خانه / آخرین اخبار / بیوگرافی فریبا باقری (مجری) +عکس خانواده

بیوگرافی فریبا باقری (مجری) +عکس خانواده

فریبا باقری متولد ۳۰ شهریور ماه ۱۳۷۰ در تهران مجری راددیو و تلویزیون است.

او فارغ التحصیل رشته IT کامپیوتر است دوره های گویندگی را زیر نظر اساتیدی چون ژاله صادقیان، فریدون محرابی، ایوب آقاخانی و مازیار ناظمی در باشگاه رادیویی جوان گذرانده است از سال ۸۹ و از طریق یک تست چند مرحله‌ا ی و دشوار در بخش رادیو جوان به این عرصه وارد شده و از همان سال فعالیتش را آغاز کرده است.

همسر فریبا باقری عکس مجری زن تلویزیون عکس جدید بازیگران بیوگرفی فریبا باقری اینستاگرام مجریان

instagram faribabagheri

میگوید : من به حوزه موسیقی علاقه‌ مندم و تمایل دارم حوزه‌هایی از موسیقی که مهجور مانده است در یک فضای مناسب معرفی شود چون این فضا‌ها باید تجربه شود و دانش مردم در بخشهایی از موسیقی ارتقا یابد همچنین من به فرهنگ اصیل ایرانی علاقه دارم و معتقدم برای حفظ ادبیات و موسیقی محلی و آئین‌های مذهبی و سنتی ایرانیان باید تلاش کنیم

باقری با اشاره به تجربه کار در رادیو و تلویزیون بیان کرد: کار در رادیو و تلویزیون برایم دوست داشتنی و عزیز است، کار در رادیو باعث احساس نزدیکی به مخاطب می‌شود و تجربه تلویزیون در بعد وسیع است.

من هنوز اول راه هستم و راه برای پیشرفت من زیاد است، تمرکز جدی من اجرا است اما اگر در شرایطی قرار بگیرم که پروژه خوبی برای بازیگری به من پیشنهاد شود آن را می‌ پذیرم اما اولویت اول من اجرا است.

برنامه های هفته نامه، معجون، باشگاه تعطیلات، جمعه جوونی، رادیو رویش، شور و شیون و غیره را در شبکه رادیویی جوان اجرا کرده است. از دیگر اجراهای فریبا باقری می توان به اجرای مسابقه باشگاه ۳۰ دقیقه ای ها در رادیو فصلی و برنامه راه زندگی در رادیو صدای آشنا اشاره کرد.

فریبا باقری اجرای برنامه سلام تهران شبکه ۵ سیما را هم در کارنامه کاری خود دارد.

همسر فریبا باقری عکس مجری زن تلویزیون عکس جدید بازیگران بیوگرفی فریبا باقری اینستاگرام مجریان

مامان قشنگم .الهی دورت بگردم .فدای خنده هات بشم آرامش من.بخدا از جونم بیشتر دوستت دارم.الهی هزار ساله بشی تاج سرم.همیشه کنارم بودی همیشه همراهم بودی همیشه بدی هامو تاب آوردی .ببخشم ببخشم اگر به خاطر من اشکی ریختی ببخشم اگر دلتو آزردم.فقط بدون دوستت دارم خیلییییی.روزت مبارک فرشته بانو ❤❤
پ.ن:روز میلاد بانوی خوبی ها حضرت فاطمه(س) بر همه ی شما زنان و مادران نازنین ایرانی مبارک
پ.ن:عکس سمت چپ ۲۴ سال پیش.وقتی من به دنیا اومدم

همسر فریبا باقری عکس مجری زن تلویزیون عکس جدید بازیگران بیوگرفی فریبا باقری اینستاگرام مجریان

“فریبا باقری” گوینده رادیو و مجری سیما با اشاره به علاقه خود به اجرا گفت: در مقطعی از زمان، کارم در رادیو با تحصیل در دانشگاه همزمان شده بود که این مصادف شدن دشوار می‌نمود، اما کار برای رسانه و مردم انرژی خاصی به من منتقل می‌کند که خستگی‌ناپذیر می‌شوم.
وی افزود: من از سال ۸۹ و از طریق یک تست چند مرحله‌ای و دشوار در بخش رادیو جوان به این عرصه وارد شدم و از همان سال فعالیتم آغاز شد.
باقری عنوان کرد: همکاری من از سال گذشته با شبکه جوان آغاز شد و در پاییز سال ۹۳ به پایان رسید؛ من همچنین در رادیو فصلی و شبکه رادیویی صبا اجرای یک برنامه موسیقی را بر عهده دارم که یک هفته در میان پخش می‌شود.
مجری سیما اظهار داشت: من به حوزه موسیقی علاقه‌مندم و تمایل دارم حوزه‌هایی از موسیقی که مهجور مانده است در یک فضای مناسب معرفی شود چون این فضا‌ها باید تجربه شود و دانش مردم در بخشهایی از موسیقی ارتقا یابد.
وی افزود: من به فرهنگ اصیل ایرانی علاقه دارم و معتقدم برای حفظ ادبیات و موسیقی محلی و آئین‌های مذهبی و سنتی ایرانیان باید تلاش کنیم.
باقری در خصوص شعار سال ۹۴ بیان کرد: رهنمود‌های مقام معظم رهبری راهگشای ما در شرایط کنونی کشور است؛ رهبر فرزانه انقلاب، دانشمندانه و با تدبیر با وقایع برخورد می‌کنند و جملات و رهنمود‌های ایشان همیشه راهگشا و راهنمای ما بوده است.
همسر فریبا باقری عکس مجری زن تلویزیون عکس جدید بازیگران بیوگرفی فریبا باقری اینستاگرام مجریان
مجری برنامه “سلام تهران” تأکید کرد: طی آشنایی‌ای که با استاد خرمشاهی در سال ۹۲ داشتم، قرار بود با ایشان در همان سال همکاری داشته باشم که این اتفاق نیفتاد اما خوشبختانه از آذرماه سال گذشته همکاری من با استاد خرمشاهی آغاز شد که امیدوارم مردم، بنده را در این برنامه پذیرفته و دوست داشته باشند. من در این برنامه از استاد خرمشاهی درسهای زیادی آموختم و هنوز در حال یادگرفتن هستم.
وی در ادامه بیان کرد: تجربه حضور در “سلام تهران” بسیار خوب بود، من قبل از این برنامه تجربه اجرا در برنامه زنده تلویزیونی نداشتم اما خدا را شکر تا بحال شرایط خوب بوده است، برنامه استاد خرمشاهی برای من یک دانشگاه بود.
باقری با اشاره به تجربه کار در رادیو و تلویزیون بیان کرد: کار در رادیو و تلویزیون برایم دوست داشتنی و عزیز است، کار در رادیو باعث احساس نزدیکی به مخاطب می‌شود و تجربه تلویزیون در بعد وسیع است.
مجری جوان تلویزیون همچنین ابراز داشت: من هنوز اول راه هستم و راه برای پیشرفت من زیاد است، تمرکز جدی من اجرا است اما اگر در شرایطی قرار بگیرم که پروژه خوبی برای بازیگری به من پیشنهاد شود آن را می‌پذیرم اما اولویت اول من اجرا است.
همسر فریبا باقری عکس مجری زن تلویزیون عکس جدید بازیگران بیوگرفی فریبا باقری اینستاگرام مجریان
وی خاطر نشان کرد: در سال جدید برای تمام دوستانم در رسانه‌های مختلف آرزو دارم که مردم دوستشان داشته باشند و دغدغه‌هایشان را از زبان اهالی رسانه بشنوند. آنها همان مردمی هستند که بودن ما وابسته به بودن آنهاست.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*