هادی زنوزی اصل ، مجری شبکه خبر به آمریکا پناهنده شد + عکس

5

هادی زنوزی اصل از مجریان سابق شبکه خبر صداوسیما و رئیس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در دولت سابق، پس از مدت‌ها غیبت در رسانه‌های داخلی و شایعاتی که درباره او به گوش می‌رسید، سرانجام صبح چهارشنبه بیستم می ۲۰۱۵ در یک رادیوی فارسی‌زبان در ایالت کالیفرنیا در آمریکا روی آنتن رفت.

پناهندگی ایرانیان پناهندگی آمریکا بیوگرافی هادی زنوزی اصل

«پارسینه» نوشت: هادی زنوزی در هفته‌های گذشته چند بخش خبری کوتاه برای برنامه‌ای با نام اتاق خبر در یک رادیوی فارسی‌زبان ایالت کالیفرنیا در آمریکا اجرا کرده بود اما از صبح چهارشنبه بیستم ماه می ۲۰۱۵ میلادی اجرای بخش خبر بامدادی این موسسه رادیویی را موقتا به عهده گرفت.

پناهندگی ایرانیان پناهندگی آمریکا بیوگرافی هادی زنوزی اصل

زنوزی اصل که از اولین مجریان شبکه خبر بود، چندی پیش با انتشار تصویر طنز‌آمیزی در رسانه‌های اجتماعی، «شبکه خبر» ایران را «شبکه بی‌خبر» خوانده بود که صدای مردم مظلوم اروپا و آمریکاست!

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 5 )
 1. لنا می گوید

  عجب روزگاریه…

 2. افشین می گوید

  ایول هادی شبکه بی خبرو خوب اومدی

 3. م ر می گوید

  آقا افشین واقعا ایول داره کسی که بود که با پارتی نعمت زاده وارد سیستم نفت شرکت صنایع پتروشیمی شد و اون زمان بعنوان رئیس روابط عمومی بود و بعد هی بالاتر رفت و برای خودش با باند بازی و مافیا بازی حسابی پولی به جیب زد روزی که وارد سیستم بود یک کارمند جز بود و الان با یک سری اطلاعات و به جیب زدن تازه فهمیده ایران شبکه بی خبر است چرا ما به مسائل منطقی تر فکر نمیکنیم اینها تمام حق من و شما را پایمال کردن حق کسانیکه نیاز به کار داشتن و این آقایون با داشتن دو شغل پول به جیب زدن و حالا که حسابهایشان پر شده بر علیه ایران شعار میدن با پول این کشور و این ملت حالا میان از حقوق ملتها حرف بزنند از اون اول هیچکس تو پتروشیمی از این خوشش نمیومد ……

 4. يك دوست می گوید

  باورم نمیشه که این اتفاق افتاده باشه !!!!
  چرا که هادی یک فردی بود که همیشه عاشق وطنش بود همیشه دست به خیر بود و …
  یعنی واقعاً وطن فروشی کرده ؟!!!!

 5. رضا می گوید

  هادی زنوزی پس از انتشار خبر حضورش در آمریکا که با عنوان “پناهندگی” در رسانه ها ذکر شده بود. توضیحاتی در این باره ارسال کرد:

  پیرو درج خبری تحت عنوان “اقامت مجری شبکه خبر در آمریکا” لازم می دانم توضیحاتی را به اطلاع خوانندگان محترم آن پایگاه خبری برسانم:

  ۱- بر خلاف ادعای نگارنده هیچ گونه شایعه ای درباره اینجانب به گوش نرسیده و بنده در ۳ سال اخیر در شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان کارمند دولت مشغول به کار بودم و تمامی سفرهای خود رانیز به اطلاع مسئولین مربوطه رسانده ام.

  ۲- در سال ۲۰۱۱ بنده حدود ۱۰ ماه در آمریکا زندگی کردم و می توانستم به زندگی و کار در آمریکا ادامه دهم اما ترجیح دادم به ایران بازگشته و در محل کار قبلی خود خدمت کنم لذا بر خلاف خبر منتشره، من هیچگاه مجبور به بازگشت به ایران نشده ام.

  ۳- اینجانب در حال حاضر در حال ادامه تحصیل در رشته مدیریت کسب و کار هستم، در سن دیه گو زندگی می کنم و حتی یک بار محل رادیو ایران را ندیده ام. ارتباط بنده با مدیریت محترم اتاق خبر رادیوی مذکور تنها از طریق تلفن بوده و از دو هفته قبل روزانه ۳ دقیقه مجموعه ای از اخبار ورزشی را تهیه، با تجهیزات شخصی در منزل ضبط می کنم و برای پخش از طریق ایمیل به شخص مدیر اتاق خبر ارسال می کنم.

  ۴- با توجه به مرخصی گوینده محترم اخبار بامدادی رادیو ایران در چند روز گذشته و شرایطی که برای گوینده جایگزینشان ایجاد شد از من خواسته شد در صورت امکان اخبار بامدادی را به صورت ضبطی تهیه و ارسال کنم کهبه شرط تهیه و ویرایش اخبار توسط خودم ، اجرای غیرحضوری برنامه های خبری بامدادی به مدت ۳ روز را پذیرفتم.

  ۵- در خبرهایی که در ۳ روز گذشته توسط اینجانب تهیه و قرائت شد هیچ گونه سوگیری سیاسی خاصی وجود نداشته و تنها اصالت خبر مد نظر بوده است. در ضمن هیچ گونه خبری فراتر از خطوط قرمز مورد اعتقاد اینجانب قرائت نشده و هیچ گاه نخواهد شد.

  ۶- جهت اطلاع خوانندگان محترم،تخصص بنده مدیریت رویدادها، برگزاری نمایشگاهها و دیگر امور مرتبط با روابط عمومی است و گویندگی همواره شغل دوم من محسوب می شده است. در ضمن من به طور دائم به آمریکا مهاجرت نکرده ام و در این کشور و ایران به فعالیتهای تخصصی خود ادامه خواهم داد.

  ۷- به نظر می رسدقرار دادن نام اینجانب در کنار همکاران سابق عزیزی که تفکرات دیگری دارند و مسیر دیگری را برگزیده اند، نوعی غرض ورزی و یا شاید تصور اشتباه نگارنده محترم خبر باشد، زیرا اینجانب هیچ گاه حاضر به همکاری با رسانه های سیاسی خارج از کشور نشده ام و هیچ گاه نیز نخواهم شد.

  ۸- در پایان از همه عزیزانی که نسبت به اجرای بنده اظهار لطف کرده اند بسیار سپاسگزارم.