خانه / اخبار داغ / آزاده نامداری عکس های مورددار خود را پاک کرد / انتشار تصاویر بی حجاب آزاده نامداری + عکس

آزاده نامداری عکس های مورددار خود را پاک کرد / انتشار تصاویر بی حجاب آزاده نامداری + عکس

انتشار “عمومی” عکس‌های بدون چادر، اداها و ژست‌های عجیب و غریب، لاک و آرایش‌های تند و غلیظ، ساق دست برهنه و … البته چادری که جلوی دوربین روی سر اوست؛ این‌ها با هم تناقض ندارند …؟

همسر آزاده نامداری لو رفته آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری

آن روزهایی که “آزاده نامداری” تازه پایش به شبکه استانی کرمانشاه باز شده بود، باورش سخت بود که همین دختر جوان چند وقت بعد در شبکه یک، “تازه‌ها” را اجرا کند و با همین برنامه به شهرت می‌رسد. عجیب نبود البته. او اولین دختر جوانی بود که در تلویزیون چادر ملی به سر داشت و چادر روی سر او آن قدر خاص بود که نگاه خیلی‌ها به او متوجه شد. و نامداری معروف شد…

اولین تصاویری که از برنامه‌های نامداری به ذهن‌ها ماند اما آن چنان اتفاقات خوبی نبود. مثل آن باری که موضوع برنامه تفکیک جنسیتی بود و نامداری که صراحتاً از اختلاط دختر و پسر حمایت می‌کرد به خواجه سروی، معاون وقت وزیر علوم حتی اجازه نداد که با او مخالفت کند! یا برنامه‌هایی که در آن سراغ خانم راننده تریلی می رفت و می گفت او الگوی خوبی برای زنان مملکت است! یا مثلاً چند بار دیگر که رفتارهای زننده و بیش از خودمانی او برای همه عجیب بود. حالا فرقی نمی‌کرد مهمان خانم باشد یا آقا یا حتی روحانی. آزاده آزاد بود و با همه صمیمی ‌می‌شد!

موضوع دیگر در “تازه‌ها” به وجود آمد. تازه هایی که در تمام مدت فتنه تا بهمن ماه  ۸۸ آنتن ثابت داشت. فتنه شد، ۲۹ خرداد و آشوبهای تلخ آن گذشت، عاشورا و شمر گری های جماعت بیخدا هم آمد و رفت و حتی حماسه نه دی هم خلق شد. اما هیچ کدام از این ها برای آزاده خانم مهم نبود و او هیچوقت درباره فتنه موضع گیری نکرد. البته بعدها که سید حسن خمینی عاقد عقدش بود خب خیلی چیزها مشخص شد…!

بمب دیگر خبری خانم چادری، چادر‌های رنگی‌ش بود. هیچ کس نمی‌توانست باور کند. چادر قهوه‌ای روی آنتن زنده تلویزیون. نه یک بار حتی. دختر جوان شبکه دو هر شب به رنگی روی آنتن ظاهر می‌شد و حتی عکسهایش با چادر بنفش در مکه معظمه را هم در‌اینترنت منتشر کرد!

البته هیچ وقت معلوم نشد مدیران سیما با کدام خطکش اعتقادی اجازه ‌این کار را به ‌این دختر جوان و جسور دادند و ‌این چادر‌ها با کدام یک از شئونات و آداب و آیین ‌ایرانیان و مسلمانان همراستا بود. اما مردم مثل همیشه از مدیران سیما منطقی‌تر بودند و ‌این خیل اعتراضاتی بود که بانوان محجبه ‌این سرزمین به دختر چادر رنگی پوش گسیل داشتند. که شأن چادر را حفظ کن. و حرمت چادر به ناپختگی جوانی‌ت نفروش و…

و جنجال های خانم خاص هم چنان ادامه داشت. مانند آن باری که با اجرای برنامه سال تحویل ۹۱ در کنار احسان علیخانی و راحتی های زیادی که احسان و آزاده با هم داشتند جنجال آفریدند. خیلی ها بعد از آن برنامه صدای اعتراض شان در آمد. که این چه وضع صحبت کردن و رفتار با نا محرم روی آنتن پربیننده شب عید است؟ و دلیل خنده های بی شمار این دو در کنار هم چیست؟ همان روزها حتی شایعه ممنوع التصویری چند مجری جوان از جمله نامداری و علیخانی هم آمد. و همه می دانستند دلیل انتشار این خبر چیست: همان اجرای دو نفری پر قهقهه و کم حیا

گذشت. تا اردیبهشت ۹۲٫ و خبری که مثل بمب صدا کرد: آزاده نامداری و فرزاد حسنی ازدواج کردند. حالا ‌این دو تا، با ذوق و شوق توی مراسم مختلف ظاهر می‌شدند و برای هواداران‌شان دست تکان می‌دادند. حتی روی آنتن تلویزیون می‌آمدند و برای هم عاشقانه می‌سرودند و همه چیز گل و بلبل بود…!

بمب خبری بعدی خیلی زود ترکید: مرداد ۹۳٫ حالا خبر طلاق آزاده خانم و آقا فرزاد بود که تمام رسانه‌ها را پر کرد. و ‌این، سرنوشت زندگی بود که حتی یک سال هم دوام نیاورده بود…

باورش سخت بود اما فرزاد حسنی تمام مدت درباره طلاقش سکوت کرد. و هیچ نگفت. و با کنایه به ملت رساند که اتفاقی بود که افتاد. کسی کاری به من نداشته باشد. اما آزاده…

اصلاً انتشار خبر طلاق کار نامداری بود! و او بود که در مصاحبه‌ای مفصل با روزنامه صبا برای اولین بار خبر طلاقش را رسانه‌ای کرد. البته هیچ کس نفهمید دلیل‌این کار چه بود و اگر نامداری هم مثل حسنی سکوت می‌کرد چه فاجعه‌ای رخ می‌داد؟!

اما نامداری حالا شده بود یکه تاز میدان…

حالا او هر روز در یک مراسم حضور می یافت. از خیریه فروش سه تار فلان نوازنده تا اکران خصوصی فلان فیلم و فلان همایش و فلان جشن. حالا آزاده هر چند روز یک بار مصاحبه می‌کرد و از حال خوب و بدش می‌گفت. از عشق. از فلسفه زندگی. از شیدایی. از روشنایی. علاقه اش به مادر شدن و ۵-۶ تا بچه. خودخواهی در عشق. از تنوع طلبی در عشق، از فمینیسمی که بدان معتقد است، از این که مجری بودن برایش از همسر بودن مهم تر است، از اولویت تلویزیون بر خانواده، ریزترین خصوصیات اخلاقی و از هرچیز دیگری به ذهنتان می‌آید. برای همه عجیب بود. کسی که الان باید دوران سرخوردگی بعد از طلاق را سپری کند به جای‌اینکه گوشه خانه بنشیند، اما هر روز با یک روزنامه و مجله مصاحبه می‌کند و حتی به شبکه‌های استانی هم نه نمی‌گوید!

از قضا بلافاصله بعد از رسانه‌ای شدن خبر طلاق، صفحه‌ای در ‌اینستاگرام باز می‌کند. و از غصه‌هایش و حال بدش برای هوادارانش می‌گوید. عکس‌هایی از خودش می‌گذارد و متن‌هایی عجیب و غریب و بیش از حد عاشقانه می‌نویسد. متن‌ها آن قدر عجیب است که حتی هواداران خانم مجری می‌پرسند که نکند دارد منت کشی فرزاد حسنی را می‌کند؟! و اگر نه پس‌ این عاشقانه ها برای چه کسی است؟!

اینستاگرام می شود محل جدید بازی. آزاده می نویسد. هوادارانش با او همدردی می کنند. همین اینستاگرام حاشیه سازی می کند. آزاده از اینستاگرامش قهر می کند! بلافاصله قهرش را پس می گیرد و برمی گردد! و حاشیه، و مظلوم نمایی و باز حاشیه…

اتفاقا در همه ‌این مدت هم همه جا از مظلومیت خودش می‌گوید و‌این که حاشیه‌های خبر طلاقش چقدر او را آزرده می‌کند. عجب! کسی که خودش هر روز به نوعی دارد در ‌این مورد حاشیه سازی می‌کند از حاشیه‌های خودساخته خودش ابراز ناراحتی می‌کند. یکی نیست بگوید که خانم جان! خبر طلاق را خودت به رسانه‌ها دادی. خودت آمدی در اینستاگرام حضور بیش فعال بهم رساندی. بعدش هم کسی نمی‌توانست مصاحبه‌های بی شمارت را بشمارد؛ حالا تو مظلومی‌و رسانه‌ها حاشیه درست می‌کنند؟! خواهر جان تو ساکت باش؛ به خدا اگر کسی چیزی بگوید!

اما‌ این‌ها همه ماجرا نیست. اوضاع تلخ تر است و عمیق تر…

شکی نیست که اگر نامداری چادر به سر نداشت یقینا‌ این قدر برای جامعه مهم نمی‌شد. یعنی مردم او را بعنوان یک دختر چادری پذیرفته‌اند. و ‌این یعنی مردم از او انتظار چادری بودن دارند. مثال بزنیم. مادر خیلی از ماها چادری هستند. حالا تا به حال از مادر خودمان عکس عمومی به یاد داریم که بدون چادر باشد؟ نه. چون چادر توی خون مادرها جاری است و جلوی هیچ نگاه غریبه‌ای بدون چادر حاضر نمی‌شوند. حالا چه آن نگاه کوچه و خیابان باشد و چه لنز دوربین.

آزاده خانم اما اصلا ‌این طور نبوده و نیست. اگرچه جلوی دوربین چادر روی سر دارد اما خودش به دست خودش عکسهایی منتشر می‌کند که نه تنها بدون چادر است. که حجابش هم محل بحث است. آرایش‌های غلیظ با رنگ‌های تند. آستینی که تا آرنج برهنه است. و تحیر آور‌ این که ‌این عکس‌ها را خود نامداری منتشر می‌کند. یک دختر چادری که چادری بودن جزو اوصاف اصلی او در نظر مردم است  با آرایشی غلیظ و حجابی ناقص و بدون چادر حتی…

تلویزیون مجری زن چادری کم ندارد. از مجریان اخبار مختلف تا شبکه‌های قرآن و استانی و… از هیچ کدام از ‌این‌ها اما عکس‌های بدون چادر منتشر نشده است. چون خودشان نخواسته‌اند. چون خودشان منتشر نکرده‌اند…!

کار به جایی می‌رسد که صدای هواداران خانم نامداری هم در می‌آید. کاربری به نام پریناز زیر عکس خانم می‌نویسد:‌ “این چادرت چی میگه آخه لاک که داری پاتم که جوراب نداره ول کن دیگه.” کاربر دیگری به نام سارا کامنت می گذارد: “شما چرا چادر سر می کنید؟ ایناز دستاتون که همیشه بیرونه اون از پای بی جوراب. این از چادر روی شونه. خجالت نمی کشین؟”

و به همین سادگی جلوی دوربین و پشت دوربین آزاده خانم با هم متفاوت می‌شوند…

اوضاع بدتر می‌شود! نامداری در مصاحبه‌هایش می‌گوید چادر به او ارث رسیده. و همه خانواده اش چادری هستند. بلافاصله اما در صفحه شخصی خودش عکس‌هایی منتشر می‌کند که نه تنها خبری از چادر نیست، که درباره خانواده اش کلا حجابی در کار نیست. عکسهایی خانوادگی، بی حجاب یا کم حجاب، از خانواده‌ای که گفته شده همه چادری‌اند. دوباره یاد جمله خانم چادری می‌افتی: «چادر به من ارث رسیده. همه خانم‌های خانواده من چادری هستند. » عجب! کدام را باور کنیم؟ قسم حضرت عباس یا دم خروس؟!

و داستان ادامه دارد…

این که از یک بانوی چادری که از قضا الگو شده و روی دخترهای نوجوان و جوان مملکت تأثیر گزار است، توقع داشته باشیم با چادر درست برخورد کند، چادر را عین خواهرها و مادرهای ما، درست و تمام سر کند، و شأن حجاب فاطمه سلام الله علیها را رعایت کند توقع زیادی است؟

اینکه از او که در مصاحبه هایش از علاقه به اجرای برنامه های مذهبی سخن می گوید، توقع داشته باشیم عکس‌های بدون چادر، اداها و ژست‌های عجیب و غریب، لاک و آرایش‌های تند و غلیظ، و ساق دست برهنه خود را در شبکه‌های “اجتماعی” انتشار “عمومی” نکند زیاده خواهی است؟

اینکه از خانمِ جلوی دوربین چادری توقع داشته باشیم پشت دوربین هم چادر روی سرش داشته باشد توقع بیجایی است؟

اینکه از یک خانم مجری که مدام در مصاحبه‌هایش از صداقت و راستگویی حرف می‌زند توقع داشته باشیم که دروغ نگوید انتظار زیادی است؟

این حرف‌ها و‌ این رفتارها با هم تناقض ندارند واقعا؟ خانم نامداری! به نظر خودتان اسم‌این‌ها دروغ و نفاق نیست؟!

همه‌این‌ها به کنار. شخصیت خانم نامداری مثل بی‌شمار هنرمندان دیگری که جلوی دوربین و پشت دوربین شان زمین تا آسمان با هم فرق می کند، اساساً اهمیتی ندارد که روی آن بحثی کنیم، مهم چادری است که حالا دارد با آن بازی می‌شود. مهم شأنی است که از حجاب حضرت زهرا سلام الله علیها دارد زایل می‌شود. و مهم جوان‌هایی هستند که ‌این تناقض رفتاری پشت دوربین و چلوی دوربین برایشان عادی می‌شود. جوان و نوجوان این مملکت اگر تا دیروز با پدیده مرسوم و تلخی به نام بدحجابی روبرو بود، حالا با معضلی تلخ تر و خطرناک تر به نام بدحجابی با چادر روبرو می شود.

این‌ها مهم است. به خاطر خونهایی که برای حرمت چادر رفته. به خاطر وصیت نامه‌های‌این همه شهیدی که نوشتند خون سرخ شان را می‌دهند تا سیاهی چادر ناموس‌این مملکت شیعه حفظ شود. به خاطر شهادت علی خلیلی که به خاطر همین عفت و ناموس شیعه جان داد؛ همین چند ماه پیش…

چادری های واقعی نه بد حجابند، نه جلوی چشم نامحرم آرایش غلیظ می کند، نه عکسهای بدون چادرشان را منتشر می کنند، نه درباره خانواده بد حجابشان دروغ می گویند و نه خیلی چیزهای دیگری که این دختر جوان دارد و خواهران و مادرهای ما ندارند.

ختم کلام: خانم نامداری! چادر شما عطر یاس فاطمه سلام الله علیها نمی دهد، بوی نفاق می‌دهد…

***

بدون شرح!

همسر آزاده نامداری لو رفته آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری

همسر آزاده نامداری لو رفته آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری

هم پوشش خانم چادری جالب است و هم کامنتی که زیر آن آمده.

همسر آزاده نامداری لو رفته آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری

آرایش تند و غلیظ و انتشار عمومی! و صد البته عاشقانه‌هایی که از شدت عاشقانه بودن تعجب هوادارانش را هم برانگیخته بود …

همسر آزاده نامداری لو رفته آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری

اینجا کیش است و این،‌عکس یکی از خبرگزاری‌های معتبر کشور است؛‌ خانم نامداری کاملاً‌ چادر به سر دارند البته!

همسر آزاده نامداری لو رفته آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری

نامداری می‌گوید خانواده‌اش چادری هستند؛ بعد این تصاویر را یکی از اعضای خانواده، از مهمانی‌های خانوادگی شان منتشر می‌کند. جالب اینکه نامداری نه تنها از این اتفاق ناراحت نمی‌شود بلکه آن را می پسندد و کامنت هم زیر آن می‌گذارد!

همسر آزاده نامداری لو رفته آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری

باور کنید او چادریست…!!!

همسر آزاده نامداری لو رفته آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری

چادر بنفش در مکه معظمه و در کنار غار حرا

همسر آزاده نامداری لو رفته آزاده نامداری طلاق آزاده نامداری بیوگرافی آزاده نامداری اینستاگرام آزاده نامداری

منبع : «خبرگزاری دانشجو»؛ سیده سارا توانگر

۲۴۰ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. از اینکه اینهمه در زندگی خصوصی افر اد سرک میکشید چه حسی دارید از اینکه رابطه دو نفر را ولو خراب خرابتر کنید چه؟ هر کسی اینکارها را انجام بدهد یقین داشته باشد به سر خودش هم خواهد امد تردید نکنید فقط بخاطر اینکه سایتتون بیننده داشته باشه باید حریم خانواده افراد رو در هم بشکنید؟واقعا از دین و ادمیت بدوره

  • موافقم.ایا ازینکه عکسای شخصی این بنده خدا رو اینجا گذاشتین عذاب وجدان ندارید؟از چی سوزتون میگیره نمیدونم ولی واقعا جای تاسفه که انسانیت از وجودتون رفته

   • عکس شخصی وقتی بیاد توی شبکه های اجتماعی دیگعه شخصی نیست
    ببینم اینستاگرامم شخصیه؟

   • متاسفم ..خیلی کوته فکرید..به شما جه ربطی داره ازاده چه حجابی داره..حسودیتون میشه هم باحجاب هم خوشتیب..بدبختا عادت کردید به رنگ مشکی…خبلی هم گار درستی کرده بنفش پوشیده..

  • خفشو بابا حالم بهم میخوره از همه زست روشنفکری تهوع آورتون
   اخه این زندگی خصوصی مردمه که خودش کامنت میذاره زیرشون و حال میکنه با اینکارا؟؟؟؟؟؟
   مردک حواست باشه که مردم ایران این خانومو یک بانوی محجبه و با اعتقادات مذهبی میدونستن نه ….
   بی خیال هر چی بگیم تو امثال تو سرشون تو اخو…..دیگرانه عزیز

  • مهم شمارگان خبره زندگی یک دختر جوان چه اهمیتی داره؟

  • متأسفم برای شخصیتتون که تا این اندازه به خودتون اجازه میدید آدم ها رو قضاوت کنید..و باز هم از احساسات مذهبی مردم در جهت تخریب شخصیت کسی استفاده کنید..
   کاش یاد می گرفتید به دیگران و عقایدشون احترام بذارید..

  • سلام دوستان عزیز بیایید یکم رو راست باشیم!
   من واقعا مجری گری خانوم نامداری و تواناییشون رو ستایش میکنم و خواهشی دارمی این که دوستان بزرگوار میگن زندگی شخصی کسی به بقیه ربط نداره قبول همه قبول دارن ولی وقتی کسی عکسشو میزاره تو اینستا و فلان و اینا یعنی میخواد از حالت شخصی بودن در بیاره و بقیه رو هم دخیل کنه،هرکسی تو خونه میتونه راحت باشه و راحت بگرده ولی بیرون خونه حریم عمومی مردمه،کسی که میگه من *حجاب*دارم واقعا باید با حجاب باشه حد و مرز حجاب هم مشخصه گردی صورت و مچ دست ها فقط برای خانوم ها لازم نیست بپوشونن،اونم در حالی که میدونن نامحرم میبینتشون حالا جاش مهم نیست،حالا این که کسی ساعدش و رو پاش معلومه خب یکم حجاب واقعی رو نداره،حالا بعضی از رفقا هم میان مغلطه میکنن میگن اینجوری زن باید با چادر بخوابه و از محارمش رو بگیره،بخدا هیشکی این حرفو نزده،ولی گفتیم و میگیم که حجاب رو رعایت کنید پیش نامحرم ها،حالا جاش فرقی نمیکنه!
   موید باشید
   #واقعی_باشیم_تعصب_ممنوع

 2. خانم نامداری دختر بسیار متدین و با وقار و متینی هست هر کی از نزدیک اونو میشناسه روی این مطلب صحه میزاره . ولی انگار شهرت دشمن هم میاره

  • بابا این خانم چادر وسیله کارش بوده که به شهرت برسه وقتی که خرش از پل گزشت یابو ورش داشت خود واقعیشو نشون داد نمومنش خانم چرخنده
   حجاب بهونس چرا بحثو مذهبی میکنید بابا اینا دنبال گنده شدنن
   باید از اینجور ادما ترسید که خودشونو زیر چادر.دینو….قایم کردن ترسید

   • خفه بابا از یه چیز مسخره سوژه ساختید مگه دختری چادری دل نداره که لاک بزنه یه تار موش تو هیچکدوم از عکسا معلوم نیست

   • دقیقا موافقم…چه اشکال داره دختری که چادریه لاک بزنه؟؟یا خوشتیپ باشه؟؟مگه دل نداره؟حتما باید زشت و بدتیپ باشه؟؟بیچاره حجابش که کامله چیکارش دارین؟؟همین کارا رو میکنین مردم از دین و حجاب و چادر فاصله میگیرن..با این سخت گیریای بیجاتون…من خودم چادریم حجابمم کامله و وقتی نامداریو میبینم چادرمو دوس دارم…ای باباااا

   • تو خودت دینداری؟؟؟
    دین گفتته اینقد بی ادب باشی؟؟
    اون دنیا باس برا همه این حرفای بی ربطت جواب پس بدی……

  • خانم دختر کورد عزیز. باور کن همونجایی که گفته چادر حجابه و پوشوندن موی سر واجبه، همونم گفته نشون دادن لاک و پا حرامه و اینا هم مثل موی سر جزء حجابن و پوشوندنشون واجبه.ببخش عزیزم

 3. از چیزای کوچیک کوه میسازین،واقعا که!!!

 4. این صفحه نشون داد اسلام توی ایران در چه وضعیتی داره . شما نگارنده ی این مطالب هم مسلمونی رو تموم کردی . بازی با آبرویه مردم از دستورات دینه؟ نه اصلا چرا دینو خراب کنیم ، اصلا انسانیه ؟ از عادل و زینت ممنون.

  • کاملا با این نظر موافقم دقیقا همینو می خواستم بگم گناه بی حجابی بیشتره یا تهمت به بزرگترین گناه(نفاق) و غیبت و تخدیش اذهان عمومی.
   تو جامعه اول از خودمون شروع کنیم بعد برسیم به دیگرون
   امام علی(اگه اشتباه نکنم) گفته اگه شب بنده ای رو در حال گناه دیدین صبح به همون چشم نگاهش نکنید شاید او تا حالا استغفار کرده باشد
   از حق نمی تونم بگذرم دغدغه شما برای الگو نشدن محترمه اما واقعا این راشه؟

  • دقیقا….کاری کردن آدمای باحجاب فکر کنن همین که ظاهرشون خوبه واسه اون دنیاشون کافیه و رو رفتاراشون اهمیت قائل نشن..دروغ بگن..غیبت کنن..بدگویی تهمت..آبرو ریزی..انگار خدا فقط اونا رو بطور خاص هدایت کرده

   • اگه قراره دخترای با حجاب و چادری فقط تنها حسنشون حفظ حجاب باشه که ور از حق نیس….
    مشکل ملت ما اینه که همه چیزو بهم ربط میدن….
    تو حجاب تو رعایت نکن…..تو بقیه کارات خوب باش…ایشالا که خدا ببخشتت…
    تو کر بقیه دخالت نکن

 5. حرفاتون خیلی از روی کینه، کاملا مشخصه و خیلی تابلو همه چیزو به هم ربط دادید، یه جور ربط بی ربط
  همچین این بنده خدا رو به باد انتقاد گرفتی که انگار معصومه نه بابا اونم آدمه مثل خودت

 6. خب ممکنه چادرش کثیف شده باشه… چه ربطی داره کسی ازش عکس بگیره و رسانه ایش کنه؟؟؟

 7. تا افرادی مثل نویسنده این مطلب در این کشور هستند ما مردم روی خوش آزادی و زندگی را نخواهیم دید…. سرکشی در زندگی خصوصی افراد اینطور وقیحانه و بی شرمانه از نظر هر مسلمان که نه … هر انسانی محکوم است.

 8. اوقققق ازاده جان, رو نمیکردى,عزیزم دلیل چادر پوشیدنتم فهمیدیمممم,لاک و ارایش دوس دارى:)))))))

  • اوقق به خودت تو فرهنگ اریایی حجاب هیچ معنیی نداره . پوشش مناسب داشتیم که رو سری و نوک بینی واین جو چرت و پرت ها توش نبود. الانم داریم . زن اگه لا کم نزنه که میشه …. اصلا میخوای شبا هم عینک دودی بزنن زنا بزا چشاشون دیده نشه.متاسفم واقعاخخخخخ.

  • چقد باهوشی تو………..
   دلیلشو بگو ماهم بدونیم باهوش…
   برات دعا می کنم درست شی

 9. خدا وکیلی مجری خوب وبا استعدادی نبود؟انتظار ندارین که همه چادریها تو خونه هاشون هم رو بگیرن والبته درفرهنگ گذشته ایرانی زنان چادرهای رنگی به سر میکردن نمیدونم این مشکی چیه رواج پیدا کرده زنده گیهامون هم باهاش رنگ سیاه به خودش گرفته .ای کاش میتونست چادر رنگی رو تو جامعه ی ایران که فرهنگ رنگارنگ شوم غرب رو به خودش گرفته همه گیر کنه شاید این بد حجابیهای اخیر جای خود را به چادرهای رنگارنگ وشاد میداد.

  • پری خانم متاسفم برای تو وامثال تو. نمیدونم چقدر به قیامت و جهان بعد مرگ باور و اعتقاد داری ولی مطمئنم این لحن حرف زدن نمیتونه کار یک آدم نرمال باشه.

 10. شرمگین باشید از افکار خشکتان شرمگین باشید از مخفی شدنتان پشت مردم شرمگین باشید بابت وجدان خفته اتان
  خداوند ستارالعیوب است شما که هستید که اینگونه حتک حرمت میکنید و وارد حریم خصوصی دیگران میشوید
  لطفا بفرمائید بر چه اساس و منبعی میفرمائید چادر باید مشکی باشد ؟
  آیا تمام مادران این مملکت چادر مشکی به سر میکنند؟ تمام مادران؟
  کاش به جای ریزبینی و موشکافی حجاب ایشان کمی به فکر حجاب و نجابت و خویشتن داری و تقوای پندار و فکرتان باشید

  ا

 11. واقعا که خجالت نمیکشی توزندگی خصوصی مردم سرک میکشی؟؟؟؟؟؟به توچه آخه .هرکس که ذره ای منطق وفهم داشته باشه میفهمه که بی سوادهستی وهیچی نمیفهمی.فقط باید تاسف خورد……

 12. وای وای چقد آرایشش غلیظ بودااااااااا
  احمق جون تو آرایش ندیدی به این میگی غلیظ/
  حسوووووووووووووووووووود

 13. حالا کینت از کجاست خدا میدونه و بس
  میدونی که باید اون دنیا جواب پس بدی؟؟؟
  خداییم هست

 14. گل بی عیب خداست.همون خدا هم پوشاننده ی عیب هاست.چرا به چیزهای بی اهمیت اینقدر اهمیت میدین….اگه راست میگین از شبکه های تو در توی ففساد ماهواره ها و سایت های ضد دین بگین نه این دختر بیچاره…گناه داره..بذارین زندگی کنه خانم نامداری

 15. اول متن رو که خوندم خیلی تحت تاثیر قرار کرفتم بعد که عکسا رو دیدم فهمیدم که شما خیلی بلدین از کاه کوه بسازین
  انتظارات کاذب نداشته باشین خواهشا اندازه حجابش اینقدره
  شما تواناییتون بیشتره بیشتر حجابت رو حفظ کن
  راستی فرزاد حسنی قراره بابت متن بالا جقدر بسرفه؟؟؟
  خودتی رفیق

 16. والا همه جاا شده سیاهی اگه یه خانم چادر رنگی سرکنه عجیبه و حتما گماه!جمع کنید بابا اگر مردای ما درست با فرهنگ و دین اشنا باشن که این افکار عربی رو ندارن

 17. به نظرم نویسنده ذهنیتش یه جورایی بیمار بوده . بابا به زندگی مردم چی کار دارید دوست داره چادر رنگی سرکنه . چیزای مهمتر وجود داره درباره اونا بنویسید مثل فقر بی کاری تو جامعه نه حجاب . رو فرهنگ و ارزشا درست کار کنید به مردا شعور و نگاه پاک به زنارو یاد بدید . که با یه چادر رنگی مثل کار حرام نگاه نکنند !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!۱۱

 18. همه ما تو مهمونیای خودمونی چادر از سرمون برمیداریم همه ما ……..

  • ویرایش
   اصلا کجای این عکسها مورد دارن؟
   فکر کنم ملت فکر میکنن هرکسی چادریه باید حتی تو رختخواب هم چادرشو برنداره؟
   یا با چادر بره وسط دریا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   زشته به خدا! یه کم فرهنگتونو بالا ببرید.

   • چه آدمهای عجیبی هسین!!!!
    فکر کنم ملت فکر میکنن هرکسی میتونه حتی تو رختخواب هم ژست بگیره و منتشر کنه!!!!؟

  • اولا کجای این خانوم بی حجابه دوما همه ما ها تو جمع های خودمونی چادرمون و باز می کنیم سوما با این حرفاتون کاری می کنید که آدم از چادر زده بشه تا یه موقع که چادرش و از سرش برداشت همچین تهمتایی بهش نزنن والا من خودمم چادری ام ولی نه همه جا !

  • نوشته ای :همه ما تو مهمونیای خودمونی چادر از سرمون برمیداریم همه ما ……..

   ببخشید منظورت از همه ما چیه؟ اگه منظورت همه چادری هاست، سخت در اشتباهی…
   کسی که چادر را بعنوان حجاب انتخاب کرده باشه و چادرش را وسیله تجارت نکرده باشه در مقابل هر نامحرمی چادر سر داره! بله ادم توی خونه که چادر نداره اما چرا ژست های زننده میگیره؟ چرا عکسهای شخصی را منتشر میکنه؟ چرا آبروی چادری ها را میبره؟

 19. عجیب نیست … درست کردن جنجال از زندگی هنرمندان ، کار همیشگی شماهاست. فقط موندم جواب خدا رو چی می دید؟
  یادمون باشه ، آدم های بزرگی مثل خانم نامداری، با تلنگرهای کوچک شما هیچ وقت نمی شکنن و خرد نمیشن

 20. یه جمع بندی از حرفات دارم اونم اینکه ریشه ی تو فاسد نه اون دختر.

 21. اشکالی نداره کسی به حجاب اعتقاد داره یا نه ولی زشت ای نه که آدم دو رو باشه. اگه به چادر اعتقاد داری همه جا داشته باش و بر عکس!

  • ای بابا………..مگه اونایی که چادر میپوشن ادم نیسن……..بیچاره رفته دریا.چرا انقدر ناحق میگید……….خانم توانگر وصامتی هم از برکت نقد کردن خانم نامداری ۴نفر اسمشون رو نوشت….خدا از سزشون بگذره وبس

 22. واقعا متاسفم برات اولا که بتوچه اصن دوما که چنتاش لب دریا بود ،اونجاهم باید با چادر بره؟عدشم ارایش خاصی نداشت که بنده خدا

 23. با سلام. خانم نویسنده، این حضرت آقای قرائتی چرا توی مراسم تشییع جنازه آیت الله مهدوی کنی سیاه نپوشید؟؟؟ چرا سفید پوشید؟؟؟ به نظرتون ایشون بوی نفاق نمیده؟؟؟
  عزیزم چقدر میگیری درباره کت و شلوار عادل فردوسی پور بنویسی؟؟؟؟ تو که انقدر نطقت تنده این عادل فردوسی پور از هستی ساقط کنی بد نیست؟؟؟ آخه فکر نکم کت و شلوارش بوی علی (ع) رو بده….
  این ژست و کرشمه های خانم مژده لواسانی هم خیلی رو اعصابه …. یه متن توپ و شدیدالحن واسش بنویس …. از صدا و سیما با تیپا پرتش کنن بیرون…
  ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم … این خانم های مجری که مانتویی هستند نون چی رو می خورند؟؟؟ نون مانتو؟؟؟ یا نون نمی خورند؟؟؟ آزاده نمی تونست با مانتو توی آزمون مجری گری صداو سیما قبول شه؟؟؟ پس این همه خانم مجری مانتویی چه جوری قبول شدن؟؟؟ تورو خدا جوابم رو بده … من شب خابم نمیبره…
  تازه یه چیزی هم به شما نویسنده عزیز بگم… از تیپ شما آدم های افراطی کم نیستند… من توی خونه جلوی برادر و پدرم روسری میذارم … چون برادرم که خودش رو حزب اللهی میدونه اینجور حکم کرده…. پرده گوش خواهرم رو بخاطر اینکه چادر از سرش برداشته با یه سیلی آبدار پاره کرده… خواهرم نمیشنوه… برادرم میگه واسه ما بچه حزب اللهی ها چادر جزو خط قرمزهای ماست… هرکس بخواد کم رنگش کنه انقلابی باهاش برخورد میکنیم !!! …. یا علی

  • وای وای دمت گرم هدی خانم عجب جواب دندون شکنی دادی معرکه بود عالی عالی این خانم سید سارا توانگر یه بیمار روانیه و دیگر آزاری داره باید حتما خودشو به به روانکاو معرفی کنه اصلا چطور همچین آدم ارتجاعی و روان پریشی تو یه سایت رسمی این مملکت مشغول به کاره؟؟؟؟

  • من نه کاری به متن دارم نه عکسا برام دروغای امثال تو باحاله اخه بنده خدا منم حزب اللهی ام برادر هم دارم تو خونه هم روسری سرم نمیکنم که هیچ خیلیم راحت می گردم عزیزم اگه اون وضعی که تعریف کردی تو خونتون بود تو اصلا اجازه کامپیوتر داشتن رو داشتی؟؟!!!!!!! بیخیال بابا حداقل موقع داستان نویسی یکم دقت کن

  • هدی جان ممنون……….وامیدوارم خدا برادرت رو به راه راست هدایت کنه…خیلی سخته

 24. خواهشا بی خیال شید عکس ها هیچ مشکلی نداشت .خیلی هم شیک و مجلسی بود.اصلاعالی بود .اینکه ما پای یک نفر رو زیر نظر میگیریم ودربارش رمان مینوسیم مشکل ماست نه اونطرف.
  چه اشکالی داره مگه رفته دریا عکس گرفته . چادرم که داره تا یه حدودی..! فقط جوراب نداره همین واقعا متاسفم .اول از همه هم برا خودم.که به لباس خانم نامداری توجه کردم . ولی خواب مجبور بودم کارش بد نبود به خاطر همین خواستم دفاع کنم نیاز به دلیل ومنطق بود که باید براش تحقیق میشد….!

 25. راستی حجاب یه کلمه ی عربیه. ما پوشش مناسب رو تو فرهنگ اریایی مون داریم که از قدیم تا الان هم به این موضوع پایبند بودیم وهستیم.بس خواهشا ازاین به بعد بگین پوشش مناسب نه حجاب.وبه عنوان اخرین مطلب چادر وروسری هیچ دخلی به پوشش مناسب نداره….خخخخخخ ماکه عرب نیستیم.

  • چه جالب بعضیها ازاب گل الود ماهی میگیرن!!حجاب یک کلمه عربیه؟؟؟
   چطور وقتی ازکلمه های انگلیسی مثل فست فود وفوتبال و…استفاده میکنید اونجا خون اریایی یهو توخونتون نایاب میشه هیچ تازه کلاسم داره براتون؟؟

 26. آخه لب دریا چه انتظاری دارید چادر بپوشه.مگه هرکی چادری باشه باید چادرشو ازخودش دورنکنه؟ اگه بخواد بره کوه با چادر بره تابامغز بیفته پایین؟. کجای اسلام گفته چادر باید مشکی باشه. امام صادقم گفته رنگی بپوشید. اصلا مشکی افسردگی میاره.اصلا به شما چه که متن عاشقانه میذاره هرکسی بعد طلاق احساساتی میشه. اگرم بخواد آشتی کنه شما نمیذاری؟حتما باید افسرده بشه. اگه شاد باشه یه چی میگین ناراحت باشه یه چی دیگه. نمیشه اصلا شما به حالوهوای کسیی کاری نداشته باشی

 27. رنگ چادر هم مگه مهمه؟
  این خانم میتونست همون اول مثل خیلی های دیگه راه بره ، جذاب تر هم به نظر میرسید !
  اگرم از طلاقش میگید که منم اگه شوهرم تو تلویزیون به خونوادم توهین میکرد طلاق میگرفتم!!
  نکند که یک روزی خدا شما رو به خاطر آبروی یک بنده “با خدا” مجازات کنه؟

 28. خانم سارا توانگر میبینی چقد خدا خوار و حقیرت کرد و برعکس میبینی خانم نامداری چقد با عزت تر و محبوب تر شد. این مکر خداست. متاسفم برات ودلم به حالت میسوزه

 29. داریم به کجا میریم چقدر تو زندگی هم دخالت میکنیم چقدر قضاوت ؟؟؟؟؟؟ گناه و اشتباه کار توهست نویسنده که قضاوت میکنی دیگرانو . چقدر زنارو میکوبیدو مردارو بالارو میبرید .من کلا از آقای فرزاد حسنی از اجراش خوشم نمیاد چون این اقای مجری کل کل کردنو تو تلویزون و مردم رواج داد. حاضر جوابی و گاها بی احترامی . اما درباره شخصیتش قضاوت نمیکنم.فرهنگ ما اصالت ما ایرانی ها بالتر از این چیزا بوده کاش فکری به برگردونندن فرهنگ اصیل ایرانی بکنیم. پندار نیک گفتار نیک کردار نیک . دین وژدان آدمه . نه مهر سوخته رو پیشونی . دین دوست داشتن مردمه اینکه به هم خوبی کنند و همو قضاوت نکنن قضاوت به عهده اون بالایی هست. دین یعنی ذهن پاک که نتیجش تو اعمال ادم نمود میکنه.

 30. خانوم توانگرواقعاتوانگرهستی دست مریزادالحق والانصاف دست مریزاد
  توانگرهستی من همه متنهای شمارودرموردآزاده خوندم
  دستتون دردنکنه که ازتوانگری خودتون درکوبیدن شخصیت افراداستفاده کردین
  خانوم محترم من به شخصه ازشماتشکرمیکنم که هدفت امربه معروف بوده بهترنبودواسه امربه معروف زنگی ایمیلی پیامی به خودآزاده میفرستادی وخصوصی ودوستانه باهاش حرف میزدی
  قدرت قلم خوبی داری اماخواهرمن خوب ازش استفاده کن

  • این مینا من یاد دوست دختر دوران نوجوانی ام‌میندازه چادری بود‌و اهل مسجد و نماز نمیدونی تو تخت چه اتیشی با چادرمیسوزوند هرچی عشقی زیر چادر مشکیه

 31. درضمن ساراجان اینقدطلاق گرفتنشوبه سرش نکوب.طلاق تلخ ترین واقعه زندگیه.پس سرکوفت زدن نداره
  شایدماهایی که الان خوش وخرم زندگی میکنیم درآنیده دچارمشکل شدیم پس شماتت نکن.ازینکه میگی آزاده عاشقانه مینویسه
  تاجربش نکنی نمیفهمی که چرامینویسه
  خوشی هاوناخوشی های زندگی میتونه انسان روشاعرعاشق ویادیوانه کنه
  مینویسه شاید چون اون هم دلش میخواست یه زندگی شادوعاشقانه باهمسرش داشته باشه اماتقدیریاتدبیربراش اینطوررقم زد
  بعدطلاق بعدجدایی وبهم خوردن یه زندگی خاطرات خوب ویاحتی بدش مدام ذهنودرگیرمیکنه احساس رو
  امیدوارم هیچوقت برای هیچ کس پیش نیاد

 32. الهی بمیرم بر این همه عقده که تو وجودته…چه جوری زندگی میکنی تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 33. دوستان گلم صلوات بفرستید.
  اتفاقی که باید می افتاد، افتاد. اونی که خوار و خفیف شد آزاده نامداری نبود………..
  شنونده باید عاقل باشه.
  در ضمن یک زن باید خیلی زجر کشیده باشه که حاضر به طلاق بشه. تمام

 34. اگر با متن فوق موافق باشیم صدا وسیما مقصر است ، نه نامداری.
  در خصوص شکستن سکوت طلاق هم شاید نکته ها یی باشد که ما از آن بی خبریم.

 35. حالم از این متن بهم خورد. چند خطشو بیشتر نتونستم بخونم. این حرفهای خاله زنکی چیه؟ خجالت بکشین. خودتون هزارتا گند می زنین ولی نوبت به دیگران که می رسه میشین قدیس. شرم آوره

 36. واقعا خجالت آوره براتون متاسفم انقد فضولی در زندگی مردم میکنید و سرک میکشید به زندگی خصوصی مردم!!! لابد اسم خودتون هم مسلمون میزارید؟؟!!!تا کی میخواید با پخش تصاویر و وقایع خصوصی زندگی مردم مخاطب جذب کنید؟!!!

  • سلام من هم موافقم یعنی چی؟چرا تو زندگی مردم تجسس میکنید چرا آبروشو میبرید؟هرکسی خودش میدونه چ جوری بگرده؟حضرت علی فرموده دنبال عیب های خودت باش اینطوری دیگه حتی فرصت نمی کنی عیب دیگرانو ببینی.

 37. خداهم چادررنگی رو حرام یا مکروه ندونسته متاسفم براتون

 38. وااااااای،واقعاً که
  خیلی متاسفم برای نویسنده. “دوران سرخوردگی”؟؟؟؟؟ آخه خداوکیلی شماها خواهر و مادر محترمه نداری؟؟؟زندگی، طلاق، حجاب، لاک و آرایش و چادر رنگی و ….. به من و تو چه ربطی داره آخه؟ البته تو هم که گناهی نداری، بالاخره تو این بازار بد جمهوری اسلامی، تو هم باید یه نونی بخوری دیگه. ولی تو رو جون عزیزت مثبت بنویس تا راحت تر نون بخوری

 39. واقعا متاسفم براتون… به شماها چه ربطی داره اون چطور لباس می پوشه …. اینا همش زیر سر اون پسره دختر نما فرزاد حسنی که میخواد نامداری خراب کنه….

 40. این همه حمله دلیلش چی میتونی باشه ؟؟؟ خصومت شخصی داری باهاش ؟دوسته فرزادی ؟؟ یه دفعه بگو ازاده نامداری شیطان هستش و خودتم نعوذ بالله پیامبر و امام معصوم . .واقعا خجالت اور .متاسفم برات

 41. دوستان هرکی با نظر من موافقه بگه .؟من میگم هرچی سرمون میاد از این قضاوتهایی هست که برا هم داریم و بیخبر از کارمای سنگینی که برا ی ما میاره . غیبت دروغ قضاوت نادرست . نمیخوام اسلامیش کنم چون اصلا پایه همه دینها هست و البته صدای وژدان
  اینقدر همو قضاوت نکنیم نکنیم کارمای سنگین داره . به جای فکر کردن به زندگی و کارهای دیگران به درست و به هنجار بودن خودمو فکر کنیم. دزدی فقط عملی نیست فکری هم هست .

 42. فضولی مگه . به شما چه ربطی داره که تو زندگی مردم دخالت میکنی .

 43. آخه آدم اینقدر عقده ای میشه که مجری به این دوست داشتنی ای رو به این فضاحت نقد کنه. شما که این همه ادعا داری و از همه چیزه خانوم نامداری ایراد میگیری، به نظرت خدا خوشش میاد دل یه آدم که نه این همه آدم رو بشکونی. واقعا خجالت داره که با آبروی مردم بازی میکنی.

 44. منم بانظرسمیراموافقم دوستان چرامااینقدزوددرباره دیگران قضاوت میکنیم؟ بابا اینم آدمه کاربدی که نکرده. درضمن زندگی شخصی دیگران به خودشون مربوطه…ای وای برما..

 45. خجالت بکشید… به زودی خدا بینتون قضاوت خواهد کرد… اونوقت می بینیم که این خانوم با شخصیت پیش خدا عزیزتره یا شما آدمهای پر ادعا

 46. سلام واقعا برات متاسفم این چیزایی که نوشتی برا من هم که چادری هستم فقط به حالت تاسف خوردم همه هزارتا کثافت کاری میکنن شما سخنی ندارید خدایی چه چیزای بی معنی نوشته یه طوری خط قرمز کشیده بودی که گفتم خانم نامداری چه کرده واقعا خجالت اور است مگه ممکنه تمام وقت چادر سر کنی یعنی بنده خدا حالا که گفته چادری ام دیگه قتل کرده اگر احیانا سر نکرد در یه مهمانی خصوصی .اگه کار درستید برید جاهای دیگه رو درست کنید حالمونو به هم زدید با حرفای چرتتون

 47. راستی یه طوری نوشتید طلاقشونو رسانه ای کرده انگار مثلا طلاق شما رو رسانه ای کرده زندگی خودشونه اینجوری صلاح دونستن.چقدر شما ادعاتون میشه واقعا حالمون به هم خورد اگه میشه چندتا عکس از خودتون تو مهمونی و …. بزارید برام سوال شده شما چطور میگردید احتمالا نقاب میزنید

 48. هر کسی هر جوری دوس داره میگرده به من و شما چه که بخوایم کسیو بکوبیم

 49. ,واقعا شرم آوره باید خجالت بکشید با آبروی مردم بازی میکنید همه خانم نامداری را میشناسند و متانت و حجاب و وقار این خانم با چند خط نا حق و چند عکس خصوصی زیر سوال نخواهد رفت اما تاسف برای هیزم کش بدبخت. لطفا به جای آبرو ریزی مردم به کارهای مهمتر بپردازیم و باعث بهبود جامعه باشید نه عامل ویران کردن. خانم نامداری با این حرفها هرگز از علاقه مردم به شما کم نخواهد شد .

 50. این ارایش کجاش غلیظه یا این عکسایی که خانم نامداری گذاشتن کدومش بی حجابه اگه به اینا میگین بی حجابی عکسای بازیگرامونم ببینین بد نیست در ضمن دلش میخاد چادر رنگی بپوشه به ماها چه ربطی داره دلش میخاد پستای عاشقانه بذاره به کسی چه

 51. وقتی حجاب آزاده نامداری رو با حجاب و آرایش بقیه بازیگرا ومجریا مقایسه کنید متوجه میشید که چقدره..آزاده داره سعی میکنه دین رو از افراط و تفریط دور کنه و من کاملا باهاش موافقم..نه شمایی که چادر چادر میکنی دینت درسته نه اونیکه ساپورت میپوشه میاد بیرون!! اسلام دین میانه رو انقدر با این کارا خرابش نکنید..بسه انقدر ما جوونارو از دین زده نکنید..توی همون دین اسلامم گفته تو زندگیه بقیه تجسس نکنید!! متاسفم واقعا

 52. فرق شما با داعش و طالبان اینست که اسلحه در اختیارتون نیست. . کاش اسم خودتان را مسلمان نمیگذاشتید.

 53. سلام

  ریختن آبروی دیگران در هیچ شرایطی جایز نیست.دوست عزیز مطلبتون رو خوندم و خیلی ناراحت شدم چرا که بازی با آبروی دیگران رو اصلا نمی پسندم.خواهش می کنم این مطلب رو حذف کنید و قضاوت بی جا نکنید.فردای قیامت رو به یاد داشته باشید که هر کس ذره ای در حق دیگران بد کند به مجازات اعمالش خواهد رسید.خانم نامداری خودش میداند و خدای خودش.هر کسی در دنیا و آخرت نتیجه اعمالش را خواهد دید نیازی به اینهمه توهین و جنجال نیست.گناه شما از او هم بیشتر است اگر کمی پایین تر از مطلبی که نوشته اید پاسخ های مردم و متاسفانه فحاشی ها و هتاکی هایی را بخوانید که عاملش شما هستید…بله شما!
  یادتان باشد که گناه ریختن آبروی دیگران کمتر از انتشار عکس بی حجاب نیست که حتی بیشتر است.امید که این مطلب و چنین مطالبی از سایتهای ما حذف شوند و حرمت همه انسانها حفظ شود.

 54. کار درست همینه
  پشت دوربین خودت باش
  جلو دوربین طوری باش که میخوان

 55. واقعا متاسفم ریختن ابروی مردم از قتل نفس بدتره.مواظب صحبت هاتون باشید

 56. واقعا این نوشته نشانگر یه تخریب جهت دار و کاملا مسخره است!این همه تهمت و غیبت و…!!!اینو دین گفته??

 57. از فرزاد حسنی هرچی بگین برمیاد

 58. واقعا خجالت آوره!مگه چیکار کرده زنا کرده آخه نمیدونم لاکشو ازکجا دیدن؟حجابشم عالیه عاشقشم امیدوارم موفق باشه هرجا وهرجوری که هست چشم حسوداشم کور شه ایشالا اگرم صلاحش هست با فرزاد آشتی کنه چون جفتشون ماهن

 59. میخوام بپرسم از شما ها .. حالا این دختره معصوم رنگ چادرش عوض شد گناه کرد.؟؟ والله مهناز افشار با مرد متاهل رفاقت کرد و شرط ازدواجش طلاق همسر اول اون مرده بود کسی نگفت آخ آخ ………………….ولی برا این بنده خدا یه دفعه همه جوگیر شدن

 60. این وصله هابه خانم نامداری نمیچسبه براش حاشیه نسازین

 61. با فرزاد حسنی زدوبند کرده بودی که ازاده راخراب کنی ولی بااین حرفای احمقانه خودتا خراب کردی.

 62. ۹۰ درصد مردم حجاب رو قبول ندارن. فقط ۱۰ درصد عقب مونده ها هنوز چادر سرشونه.

  • عقب مونده خودتی بردیا به چادر خانم فاطمه زهرا توهین نکن بی دین . اگه اینطوریه ۱۰۰ درصد …. و…..بوووووق ها هم بد حجاب هستن . خوبه همه رو به یه چوب ادم بزنه

   • متعجم!!!!!!متعجب از نوشتار بی انصافانه ی نویسنده،اتفاقا ایشون خیلی هم متین و با وقار بودن، این عکسها برعکس نظر نویسنده نشون میده که خانم نامداری علاوه بر محیط کارش که ایجاب میکنه رسمی تر و پوشیده تر باشن، در محافل دوستانه و خصوصی هم پوشیده، و با وقارن، قرار نیست احکام اسلام با متر و مقیاس شخصی آدمها سنجیده بشه، همینکه حجابشون کاملا شرعی و مطابق با عرفه بسیار زیبا ست و برازنده ی یک خانم محجبه، و از قضا عطر یاس خانم فاطمه زهرا با ملاحت حجاب ایشون بخوبی قابل استشمامه،
    اونوقت میگیم مرگ بر داعش و القاعده و فرقه های انحرافی متعصب گونه!!!بیخبر از جامعه ی به اصطلاح شیعه ی خودمونیم که مومن به خواهر مومن خودش انگ نفاق و دورویی میزنه!!!خانم نویسنده قضاوت کنید که آیا حمله ی حریم شکن شما به خواهر مومن دینی تون هم بوی عطر یاس خانم فاطمه زهرا رو میده؟؟!!

 63. واقعا حرصم گرفت از این مطلب، چقد شما کوتاه فکر و کج اندیش هستید، خواستم بعد خوندن مطلب اعتراضمو بگم اما دیدم دوستان دیگه خیلی خوب شمارا نقد کردند، چون مردم ایران فهیم اند و می دانند چه کسانی اهل ظاهر سازی هستند، اصولا آدمهایی که ظاهر سازی می کنند دل نشین نیستند.
  خانم آزاده نامداری واقعا بی حاشیه هستند. ظاهر و باطنشون یکی است، ایشون با چادر پوشیدنشون به رسانه ملی به مردم احترام می گذارند و قصدشون نشون دادن یک زن ایرانی با تمام خصوصیات است، نشاط، سرزندگی، حجاب، اجتماعی بودن وروابط عمومی بالا و باسواد بودن خصوصیاتی است که هر زن ایرانی باید دارا باشد.
  ما افتخار می کنیم زن ایرانی هستیم چون نه مانند عرب های افراط گر حبس در خانه ایم و نه مانند غربی ها بی بند بار ، ما زنان ایرانی اهل اعتدالیم، ما برای دنیا حرف های زیادی برای گفتن داریم و می بینید آنقدر مهم هستیم که غرب برای براندازی کشورمان ما را نشانه گرفته است.
  پوشیدن چادر رنگی شاید در عرف هضم نشده باشد اما هیچ مشکل شرعی ندارد، زنان ایرانی در قدیم چادر رنگی سر می کرند و چادر مشکی به شکل امروز رایج نبود.
  ایشون هیچوقت آرایش غلیظ نداشتند، من بارها ایشون رو در حاشیه جشنواره های مختلف در شهرهای مختلف دیدیم و آخرین بار هم در جشنواره فیلم کودک اصفهان که مانند همیشه نمونه یک زن باوقار ایرانی بودند.
  قرار نیست ایشون همیشه به خاطر مردم از خودشون بگذرند، ایشون تا یک مدت با همسرشون زندگی کردند و مطمنا ازدواج نکردند که طلاق بگیرند ، مثل همه ما که در ابتدای زندگی آرزوها و رویاهای بسیاری داریم اما بعد از اینکه وارد زندگی می شویم تازه می فهمیم زندگی یعنی چی، به قول قدیمی ها ازدواج هندوانه در بستس، خوب بعضی ها آستانه تحملشون بالاست بعضی ها نه، این دلیل نمیشه که شخصیت ایشون رو تخریب کنیم.
  حس کردم نویسنده این مطلب به آقای فرزاد حسنی علاقمند هستند و یه جورایی از طلاق ایشون ناراحتند خواستند که با تخریب شخصیت خانم نامداری، ناراحتی خودشون رو التیام بدند.
  من و همه مخاطبان فهیم این مطلب برای خانم نامداری و آقای فرزاد حسنی آرزوی موفقیت داریم.
  انتهای پیام/

 64. همین حرفارومیزنن که مردم ازدین زده شدن کدوم یکی ازاین عکسابی حجابه من خودم چادریم چادررنگی خیلیم قشنگه همش نبایدسیاه باشه حجاب کامل باشه چه ایرادی داره اگه رنگ مشکل بودتومکه همه سفیدنمیپوشیدن بعدن زندگی خصوصی مردم به ماچه ربطی داره نشهوروغیرمشهورم نداره حدتون وحفظ کنیدافراط تفریط جفتش وحشتناکه الان اکثریت جامعه مادچارش شدن یاازاین ورافتادن یااون ور.

 65. دماغتون رو از زندگی مردم بکشید بیرون

 66. من تازه دیروز برای اولین بار قسمتی از برنامه سال تحویل ۹۳ حسنی و نامداری رو در آپارات دیدم. عنوان فیلم هم خیلی با مسما بود!
  علت جدایی فرزاد حسنی و آزاده نامداری. توی این فیلم اهانت نشون میده که این تازه داماد چجوری جلوی رسانه ملی خانواده همسرش رو به استهزا می گیره. خیلی دلم برای خانم نامداری سوخت.
  البته بیشتر از همه از این تعجب کردم که خانم نامداری با وجود آشنایی قبلی که در فضای کاری داشتند، چطور به پیشنهاد ایشون جواب مثبت داده اند.
  بر خلاف نوشته پر از دروغ بالا، همه می دونند که انتخاب آقای حسن خمینی هم کار آقای فرزاد حسنی بوده. ایشون همیشه از امام خمینی به عنوان عشقشون اسم می برند ولی کاش کمی از اخلاقیات امام خمینی هم یاد می گرفتند.
  در آخر هم توصیه ام برای خودم و همه کسانی که در خطر پرحرفی هستند توجه به این حدیث علوی است:
  هر که کلامش زیاد شود. اشتباهاتش زیاد می‌شود و هر کس خطایش زیاد شود، شرم و حیایش کم می‌شود و آنکه حیایش کم شود، ورع و پرهیزگاری‌اش کم شود، و هر کسی خداترسی‌اش کم شود، قلبش می‌میرد و آنکه قلبش مُرد، در آتش افکنده شود.

 67. یه نگاه به عکس بازیگرای سینما بندازید ایشون خیلی هم حجابشون خوبه ..چون قبلا چادری بودن الان اینطوری نقدش میکنید؟؟؟بعدشم اون کسی که عکسای خصوصی ایشون رو گذاشته تو فضای مجازی اشتباه کرده همه ما تو مهمونی هاای خصوصیمون عکسای …..میگیریم به کسی هم ربطی نداره

 68. همه ادما یه سری عکس شخصی دارن.. اسمشم روشه شخ-صی
  حالا یه سری ادم بی شخصیت عکسارو پخش می کنه دلیل بر بدی اون بیچاره ها نیست
  درضمن اگه بازیگرای خودمونو نگاه کنیم بد نیست.. حجاب اونا تازه میشه بی حجابی ازاده نامداری..
  اینقدر تهمت نزنیم… یادمون باشه ما هم توی گوشی… توی کامپیوتر.. تو سی دی.. فیلم.. هرجایی حتی فلش و مموری عکس شخصی داریم… همه عکسای شخصی باحجاب نیستن…

 69. گفتنی ها رو دوستان گفتن.اون از منصوره صامتی اینم از سارا توانگر.۹۵ درصد مردم اینا رو نمیشناختن بعد از اینکه در مورد خانم نامداری مطلب نوشتن ۴نفر شناختنشون مطمین باشید خانم نامداری دلش نمیخواسته طلاق بگیره ما که تو زندگیشون نبودیم حتما شرایطشون طوری بوده که به نظرشون راه حل خوبی رو دارن انتخاب میکنن پس فضولی موقوف .خانم نامداری میتونست از اول چادر نپوشه مگه تمام مجری ها چادری هستن.تا ده سال اینده هم هیچ مجری زنی به اندازه خانم نامداری دوست داشتنی نمیشن .هرچقدر هم در موردش مطلب وبیانیه بنویسن

 70. جالبه واقعا
  تو این جامعه با چه چیزایی می شه یه زن رو خراب کرد
  با چادری که روی شونه افتاده
  با مانتو شلوار و جایی بدون چادر بودن و البته از پشت که معلوم نباشه واقعا خود طرف هست یا نه…. گیریم که خوده طرف باشه که کاملا هم معمولی بوده
  با کمی آرایش بیشتر
  با لاک ناخن که دیگه واقعا جنایته
  با عکسهای خصوصی طرف
  خاک بر سرتون که به جای پیشرفت تو زندگی خودتون مغرضانه قصد خراب کردن یکیو دارین
  من نه اصلا طرفدار این خانومم نه خیلی برام شخص مهمیه ولی این طرز خراب کردن زنان مملکت دیگه خیلی قدیمی شده ابله
  این کارارو مثلا ۱۰ سال پیش می کردی خوب جواب میداد …. برو دنبال دلایل قانع کننده تر ……بیچاره ها حق دارن از این مملکت برن ….. با این دشمنان ابله آدم اصلا نمیدونه چیکار بکنه

 71. چادر سرش میکنه به خودش ربط داره. لاک میزنه به خودش ربط داره. جوراب نپوشیده به خودش ربط داره.آخه مگه از تو نظر میخواد؟خییییییییییلی فضولید

 72. معلوم نیس ازکی چندگرفتی که این مزخرفاتوگذاشتی..همه چیزبه چادرنیس..حجاب ایشون بدون چادر زننده نیس مانندسایربازیگران

 73. تقریبابیشترنظرات نشون میده مردم فهیم هستن وخوب میفهمن کی خوبه کی بده..شمانویسنده ی تقریبا محترم بروخودتو اصلاح کن. ببین چقدعقده تودلته که باخراب کردن شخصیت دیگران میخوای جبرانش کنی.خداتوروشفابده.بقول خواجه شیراز«عیب رندان مکن ای زاهدپاکیزه سرشت..که گناه دگری برتونخواهندنوشت..من اگرنیکم اگربدتوبروخودراباش..هرکسی آن درود عاقبت کارکه کشت.»

 74. برو بمیر نویسنده قلم فروش.

 75. دوستان به نکات خوبی اشاره کردن چند مورد کوچیک میمونه با اجازه میگم من به این خانوم کاری ندارما ولییییییییی کجای اسلام گفته چادر غیر رنگ مشکی حرمت چادرو رو زیر سوال میبره؟ اولا در اسلام پوشیدن رنگ مشکی مکروه هستش حتی پوشیدن کفش مشکی چه برسه چادر این چیزه ماها باب کردیم رو این کاملا فکر کنین که من حتی روحانیایی دیدم که کفش زرد پاشون بوده پس بخاطر رنگ چادر این بازیا رو در نیارید بعدش بیرون اومدن مچ پا به پایین گناه حساب نماید و تو قرآنم قید شده که خدا گفته دست و پا از مچ به پایین اگر پوشیده نباشه مشکلی نیست بعدش این عکس نوشتین ارایش غلیظ داره من فکر کردم طرف خودشو مثل دافا ارایش کرده بعدش شما همه چادریا رو در همههههههههههههههه موارد چادری میبینید نمیشه بردارن برای چند لحظه؟ بیخیال بابا شور همه چیزو در اوردین میگن شاه میبخشه وزیرش نمیبخشه مثل شماهاس با خدا خدا راحت میگیره شماها میخواین سخت ترش کنین به چادریا توهین نباشه ولی دلیل نمیشه کسی چادر نمیذاره حجابشم کامل نباشه

 76. ما خودمون بیگناهیم که میایم در مورد دیگران حکم صادر میکنیم؟

 77. خیلی بی شعورید که تو مسایل خصوصی مردم اینطوری کنکاش میکنید.

 78. فضولی تو زندگی مردم موقوف؛سیاهنمایی موقوف.

 79. با این سایت مسخره زشته به خدا اه اه دلم واسه ازاده نامداری میسوزه

 80. آخه کجای قرآن و دین و …. گفته چادر رنگی ممنوعه؟؟؟؟
  کی گفته چادری ها باید اخمو باشند و تیره بپوشن؟

 81. واقعا تاسف باره که قلم به دست چنین افراد سخیف و جاهلی میوفته! ایکاش یاد بگیریم جای قضاوت دیگران و دخالت در زندگی خصوصیشون، اندکی در حال و احوال خودمون تامل کنیم. اگر این وقتی که برای دخالت در زندگی دیگران صرف می کنیم رو صرف تفکر در مورد ضعف ها و کردار خودمون می کردیم الان این وضعمون نبود. نویسنده عزیز، کسی رو به خاطر اشتباه دیگران مجازات نمی کنند. هرکس به تنهایی به قبر میره و مسئول اعمال خودشه. اما قضاوت مسئولیت سنگینی داره. شما که از قرار خیلی ادعای اسلام داری چطور به خودت اجازه میدی انقدر راحت در مورد بنده های خدا قضاوت کنی؟ شما از کجا میدونی در حساب کتاب خدا کی چه جایگاهی داره که اینطور به قضاوت دیگران نشستی؟ اگر واقعا به خدا ایمان داری، قضاوت رو دست خودش بسپر و انقدر جای خدا نشین! واقعا متاسفم!

 82. آخه مردک بی انصاف و بی شعور چرا با آبرو و شخصیت یک دختر بازی میکنی؟کاملا مشخصه این متن رو مغرضانه نوشتی. چقدر بابت این متنت پول گرفتی. من خودم چادری هستم ولی بالاخره یک وقتایی پیش میاد که نمیشه جادر داشت.پس من منافقم؟یااینکه من دل ندارم که بخوام یک خورده آرایش کنم. تواین چند تا عکسی که از خانوم آزاده گذاشتی ما عکس غیر موجهی ندیدیم! بهتره به جای سرک کشیدن تو حریم خصوصی مردم و بهانه های بنی اسراییلی گرفتن یک خورده منصفانه درمورد شخصیت و آبروی مردم نظر بدی آقای صاااااحب نظر!!!!!

 83. واقعا برای این نویسنده متاسفم خانوم نامداری خیلیم دخترنجیب وباوقاری توی همه عکس هاشم باحجاب بود درضمن این نویسنده اگرخیلی حجاب براش مهم بره یکم ازبی بندوباری وبی حجابی بازیگرانتقادکنه

 84. متاسفم برای طرز فکرت به شما چ مربوط تو حواست به کار خودت باشه روز قیامت قرار نیست من و تو حکم صادر کنیم چرا با آبروی مردم بازی میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟

 85. دین دار بودن و دین دار ماندن یه ظرفتهایی داره که تاخلوص واقعی نداشته باشی خودش میشود “ضد دین”

 86. واقعا برای فرهنگ پایین شما هموطن عزیز متاسفم واقعا زدگی مردم به شما چه ربطی داره؟
  خداوکیلی یکی در مورد خواهرت ایجور حرف بزنه چه حالی میشی؟
  همه عکساشم عالی بودن و هیچکدومم مورد نداشت خیلیم متین و با وقار بود و بهتر از بعضی ها

 87. خانم توانگر حیف سید که تویی. میخواستی معروف بشی که شدی.بابا خجالت بکش. آخه به تو چه که همیشه چادر میپوشه یا نه. اصلا دلش میخواد عکسای شخصیشو بذاره تو فیسبوک .شما فضول مردمی آیا؟ با تفکیک جنسیتی مخالفه.به شما ربطی داره؟ امثال شما با افراطی بازی هاتون ریشه دین رو سوزوندین. چرا میخوای معروف بشی با آبروی مردم بازی میکنیِ؟ منم چادر میپوشم ولی نمیخوام امثال تو بخوان به اصطلاح حرمت چادر منو حفظ کنن. والا من لاک میزنم ءآرایش میکنمءبدون چادر عکس میگیرمءهمه لباس رنگ روشن هم میپوشم. شما میخوای با چادرت خودتو افسرده کنی به ما چه آخه. حالم از آدمای تندرو بهم میخوره

 88. وقتی که نظرای هم وطنامو خوندم واقعا خوشحال شدم … خوشحال به این دلیل که چقد عاقلانه نظر میدنو ببه این چرتو پرتایی که از ذهن یه ادم بیشعور تراوش کرده اهمیتی نمیدن

 89. ینی چی یکی هم ک سرش ب تنش میارزه با این حرفا میخوایین خراب کنید ..مسخره ها این عکسا مگه چین حالا

 90. اصلا حیف ازاده نامداری ک ی مدت زن اون فرزاد حسنی بود انقد ازش بدم میاد

 91. این خانم سید سارا توانگر یه بیمار روانیه و دیگر آزاری داره باید حتما خودشو به به روانکاو معرفی کنه اصلا چطور همچین آدم ارتجاعی و روان پریشی تو یه سایت رسمی این مملکت مشغول به کاره؟؟؟؟

 92. خیلی وقیحی خانم توانگر، خجالت نمیکشی؟

 93. نمی خوام مثل بعضی دوستان یا از این ور بوم بیافتم یا اون ور
  از یک جهت گه نگاه می کنم حرف خانم توانگر درسته. ازاده نامداری در جایگاه یک دختر چادری با اعتقادات مذهبی ایستاده و شهرتش رو مدیون همین پوشش و اعتقاداتشه، پس بهتره که بیشتر از این حواسش رو به اعمالش جمع کنه… تا از یک الگوی مذهبی به یک الگوی مذهبی نما تغییر هویت نده. من خودم به عنوان یک مخاطب دوست دارم بتونم به الگوم اعتماد کنم. و صد البته که چنین رفتارهای متناقضی اعتماد ادم رو نسبت به طرف مقابلش مخدوش می کنه. و بیشتر تبلیغ منفی به حساب میاد تا مثبت! هرچند خدا رو شاکرم که نه این خانم نه هیچ خانوم رسانه ای دیگری تا حالا الگوی من نبوده و نخواهد شد! روی سخنم بیشتر در مورد اون افراد کم سن و ساله که دوس دارن الگوشون رو از میان چهره ها انتخاب کنن.
  از طرف دیگه حق رو به خانم نامداری هم می دم. این خانم هم یک انسانه با خطاها و لغزشهای انسانی! تعهد نامه ی کتبی که امضا نکرده! معصوم هم نیست… درست نیست به خاطر اشتباهاتی که داره اینطوری کوبونده بشه. قبل از امر به معروف و نهی از منکر باید آدابش رو یاد بگیریم! از طرف دیگه قبول دارم اینم درست نیست که چنین عکسهایی رو تو فضای مجازی پخش کنه، آدم احساس دورویی می کنه. ولی خب اینم درست نیست که اینطور باهاش برخورد شه. اونم واسه خودش یه چهره است و در مقابل نهی از منکر با این لحن، مطمئنا گارد می گیره و از خودش واکنش نشون می ده.
  بعضی وقتها نهی از منکر اون هم با این لحن به جای اینکه نتیجه ی مثبت داشته باشه بیشتر موجب کدورت و نفاق میشه
  خوبه که تو هرچیزی اعتدال رو رعایت کنیم و بجای بحث و دعوای الکی که نتیجه ای هم به دنبال نخواهد داشت، برای هدایت همگان دعا کنیم…

 94. قصد قضاوت ندارم چون معتقدم رفتار هرکس به خود شخص مربوطه و همه ما حسابرسی به نام خدا داریم پس لطفا به حریم خصوصی همدیگه کاری نداشته باشیم و بدونیم که افشا کردن عیوب دیگران از بدترین گناهانه….پس حجاب و پوشش درست و نادرست بقیه به ما ارتباطی نداره دوست عزیز…..

 95. دوست عزیز اینو هم بدونین که در اسلام رنگ مشکی مکروه است نه رنگهایی امثال بنفش و قهوه ای….

 96. واقعا براتون متاسفم که با ابروی مردم بازی می کنید اونم با ابروی یک زن از انسانیت به دوره شما هم یک زن هستید

 97. چرا درمورد حجاب بازیگران که هر روز هم داره بدتر میشه نظرنمی دید چرا اونا رو زیر سوال نمی برید وضع اونارو نمی بینید .
  خانوم نامداری خیلی زن باوقار ومتینی هستن بجای اینکه این بنده خدا را زیر سوال ببرین برید از بازیگرای بی حجاب که کم هم نیستن انتقاد کنید

 98. خداروشکر. همش خواستم یه چیزی به این نویسنده بی شعور بگم. خداروشکر همرو دیگران گفته بودن. آخه آدم بخواد کسی رو خداب کنه دیگه اینقدر واضح خراب نمیکنه که عزیزم.

 99. اولا که کاملا مشخص نیست. در ثانی اصلا درست باشه عکسا. بازم بنده خدا مانتو شلوار پوشیده روسریشم که کاملا جلو هست موهاش پوشیدس.
  کاملا مشخصه خصومت شخصی دارین وگرنه این همه بازیگر که بدترین عکساشون لو رفته! این بنده خدا هیچ جا بی حجاب نیس.
  من کلا از این مجری خوشم نمیاد. ولی این نظر شخصی منه. دلیل نمیشه چون ازش بدم میاد به شخصیتش توهین کنم. بنده خدا همه جا حجابشو حفظ کرده

 100. پاشید خودت جمع کنید تو که اینا رو نوشتی یه نگاه به خودت و خانوادت انداختی؟؟؟؟
  واقعا

 101. مثل اینکه شما هم دسته کمی از اون توانگرنداریدکه بهش تهمت میزنید درسته که خیلی افراط کرده ولی بعضی از حرفا شو قبول دارم چرا باید بانامحرمان مثل علیخانی خیلی خودمونی باشه

 102. برو پی کارت بابا خسته شدیم بس که از این حرفا شنیدیم.چقدر فکر کردی که چی بنویسی که آخرش چسبیدی به چادر آزاده؟

 103. فرض کنیم خانم نامداری اشتباه کرده !
  اگه میخواستی امربه معروف و نهی از منکر کنی چرا علنی کردی ؟
  امر به معروف ونهی از منکر یه سری آداب داره .
  شما که انقدر نسبت به حجاب سرسختی و دقیقی چرا نسبت به آداب امربه معروف ونهی از منکر دقیق نیستی ؟
  اسلام شما نصفه هست؟
  مگه نامداری مرجع تقلید هست که کوچکترین خطایی نباید انجام بده !
  بابا این همه سران مملکتی خطا انجام میدن میگن علنی نکنید شاید توبه کنه
  در ضمن من خانم چادری هستم به جز اون یک عکس که خودش نگذاشته بقیه مورد خاصی نداره !
  در نتیجه
  کار شما تهمت و با آبروی مردم بازی کردن و فضولی کردن و…. نیست
  همین شما ها هستین که اسلام رو خراب کردین .البته قبول دارم شاید حجابتون کاملتر از من باشه اما یکی از اصول حجاب هست اون هم حجاب شخصی مثل نامداری که اصلا تحریک بر انگیز نیست .
  شاید اگه یکی ببینه بگه چه خوشتیب یا چه خوشگل اما هیچ شخصی وسوسه نمیشه .

 104. در ضمن فرض کن یک سری نامداری رو الگوی خودشون قرار بدن و مثل ایشون تیپ بزنن و چادر سر کنن .
  واقعا برای یک خانم چادری جای تاسف هست که یک خانمی رو که خودش اصلا ادعایی به وارسته بودن و عالم بودن نداره اگو قرار بده .مگه خودش مرجع تقلید نداره .
  مگه نمیگن در هر موردی فقط باید به متخصص اون حوزه مراجعه بشه . نامداری مرجع هست؟ ادعای مرجع بودن کرد ؟

  یه سوال
  چر ا قبل از طلاق ایشون چیزی نمیگفتین ؟
  آدمایی که بادیدن یک مجری بازیگر و…. از اعتقاداتشون برگردن پس قبلش اعتقاد نداشتن و تنها عادت بوده یا تعصب
  مطمئنا اعتقاداتشون رو در سختی ها و امتحانات الهی از دست میدن .
  تو قران هست عمل با اخلاص پذیرفته میشه و عمل با اخلاص از اعتقادات پر محتوا ناشی میشه .
  پس عدم فرهنگ سازی و…. تقصیره آدمایی شبیه خودمون ننداز .

 105. نظر شما در انتظار تایید مدیریت است قضاوت در مورد زندگی شخصی یک انسان ناپسندترین کارممکنه چه برسه به اینکه اون آدم یه ایرانیه مسلمانه شیعه اس که کلی اشتراک دیگه با ما داره……….این نظر بنده به عنوانه یه منتقد جدی به اجرای خانم نامداری (ینی این نظر یه طرفدار نیست ).میخام به خانم توانگر بگم جدا از این که چه میزان از نوشته شما درسته یا غلط کاش یکم بصیرت علوی داشتید تا بدونید قلمتون باید خرج دشمن دینیتون بشه نه یه هموطن با کلی خوبی وحتما بدی(مثل هممون) و کاش اینرو هم میدونستید که برای هر کلمتون باید جوابگو باشید در محضر همون بانوی یاس…خدا عاقبت هممون بخیر کنه و مارو نسبت به هم یکم مهربونتر…

 106. سارا جان بدان که ما هرگز فرصت حرف زدن نداشتیم و نخواهیم داشت و همیشه متهمیم و محکوم ….و حسین هم حرف حق که میزد سنگ میخورد….هیچ کس برای قطره های اشک ما دل نمیسوزاند و فقط همان مادر یاس است که ناله هایمان را میشنود…نمیدانم چرا نمیفهمند بعضی ها که حریم شخصی دقیقا چه مفهومی دارد شاید هم آنقدر صله رحم دارند که تا این فضاهای مجازی هم متراژ اقوامشان طول دارد…دادگاه واقعی حق و باطل فقط محضر خداست کاش شرمنده نباشیم…بگذار هر چه میخواهند سنگ بزنند فدای قطره های اشک مادر شهیدان میهنم…

  • این حرفها منو بیاد جمله ای از حضرت مسیح میاندازه که زمانی که مردم میخاستن زنی را به جرم زنا سنگسار کنند واز ایشان میپرسن که چه کسی سنگ اول را بیندازد واو میفرماید کسی که تا کنون هیچ گناهی نکرده است

 107. ازاده جان شاید میخواد بگه حجاب تضاد خوشتیپی نیست. جالب و خوبه ک هم حجاب داره هم خوشتیپی. اتفاقا این شماهایید ک میخواید ادمای محجوبو داهاتی جلوه بدید ک عمرا کسی باهاتون همراهی کنه. ازاده هنوزم عزیز و زیباست…

 108. با مرضیه خانم موافقم. نویسنده خیلی بی انصاف بوده…

 109. واقعنکه خاک برسرهمتووووووووووووووووووون.بیچاره ازاده

 110. اصلا به کسی چه ربطی داره که ازاده چی می پوشه مگه این بنده خدا دل نداره. .درضمن نکنه انتظار دارید که ازاده تو خونشونم چادر سرش کنه که عکسشو انداختید رو سایت مطمینا که این عکس ازاده نیست.برید دنبال کارتون .خودشماها چه عکسایی که تو گروه های و ب سایت ندارید که ادم شرمش میشه نگاه کنه.

 111. واقعا برای نویسنده این مقاله متاسفم… خجالت نمیکشی تو زندگی شخصی دیگران دخالت میکنی؟ ببخشید نمیدونستیم ملت باید به دلخواه شما لباس بپوشن من خودم تو دانشگاه و سرکار چادریم ولی در غیر اینصورت خیلی فشن و مد روز… اصلا به کسی هم مربوط نیست دیگه شما به رنگ چادرش چکار دارین… درضمن این انسان هست که ارزش داره نه یه قواره پارچه…شما برا چند متر پارچه تقدس درست میکنین ولی شخصیت یک خانوم رو اینطوری تو یه رسانه همگانی خرد میکنین… واقعا براتون متاسفم

 112. گناه بالاتر از اینکه ابروی کسی رو بریزی متاسفممممممممممممممممممممممممممممممممممممم براتون

 113. اگر تهمت زدن کار درستی نمی باشد ولی کسی که به عنوان یک فرد مشهور که در تلویزیون دیده شده است و الگوی خیلی از جوانان است باید چادری را که سرش میکند حرمتش را نگه دارد !
  نه اینکه با آن چادری که به شهرت رسید کارها و ادا و اصول های غیرعرف انجام دهد یا در پشت دوربین و جلوی دوربین متظاهر باشد

 114. ما در مقام قضاوت نیستیم ونباید در زندگی مردم تجسس کنیم .
  به ما چه ربطی داره نامداری یا حسنی و… چه کار می کنن

 115. بنده خدا کاری نکرده ، وقتی فرزاد حسنی پشت هم عکس شادی و نیش بازو و خنده میذاره اینم دچار یه کل بعد طلاق شده چند تا عکس گذاشته ، موردی هم نداشت والا ، من که آرایش خاصی هم ندیدم ، در ضمن بر فرض خانواده اش چادریم نباشن به این چه اونها که کارمند سیما نیستن اگه مرهم زخم طلاقش نمیشین نمک رو زخمم نباشید ، والا وقتی یه مرد رو انتن زنده اونجوری زنشو مسخره میکنه ببین تو خلوت جه میکنه اصلا خانم نامداری شکسته شده بود

 116. خانم نا محترم سیده سارا توانگر با نوشتن این مطلب می خواستی عقده هاتو برسونی بیچاره بدبخت برو به جهنم امثال تو ….

 117. وای خدا!چقد خنده دار بود!!متنو که خوندم فک کردم چه عکساییه!دنبال اون آرایش غلیظ میگشتم,زووم کردم بزور دیدم!!آخه ی چی میگین آدم بخودشم شک میکنه!فقط ی جمله میگم بهت خانوم نویسنده!حجاب ینی حیا!چادر ینی,حرمت,ینی زبونتو دلت حیا داشته باشه!شما اگه حیا داشتی با آبروی کسی بازی نمیکردی!تازه ب چادرم شما بی حرمتی کردی با این افکار متهجر, نه خانوم نامداری!! خداوکیلی واس خودت میگم یه سر ب روانشناس بزن!واقعا لازم داری

 118. سرک کشیدن و جستجو در زندگی خصوصی افراد طبق قانون جرم است خانم نامداری هم میتونه از عامل منتشر کردن عکس شکایت کنه

 119. سلام دوستان محترم، خواهش میکنم به جای ناسزا گویی به هم بیایید فکر کنیم و کلاهمان را قاضی، کار کی بد تره اشتباه کردن یا بردن ابرو؟ ببینید من به قران خوندن با معنی خیلی علاقه دارم و هیچ جای ان تا به حال ندیدم که خدا چادر را به عنوان حجاب و مانتو را به عنوان بد حجابی نام برده باشد، وهمینطور هم رنگ حجاب رو نگفته حتما مشکی باشه، پس بیایید به فکر اخرت خودمون باشیم تا دنیای دیگران .لا اکراه فی الدین. دین و چادر زوری هم به درد کسی نمیخورد، خدا انسان را ازاد افرید تا راه خودش رو خودش انتخاب کنه. با تشکر از همه دوستان عاقل و منطقی

 120. زهــــــــــــــــــرا

  دست بردارید از توهین …….
  خانم نامداری عزیز غمت نباشه

 121. یک سوالی در ذهنم ایجاد شده اینه که؛ هدف این نوشته ها چیه !؟ من خودم از جمله افرادی هستم که کارها، رفتار و ژست این خانم رو منحصر به خودش میدونم، نه جاذبه خاصی برام داشتند و نه دافعه… ولی به هیچ عنوان به خودم اجازه نمیدم که در مورد یک انسان، به اینصورت دست به قلم بردارم. واقعا چرا؟؟؟ تو ای نویسنده، لحظه ای فکر کن، ذره ای تامل کن! چرا به خودت اجازه این نوشته ها رو میدی؟ از خدا بترس. آزاده نامداری با تو چه کرده؟ چقدر خونتو به جوش آورده که اینجور برافروخته شدی؟اصلا ظاهر دیگران به ما چه ارتباطی داره؟ منم یک بانو هستم . در مقام یک بانو، در مقام یک جنس ظریف و روح لطیف، میخوام اینو بگم؛ از درون زن خبر نداری که چقدر دنیای پیچیده و راز آلودی داره… واقعا خجالت آوره!! متاسفم برای نویسنده.
  از خدا بترس…

 122. منم برات متاسفم نویسنده عقده ای! حتما باید مشکی پوش و عزادار باشیم که یعنی آدم خوبی هستیم؟ اصلا کی گفته محجوب بودن به حجابه؟ خاک بر سر امثال تو که انقد بدبخت و کوته فکرین. خودت زندگی نداری سرک تو زندگی مردم میکشی؟ عرضه داری خودتو جمع و جور کن
  واقعااااااا از خدا بترس بیچاره… مرگ بر امثال تو

 123. هیچ کدوم ازاینهای که گفتی عیب نیست.نویسنده یه آدم مشکل داره ای که فقط دنبال ضعف برا این خانم جسور وبی باک میگرده.

 124. حالا الان یعنی چی ……………..یعنی خودتون اگر چادری باشید تا حالا تو عمرت تون چادرتون رو در نیاوردید متاسفم خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی فضولیددددددددددددددددد متاسف

 125. بسه توروخدا چرا وقتی یکی حجابش بهتر از خیلیای دیگه هست دارید اینقد خرابش میکنید که دید مردم رو نسبت به یه خانم چادری خراب و خراب تر کنید،اینهمه حیله گری برای از بین بردن دین و اسلام!! خب این خانم تا این حد تونسته حجابش رو رعایت کنه، همین حد رو هم که خیلیا رعایت نمیکنن،هر کسی یه درجه ایمانی داره ولی به هر حال خانم نامداری هم چون چادر حضرت فاطمه(س) سرشون باید خیلی حواسشون به طرز پوشش و مسائل دیگه باشه،
  خدا توفیق بیشتری بهشون بده.

 126. من که هر چی نگاه کردم نه عکسها و نه حجاب خانم نامداری مشکلی نداشت …..
  بحث اینکه بعضی ها بخاطر رنگ چادر خانم نامداری براشفته شدن این هست که وارد کننده ی چادر مشکیاز چین و کره هستند اونم به طور انحصاری .وحشت کردن که نکنه مد بشه خانمای محجب با چادر رنگی که صدالبته مطلوب تر وپسندیده تر از نظر قران هم هست از خونه بیرون بیان .اون وقت اون گروه که کل اقتصاد کشور رو در دست دارن این یه بخش رو از دست می دن .حجاب حضرت زهرا گفتنها واقعا از سر دین خواهی نیست وحشت از دست دادن دنیاست

 127. اینجادیگ کجاست بابا؟؟؟هرکی بیادیه چی بزاره بره؟اصن این ساراتوانگرکیه؟؟کجامیشه پیداش کرد؟؟؟؟آبرومون توصفحه ی مسی ک رفت هانیه توسلیو اینک مریم قاسمی هیچ صنمی بامرتضی پاشایی نداره وتوروخدامیبینیدجنبه ندارین؟؟؟جنبه صفحه مجازیونداشتین حسابی بی فرهنگیتونوثابت کردین بعدمیگن چرااستادیومای ماخانوماروراه نمیدن بخاطراینک نه آقایون نه خانومافرهنگ ندارین.همش میگیم مردم شریف مردم شریف شاید۱۰ درصدفقط شریف باشن.بسه دیگ کمتردخالت کنین

 128. نمی دونم والا چیزی که برای خدا گناه محسوب می شه برای ما عادی و هیچ گناهی نداره چیزی که خدا گناه نمی دونه ما گناه می دونیم بالاخره ما انسانهای دوپا یا عقب تر از خدا می خوایم راه بیفتیم یا جلوتر از خدا انقدر تو این کشور بالا بالاها کسافت کاری دارند از اختلاس بگیر از فساد، حق الناس مال مردم خوری و می خوان یک عده حواس مردم رو به این خانم و امثال این خانم جلب کنند که کسافت کاریهای خودشون مخفی بمونه بیچاره کاری نکرده نه مال مردم رو خورده نه اختلاس کرده نه گناهی مرتکب شده برین خودتون رو درست کنید

 129. aslan doooooo00ooooooooooooos daram

  b shomaha ch

 130. ..ااااااااااک بر سرت نویسنده ی احمق ک ۱۰۰% خوده فرزاد حسنیه .. اینا رو نوشته اخه ا.., مغز کیپ فک کردی با هالو طرفی؟؟ینی ملتو انقدر .. فرض کردی ک این دری وریا رو تحویلشون میدی؟؟؟ اگه تو تلویزونه ایران یه نفر باشه ک حجابش واقعی باشه و دو رو نباشه فقط و فقط ازاده نامداریه درضمن .. تو اون مخ کیپت شما ک انقدر ب فکر اسلامی چرا طرف فرزاد حسنیه … رو میگیری ک ابرو برداشتن میونه پسرا رو مد کرد؟؟؟ همین کارا رو میکنین ک همه از دین زده شدن بازم میگم … بر سره تو و اونایی ک این شرو ورا رو قبول دارن همتون نفهمین….

 131. سلام
  در خوشبینانه ترین حالت اگر نویسنده مطلب با آقای خاصی در ارتباط یا دوستی نباشند اصلا کار پسندیده ای در شأن یک مسلمان و یک ایرانی اصیل نکرده اند،
  برای نویسنده متأسفم که انقدر راحت با فضای خصوصی اشخاص برخورد می کنند و آخرت خودشون رو به دنیای دیگران میفروشند.
  ابروی مومن از حرمت کعبه بالاتر است. امام صادق(ع)

 132. یه مشت بیکار که فقط واسه خبرسازی حاضر هر چرتی رو بگید ….
  نامداری عاشقتم

 133. یا ستارالعیوب

  واقعا برای این نویسنده “سیده سارا توانگر” متاسفم!

  آخه چی گیرت میاد که با آبروی یه نفر بازی می کنی؟؟
  همین که اسمت پای یه مقاله ی مزخرف نوشته شه برات کافیه؟؟؟ یا به خیال خوذت نهی از منکر رو با آبرو بردن از یه مسلمان اشتباه گرفتی و خودتم توجیه کردی لابد!!!!

  نه خانم!! این اسلام نیست. غیبت و آبرو بردن از آدما گناه کمی نیست…
  اون خانم شاید یه وقت تو شرایطی باشه که نتونه نماز بخونه و احیانا لاکی به دست بزنه. اون وقت تو حق داری آبروشو ببری؟؟؟
  خدا به دادت برسه که من اگه جای خانم نامداری بودم از این حرفا نمی گذشتم نامسلمون…

  ایشون یکی از صاف و صادق ترین خانومایی بودن که من تو تلویزیون ایران دیدم.

  نمیدونم کیا پشت پرده ی این جور حرفان که دارن جوونای خوب این مملکتو سرخورده می کنن یا فراری میدن؟!؟!

 134. واقعا تاسف باره این طرز فکرتون خانم نویسنده! در هیچکدوم ازین عکس ها ایشون نه بی حجاب بوده نه آرایش غلیظ داشته نه هیچ موردی که بشه ازش ایراد گرفت..واقعا چی گیرتون میاد از خراب کردن مردم؟!

 135. با سلام.دوستان نکته سنجی کردن و درباره حجاب آرایش و عیب پوشی و خیلی چیزها مطالب جالب نوشتن..چند مورد به ذهنم رسید :
  اولا زیاد خوشایند نیست یه خانم چادری یهو یه بار چادر بزنه یه بار نزنه در صورتی هم که خودش بذاره عکسارو کار جالب نیست.ولی تو هیچ موردی انقد که ووحشتناک نویسنده گفته بود من چیزی ندیدم.
  چادر رنگی هم که خیلی بهتر از ساپورت و ماتو های کوتاه رنگیه قبول دارین…
  مورد ممر اینکه دقیقا قصد نویسنده چچیزه دیگه ای بود که ههه یه ور ماجرارو گرفتن و تند جواب دادن
  … اامام … بود..تو ماماجرای فتنه برنامه اش ادامه داشت…موضع گیری درباره فتنه نکرد…چادر رنگی سر کرد …درباره اختلاط دختر و پسر موافق بود..و….
  قشنگ معلومه کلمه نفاق و این مطالب برای سیاسی کردن و دسیسه چینی برای خانم نامداری بود که بحمد الله حاصل نشد حجاب بهانه بود و ربطی به آقای حسنی بیچاره هم نداشت…خواهر توانگر شما تیر واسه جای دیگه میپرونی خوب نیست بی گناههان در یک ماجرا یا خرده پاهارو بگیریم اصل کاری رو ول کنیم…اگه نیتت روشن کردن مردم بود ما سو استفاده شما از بوی چادر و حضرت فاطمه رو چی فرض کنیم….ماجرا بو داربود…ولی نه از لحاظ حجاب..

 136. عزیزان وقتی خودش این عکسها را به نمایش میگذارد دیگر نباید گفت خدا ستارالعیوب است و طرفداری های نابجا را آنهم با دم زدن از اسلام و دین زد امر به معروف و نهی از منکر وظیفه است و گفتن حق و باطل هم واجب است اگر به قیام عاشورا و نقش حضرت زینب در این قیام توجه کنیم میفهمیم این طور نقدها برای جامعه لازم است .

 137. بعضیا چقد بی فرهنگ و عقب افتادن که میگن بی حجابه بیچاره دیگه از این با حجاب تر و باشخصیت تر . کاملا مشخص شد که دست نویسنده و فرزاد حسنی تو یه کاسه است که ایشونو خراب جلوه ش بدن اما کور خوندن مردمه جامعه ما خیلی اگاهن دیگه دست فرزاد حسنیو خوندن که چقد ادم بدیه که به زن سابق خودشم رحم نمیکنه و روز به روز میخواد بیشتر به این خانم افترا بزنه متاسفیم برای اینهمه کوته فکریت اقای حسنی ملت دیگه خوووووووووووووووب میشناسنت باااااااااااااااااااااااااااغیرت

 138. در جواب شما ایرانی اصیل باید بگم که بینهایت باهوشین الان که دوباره متنو خوندم کامل لحن اقای حسنی اومد جلو چشمم که کار خودشه تمام نوشته ها مال اقای حسنی هستش که با همکاری شخص دیگه ای که میگه نویسنده است به ثبت رونده . خدا جواب تمام کارا و تهمتاشونو میده بقول شما مردم دیگه خوب میشناسنش به زن خودشم رحم نمیکنه چه برسه به بقیه ادما

 139. واقعا واسه نویسنده این مقاله متاسفم.
  چادر رنگی پوشیدن عیب نیست …. بدون چادر بودن هم نشانه …. نیست.
  شما باید واسه خودتون تاسف بخورید. ک بدگویی میکنید. این شمایید ک دارید حاشیه سازی میکنید.

 140. این که ادم حتما چادر بپوشه شرط دین نیست مهم حجبو حیاست و رعایت خیلی حریم ها که این خانوم رعایت میکنه. بعدشم حجاب ایشون خیلیم خوبه نه مانتویه تنگی نه به حساب ارایش غلیطی و نه چیز دیگه متاسفم برای نوسنده این سایت که به پخش کردن عکس های شخصی دیگران کمک میکنه و تو حریم شخصی بقیه دخالت میکنه این جور افرادو باید ازشون سریعا شکایت بشه تا دیگه اجازه انجام همچین کاریو به خودشون ندن

 141. سلام
  اینقدر به نویسنده خرده نگیرید لطفا
  منظور نویسنده این است که اگر ایشان با ظاهر موجه ای از قبلها در ذهن هوادارانش بوده این عکسهها دور از شخصیت و همینطور دور از شان ایشان است و ایشان به عنوان یک الگوی خانم چادری در رسانه مطمنن خیلی نگاهها و توجهات به قابهای زندگی شخصیاش خواهد بود ضمنن حفظ حجاب و پوشش از نگاه قران بهترین راه حفظ حرمت و عزت زن است
  کسی که تخریب شخصیت ایشان را هدف گرفته اند همان هایی اند که عکس های حریم شخصیشان را در معرض نگاههای خوانندگان و هواداران قرارداده اند نه نویسنده که منتقدانه به این شخصیت پرداخته اند نه از روی غرض ورزی

 142. خطاب من به نویسنده این مطلبه. تو چطور به خودت اجازه دادی جای خدا بشینی و یه دختر پاک و اینطوری قضاوت کنی. این خانم توی صفحه شخصی خودش چند تا عکس گذاشته خوب دلش خواسته. تو چرا اومدی ازش سوژه ساختی و با یه سری تهمت و افترا به دختر مردم انگ بی بند و باری بستی. یعنی بالا رفتن آمار بازدید سایتت اینقدر ارزش داشت که خودتو شرمنده فاطمه زهرا کردی. کاش اون لحظه ای که این مطالبو می نوشتی یه لحظه فکر می کردی اگر با این حرفا فقط ذهنیت یه نفر در مورد این خانم عوض بشه تو چه حق الناس بزرگی کردی. خانم نامداری اونقدر با شرافته که حتی در جوابیه اش از قضاوت دوری کرد اما تو چه شجاعانه این دختر و تخریب کردی. البته به زعم خودت. وای بر تو وای بر تو

 143. واقعا که خود شما بیشتر توهین میکنید مگه واسه رو کم کنی میره خیره واینکه هرکی طلاق میگیره به قول شما باید گوشه نشین بشه؟؟عجب روشنفکری شما هستین و اینکه به شبکه های استانی واسه مصاحبه نه نمیگه یعنی چی؟؟مگه استانی ها چشونه؟؟اگه ما دیگر استان ها نبودیم کی مطالب شما ها رو میخوند؟؟

 144. خداوکیل بعضیا خیلی بی وجدانن ، آخه این بنده خدا کجاش بی حجابه ؟ هرکی چادر نپوشه و تو یه عکس یه کم مچ دستش پیدا باشه بی حجاب و خراب شده ؟ خجالت داره به قرآن ، حاظرم قسم بخورم همونایی که نظر منفی گذاشتن توو خانواده خودشون حداقل یکی هم تیپ این خانم هست ، یه کم معقولتر فکر کنیم بد نیست بخدا

 145. اخه به شما چه که چادر سرش نکرده هان؟؟؟
  مگه حتما باید تو خونه هم چادر سرش کنه؟؟؟
  نه خداییش یکیو بگین تو خونه جلوی شوهرش و بچه هاش-هیچکس دیگه ایم نباشه-چادر سرش بکنه
  فقط تو فیلما اینجوریه…شما یکیو به من بگین که تو خونه چادر سرش کنه..من اسممو عوض میکنم
  اصن مگه اینکه چادر رنگی سرش کرده جرمه؟؟؟
  نه واقعا جرمه؟؟؟
  متاسفم برای شخصی که این مطلبو نوشته….
  والسلام….

 146. ﺧﻮﺏ ﻛﻪ ﭼﻲ?ﺑﻪ ﻛﺴﻲ ﭼﻪ? اﻳﻦ ﭼﻪ ﻋﺎﺩﺕ ﻣﺰﺧﺮﻓﻴﻪ ﺳﺮ ﻛﺮﺩﻥ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﺮﺩﻡ …ﺗﻮ اﻻﻥ ﺧﻮﺩﺕ ﻫﻴﭻ ﻋﺰﻳﺰ ﻧﺪاﺭﻱ?… ﺗﺎﺯﻩ اﮔﻪ ﺑﺸﻪ اﺳﻤﺶ ﻋﻴﺐ ﮔﺬاﺷﺖ …ﭼﻮﻥ ﺑﻌﺪ اﺯ ﻃﻼﻕ ﺑﻪ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻋﺎﺩﻳﺶ اﺩاﻣﻪ ﺩاﺩﻩ ﺑﺪﻩ?…اﺣﺘﺮاﻡ ﻗﺎﻳﻞ ﺑﺎﺵ ﺑﺮاﻱ ﺣﺮﻳﻢ ﻣﺮﺩﻡ

 147. نویسنده خاله زنک این مقاله چرت کی هست ؟ که انقدر دقیق زندگی نامداری رو دنبال کرده ؟ مگه جواب رد ازش شنیدی ؟ درضمن تا اونجا که من یادم میاد نامداری بخاطر چادرش شهرت پیدا نکرده که بخواد بخاطر چادری بودن یا نبودن محاکمه بشه

 148. خجالت بکش خانم توانگر همه عکسها مووهاشو در نیاورده و تو رستورانم یا لب دریا شاید خلوت بوده یا حواسش نبوده واقعا برات متأسفم

 149. تابلو مشخصه که چرا این مطالب و عکس ها رو گذاشتید 🙂 🙂 🙂 🙂

  به قول یه بنده خدایی به فکر خودتون نیستین به فکر مرده هاتون لااقل باشید

  ما کافر ..
  شما که مسلمانید به فکر اون دنیا و عاقبت به خیری زن و دخترا و مادر و خواهراتون باشید

 150. خود صدا سیما و …. اون باعث این ریاکاری وتظاهر ونفاق شده همه می دانیم بسیاری از شاغلین در جلوی دوربین در پشت دوربین زندگی دیگری دارند اکثریت افراد شاغل در صدا وسیما و در عالم هنرپیشه گی چنین ریاکار ومتظاهرند این نه توهین به شخص خاصی ست نه دروغ … منتها کار به ان درجه از … رسیده که گویی دیگر نفاق و دورویی مهم نیست !!!!!!!!! شما صفحات تمامی افراد در این حوزه را که ببینید متوجه می شوید آزاده نامداری بهترین است !!!!!!!!!! اشکال کار این ها با پول بیت المال مردم …. به اصطلاح چهره می شوند !!!!!!!!! وبعد دهن کجی می کنند به کسی که اونها رو چهره کرده !!!!!!!!!

 151. وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااقعا
  واسه جامه ایران متاسفم………….
  ایران ما با اسلام و حجابشه که زندس
  ولی این روزا……………………..

 152. سلام
  فقط مس خوام بگم شما بفهمین که هر کس هر کاری می کنه به خودش مربوطه حتی اگه این خانم جلوی دوربین با چادر باشه اما بیرون از محیط کارش بدون چادر به من و شما هیچ ربطی نداره به ما مربوط نیست که این خانم یا هر آدم دیگه بیرون از محیط کارش چی می پوشه یا چیکار می کنه حتی اگه بدحجاب هم باشه که نیست اصلا به من و شما دخلی نداره یکم بفهمین. همین

 153. والا این متن حتی انتقادی هم نبود…کاملا بازی با آبروی یک انسانه…

  از همون فاطمه زهرایی که خودتون رو نماینده تام و الاختیار و مدافع چادرش میدونید بترسید…

 154. با این پستای تو برعکس اون چیزی ک تو میخوای من تازه فهمیدم چ خانمیه این خانم نامداری دمش گرم حال میکنم ک چ قدر راحت حجاب داره چ قدر قشنگ حجابشو نگه داشته چادر نداره میبینی ولی حجابش نامبر وانه ی جورایی دله مردمو ب دست میاره ک چادر اسارت نیست دمش گرم عاشقشم عاشقه فکرشم

 155. همش عقده های حسنیه وبس ……………. جعله .

 156. آزاده همیشه موفقه

  فقط کامنتها رو بخون و شرمنده خدا و خلق خدا بشو . وقتی متن رو خوندم چه حس بدی داشتم،ای بابا کجاش غلیظ و زننده بود؟ با اون مانتوی آبی کنار دریا عکس با چادر هم داره ،شاید خیس شددر آورده . موهاشم پوشیده است .اگرم اشتباه کرده دلیلی بر بردن آبرو نمیشه به خودت بیاکه روز حساب نزدیکه

 157. تلاش شما برای خراب کردن یک هموطن ستودنی است. با آقای حسنی که ارتباطی ندارید ایشالا

 158. پر واضح است که نویسنده این مطالب از فهم و درک پایینی برخوردار بوده و احتمالا این فهم و درک ناچیز ارثی هم هست. مشکل از پدر و مادر و البته از ریشه میباشد بنابر این نیازی به انتقاد و بحث نمی بینم.

 159. واقعا که جای تاسف داره خوشحالم که این مطالبو خوندم به معصومیت خانم نامداری پی بردم با این اراجیفی که نوشتین خودتونو رسوا کردین

 160. شما ای نویسنده ! نمونه ی بارز و کامل و ثقل مرکزیه عقب مانده ترین جهان سومیه روی کره ی زمینی… خدا وکیلی تو خودت اصله موردی!به اون تیپه نامداری میگی مورد دار؟!! منم چادریم! آرایشم میکنم! لاکم میزنم! ساز ویولنم میزنم! مسافرتم میرم چادر نمیبرم کلا! گزارشگر و نویسنده و آیتم سازه صداو سیمام هستم. هوی…بیا منم بخوررررررر!

 161. چرا ما ایرانیا عادت دارم از کاه کوه بسازیم؟؟؟کدوم یک از این عکسا بی حجاب هستش یا تو کدوم یکی خانوم نامداری آرایش غلیظ داره؟؟؟یه مانتوی آبی پوشیدن کنار دریا بدون چادر آیا بی حجابی هستش و این هم حرف وحدیث داره؟؟؟؟
  تو رو خدا بیایید این حرفارو ول کنیم یکم هم به جای اینکه سرک بکشیم تو زندگی این و اون به فکر خودمون و زندگیمون باشیم…

 162. کاش اینقدر که در مورد چادر نوشتید در مورد اختلاص مینوشتید! در مورد ریا. گیرم این خانم چادر رو وسیله کرد که به قول شماها خرش از پل بگذره… کم بودن از وکیل و … و که و که که … با یه …. اومدن نه به مال مردم رحم کردن و نه به … اونها؟؟؟؟ کار اونه بدتر بوده یا این خانم؟ نه آقا همه این جریانات از بعدز طلاق این خانم شروع شده و موجی اومده که نابودش کنه… ولی خب هر کس خدایی داره که از اون بالا مراقبشه!

 163. هر کسی باید جوابگویی اعمال خودش باشد. همین قدر می دونم که باید رفتارهای خوب رو تایید و رفتارهای بد رو رد کرد. بعضی از افراد به اسم اسلام و مسلمانی حرفهایی زدند و در مورد حجاب ابراز نظر کردند که معلومه نه اسلام رو شناختند و نه زحمت مطالعه به خودشون دادند. به جای نظرهای بی ریشه برید مطالعه کنید حد و حدود حجاب رو بفهمید. اون کسی که در مورد حجاب اریایی گفته بله نه فقط اریایی ها بلکه اکثر تمدنها مثل هند و … حجاب داشتند ولی چیزی ازش نموند. خدا با فرستادن پیامبر خاتم صلی الله علیه و آله حجت رو بر انسانها تموم کرده. به جای آریایی گفتن و تعصبات خشکتون مسلمون واقعی باشید(البته شاید بعضی ها از اسلام خوششون نمیاد!) فرقی نمیکنه نژادتون چیه! هممون زیر خاک میریم فقط اعمالمون باهامونه نه نژادمون!

 164. به نظرم کسی که این حرف‌ها و عکس‌ها را نوشته خصومت شخصی با ایشن داشته و لاغیر
  ایشان هم مانند خیلی از ما آدم هستند، ویک معصوم یا امازاده نیستند که تنها به دلیل اینکه چادری هستند توقع داشته باشیم هیچ ایرادی در ایشان دیده نشود، حجاب ایشان چندان مورد دار نیست و ما آرایشی از ایشان ندیده ایم که بسیار زننده باشد.

 165. واقعآ برای سایتتون و نویسنده این مطالب متاسفم شرم کنید کجای حجاب آزاده نامداری مشکل داره چادر روی کجای دین اسلام میگه چادر رو شونه انداختن حرامه توی دین اسلام رنگ نشکی حرامه در ضمن یه کم بفهمین بخاطر گرمای هوای عربستان رنگ روشن رو انتخاب کرده مشکل زنای مملکت ما یه لاک زدن نامداری هستش ؟!یعنی کسی که یه لاک بزنه خیلی خراب و هرزه هستش ؟!یعنی مشکل مملکت ما چادر رو شونه انداختن و لاک زدن هستش؟! ی کم فکر کنید با چه چیزای بی ارزشی عفت یکی رو زیر سوال میبرید کاش فقط نصف دخترای ایران حجابشون به این شکل بود اونوقت فساد تو جامعه امون بیداد نمیکرد واقعآ متاسفم براتون یجچری حرف میزنین که انگار لباس عرف جامعه ما چادر با نقاب روی صورت هستش .نویسنده این مطالب توی قیامت چطوری میخوای جواب این خانم رو بدی

  • واقعا موافقم این خانم اونقدر نظراتشون پوچ و بی معنی و بدون منطقه ک منو ناچار کردن زیر تمام کامنتا نظر بزارم و حرف بزنم. نمی دونم چظور میخوان اون دنیا از خانم نامداری حلالیت بطلبن.

 166. مطالبی که نوشتین بیشتر به محاکمه شبیه نکنه فرزاد حسنی پولی چیزی بهتون داده که اینجوری این دختر محجبه رو محاکمه میکنید خواهشآ نظرمو ثبت کنید

 167. نویسنده این مطالب مگه تو سیده نیستی پس خجالت نمیکشی که اسمت ساراست؟!خخخخخخن فقط اسمتو میدونم اگه خودتو میدیدم که از فرق سرت تا نوک پاک صدتا ایراد بدتر از ایرادهایی که به نامداری گرفتی در میاوردم والا

  • چرا دری وری میگی خانم محترم؟
   اشکال داره کسی سیده باشه و اسمش سارا باشه؟ و اگه باشه اون آدم یک موجود عوضی و آشغاله؟
   در ثانی مگه ایشون اسمشو انتخاب کرده که بهش میگی خجالت بکش؟
   بیا دانشکده ما ببین سیده ملیکا یا حتی سید کامبیز ها رو.

   • تقصیر خود خانم خبرنگاره .اتهاماتی ک به خانم نامداری وارد کردن به اندازه نظر این دوستمون احمقانه ست. احتمالا منظور این خانم یا آقا هم همین بوده.

 168. گلشیفته هم از همینجا شروع کرد

 169. واقعا که خیلی زشته.به زندگی خصوصی مردم چکار دارین!!!!!!!!!!!!!!!!هر کی هر چی و هر جور دوست داره می پوشه و زندگی می کنه.بدبختانه مردم ما به همه کس و همه چی کار دارن.حیف از اون همه فرهنگ و تمدن که به باد دادین !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 170. این رفتارا درست نیست تا کی؟
  قرار نیست یاد بگیریم دوستانه ترکنار هم زندگی کنیم

 171. سرکار خانوم نویسنده این مطلب که قشنگ معلومه با بغض و کینه این مطالب رو نوشتی هیچ اشکال و ایرادی بر این خانوم ما نمیبینیم این خانوم بدترین زن عالمم که باشه خیلی مطمئنم از تو بهتر و با نحابت تره کدوم عکسش ایراد داشت؟ تو معلومه پر از عقده و حسادتی اینستا صفحه کاملا شخصیه کی و کجا گفته به حریم خصوصی افراد وارد بشی همه جای دنیا ازدواج میکنن و طلاق میگیرند دلیل نمیشه که زن مشکل اخلاقی داشته.تو مگه غار نشین و عصر تیرکمون سنگی هستی که حرف زدن دو همکار رو مورد هجوم عقاید تار عنکبوت گرفته خودت میکنی؟برو خودت رو اصلاح کن که گناه تو چه بسا بیشتر از اون خانوم محترم نباشه. برو برو

 172. بعضی ها افرادی که در رسانه هستند را با مردم عادی اشتباه میگیرند و میگویند چکار با کارهای شخصی او دارید عزیزان من هر کسی که وارد رسانه میشود دیگر متعلق به خودش نیست نباید رفتار تظاهر آمیزی داشته باشه این رفتار تظاهر آمیز یعنی اینکه آره من شما را یک مشت ابله گیر آورده ام که بیایم جلوی دوربین پول بگیرم و از حجاب و چادر بگم و پشت دوربین زندگی مرفه و رنگی بکنم بله اگر او مثل مردم عادی بود این کار دخالت در کار شخصی بحساب می آمد ولی بازیگران سینما که می آیند جلوی دوربین نقش بازی میکنند (البته نه فیلمها) و در مقابل دوربین از چادر و حجاب میگویند و پشت دوربین جور دیگری رفتار میکنند این یعنی خدعه و فریب و نیرنگ

  • این به شرطیه که واقعا رفتار غلطی رو انجام داده باشه. این خانوم حداقل تو این عکسها ک دورویی نداره. شماها خیلی دیدتون سطحیه

 173. من شخصا از این خانوم از همون سالها که برنامه تازه ها را اجرا میکرد خوشم نمی آمد اما شما هیچ فکر کردین که این خانومها و آقایون با حاشیه سازی امثال شما ۲ بار پول به جیب میزنن یکبار با همون برنامه ای که اجار میکنن یکبار با مصاحبه ها و حاشیه سازیهاشون اگر شماها اهمیتی به زندگی خصوصی اینا ندین هم با برنامه شون هم با اخبار زندگیشون و حاشیههاش دو سه برابر پول به جیب نمیزنن ول کنین زندگی شخصی اش به من و شما چه مربوط که برای اخبار بی رزش این چنینی سرویس خبری هم راه میاندازین ….. جناب خون هایی که داده شده فقط برای حرمت چادر بوده ؟؟ شهید گفته من میرم خون میدم بی خیال اختلاس و اقتصاد و هزار جور….بازی فقط شما مواظب چادر زنها باشین ؟؟

 174. واقعا براتون متاسفم….
  اصلا زندگیه خودشه هرجور که راحته میتونه زندگی کنه چه با حجاب و چه بی حجاب مگه مردم باید برای زندگیه خانم نامداری تصمیم بگیرن که چجوری باشه….

 175. زندگی شخصی هر کس به خودش مربوطه هیچ کس حق نداره برای کسی در مسایل خصوصی تصمیم بگیره زندگی خصوصی ازاده به من و شما هیچ ربطی نداره بهشت و جهنم رفتن هر کسی هم با خداست لطفا یاد بگیریم از کشورهای بی فر هنگ و بی دین از نظر ما مسلمونها . که کسی به کار دیگری دخالت نمیکنه و هر کس حریم خصوصی خودش رو داره واقعا این کار شما مسلمونیه

 176. اولا مشکی رنگ عرف وحتی خیلی از افرادی که در موضوع حجاب کار می کنند حتی روحانیت می گویند اگر رنگ مشکی را در چادر تغییر دهیم بهتره چون اولا مشکی کنتراست بالا دارد (جذابیت بیشتر) دارد دوم اینکه آفتاب راجذب می کند سنگین است روی گردن وشانه ها وکتف فشار می آورد قدیم زنان کمتر بیرون بودند امروزه چند ساعت و…
  کسی که رنگ دیگری مانند ۴۰ سال پیش می پوشود آن هم در مکه ایرادی ندارد حتی چادر احرام سفید است
  دوم اینکه ماباید روی واجبات تاکید کنیم نه مستحبات کسی که باحجاب است حالا گاهی اوقات چادر دارد یا ندارد حرام نیست ضمن اینکه خیلی از زنان چادری در مسافرت به دلیل سختی کار چادرنمی پوشند مانند خودم. جلوی دوربین ۱ساعت کار است در حالی که مسافرت۲۴ ساعت …من اینو نفاق نمی بینم وحتی عکس اول در کیش باحجاب است
  برفرض که او الگو شده اودر مقایسه با بی حجاب های سینما که خارج از کشور می روند بهتر است او نجف ومکه و… میرود در حالی که بعضی ها بی حجاب یابا ججاب نیم بند در اروپا اروپا گردی می کنند

 177. ای بابا اصلا دوس نداشته چادر بزاره به ماچه ……چادر سرش نیس ولی حجابش خوبه

 178. به نظر من هیچ اشکالی نداره که مجری با مهموناش صمیمی باشه. متاسفانه مشکل از ایرانه که وقتی مجری صمیمی بشه، هم امنیتش ممکنه از جانب مجری از بین بره و هم کلی بد و بیراه میشنوه.
  برید تو آمریکا ببینید چطوریه.

 179. سلام … واقعا تبریک میگم بابت این متن زیبا و قشتگ تون . واقعیت های ناگفته رو گفتید . تبریک بابت شجاعت در کلامتان . من خودم چادری ام و واقعا بعد از خواندن این متن احساس آگاهی بیشتری کردم . ممنونم خیلی. خداقوت .

  • کجای این متن زیبا بود؟ فراموش نکنین باید تو پیشگاه خدا جوابگو باشین به خاطر دخالتها و قضاوتها و اتهامات بی مورد وغلط

 180. به نظر من پوشش هر کس به خودش مربوطه اون الگوی زنان چادری نیست که کسی بخواد بگه چرا الان چادر زده چرا لب دریا نزده یا چرا استینش معلومه اون این پوشششه به کسی هم مربوط نیست من خودم چادریم و فکر نمی کنم پوشش ایشون خللی تو نگاه مردم یا پوشش امثال من بکنه دید تون رو وسیع بگیرید افرادی مثل خانم نامداری عده ای رو هم چادری میکنن و از اون ساپورت ها و لباس های چسبون دور می کنن حجابش شاید کال کامل نباشه ولی مورد هم نداره تازه من که چادریم کنار درییا با چادر نمی رم صرفا برای اطلاع

 181. لطفا لطفا اون عکس مورد دارو بمن بدید اصلشو. تورو خدا

 182. سلام. واقعا یه عده فقط قصدشون تخریب شخصیته. خانم سیده سارا توانگر و این سایتی که همچین مطالب خنده داری رو منتشر کردین باید عرض کنم که این تصاویری ک منتشر کردین واقعا هیچ مشکلی ندارند. کجای دین خدا اومده اولا چادر اجباریه و حجاب یعنی چادر؟و دو اینکه چرا همه فکر میکنند چون یه نفر چادر میپوشه به هیچ وجهی نباید چادر از سرش دربیاد. اون عکس توی کیش که اگر خانم نامداری هم باشن باز مشکلی نداره. بنده خدا مانتو شلوار و شال مناسبی داره. و مطلب عجیب تر چادر رنگی چیش ایراد داره؟ خدا بهمون رحم کنه با این قضاوتا. اصل تحریک کننده نبودن و حجاب کامله حالا کی گفته این پوشش باید مشکی باشه نه سفید نه بنفش نه آبی؟؟؟؟؟؟؟

 183. برو بابا همون بهتر که فرزاد طلاقت داد از ریخت دستهات چندشم میشه مثله دست یه مردست که زنده شده

 184. لباس پوشیدن بقیه هم به شما ربطی داره که اینقدر خاله زنک هستید؟.همه مشکلاتمون حل شده…الان مسئله فقط لباس و دستای این خانمه…نه؟.واقعا شرم کنید…

 185. خدا لعنت کنه این شیطان صفتهایی رو که با غرض و مرض قبلی یه دوربین ور میدارن و به هر تعبیر و تفسیری که خودشون درست میدونن عکس و فیلم از افراد منتشر می کنند !!! آزاده نامداری به کنار! اصلا بهش تو رسانه کار ندید ! ولی اون ملعونی رو که این کار رو کرده دستگیر کنید و تحویل پلیس فتا بدید اگر این موضوع باب بشه فردا سنگ رو سنگ تو مملکت بند نمیشه هرکی با یه اتهامی زندگیها رو مورد تهدید قرار میده استدعا داریم بعد خوابیدن تمام این هیجانات ! فرد یا افرادی رو که این کار رو کردند شناسایی و مورد تعقیب قانونی قرار بدید

 186. ببخشید ای مردم که تو زندگی خصوص افراد سرک میکشید ایا شما که وارد خوونه خود میشوید جلوی شوهر خودتون حجاب دارید؟

 187. انسانها همه مطلق وبیث عیب نیستند همچنانکه شما نیستید واگر موضوع حجابتان بینقص باشد هزاران نقص دیگردارید که اگر بشناسمتون برایتان میشمارم شما وما نسبی هستیم نه سیاه وسفید شما هم مجری بودید نمیتوانستید همیشه خودرا نمایشی نگه دارید وبالاخره درون خودرا نشان میدادید به شما چه ربطی داشت که اینهمه به یکنفر گیردادید شما از جانب چه کسی وچه جریانی نمایندگی دارید که به یکنفر ولو کافر ولو منافق و…توهین کنید ویک به یک عیبهای پیدا وپنهان وکرده وناکرده یکنفر را ولو مجری صدا وسیما جنابعالی به نمایش همگانی بگذارید؟! برایتان ارزوی تعقل وتحمل وآزادگی میکنم

 188. سلام. با احترام به همه کسائی که نظری ثبت کردن. بنده نظرl اینه که اطلاع رسانی و ارائه مستنداتی درباره یه فرد ریا کار که رفتار ناپسندش هم موجب تخریب خانوم های باحجاب واقعی شده ، نقض حریم شخصی کسی نیست و حتی در امریکا که قانون نقض حریم بشدت اجرا میشود اینگونه موارد ( کارهای خارج از عرف جامعه شان ) به سرعت رسانه ای میشود.
  امیدوارم روزی برسد که هر کسی با پوشش واقعی خودش در جامعه حضور یابد و نه با پوششی از ریا و تذویر ، که باعث سلب اعتماد مردم و از بین رفتن حرمت ها نشوند. بازی با اعتقادات اسباب نان و جاه نشود. انشا الله

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*