خانه / حوادث / «سجاد.ل» ملقب به «شیرآمه» دستگیر شد و در یک قدمی اعدام قرار گرفت

«سجاد.ل» ملقب به «شیرآمه» دستگیر شد و در یک قدمی اعدام قرار گرفت

در پی انتشار سلسله کلیپ هایی توسط اراذل و اوباش مازندران که حاوی صحنه های غیر قابل تصور بسیاری بود (برای دیدن گوشه‌هایی از این فیلم ها، به اینجا بروید)، مقامات قضایی و انتظامی این استان به سرعت دست به کار شده و شماری از این اشرار سابقه دار را دستگیر کردند.

به گزارش «تابناک»، سردار مسعود جعفری نسب، فرمانده انتظامی مازندران، از دستگیری پنج تن از عاملان رعب و وحشت در فضای مجازی خبر داد و گفت: پنچ متهم دستگیر شده هم که در شهرهای آمل، بابل، جویبار، نور و قائمشهر گروکشی داشتند، به مراجع قضایی تحویل شدند و تلاش برای دستگیری نفر ششم که اهل بابل است، همچنان ادامه دارد. یک تن از این افراد همچنان متواری است.

صدور حکم کیفرخواست برای «س.ل»، ملقب به «شیرآمه»

از جمله افرادی اراذل و اوباشی که امروز دستگیر شدند، «س.ل» ملقب به «شیرآمه» است؛ شرور مشهوری که سوابق زیادی از دستگیری و حبس در کارنامه دارد. شروری که ظاهرا به انتهای خط نزدیک شده است.

این را می‌شود از اظهارنظر امروز دادستان آمل درباره وی فهمید که در این باره گفت: برای یک شرور معروف این منطقه به نام (س) کیفرخواست «محارب» صادر شده و پرونده در دادگاه انقلاب در حال رسیدگی است. به مردم اطمینان می دهیم که امنیت مطلوبی در شهر برقرار است و شهروندان در جامعه احساس ناامنی نکنند.

علی طالبی با تأکید بر اینکه ۴۰ نفر از اراذل و اوباش شهرستان آمل در یک سال اخیر دستگیر شده‌اند، به خبرگزاری میزان گفت: در مرحله اول شناسایی و فهرست برداری از اراذل و اوباش منطقه انجام شد و به این نتیجه رسیدیم که ریشه بسیاری از مسائل، در دست افرادی به عنوان لیدر در منطقه است؛ از جمله فرد یاد شده که با  تیراندازی های مکرر موجب رعب و وحشت و ایجاد ناامنی در شهر شده بود.

دادستان آمل با بیان اینکه دستگیری اراذل و اوباش در دستور کار قضایی است، افزود: این شرور در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و با قرار سنگین روانه زندان شد. در این راستا، تحقیقات انجام و کیفرخواست محارب و مفسد فی الارض از سوی دادستان صادر شد و این پرونده در دادگاه انقلاب در حال رسیدگی است.

طالبی در ادامه در تشریح چرایی صدور کیفرخواست محارب برای این شرور گفت: مهم ترین اقدام ما در صدور کیفرخواست محارب، این بود که این فرد یک زندانی به نام (م-ن) که از دیگر اشرار این منطقه است، در حال برگشت از دادسرا به زندان مورد اصابت گلوله قرار داد که  شاخصه عملش تیراندازی در روز روشن بود و منجر به صدور کیفرخواست محارب شد.

 کلیپ اراذل و اوباش سوابق محمود طالبی سجاد لیتکوهی سجاد شیرامه اراذل و اوباش اخبار مازندران
یکی از تصاویر منتشر شده از «شیرآمه» در فضای مجازی

«محمود طالبی» همچنان فراری و تحت تعقیب است

دستگیری چند تن از اراذل و اوباش کلیپ ساز، در حالی رقم خورد که فرمانده انتظامی استان از تداوم فراری بودن «محمود طالبی» خبر داد؛ شروری که در یکی از کلیپ های منتشر شده در این روزها، نیمه برهنه، در حالی که فریاد می‌کشد، با قمه بر سر و صورت یکی دیگر از اشرار می‌کوبد و نقشی مقابل دوربین همدستانشان ایفا می‌کند تا او را «شاه مازندران» لقب دهند.

حجت‌الاسلام اسدالله جعفری، دادستان مازندران در این باره گفت: بلافاصله پس از گزارش مراجعه ذی‌ربط در خصوص تهیه تصاویر به منظور ایجاد رعب و وحشت در جامعه و انتشار آن در فضای مجازی دستورات قضایی ویژه جهت پیگیری و تعقیب متهمان به دادستان های شهرستان های مربوطه صادر شد و افراد مورد نظر شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه قرار است شعب ویژه‌ای جهت رسیدگی فوری به پرونده تعیین شود، گفت: تعدادی از این افراد دستگیر شده و تعدادی تحت تعقیب و دادستان های مراکز شهرستان ها در حال پیگیری ویژه پرونده هستند. همچنین باید درباره نوع جرم این افراد هم باید گفت که بر اساس قانون مجازات اسلامی، جرم این افراد از باب ایجاد تحریک و ایجاد رعب و وحشت و استعمال الفاظ رکیک و ضرب و شتم است.

جعفری در خصوص دستگیری محمود طالبی، یکی از اراذل و اوباش مازندران هم گفت: این اراذل، افراد خاصی نیستند، بلکه از باب اینکه در آستانه انتخابات باید جلوی این گونه فعالیت‌ها گرفته شود و منجر به ایجاد رعب و وحشت در مردم نشود، تمام دستگاه‌ها با محوریت دستگاه قضایی با این گونه مسائل به صورت جدی برخورد خواهد کرد. نباید به الفاظی که اراذل و اوباش به خود نسبت می‌دهند توجه کرد؛ این افراد توانایی مقابله با نیروهای امنیتی را ندارند.

۳ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. سجاد یکی از پهلوونهای شناخته شده امله و همه ی مردم سجاد رو دوست دارن اگر هم درگیری یا تیراندازی داشتن بین خودشون بوده یعنی شخصی بوده ربطی به امنیت مردم نداشته مردم امل به همچین ادمی افتخار میکنن

  2. نمیدونم اینا چرا اینجا همشون شاخ بازی در میارن اگه خیلی دست به تیغین و لاتین یاعلی برین سوریه واسه داعشیای حرومزاده شاخ بشین در ضمن مردم آمل هیچ علاقه ای به این آدمای نخاله ندارن بیخودی از طرف مردم آمل حرف نزنید

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*