خانه / آخرین اخبار / فحاشی مجری زن «من و تو» به احسان علیخانی

فحاشی مجری زن «من و تو» به احسان علیخانی

یکی از مجریان شبکه ماهواره‌ای من‌‌وتو با حمله به احسان علیخانی، وی را با عباراتی زشت و بی‌ادبانه مخاطب قرار داد.
برنامه امسال ماه عسل نسبت به سال های قبل با جنجال بیشتری آغاز شد. این حاشیه ها علاوه بر برخی موارد اجرا از سوی علیخانی، حتی به دکور برنامه هم کشید تا زحمات و طراحی زیبای این برنامه تحت الشعاع برداشت های منتقدان قرار گیرد.

این روزها گمانه های بسیاری در مورد افراد پشت پرده حاشیه‌سازی و شایعات علیه ماه عسل مطرح می شود که تنها گذشت زمان می تواند چهره مدیران شایعه‌ساز و تخریب کنندگان و یا مقصران را نشان دهد.

همسر احسان علیخانی مجری شبکه من و تو بیوگرافی سالومه سیدنیا برنامه احسان علیخانی

در این بین اما رقبای ماهواره‌ای این برنامه هم که گویا در رقابت میدان را وا داده اند، از آن سو شروع به حاشیه‌سازی کرده و با مدیریت شایعات سعی در به حاشیه کشاندن آن دارند.

شبکه تلویزیونی “من و تو” که دچار افت و افول شدید مخاطب شده، هر از چند گاهی برای جبران این نقص، به این و آن چنگ می زند تا بلکه بتواند با تخریب دیگران خود را مطرح کند.

همسر احسان علیخانی مجری شبکه من و تو بیوگرافی سالومه سیدنیا برنامه احسان علیخانی

چند روز پیش “سالومه سیدنیا” یکی از مجریان این شبکه با حمله به “احسان علیخانی” وی را با عباراتی زشت و بی ادبانه مخاطب قرار داد!

سالومه سیدنیا که اکنون کمتر از سابق نوبت آنتن در شبکه من و تو به وی می رسد در پستی در فیس‌بوکش با توهین به احسان علیخانی و برنامه محبوب او چنین نوشت: «لذت شهوانی است در پسِ آن چهره سراسر پلاستیکی ات وقتی از دردناک ترین وجوه زندگی یک بچه ۸ ساله می پرسی و دست محبت کثیف ات را به سرش می کشی و دوربین ات جوراب پاره اش را نشان می دهد و اشک های تمساح دروغین ات.»

آنچه از موضع گیری های شبکه های ماهواره ای و عوامل آن در مورد ماه عسل احسان علیخانی روشن است، مردمی بودن و پر مخاطب بودن این برنامه است که گویا در این کسادی بازار مخاطب به مذاق شبکه های ماهواره ای خوش نیامده و از ابتدا با مدیریت شایعات علیه این برنامه سعی در تخریب آن دارند.

اگرچه بعضی سوژه های این برنامه نسبت به سال های قبل با افت چشمگیری مواجه بوده؛ اما به نظر می رسد اینگونه فضای توهین و فحاشی علیه این برنامه منطقی و طبیعی نیست.

۳۷ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. خیلی بی خود کرده کثافت غرب زده ولگردای پست تو اون شبکه هر غلطی دلشون بخاد میکنن کثیف خودشه با جدوابادش. … ی ولگرد

  • دختر کرد باغیرت ایرانی

   … فاحشه ی بی فرهنگ … گیرت بیارم با چوب روده هات در میارم … کثیف . تو که هم نشینات حیوانن دستت خودت نجسه کثیفه . همین احسان علیخانی افتخار ماست که که همچین کار بزرگی کرده از حسن احسان علیخانیه که اون پسر بچه ی ۸ ساله دارای خونه و خونواده و حامی شد . شماها کثبفی که از اشرف مخلوقاتت ذات کثیفتون به حیوانیت برسه . … خانم یک روزی خودم با همین دستام روده هات و بیرون میکشم تا نتونی دیگه فضولی وطن و هم وطنامون رو بکنی . همین احسان باعث شد که یک نوزاد دزدیده شده به اغوش خانوادش برگرده .. از جون ما چی میخوایی حیوانات نجس .. سالومه … تو هیکل زشتت فقط بهت میگم گیرم بیفته و ببینمت به حدا جیگرت و در میارم میندازم جلوی سگ ها . فقط منتظر باش . تا وقتی کردها و غیرت و ایرانی هست تو باید فقط از حرص بمیری . اینقدر حرص نخورررررررر بدبخت بدبخت کمتر حرص بخور از غیرت ایران ایرانی .

   • عزیزم تو نمیخواد خونه خودتو کثیف کنی این جماعت ارزششو ندارن همه میدونیم ک احسان چقد ماهه و چقد از طریق همین برنامه دعای پدر مادر پشتشه

 2. این جماعت مثل چی پشیمونن که مملکتشونو فروختن به یه مشت دلار ومثلا ازادی! دارن عقده گشایی میکنن.بقول علیخانی حالا که من دست کثیفمو گذاشتم رو سر این بچه شماها چرا دست تمیزتونو نمیذارین روسرش؟؟شماها که ادعاتون میشه ..شماها که فروختین مملکتو ..همین خانم تااینجا بود مقنعه ش اندازه مانتوی من بود…هعی خدا بنده هاتو خودت میشناسی وبس.

 3. بنده اصلا ماه عسل رو نگاه نمیکنم و از کجا میدونید میگید پر مخاطبه، ممکن نیست برنامه ای که زندگی بد و سخت آدمها رو نشون میده و طرف با دیدن آن حزن و اندوه درش ایجاد میشه پر طرفدار باشه؟؟؟؟؟؟//

 4. واقعا اشک های علیخانی مصنوعیه همه میدونیم.

 5. یعنی خودش نمیدونه که در حدی نیست که اسم ماه عسل و علیخانی رو به زبون بیاره؟؟؟؟؟؟
  معلومه که دردشون چیه و دارن اینطور یخودشون رو تخلیه می کنند

 6. حسود و عقده ای به معنای واقعی. هههه

 7. اصلا در حدی نیستی که بخوای این حرف هارو بزنی
  وطن فروش بی……

 8. یطرفه قضاوت نکنید به خدا دل شکستن تاوان داره موج منفی رو از خودمون دور کنیم بزار برکت به این دیار برگرده قرار نیست همه از هم خوششون بیاد…. این بی همه چیز بره خودشو و همکاراشو اصلاح کنه درحدی نیستی راجب احسان فک بزنی کثافت

  • قرار هم نیست چون از کسی خوش مان نمیاد یا برنامه اش برای ما افت برنامه آورده یا هر دلیل دیگه ای به هم توهین کنیم اون هم چنین تهمت زشتی توهین بماند

 9. شماها اگرتمیزبودیدملت خودتونه ول نمیکردیدبریدپناهنده بشیداگراحسان علیخانی بین مردمش محبوبیت داره دلیلش اینه که پناهش مردمشه نه کشورهای بیگنانه شماهااگرشرف داشتیدحداقل برای یک بارهم که شده پشت ملت خودتان بودیدشمابیرون وایستادیدمیگیدلنگش کن مردم بیان بیرون که شماهابرگردیدغلط کردیدمن ازنزدیک جنایات منافقین خلق رادیدم شماازآنههم کثیفتریدحتی به ملت خودتان هم رحم نمیکنیددرودبراحسان علیخانی ایران دوست وطن پرست مرگ برشما وطن فروشان کثیف

 10. درودبرشرف ایرانی وطن پرست لعنت برمدعی ایرانی بودن وطن فروش خاک برسرتان شماچقدرپرروهستیدمگه ندیدغیرت ایران وایرانی رادرتشیع شهدای غواص

  • عزیزان اینا جمعی خودفروختن که آویزونه کشورای بیگانه شدن یه مشت احمق هرزه که کشورشون رو فروختن به دلار و فاحشه گری اینا چشم دیدنه ایران رو ندارن چه برسه به آقای علیخانی کورکورانه جلو رفتن و قضاوت بی مورد کردن راجبه آقای علیخانی یا اوامر دیگر صدا و سیما به خاطر حسادته نه چیز دیگه .کور شود هر آنتکه نتواند دید.

 11. مرگ برمنافق

 12. ایول لایک دوست خوبم

 13. سالومه. بیچاره. از. بس عمل کرده. دیگه از قیافه برگشته بیجا کرده. تو امور اینطرف دخالت. کرده جاسوس زش بدترکیب
  ت

 14. ماه عسل عالیه هیچ عیبی هم نداره اگر هم امسال میگن مهموناشون اشکال دارن باید بدونن که خودشونم بی عیب نیستن هیچ کسی هم حق نداره تو خارج از کشور به این مسائل فضولی کنه احسان علیخانی هم انقدر طرفدار داره که از حقش دفاع کنن

 15. حتی اگه اشکای علیخانی مصنوعی باشه مهم نیس مهم اینه که این برنامه داره سعی میکنه چشم هممونوبازکنه تاحواسمونوبیشترجمع اطرافیانمون بکنیم.مسئله این نیس که این برنامه چقدردرآمدداره چه اهمیتی داره خیلیای دیگه خیلی بیشترازاین پولاروباکمرین زحمت درمیارن.من ازوقتی این برنامه رودیدم هدف زندگیموتعیین کردم وفهمیدم فقط نبایدبرای خودم زندگی کنم وهرروزدارم به هدفم نزدیک ترمیشم هدفی که باهدف بقیه ی هم سن وسالام فرق داره وکمکم کرده تاتوی بدترین شرایط زندگیم بهترین دانشجوی دانشگاه باشم.این برنامه به زندگیه خیلیامون جهت دادومن مدیونشم.به امیداینکه هیچ بچه ای توکشورمون وتوی دنیابی سرپرست نمونه

 16. بره بمیره کثافت وهابی عوضی یه مشت هم جنس باز جم شدن دورهم شبکه زدن کثیفتر از تو دیگه وجود نداره …

 17. .. خورده در مورد احسان علیخانی حرف مفت زده فاحشه بی اصالت بی فرهنگ

 18. سالومه بهت پیشنهاد میکنم سرتو گرم رسیدن به قیافه مزحکت کن که حال ملت ایرانو بهم میزنه اون دندوناتو دماغ کجو هیکل چاقت کخ بیشتر یاد پاندا میفتیم تا انسان بی ناموس کثیف

 19. کی این دختره رو آدم حساب میکنه علیخانی راس میگه مردی یا علی پاشو ی کاری کن فقط زر مفت آدم نباید بزنه ک.بیچاره علیخانی کاری کرد ک ۲۷۰۰۰۰تا بچه ی دیگه ازین مشکل نجات پیدا کنن.خاک تو سر کسایی ک چشم دیدن ندارن.

 20. دختره ی فراری.خخخخخخ از این ایران رفته ببین چ غلطایی میکنه.

 21. مراقب حرفاتون باشید ب اقای علیخانی توهین نکنید
  واقعاک حرفای یه خانم فراری خادم کشورهای بدنام روتأییدمیکنید
  درضمن برنامه ماه عسل میلیون ها مخاطب داره ب کوریه چشم تو وسالومه

 22. میدونید چیه؟عوامل ماهواره دارن اتیش میگیرن که تلویزیون ایران برنامه هاش عالی و زیاد شده تا مردم ایران سراغ ماهواره نمیرند و بالا ترین همه برنامه ها ماه عسل با اجرای خوب اقای علیخانی است که خیلی از مردم ایران با زبون روزه دارن این برنامه رو میبینند و دیگه توجهی به برنامه های اشغال ماهواره ک هدفش فقط تخریب بنیان خانواده است توجهی ندارن.پس انقدر از برنامه های تلویزیون ایران و مخصوصاااااااا ماه عسل تعریف کنید تا چشمشون دربیاد.
  کور شود هر انکه نتواند دید

 23. احسان جونم خودتو ناراحت نکن عشقم ما پشتتیم
  سالومه وطن فروش چشم نداره پیشرفت ایرانی هارو ببینه

 24. آشغال هم جنس باز.دیگه هیچی واسه از دست دادن نداری داری فضولی اینورو میکنی.برو بمیر

 25. سلام من خودم ازطرفدارای اقای علیخانی هستم ودوست دارم یه روزازنزدیک ببینمشون تنهاکسی هست که بابرنامه های خوبش تاثیرمیزاره رومردم.درجواب اون خانم بایدگفت شایددرایران افرادی باشندکه اشتباهاتی کرده باشنداماهیچوقت حس انسان دوستی خودراازدست نداده وبه دفاع ازعقایدخودمی پردازندواقای علیخانی هم درکارشون خییییییییییییییییلی موفق بودن

 26. سالومه خانم،به جای این اظهارنظرهای بی خود و اون مسخره بازی و لوس بازیات، بیا برو یه ۲۵۰ گرم پره زردآلو خشک بخر، بریز آب تا خوب بخیسه… بعد هر روز ناشتا ازش بخور، بلکه اون “رودلت” بکنه بره. رنگ و رویی که نشسته بهت معلومه که خیلی دل و رودت خرابه… (به قول لرها، اکه اکه… چقدر این دختره “دله لخه روش” خرابه…. ).این سالومه خیلی بد دله روده ست… وقتی میره مستراح تا یک ساعت و نیم نمیشه پشت سرش بری…. از قیافش قشنگ مشخصه که چس میزنه با غلظت بالا، که تا نیم ساعت نمیشه تا شعاع ۴ متریش نزدیکش بشی….
  بیچاره عیب خودشو به احسان علی خانی نسبت میده…. وقتی حرف میزنه.. چون عضلات صورتش بعد از عمل دماغش مردن و از بین رفتن…. زور میزنه که با چهره ش بازی کنه، موهاش تکون تکون میخوره… انقد که اون پوست شل و بیمار رنگه بازوهاش هم حتی تکون تکون میخورن….. ، تا این بیچاره دیالوگشو بگه جونش میخواد بالا بیاد ؛با اون “دله لخه روش”….. بعد به علیخانی میگه پلاستیکی…. بابا رو رو برم…. برو پره زردآلوتو بخور …. هسته هلو… . یه دوستی داشتم وقتی آکادمی گوگوش نگاه میکردیم و یه هو این میومد….. دوستم میگفت اه… باز این هسته هلو پیداش شد…. آخه هسته هلو خیلی تلخه…. انصافا این دختره تلخه….. دوستم که لر بود…..میگفت لرها به هسته هلو میگن “چنجه هلو”.
  ولی خدایی اعتماد به نفس بالایی داره… هر کی جای این بود با اون وضعیت صورتش گوشه گیر شده بود و افسرده و خجالتی…ولی این ماشاا…. نامبروانه مجریای شبکه من وتو….. دیگه خودتون حساب کنید شبکه ای که بهترین مجریش بشه این “چنجه هلو ” بقیه شون چین و کین؟

 27. بره بمیره احسان علیخانی با اون قیافه مضحکش

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*