به خود شارژ از طرف ایرانسل برام میاد