خانه / آخرین اخبار / سوراخ شدن صورت دختر جوان حین عمل زیبایی بینی +تصاویر

سوراخ شدن صورت دختر جوان حین عمل زیبایی بینی +تصاویر

عاقبت وحشتناک عمل زیبایی دختر جوان

جراحی بینی یکی از رایج ترین و شایع ترین جراحی های پلاستیک و زیبایی میان زنان و مردان محسوب می شود که اگر چه با هدف زیبایی و داشتن ظاهری متناسب میان مردم باب شده است.
برخی جراحان در کلینیک های غیراستاندار دستمزد پایینی برای انجام عمل های زیبایی می گیرند و با شعار سود کمتر، مشتری بیشتر ، برای خود کار و کاسبی به راه انداخته اند. البته ناگفته نماند که این افراد کار خود را با پایین ترین کیفیت ممکن انجام می دهند و برخی از آنها حتی جراح نیستند بلکه تنها نام آن را با خود یدک می کشند.

قیمت عمل زیبایی بینی زیبایی صورت خانمها حوادث واقعی حوادث پزشکی جراحی زیبایی صورت جراحی زیبایی دماغ جراحی زیبایی بینی انواع جراحی زیبایی

عاقبت عمل زیبایی در کلینیک های غیر استاندارد

این پزشکان قلابی که معمولا به صورت غیرقانونی و اصطلاحا زیرزمینی فعالیت می کنند، اولین گزینه برای جوانانی هستند که حاضرند برای رسیدن به سودای زیبایی های غیر طبیعی، با پرداخت دستمزدی کم به افراد نالایق و کلاهبردار،سر جان و سلامتی خود ریسک کنند.

عمل زیبایی باعث سوراخ شدن بالای بینی دختر جوان

یک دختر تایلندی با مراجعه با یکی از همین کلینیک های غیراستاندارد، از جراحی ناوارد درخواست کرد که روی بینی او عمل جراحی انجام بدهد. این دختر پس از اتمام عمل جراحی و به هوش آمدن تازه متوجه شد که چه بلایی به سر او آمده زیرا با یک حفره عجیب بالای بینی خود مواجه شد.

قیمت عمل زیبایی بینی زیبایی صورت خانمها حوادث واقعی حوادث پزشکی جراحی زیبایی صورت جراحی زیبایی دماغ جراحی زیبایی بینی انواع جراحی زیبایی

بلایی که عمل زیبایی سر دختر جوان آورد

مسئولان کلینیک برای اینکه فاجعه پیش آمده را حل کنند از یک ایمپلنت سیلیکونی استفاده کردند و دیگر هیچ کمکی به او ارائه نشد. دختر بیچاره پس از عفونت بینی و مراجعه به جراحان بانکوک نیز با پاسخ قاطعی در مورد وضعیت پیش آمده رو به رو نشد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*