خانه / اخبار داغ / فرهاد و شهرزاد پسر و دختر مهران مدیری +عکس و بیوگرافی

فرهاد و شهرزاد پسر و دختر مهران مدیری +عکس و بیوگرافی

مهران مدیری و همسرش و فرزندانش مهران مدیری مجری دورهمی Mehran Modiri (قد :۱۸۰) در ۱۸ فروردین سال ۱۳۴۶ در میدان بروجردی، سرآسیاب دولاب متولد شده است.

مهران مدیری آخرین فرزند خانواده است. او سه برادر بزرگ تر دارد. از شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد.

همسر مهران مدیری زن مهران مدیری دختر مهران مدیری خودرو و ماشین مهران مدیری خانواده مهران مدیری پسر مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری اینستاگرام مهران مدیری Mehran Modiri

فرهاد و شهرزاد دو فرزند مهران مدیری هستند که شباهت عجیبی به خودش دارند .

در سال ۱۳۶۸ وارد رادیو شد و در داستان شب به مدت شش سال به گویندگی پرداخت. در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت.

همسر مهران مدیری زن مهران مدیری دختر مهران مدیری خودرو و ماشین مهران مدیری خانواده مهران مدیری پسر مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری اینستاگرام مهران مدیری Mehran Modiri

تا سال ۱۳۷۲ با نمایش‌های زیادی چون: شوخی، تلگراف، آرسنال، پانسیون، سیمرغ، هملت، کیسه بوکس و… روی صحنه رفت. همچنین در این دوران به عنوان بازیگر در نمایش‌های رادیویی قصه‌های شب نیز حضور داشت.

آغاز شهرت مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در مجموعهٔ طنز نوروز ۷۲ بازی کرد. پس از آن مدیری در چندین مجموعهٔ طنز دیگر که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد به عنوان بازیگر و کارگردان حضور داشت.

همسر مهران مدیری زن مهران مدیری دختر مهران مدیری خودرو و ماشین مهران مدیری خانواده مهران مدیری پسر مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری اینستاگرام مهران مدیری Mehran Modiri

مهران مدیری Mehran Modiri کارگردان، بازیگر،خواننده، مجری، طراح صحنه و لباس، مجری طرح، صداپیشه، بازیگردان و تهیه کننده ایرانی است. از جمله مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن‌ها کارگردان و بازیگر بوده می‌توان سریال‌های: ساعت خوش، پاورچین، نقطه‌چین، شب‌های برره، باغ مظفر، مرد هزارچهره، مرد دوهزارچهره، قهوه تلخ، ویلای من و شوخی کردم را نام برد.

مجلهٔ نیوزویک در مقاله‌ای مدیری را بیستمین مرد قدرتمند سال ۲۰۰۹ در ایران نامید.

همسر مهران مدیری زن مهران مدیری دختر مهران مدیری خودرو و ماشین مهران مدیری خانواده مهران مدیری پسر مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری اینستاگرام مهران مدیری Mehran Modiri

مهران مدیری آخرین فرزند خانواده است. او سه برادر بزرگ‌تر دارد. از شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد. در سال ۱۳۶۸ وارد رادیو شد و در داستان شب به مدت شش سال به گویندگی پرداخت. در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت. تا سال ۱۳۷۲ با نمایش‌های زیادی چون: شوخی، تلگراف، آرسنال، پانسیون، سیمرغ، هملت، کیسه بوکس و… روی صحنه رفت. همچنین در این دوران به عنوان بازیگر در نمایش‌های رادیویی قصه‌های شب نیز حضور داشت. آغاز شهرت مدیری از سال ۱۳۷۲ بود که در مجموعهٔ طنز نوروز ۷۲ بازی کرد. پس از آن مدیری در چندین مجموعهٔ طنز دیگر که توسط صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش شد به عنوان بازیگر و کارگردان حضور داشت.

کودکی مدیری اصلا شبیه بچه های دیگر نبود. دوستان زیادی نداشت و احساس تنهایی می کرد. دوست داشت در آن اتاق نشسته و کتاب ها را ورق بزند اسم هایشان را حفظ کند و عکس هایشان را نگاه کند. یک روز یکی از دوستان برادرش به شوخی از او می پرسد آیا این کتاب را خوانده ای، این اسمش چیست؟ مدیری بلافاصله می گوید: فلسفه هگل، و تعجب می کند که مهران چطور اسم چنین کتابی را توانسته است ادا کند. مدیری در ادامه به او می گوید اینکه چیزی نیست تازه من می دانم که چه چیزی توی آن نوشته شده و شروع می کند به صورت طوطی وار چیزهایی که در ذهنش مانده بود را برایش تعریف کردن.

او در ریاضیات همیشه خنگ بود. مدیری هنوز که هنوز است علت ریاضیات در جهان را نمی داند. یعنی به نظرش بیهوده ترین و پوچ ترین درس است و هیچ وقت نمره ای بالا در این درس نگرفت! در درس هایی هم که به ریاضی مربوط است مثل جبر، فیزیک و غیره، هیچ وقت موفق نبود. مدیری از ریاضی متنفر بود. به عقیده او ریاضی فقط در حد جمع و تفریق مفید فایده است.

تحصیلات و دکترای افتخاری

مهران مدیری تحصیلات آکادمیک خود را در رشته تئاتر به دلیل حضور در جبهه های جنگ، ناتمام گذاشت اما عشق او به هنرهای نمایشی بار دیگر او را به عرصه نمایش در تئاتر و رادیو کشانید.

دانشگاه لیبرتی آمریکا (American Liberty University) به پاس انجام فعالیت‌های هنری و انسانی، به مهران مدیری مدرک دکترای افتخاری اهدا کرد. مراسم اهدای دکترا به مدیری در ۲۱ تیرماه ۱۳۹۰ (۱۲ ژوئن ۲۰۱۱) در دانشگاه لیبرتی واقع در لس‌آنجلس برگزار شد که مهران مدیری به دلیل ضبط ادامه مجموعه قهوه تلخ نتوانست در این مراسم حضور پیدا کند. در این مراسم، دکتر رونالد برینر به نمایندگی از مهران مدیری این مدرک را دریافت کرد و حمید سلطانی آن را در ایران به مهران مدیری رساند.

آغاز بازیگری و کارگردانی مجموعه‌های طنز مهران مدیری

پرواز ۵۷

پرواز ۵۷ مجموعه طنز تلویزیونی بود که در دهه فجر سال ۱۳۷۲ از شبکه یک پخش شد. این نخستین کار کارگردانی مدیری در یک سریال طنز تلویزیونی بود.

پرواز ۵۷ را می‌توان دومین نقطهٔ عطف مجموعه‌های طنز تلویزیونی پس از پیروزی انقلاب دانست. بازیگرانی مانند نصرالله رادش با بازی در این سریال وارد عرصه تلویزیون و طنز ایران شدند.

ساعت خوش

پس از ساخت و پخش مجموعه پرواز ۵۷، مهران مدیری ساخت سریالی دیگر را به نام ساعت خوش، با بازیگرانی نه چندان مطرح آغاز کرد که در سال‌های ۱۳۷۲ و ۷۳ به صورت هفته‌ای یکبار از شبکه دو پخش می‌شد. این مجموعه شامل قطعات طنز کوتاه بود و نکته خاص آن متفاوت بودن آن با نوع طنزی بود که در آن زمان در صدا و سیما رایج بود و بسیار تکراری و یکنواخت شده بود. به هر رویه این مجموعه آغازگر حرکت جدید و معرفی بازیگران جدیدی در عرصه طنز شد.

تبدیل شدن بازیگران جوان ساعت خوش به ستاره‌های تلویزیون، چندان در آن برهه زمانی خوشایند مدیران تلویزیون نبود. ساعت خوش در اوج، یک مرتبه به پایان رسید. این تصمیم اتفاقی برای خود بازیگران هم عجیب بود.

رفتن از تلویزیون و ورود به شبکه نمایش خانگی

پس از پخش سریال مرد دوهزارچهره در سال ۱۳۸۸، تصمیم مهران مدیری بر ساخت و پخش سریال جدیدی به نام قهوه تلخ برای صدا و سیما بود اما به دلایل نامعلوم با موافقت مسئولان صدا و سیما همراه نشد، از دلایل عدم موافقت به مسائل مالی، محتوا و داستان سریال اشاره شده است.  سرانجام در شهریور ۱۳۸۹ این مجموعه در شبکه نمایش خانگی توزیع شد. این سریال به موفق‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی تبدیل شد و به عنوان پرفروش‌ترین سریال شبکه نمایش خانگی لقب گرفت.  آغاز داستان این سریال در مورد نیما زند کریمی، استاد دانشگاه در رشته تاریخ، شخصی که که در زندگی خود با مشکلات مالی مواجه شده است، می‌باشد. وی پس از مدتی به این نتیجه می‌رسد که در ایران به تحصیلات مرتبط به تاریخ اهمیتی داده نمی‌شود و تصمیم می‌گیرد به طور کلی تاریخ را کنار بگذارد و سعی می‌کند همهٔ کتاب‌هایی که در این زمینه دارد را به کتابخانه اهدا کند. در همین حین با دختری آشنا می‌شود که به تاریخ علاقه‌مند است و به پیشنهاد آن دختر به کاخی می‌رود، در آنجا قهوه‌ای می‌نوشد که او را به گذشته می‌برد.

بمب خنده

در نیمه دی ماه ۱۳۸۹ فیلمی از مهران مدیری در حال تقلید برنامه‌های ماهواره‌ای در فضای وب، و همچنین به‌صورت لوح فشرده منتشر شد که به سرعت به یکی از پربازدیدترین لینک‌ها در محیط وب فارسی و شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد، اما کسی نمی‌دانست متعلق به کدامیک از آثار مدیری است.

ویلای من

در سال ۱۳۹۱ مهران مدیری ساخت مجموعه‌ای جدید را برای پخش در شبکه نمایش خانگی با نام ویلای من شروع کرد. تیم بازیگران و سازندگان این مجموعه اشتراک زیادی با قهوه تلخ داشت. تولید این مجموعه با سرمایه‌گذاری مؤسسه فرهنگی «گلرنگ رسانه» از ۲۰ آبان ماه در منطقه ازگل کلید خورد. داستان ویلای من دربارهٔ پیرمردی متمول و بیمار است که تا به حال ازدواج نکرده و هیچ فرزندی ندارد. وکیل درستکار او برای انجام روال قانونی انحصار وراثت با انتشار آگهی در روزنامه از کسانی که او را می‌شناسند می‌خواهد خود را معرفی کنند.  همانند قهوهٔ تلخ، ویلای من هم از طریق شبکه نمایش خانگی پخش شد و به تعدادی از خریداران نسخهٔ اصلی این مجموعه، به قید قرعه جوایزی، از جمله سه ویلا در شمال ایران، اهدا شد. این مجموعه در جذب مخاطبان نتوانست به موفقیت قهوه تلخ دست پیدا کند.

شوخی کردم… !

در دی ماه سال ۱۳۹۲ مهران مدیری ساخت مجموعه جدیدش را با نام شوخی کردم…! آغاز کرد. این سریال برخلاف سریال‌های قبلی از داستان آیتمی سرچشمه می‌گرفت و هر قسمت موضوع خاصی داشت و به یکی از معضلات جامعه چنگ می‌زد.  این سریال با طیف وسیعی از بازیگران طنز همراه بود(۶۷ بازیگر). در حالی مهران مدیری در این سریال مجری گری کرد که از آخرین تجربه او در این زمینه در مجموعه طنز ۸۰، دوازده سال گذشته بود. مهران مدیری در سال ۱۳۸۷ در برنامه مثلث شیشه‌ای زمانی که مجری برنامه، رضا رشیدپور، از وی پرسید که دوست دارد چه کاری بسازد که تا حالا نساخته در پاسخ گفت دوست دارم در آینده کاری بسازم که هم طنز باشد و هم معضلات جامعه را بیان کند حالا به نظر می‌رسد شوخی کردم همان کاری باشد که مدیری در سال ۸۷ حرفش را می‌زد.

همسر مهران مدیری زن مهران مدیری دختر مهران مدیری خودرو و ماشین مهران مدیری خانواده مهران مدیری پسر مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری اینستاگرام مهران مدیری Mehran Modiri

خودرو و ماشین مهران مدیری

بازگشت به تلویزیون

در آخرین لحظات سال ۹۲ در شبکه ۳سیما در برنامه ۳ ستاره که مهران مدیری نامزد دریافت بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال‌های برره و مرد هزار چهره شده بود در این برنامه حاضر شد و بعد از ۶ سال دوری از تلویزیون دوباره به جعبه جادویی برگشت و دو جایزه دریافت کرد. مهران مدیری در این برنامه گفت در اوایل سال ۹۳ به تلویزیون برمی‌گردد به سه دلیل:

 1. من فرزند تلویزیون هستم و عمدهٔ زندگیم و همچنین مهمترین آثارم رو در تلویزیون انجام دادم و هیچوقت نمیشه از تلویزیون رفت و برنگشت.
 2. شبکه نمایش خانگی قابل مقایسه با تلویزیون نیست برای اینکه من یک مخاطب ۷۰ میلیونی رو عوض کردم با یک مخاطب ۳ میلیونی که این منو آزار داده تو این سال‌ها.
 3. برای این که احساس می‌کنم مردم به شدت نیاز دارن به حال خوب، خنده، و به لحظات شاد و این تنها کاریه که از دست من بر می‌آد و فکر می‌کنم وقتشه برگردم و این وظیفه رو انجام بدم.

در حاشیه

مجموعه تلویزیونی در حاشیه با نام سابق «اتاق عمل» ساخت آن به کارگردانی و بازیگری، طراحی صحنه و لباس مهران مدیری از مهر ۱۳۹۳ آغاز شد.  از ابتدا با حاشیه‌هایی (مخالفت گسترده از سوی نهادهای حامی پزشکان) در ساخت همراه بود و مدتی هم ضبط و تصویربرداری آن متوقف شد که بدنبال این حاشیه‌ها با تغییراتی در متن فیلمنامه از شش فروردین ۹۴ شروع شده است.  این مجموعه تلویزیونی چهارمین سریال مهران مدیری در دههٔ ۱۳۹۰ و اولین سریال او پس از بازگشت به تلویزیون است.

عطسه

سال ۱۳۹۴ مهران مدیری خبر از سریالی با نام «عطسه» داد. گفته می‌شد سریال «عطسه» شامل آیتم‌های مختلف طنز می‌باشد که دارای موضوعات اجتماعی است و دارای ۱۰ قسمت می‌باشد که در بازهٔ زمانیِ مشخص (۲ هفته یکبار) از هفتهٔ اول تیرماه۹۴، وارد شبکه نمایش خانگی شد.

دورهمی

مجموعه دورهمی با نام اولیه زعفرون در نوروز ۱۳۹۵ شروع به کار کرد. این مجموعه به سرعت توانست مخاطبان را به خود جذب کند تا جایی که بسیاری از کارشناسان پیش بینی کردند به زودی جای خندوانه رامبد جوان را خواهد گرفت.

تئاتر

نامسمتکارگردانسال
خرگوش بازیگرحمید عالمی۱۳۵۳
شوخی بازیگرصدرا رسولی۱۳۵۶
تلگراف بازیگرمهدی شریفی۱۳۵۸
پلنگ نادان بازیگربهروز سلیمی۱۳۶۲
یک طنز و یک غم آوابازیگربهروز سلیمی۱۳۶۴
ساعت عمو اسکندرآهنگسازحسن شکلاتی۱۳۶۶
آرسنالبازیگرمحسن حاجی یوسفی۱۳۶۷
پانسیونبازیگرمحسن حاجی یوسفی۱۳۶۸
سیمرغبازیگردکتر قطب الدین صادقی۱۳۷۰
هملتبازیگردکتر قطب الدین صادقی۱۳۶۹
کیسه بوکسبازیگرمؤذنی۱۳۷۱

رادیو

 • گوینده «داستان شب»
 • بازیگر داستانهای شب رادیو
 • دیوانه از قفس پرید به کارگردانی بهزاد فراهانی، ۱۳۷۰
 • دژ به کارگردانی اکبر زنجانپور، ۱۳۷۰
 • واسکادلوگاما به کارگردانی جواد شیرگر، ۱۳۷۱
 • موشها و آدمها به کارگردانی محمد عمرانی، ۱۳۷۱
 • گوینده برنامه جلوه‌های پایداری

سریال ها و نمایش های تلویزیونی مهران مدیری

نامسمتکارگردانسالنقش
سریال مشت‌های کوچک بازیگراسماعیل نوری۱۳۷۱
سریال حکایت‌ها بازیگرمجتبی یاسینی۱۳۷۱
سریال پندها و اندرزها بازیگرمجتبی یاسینی۱۳۷۱
سریال نوروز ۷۲بازیگرداریوش کاردان۱۳۷۲
سریال باغ گیلاسبازیگرمجید بهشتی۱۳۷۲
سریال پرواز ۵۷بازیگر/کارگردانمهران مدیری۱۳۷۲
سریال ساعت خوشبازیگر/کارگردانمهران مدیری۱۳۷۳
سریال سال خوشبازیگر/کارگردانمهران مدیری۱۳۷۴
سریال نوروز ۷۶بازیگر/کارگردانمهران مدیری۱۳۷۶
سریال جُنگ ۷۷بازیگر/کارگردانمهران مدیری۱۳۷۷
سریال ببخشید شمامجری/کارگردانمهران مدیری۱۳۷۸
سریال پلاک ۱۴بازیگر/کارگردانمهران مدیری۱۳۷۸
سریال ۹۰ شببازیگر/کارگردانمهران مدیری۱۳۷۹
سریال طنز ۸۰مجری/تهیه کننده/کارگردانمهران مدیری۱۳۸۰
سریال دردسر والدینبازیگرمسعود نوابی۱۳۸۰
سریال پاورچینبازیگر/کارگردانمهران مدیری۱۳۸۱فرهاد برره
سریال نقطه‌چینبازیگر/طراح صحنه و لباس/کارگردانمهران مدیری۱۳۸۲–۱۳۸۳اردلان پشندی
سریال جایزه بزرگبازیگر/کارگردانمهران مدیرینوروز ۱۳۸۴بیژن جمالی
سریال شب‌های بررهبازیگر/خواننده/کارگردانمهران مدیرینیمه دوم ۱۳۸۴شیرفرهاد پایین برره
سریال باغ مظفربازیگر/خواننده/کارگردانمهران مدیریپاییز ۱۳۸۵مظفر مظفر زرگنده
سریال مرد هزارچهرهبازیگر/کارگردان/مجری طرحمهران مدیرینوروز ۱۳۸۷مسعود شصتچی
سریال مرد دوهزارچهرهبازیگر/کارگردانمهران مدیرینوروز ۱۳۸۸مسعود شصتچی
سریال در حاشیهبازیگر/کارگردان/طراح صحنه و لباس/طراحمهران مدیری۱۳۹۳ و ۱۳۹۴دکتر سهراب کاشف
دورهمیکارگردان/مجری/خواننده مهران مدیری۱۳۹۵مهران مدیری

شبکه نمایش خانگی

نامسمتکارگردانسال ساخت
سریال گنج مظفربازیگر/کارگردانمهران مدیری۱۳۸۵
بمب خنده (بصورت غیررسمی)بازیگر/کارگردانمهران مدیری۱۳۸۷
سریال قهوه تلخبازیگر/خواننده/کارگردانمهران مدیری۱۳۸۸–۱۳۹۱
سریال قلب یخی (فصل سوم)بازیگرسامان مقدم۱۳۹۱
سریال ویلای منبازیگر/کارگردان/طراح صحنه و لباس/تهیه کنندهمهران مدیری۱۳۹۱
سریال شوخی کردم…!بازیگر/کارگردان/مجری/طراح صحنه و لباس/تهیه کنندهمهران مدیری۱۳۹۲
سریال عطسهبازیگر/کارگردانمهران مدیری۱۳۹۴

سینما

نامسمتکارگردانسال
دیگه چه خبر!؟دستیار طراح صحنهتهمینه میلانی۱۳۷۲
دیداربازیگرمحمدرضا هنرمند۱۳۷۳
توکیو بدون توقفبازیگر/بازیگردانسعید عالم‌زاده۱۳۸۱
همیشه پای یک زن در میان استبازیگرکمال تبریزی۱۳۸۶
دایره زنگیبازیگرپریسا بخت‌آور۱۳۸۶
تهران ۱۵۰۰صدا پیشهبهرام عظیمی۱۳۹۰
پل چوبیبازیگرمهدی کرم پور۱۳۹۰

مستند

ساکن صحرای سکوت (زندگینامه خسرو شکیبایی) – کارگردان: الهام قره‌خانی – مهرتاش مهدوی (۱۳۸۷–۱۳۹۰)

من ناصر حجازی هستم… (زندگینامه ناصر حجازی) – تهیه کننده: امیر رفیعی (۱۳۹۴)

آهنگ های موسیقی مهران مدیری

عنوانتوضیحاتسال
کاست برای کودکانبازیگر، کارگردان بهروز غریب پور۱۳۷۲
کاست “دلتنگی ها”دکلمه اشعار هاتف علیمردانی۱۳۷۸
آلبوم «از روی سادگی»موسیقی بابک بیات و فردین خلعتبری۱۳۷۹
خوانندگی تیتراژ فیلم هم‌نفسموسیقی فردین خلعتبری۱۳۸۲
خوانندگی تیتراژ سریال مهر و ماهموسیقی فردین خلعتبری۱۳۸۳
خوانندگی تیتراژ سریال شب‌های بررهموسیقی بهرام دهقانیار۱۳۸۴
خوانندگی تیتراژ سریال باغ مظفرموسیقی بهرام دهقانیار۱۳۸۵
خوانندگی تک آهنگ در آلبوم “دارکوب “موسیقی گروه دارکوب۱۳۸۹
خوانندگی تیتراژ سریال قهوه تلخموسیقی بهرام دهقانیار۱۳۸۹
خوانندگی تیتراژ سری جدید سریال قهوه تلخموسیقی بهرام دهقانیار۱۳۹۱
خوانندگی تیتراژ سریال دورهمیشعر از حافظ و موسیقی مهیار علیزاده[۴۴]۱۳۹۴
خوانندگی تیتراژ سریال زعفرانیشعر از مولانا و موسیقی مهیار علیزاده[۴۵]۱۳۹۴

جوایز و افتخارات مهران مدیری

 • نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از بیست و ششمین جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم همیشه پای یک زن در میان است – ۱۳۸۶
 • تندیس حافظ – ۱۳۸۶
 • تندیس حافظ بهترین بازیگر مرد کمدی تلویزیون برای مجموعه‌های مرد دو هزار چهره و قهوه تلخ – ۱۳۹۰
 • تندیس حافظ بهترین چهره تلویزیونی برای برنامه دورهمی-۱۳۹۵

دکترای افتخاری

دانشگاه لیبرتی آمریکا (American Liberty University) به پاس انجام فعالیت‌های هنری و انسانی، به مهران مدیری مدرک دکترای افتخاری اهدا کرد. مراسم اهدای دکترا به مدیری در ۲۱ تیرماه ۱۳۹۰ (۱۲ ژوئن ۲۰۱۱) در دانشگاه لیبرتی واقع در لس‌آنجلس برگزار شد که مهران مدیری به دلیل ضبط ادامه مجموعه قهوه تلخ نتوانست در این مراسم حضور پیدا کند. در این مراسم، دکتر رونالد برینر به نمایندگی از مهران مدیری این مدرک را دریافت کرد و حمید سلطانی آن را در ایران به مهران مدیری رساند.

همسر مهران مدیری زن مهران مدیری دختر مهران مدیری خودرو و ماشین مهران مدیری خانواده مهران مدیری پسر مهران مدیری بیوگرافی مهران مدیری اینستاگرام مهران مدیری Mehran Modiri

برادر ناتنی

امید سلطانی در شبکه‌ای ماهواره‌ای اعلام کرد «مهران مدیری برادر من است و ما با هم رابطهٔ خوبی داریم گرچه از هم دور هستیم». اما مهران مدیری این موضوع را تکذیب کرد.

آسیب دیدن انگشت دست

مهران مدیری در جریان نقش‌آفرینی در سریال قلب یخی (فصل سوم) دچار حادثه شد و انگشت کوچک دست راستش آسیب دید و جراحی شد. به همین دلیل مهران مدیری در سریال ویلای من با دستکش بازیگری کرده است.

اخطار صدا وسیما

رضا پورحسین (قائم مقام معاون سیما) در پاسخ به این سؤال که انتقادهایی نسبت به برنامه دورهمی به ویژه درخصوص رفتار مجری این برنامه انعکاس داشته است گفت: قبول دارم که در برنامه بعضاً سوالاتی مطرح شده که با فرهنگ ایرانی – اسلامی همخوانی ندارد!! و نیز با رفتار تنبیه آمیز مجری شأن میهمانان برنامه نادیده گرفته شده است؛ این موارد که به ما انعکاس داده شده است و بررسی کردیم بلافاصله به عوامل برنامه تذکر جدی داده شده است تا نسبت به موارد اخلاقی و رعایت سبک زندگی ایرانی اسلامی دقت بیشتری شود.

دستمزد مهران مدیری

«حمید رحیمی نادی» که به همراه «هاشم رضایت» تهیه‌کنندگی مجموعه تلویزیونی «دورهمی» را برعهده دارد در پاسخ به این سوال که مطرح شده مهران مدیری برای حضور در این سریال تقاضای ۶ میلیارد تومان دستمزد داشته و در نهایت با مبلغ ۳ میلیارد با شما به توافق رسیده است،‌ گفت: این مطلب از اساس کذب است و چنین چیزی صحت ندارد.

خداحافظی با سریال سازی

او در تیرماه ۱۳۹۵ دربرنامه هفت گفت :«حوصله ندارم. خیلی وقت است که حالم خوب نیست. یک نوع دگردیسی نیاز است برای ترک تلویزیون و سینمای خانگی به سمت سینما می روم و سالانه یک یا دو سینمایی خواهم ساخت. برای اینکه از این شکل کار خسته و اشباع شده ام. اصلا دیگر دوست ندارم و ارضایم نمی کند.»

مهران مدیری و همسرش و فرزندانش مهران مدیری مجری دورهمی Mehran Modiri (قد :۱۸۰) در ۱۸ فروردین سال ۱۳۴۶ در میدان بروجردی، سرآسیاب دولاب متولد شده است. مهران مدیری آخرین فرزند خانواده است. او سه برادر بزرگ تر دارد. از شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد. فرهاد و شهرزاد دو فرزند مهران مدیری هستند که شباهت عجیبی به خودش دارند . در سال ۱۳۶۸ وارد رادیو شد و در داستان شب به مدت شش سال به گویندگی پرداخت. در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت. تا سال ۱۳۷۲ با نمایش‌های زیادی چون:…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.31 ( 38 رای)

۱۵۱ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. پدر طنز ایران خدا بچه هاتو برات نگه داره که با فیلمات لبخند به لبمون میاری.خیلی دوست داریم

 2. پدر طنز نیست قطعا
  اما کارش در نوع خودش بد نبوده

 3. دمش گرم ی سبک خاص رو به سینما و تلوزیون معرفی کرد

 4. من عاشق کارهاشم واقعآپدرطنزایرانه♥بهت افتخارمیکنیم ،مدیری واقعآ خلاقانه شخصیت پردازی میکنه .

 5. سلطان طنز ایران . عاششششششششششششششقتم

 6. یعنی من دیوونه کارها و همچنین پرستیز مهران مدیری ام!
  دوستت داریم پدر طنر ایران!

  • عطاران شاگرد مهران مدیری
   درحدی نیست ک با استاد مقایسه بشه
   حسودی نکن
   خوده عطاران هم میدونه مهران بهتره تو هنوز نفهمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • عطاران خودش گفته من شاگرد مدیری هستم

   مدیری با اون مقایسه میکنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   • اولا چرت نگو هرکی یه نظری داره شاید یکی حتی جواد عزتی دوست داشته باشه یکی مدیری
    پس برا خودت چرت نباف که چون اون شاگرد اون ازاون بهتر نیست
    مدیری چون سریالاش زیاد بوده همه شناختنش دوسش دارن والا فیلم هزار پا،طبقه حساس عطاران ببینی میفهمی فقط مدیری خوشمزه بازی بلد نیس

 7. فرقی نمیکنه در کل رضا عطاران باشه مهران مدیری باشه یا سعید آقا خانی باشه همشون خوب سریال طنز درست میکنند یادش بخیر اون روزهایی که تو تلویزیون شبها طنز نشان می دادحداقل مهمونی نمیرفتیم سریال نگاه میکردیم الان چیه همه از هم دورند و سایه همدیگه را میزنند

 8. اصلا کارهای مهران مدیری رو دوست ندارم و نگاه هم نمیکنم. چون طرفدار طنز بی محتوا و جلف نیستم م م م م م م م………

 9. اَه بدم میاد ازش اینقدر تو فیلماش گند زد که شوخی کردم رو نذاشتن پخش شه این در حاشیه هم با زوهههههههههههههههههههههههههههه

 10. واقعا لقب اسطوره واسش کمه.. یه سری ادم های بی فرهنگ میان مزخرف مینویسن ولی باید گفت که مهران مدیری یعنی قلب سینمای ایران

 11. عزیزانی که ب آقای مدیری توحین کردن باید بگم کسی مجبورتون نکرده فیلم های ایشون و نگاه کنین اونایی که دوست دا رن نگاه میکنن و ازشمام نظر نمیخوان.

 12. عزیزپدر طنز ایران میری کمدین قبل ازانقلابه

 13. واقعا سلطان طنز ایران باید افتخار کنه که شده لقب مهران خان مدیری
  دوستت داریم چون یه دونه ای

 14. استاد مدیری عاشقتممممممم…
  بی نظیری…به حرف بقیم گوش نکن.. حسود زیاده…
  تو خنده به لبای مردم کشورت میاره و این خودش باعث احترام بهت میشه…
  البته خودت و شخصیتتم قابل احترامه…
  استاد مدیری هم انقدر مخاطب و طرفدار داره که ندیدنش توسط بعضیا هیچی از ارزشش کم نمیکنه…

 15. منظورم میاری بود اشتباه تایپ کردم…

 16. عالییییییییییییییی دوست دارم

 17. مهران مدیری یعنی کسی که درد جامعه رو می فهمه طنزش طنز فاخره . مدیری یعنی کسی که دوچشم فوق العاده تیز بین داره که جامعه ایران رو از بالا نگاه میکنه. انشا… همیشه سلامت و پر انرزی باشه تا بازم برنامه بسازه.به عنوان ۱ مخطب ایرانی ازش ممنونم…….

  • آره آبجی
   خیلی خوبه مهران مدیری ولی یه بدی هم داره که هرکی میاددورهمی باخاک یکسانش میکنه بس که ضایع میکنه مخصوصابهنام بانی رو خخخخخ

 18. مهران مدیری یعنی نمونه…عقل کل ..مهربون عزیز دل..خدا حفظت کنه عاشقشم زیاددددددددددددد

 19. با سلام وقتی اسم مهران مدیری میاد آدم ناخودآگاه احساس خوبی بهش دست میده وخنده روی لبش میشینه امیدوارم سالهای سال زنده باشه وفعالیت هنری خودش را ادامه بده چون تمام فیلمهاش واقعا شاهکاره و مردم دوست دارند -آرزو میکنم روزی از نزدیک با ایشان آشنا بشم .

 20. هه..اونایی که توهین میکنن اینقدر کاراشو ببینین تا بترکین منفجربشین از حرص

 21. بهترین طناز ایران

 22. خیلی بد شد که در حاشیه تموم شد خیلی زود جمعش کردن. بی نهایت زیبا بود و واقعا مشکلات بیمارستاها و جامعه پزشکی رو هم نشون میداد.مثلا مشکل بیمار دزدی و همینطور (پک بقیه پول داروخونه ها)رو عالی اومد حظ کردم یا اینکه بیمار در حال موت هم که باشه باید پول بده تا پذیرش شه و الا پرتش میکنن بیرون و همینطور خونسردی بخش اورزانس و……. امیدوارم در شبکه خانگی ادامه شو بسازی آقای مدیری. بازم ممنون…

 23. عالی در حاشیه خیلی باحاله

 24. ولی حیف که تموم شد

 25. دنیایی مهران مدیری امیدوارم در سینما همیشه موفق باشی

 26. حقتوخوردن رودستت نمیاد همه زیر دستت بودن

 27. هنرمند بسیییییییییییار خوبیه عالللللللیییییییی

 28. بهترین سریالش شب های برره
  دمش گرم

 29. بهترین کارای طنزمال مهران مدیری رو دستش نیمده لطفا زود تربرکرد

 30. آقای مدیری عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتتم خیلی دوست داررررررررررررررم پدر طنز ایران.امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشید.

 31. آقای مدیری عاشقتتتتتتتتتتتتتتتتتم دوست دارم پدر طنز ایران .امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشید .

 32. در طنز درحاشیه خیلی از مسائل مثل : نوشتن استعلاجی بی دلیل برای کارمندان-معافیت های پزشکی تقلبی – جواب آزمایشاتی که نمونه خون کس دیگه ای را برای کس دیگه برچسب میزنند- استریل نکردن وسایل دندانپزشکی – اشتغال به ساختمان سازی بعضی پزشکا – نون به هم قرض دادن پزشکا و آزمایشگاهها و باز هم پزشکا به هم-
  را میشد عنوان کرد
  تا اگه مسئولین بخواند قانونی برای رفع مشکلات وضع کنند در نظر داشته باشند-ولی افسوس که واقعا پزشکا از درصد هوشی بسیار بالایی برخوردارند و خیلی زود متوجه شدند اگه جلوی کار رو نگیرند در آمدهای باد آورده بعضی هاشون توسط وضع و اجرای قوانینفنا خواهد رفت

 33. اقای مهران مدیری کارِت بیست بیست

 34. اون پسره که پشت مهران مدیریه سمت چپ واییییییییییییی چه خوووبه
  جذاب و…. عزیزممممممم اون کیه هااان؟!!! :))

 35. سلام به آقای مدیری خیلییییییییییییییی عالییییییییییییییی وتکیییییییییی افتخار اراکی ها هستی دوست داریم

 36. مهران خان خیلی کارت درسته یدونه باشی

 37. یک ایران ویک مهران مدیری ، فوق العاده ای ، عاشقاتم

 38. سلام آقای مدیری من از اول و قدیم تمام سریالها تو دیدم همیشه زمستون سال ۱۳۷۶ یادمه برنامت پخش میشد شروع اون هم یک فانوس روشن بود به نظر من تو یک نخبه گویشت و برنامه هات اینقدر روی همه تاثیر گذاره که بعد از شروع و اتمام هر سریالت یک سری لغات و خرده فرهنگهای به یاد ماندنی از خودت به جا میذاری من که اینقدر دقیقی برنامه های ساخته شدت می بینم حتی کوچکترین حرکات تو از چشمم نمی افته – خدا نگهدارت باشه هر چاکه هستی

 39. کاش میتونستم یک عکستون با امضاء خودت داشته باشم

 40. سلام خدمت مهران. مدیری عزیز ….به نظرم. کسی که تو نظرا کفته مهران مدیری فقط جلف و لودکی میکنه چیزی از طنز و سینما نمیدونه. ..اقای مدیری تنها طنز افرینی هستن که درد جامعه و مشکلات جامعه رو زیبا جوری که حتی همین خانم یا اقا که این حرف و زدن نفهمیدن من هنوز بعد این همه سال شب های برره ایشون یا پاورچین و میبینم و واقعا چقدر حرفهای بزرکی تو این طنز ها زده شده واقعا عالیه کاراشون ….اکه بی معنی بود کاراشون مقامات بزرک بهشون برنمیخورد و کاراشون و قطع نمیکردن. ..مثل بقیه طنز های دیکه که بیمعنیه و کسی جلوشون و نمیکیره. …و از جامعه پزشکان متاسفم که درک از طنز ایشون نداشتن و نذاشتن ادامه بده وکرنه درحاشیه چیز دیکه ای و میخواست برسونه نه مشکلات پزشکی و فقط. ..اقای مدیری بازم ادامه بده و هیج وقت از سینمای ما نرو واقعا دوستت داریم

 41. تشکر مطا لب خوبی بود

 42. آقای مدیری باسلام،من گفتم بازم میگم شمادرنوع خودتون عالی کار می کنین جاتون تلویزیون خالیه
  بنظرمن کارای خانگی تون خیلی بهتره.براتون آرزوی موفقیت دارم بازم ادامه بده.لایک داری♥

 43. آقای پدز طنز ممنون از این سریال تمسخر آمیز اخیرتون مدر و مادرم من مزشک هستند هرزشب سریال شما رو می دیدند و می خندیدند اما بعد از سریال اتفاقاتی بسیار با شکوهی رخ داد با کشته شدن چند همکار آنها
  ما همه فهمیدیم پشت این سریال و خنده های پزشکان با جنبه چه می گذشت :تنفر جامعه از پزشکان – تهمت های مردم
  ممنونم آقای پدر طنز ولی همچنان من و برادرم مشتاق به پزشک شدن هستیم و پزشکان هم مثل قبل احساس مسئولیت خود را حفظ کردند با این اتفاقات اخیر
  متشکرم آقای پدر طنز

  • شما که میخواهی پزشک بشی چرا انقدر غلط املایی داری ؟

  • دکتر یگانه شما برو راه پدر و مادر … ادامه بده…امروز تو اینستاگرام دیدم که چن تا دانشجوی پزشکی دارن عکسی که از یه خدابیامرز کلبدشکافی شده رو گرفته بودن مسخره میکنن و میخندن خدا …. کنه امثال تو و پدر ومادر … که مرگ یه انسان براتون مهم نیس که هیچ تازه باهاش تفریحم میکنین..من خودم هم تو اورژانس بیمارستان بهارلو به چشم خودم دیدم که انترمای… چطور با بیمارا برخورد میکردن یه مشت بچه رو گذاشتن بالا سر مریض شده براشون موش آزمایشگاهی جون مردمو میگیرین شماها از …. هم … ترین.

  • چه بچه بی سوادی تربیت کردن

 44. ایشون متولد۱۳۴۰ نه ۱۳۴۶ خالی بسته بهتون اسمی

 45. مهران مدیری خیلی باحالی عاشق طنز هایی ام که تو ساختی

 46. سلام لطفا بازیگران مصاحیه داشته باشیدممنوا ازشما

 47. سلام چرا تا به الان عکسی از همسر مهران مدیری دیده نشده؟کسی میدونه همسرشون کیه؟

 48. همسر مهران مدیرى فریبا متخصص یکى از بازیگران عالى کشورمون هستند ک در کار گویندگى و رادیو نیز فعالیت دارند

 49. اقای مدیری شخصه بسیار محبوب و دوست داشتنی مردمی هستن

  هر نظر منفی یا غیر اخلاقی در مورد ایشون .. شخصیت و عدم شناخت اون فرد از هنر و کارگردانی و بازیگری و … رو نشون میده

  با سپاس از اقای مدیری عزیز

 50. اسسسسستادم یه دونه هستن،یه دونه.ضمنا همسرشونم خانوم فریبا متخصص نیستن،چون همسرشون اصلا تو کار نر نیستن،ایشون فوق لیسانس ادبیات دارن و خانه دارن

 51. فرچولنگ قازقولنگ آبادی سفلا

  من از کارهای ایشون سریال حلزونهای مهربان رو بیشتر دوست دارم و بعد سریال دروغهای کاغذی

 52. صحت داره که آقای مدیری,از همسرشون قبلا جدا شدن؟

 53. از بچه گی دیوونه ظنزهات بودم وهستم.دمت گرم که لبهای غمگین رو خندون میکنی

 54. واقعا کاراشون بی نظیره خیلی هم موفق بودن در ساخت مجموعه های متفاوت
  قیافه واستیل بازیگری و استعداد خوبی دارن
  حرف زدن عادیشونم واسه ما خنده داره ی سبک خاصی حرف میزنن کلا طنز مخصوص ایشونه

 55. من عاشق این مرد ام هم بازیگریش هم فیلمایی که میسازه و هم شخصیت رقتاریش ک متفاوته با بازی اش. خیلی ادم خاصیه.
  حقشه که مرد قدرتمند ایران بشه

 56. واسه ی شما بی فرهنگ ها آقای پدر طنزتون سریال درست میکنه فرناز خانم در ضمن من سال ها بین عشق به خدمت به مردم (پزشکی)گم شدم
  من دوست ندارم ادبیات بخونم که املام خوب باشه در ضمن برای پزسکی قبول شدن دیکته نمیگیرند خانم سما
  مهناز خانم خوب شد گفتید راه پدر و مادرم رو ادامه بدم معطل اجازه ی شما بودم درضمن اون یه مشت بچه هم فردا روزی جون تو رو نژاد میدن و لیاقت تو یکی موش آزمایشگاهی هست
  من به آقای مدیری هیچ اهانتی نکردم اما شما طرفداراشون که دایه مهربان تر از مادر شدید هرچی اون مختون دستور داد نوشتید من خودم طرفدار ایشون هستم فقط یه انتقاد کوچک کردم
  شاید اصلا تغصیر آقای مدیری نیست و تغصیر ……

 57. ایا فرزندانت اطلاع دارند که به ایرانشهر و پدر ایران زمین توهین میکنی ((تازی ))۰۰۰۰

 58. مهران مدیری یک طناز درجه یک هست و واقعا کارهای پر از کنایه میسازه! این یعنی طنز

 59. .مهرااااااااااان یه دونه اس واسه نمونه اس
  عآااااااااااااااشقتم

 60. تا حالا رو دست مهران مدیری ندیدم خیلی هنرمنده ، کارهاش عالی و تووووپ از همینجا میگم خسته نباشید ، منتظر باقی کارهاتون هستیم خیلی باحالی خیلللللللللللللللللللللللللللی

 61. سلام اقای مدیرامیدوارم حاله شماخوب باشدمن برنامه شمارانگاه میکنم من برنامه حاشیه خیلی دوست دارم امیدوارم دوباره فیلم بسازی ممنون میشم

 62. سلام آقای مهران مدیری طنزتون صداتون حرکاتتون حرف نداره کارتون بیست ..موفق باشید .در کنار خانواده وسلامت . امکان زیارت شما چگونه است؟در صورت امکان

 63. کاراشو دوست دارم . فقط با ماشینش حال نمیکنم .

 64. قابل توجه اونایی که از آقای مدیری انتقاد می کنند :آقای مدیری بهترینه و بهتر از اون توی ایران نیست و ایشان سالهاست مردم را می خندانند وچهار تا بچه ی تازه به دوران رسیده نمی تونند دربارشون نظر بدن آقای مدیری دردونه ی ایرانندآقای مدیری حتی انگشت خود را از دست دادند ولی بعضی ها قدر ایشون رو نمی دونند. واقعا از آقای مدیری تشکر می کنم

 65. مهران مدیری بهترین کارگردانه ایرانه فیلماش معرکس کاش میشد یه بار ایشونا ببینیم کسی میدونه ادرسش کجاس؟ مهران مدیری مثله ادام سندلر می مونه همون امریکاییه

 66. مهران مدیری فراماسونی … فکر کردی هیچ کس تو را نمیشناسد الحق که دنیا در دستان یهود است ! ..

 67. متاسفانه برخی ازدوستان فقط ظاهر کار رامیبینند اقای مدیری وقتی نام یک سگ را کورش میگذارد یعنی به ایران وایرانی توهین کرده طبیعی است که پشت بند ان قرارداد پشت قرارداد صدا وسیما باهاش ببنده

 68. دوستت دارم پدر طنز ایران من

 69. بهترین بازیگره امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشه به نظر منم پدر طنز ایرانه

 70. اولین بازیگری که دارای خانواده ای مذهبی است . جالبه

 71. درود ، عزیزان و حضراتی که متأسفانه با توهین و احیانآ فحاشی و بدزبانی محتویات ذهن و نظریاتشون رو اعلام میکنن ، میخوام با محبت خیلی جدی بهشن بگم که همزبان سطح پایین، همیشه این کنار ذهنت باشه که ادبیات گفتاری و رفتاری هرشخص نشان از شأن و شخصیت و سطح خانوادگی اون شخصه و متأسفانه خیلی از حضراتی که از این بیان نادرست و اشتباه استفاده میکنن در واقع متوجه نیستن که دارن بدون کلام و غیرمستقیم به دیگران و عموم اعلام میکنن که توی خانواده ما پدر ما با همچین ادبیات و کلماتی با مادرمون و خواهرمون حرف میزده که ما هم بسادگی همیشه و همه جا ازش استفاده میکنیم، کسی که فحاشی میکنه داره نشون میده که مطمئنآ توی خونه و خانوادشون حتمآ پدرشون همینجوری با مادرشون حرف میزده که اینها هم یاد گرفتن و…….از دست دادن فرصتها دال بر نادانی شخص است پس همین لحظه هم که این متن رو میخونی اولین فرصت تغییر رفتار و کنار گذاشتن بیان و افکار نادرستتون هستش و از کنارش نگذرکه از جمله نادانان نباشی چرا که نادان با جانداری به اسم الاغ برابری میکنه و گاهی کمتر . بدرود

 72. مهران مدیری نظیر نداره.اونایی هم که عقده ی انتقاد کردن دارن اشتباهی اومدن.بزنید جای دیگه

 73. اقای مدیری رو خیلی دوسش دارم
  واقعا کارهاش به دل میشینه
  کلی خنده میاد ازته دل رو لب آدم
  طنزهای عالی و بجا ک بیشترشون درمورد زندگی ماهاس
  خداحفظتون کنه در پناه حق باشید استاد عزیز

 74. میخام ببینم فاز اونی ک از اقای مدیری بد میگه چیه !!! 😐
  طنز را باید درک کرد ، شماها درک طنز رو ندارید پس حرفتان بقول سریال در حاشیه باد هویسه D:

  راستی اقای مدیری کار جدیدت دورهمی خیلیییی عالیه کیف میکنیم ..مرسی

 75. ممنونم از اقای مدیری من از خاطرات کودکی بیشترین خاطره ام آز فیلمی آقا مدیریت سپاسگزارم بابت تمام لحظه های که منو مادرم تو اوج نا امیدی بودیم ولی با خنده ای که با فیلماشون بر لبای ما کاشتن تا غصه هامون فراموش کنیم بابت تمام لبخندها،گل لبخند بشینه رو لبهاتون
  هرگز فراموشتون نمیکنم همیشه تو قلبم هستین

 76. عالیجناب طنز ایران اکبر عبدی و سلطان طنز ایران مهران مدیری است بدون شک. الباقی زیر اینان

 77. آقای مدیری یکی از بهترین و مورد علاقه ترین بازیگر و کارگردان من است
  واقعا صفت پدر طنز ایران ده پله حتی بلکه هزار پله برای ایشان کم است

 78. تنها بازیگر یا تنها کارگردانی که مشکلات جامعه را متوجه میشود بازیگر اسطوره، مهران مدیری است. واقعا چرا بعضی ها نمی خواهند این را قبول کنند که بعضی پزشکان دزد و جانی اند. آقای مدیری از این که حقیقت جامعه را به مردم نشان میدهید واقعا متشکرم

  • با کمال احترام باید بگم شما مصداق بارز کاسه داغ تر از اشین..اگه از مهران مدیری خوشتون میاد باید بدونین هیچ مستقیما توهینی ب این شدت نکرده ..کارای ایشون فقط دارای طنز و انتقاده..و پزشکان قشر بسیار محترمی هستند.اگر خطایی هم هست ک مسلما باید باشه و تو هر صنفی هست تا حدودی جزئی از کاره و با نسبت دادن کلمه یجانی شما هیچ قدمی در پیشرفت فرهنگ این جامعه بر نداشتید ! بهتر نیس یکم ب صنف ها احترام بزاریم حالا اگه پس فردا یک نفر راجع ب خلبانان طنز ساخت ما باید بیام بگیم خلبانان جانی اند؟؟؟

 79. در جواب خانم زهرا باید بگم اصلا مهم نیست که شما از کارهای آقای مهران مدیری خوشتون نمیاد.چون مسلما ایشون هم از شما خوشش نمیاد.شما ها برین همون آشغالهایی که فقط توش گریه زاری داره رو نگاه کنید.

 80. دعوا کنید . افرین.. خب هر کی نظر خودشو داره دیگه . چرا دارین همدیگرو میخورین

 81. مهران جان واقعا یک دانه ای وبس……..

 82. خیلی طنزای آقای مدیری رودوست دارم.این کارجدیدشون هم که حرف نداره.منظورم دورهمیه

 83. من هشت سالمه به نظرمن مهران مدیری بهترین کارگردان وبازی گرهستند

 84. سلام خسته نباشید دورهمی
  آقای مهران مدیری واقعا خیلی قشنگ بود اما من نیمه شنوا هستم آقا مدیری خدا حفظه کنه

 85. همسر مهران مدیری

  جالب بود
  استفاده کردم
  تشکر

 86. احمقا حرف دهنتونا بفهمین مهران مدیری بهترین فد آزادی خواه ایرانه نباید درموردش اینجوری صحبت کرد خبببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب

 87. آقا اون پسره پشت سر مهران مدیری کیه؟؟!!!!

 88. اقای مدیری اصلا نظرای منفی برات مهم نباشه ماها حسودیم چون شما هم محبوبی هم قشنگ حرف میزنی هم موفقی حسودیمون میشه بنابراین بدون که حرف نداری به خدا جذاب خوش مشرب خوش صحبت بانمک تودلبرو مهربون و سنگین فیلماتم که دیگه هیچی همین که ملت رو شاد میکنی خودش کلی هنر عشقمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم وای تو چقد دوست داشتنی هستی اخه

 89. خود مدیری هم کفته همه کارام بچه بازی بوده براهمین میخاد سینمایی بسازه ,واقعا جلفن .

 90. کارتون واقعا عالیه امیدوارم همین طور به کارتون ادامه بدین

 91. خیلی دوست دارم مدیری
  البته سر قضیه این ۱۰٫۰۰۰ تومان هایی که همراه مارکت از حساب کم میکرد از دستت دلخور شدم شما که نیاز به این پول ها نداری ماشالا وضعت خوبه

 92. امیدوارم بزودی یاد بگیریم که به هم توهین نکنیم.

 93. مهران مدیری کاراش خوب بود مخصوصا پشت صحنه های فیلماش از خوده فیلم خنده دار تر بود! ولی یه چیزی توی همه فیلماش دیده میشه و اون یه خود شیفتگی وجود داره مثال میزنم.توی برره شیر فرهاد یه شخصیت برجسته بود و همه باید ب حرفش گوش میدادن-در باغ مظفر هم ک خودتون میدونید بزرگ خاندان بود-در ویلای من نزدیک ترین فرد ب بزرگ خاندان ایشون بودن-در برنامه دور همی هم ک دیگه مجری هستند و روی میز وصندلی بزرگ نشستن و نظر میدن .و نکته مهم اینه ک تو همه ی فیلمایی ک ساخته و یا اکثر فیلماشون خودشون باید باشن انگار یه حالتی دارن ک دوست دارن خیلی جلوی دوربین باشن و آقای دوربینی هستند :)) ولی خب هر کسی یه عیبی داره!من با کارای ایشون خیلی خندیدم مخصوصا دور همی قسمتی ک از تماشا چیان خواستن بیان و صدای مشت و لگد و شکستن شیشه رو در بیارن خیلی جالب بود خخخخیییییلی خنده دار بود.بازم مچکرم ازشون ک وقتمونو پر میکنن و سر گرمیم

 94. سلام.واقعیت رو مهدیه خانم گفتن..ولی رضا عطاران بیشتر خنده مردم رو دوس داشت تا دوربین رو .

 95. مهران مدیری ! بازیگر کارگردان موزیسن…مهم تر اینکه صرفا با چهرش کسی رو بخندونه و مثل هزاران بازیگر این دوره با پول عمل های بینی برسه کسی هستش ک سواد کاری داره ! کسی ک برخلاف سایر طنز نویسا ک فقط هزل می نویسن و باوجود تمام محدودین های وزارت فاقد فرهنگ و ارشاد درد مردم رو با زبون طنز بیان نی کنه! کم کسی نیست ک سال ۲۰۰۹ بیستمین مرد قدرت مند ایران باشه…کم کسی نیس ک دکترای افتخاری گرفته ..این ادم شاید تو ایران اسطوره ی سانسور شده باشه اما شاید اگه در یک کشور جهان اول می بود ب عنوان نابغه جایگاه خیلی بهتری داشت ! بعضی ها میان اشک ملت رو در میارن ملتی ک خودش همه درد و عضه و تحریم هزار چیز دیگه داره اخر سر پول کت شلوارشون ب فلک می رسه ..اما خداییش من یکی بهم بگن اقای مدیری برانامه هر قسمت دورهمی صد ملیونم می گیره می گم حقشه ..چون ادمی ک با این همه مشکلات پیش روش داره کار می کنه..داره زحمت می کشه…و ملتی ک سرار دردن رو دو ساعتی فارغ از تمام بدبختی هلشون می کنه…کسی ک تکذیب می کنع می تونه برای این ادم بی رقیب ..ی رقیب بیاره؟ داریم کسی ک مثل مهران مدیری درد رو از یاد ایرانی ها برده باشه! من یکی فقط ارزوم اینه ک سلامت باشه و موفق تر از دیروزها بدرخشه …

 96. جواد رضویان و مهران مدیری رو عشقه

 97. ببخشید.عکس دوم خانواده ی مهران مدیری هستن؟
  ممنون میشم اگه جواب بدین.مرسی?

 98. عکس دوم کیه؟

 99. عکسی که از مهران مدیری و ماشینش گذاشتید واقعی نیست و مربوط به فصل سوم سریال قلب یخیه

 100. مدیری جان تو هرجا و هرجور که کار کنی خوبه چون آدم کار بلدی هستی…

 101. اصلیت فیجان محل یهودی نشین اراک

 102. خیلی دوست دارم بدونم همسراقای مدیری کیه?هرکی میدونه بگه
  فریبا متخصص نیست
  ولی عجب همسر باحیایی وبا عفتی حتی اسمشم نیس چه برسه ب عکس

 103. باسلام و تشکر از زحمات شما در خصوص این سایت . و با تشکر صمیمانه از آقای مدیری که همیشه با کارهاشون تنوع و شادی رو برامون به ارمغان آوردن . میخواستم بدونم چطوری میتونم با استاد مدیری ارتباط برقرار کنم . در صورت امکان آدرس ایمیل استاد به ایمیلم ارسال بشه ممنون میشم با تشکر

 104. استاد آقای مهران مدیری عشق همیشه سلامت باشید خواننده مهدی احمدوند به برنامه دورهمی دعوت کنید ممنونم

 105. مهران مدیری دردانه طنز ایرانه خواهشا کم حسادت کنین
  مهران جونم میمیرم برات
  عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااشقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتممممممم
  مههههههههههههههههههههههههههههههههههههرااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان
  جووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووونننننننننننننننننننننننمممممممممم
  الهی هرجا که هستی سالم و سلامت و باشی
  انشالا هیچ وقت تو زندگیم غمتو نبینم
  ودر آخر میگم خوش به حال زنت کاش من جای اون بودم

 106. با سلام تشکر از وبسایت خوبتون
  مهران مدیری یگانه مرد جاودان سینمای طنز ایرانه که هیچوقت از یادها پاک نمیشه.شایعات مربوط به ایشون هم هیچ صحتی ندارن.
  اگه میشه بیوگرافی همسر و فرزندانشونم بزارید تشکر

 107. اقا جون اون عکس ماشینی که گذاشتی عکس مهران مدیری توی فیلم قلب یخی عکس واقعی نیست که

 108. سلام واقعا ایول داری آقا مهران خیلی رک حرفاتو میزنی از هیچکسی هم ترسی نداری کاش من ی کاره ای بودم نمیزاشتم کسی تو بهت بگه… و بخوان محدودت کنن کاش…

 109. پپپفففف بابا آخه شما هایی که از مهران بدتون میاد واس چی میاین تو این پیج؟؟؟ خود آزاری دارین؟
  نه جدن فازتون چیه

  • اولا پیف پیف نکن بوگند از خودته دوما نمیدونستی بچه هرکسی چه دکتر باشه چه بازیگر منتقد داره انتقاد میکنن
   تو بشین درستو بخون فردا نمرت کم نشه،نیفتی لازم نیست برامن پیف پیف کنی

 110. ایشون واقعا هنر مند وتوانا هستن وباعث افتخار که ما در کشورمون همچین بازیگر توانایی داریم

 111. lمن خودم به شخصه کارای آقای مهران مدیریو دوس دارم… ولی احساس میکنم جدیدا در کار طنز موفق نیستن…البته نظر شخصبه…سریاله درحاشیه ۱ و ۲ زیاد جالب نبودن،اگر در کل بگم نگاه نکردم…سریالا و فیلم های سینمایی که قبلا بازی میکردید خنده دار تر و زیباتر بود….آرزوی بهتر برای شما…

 112. مهران مدیری بزرگترین با استعدادترین خلاقترین با مزه ترین وکلا سلطان طنزه ایرانه ….سریال شبهای بربره واقعا شاهکاره. حتی بعد از گذشت سالها وقتی نگاه میکنی خوب جذاب خنده داره عالیه وهمینطور بقیه کاراشون و مخصوصا کار جدیدشون هیولا شاهکاره….ممنون از زحماتشون

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*