بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی هم طلاق گرفتند!؟ + عکس

10

رضا رویگری از طلاق و جدایی بهاره رهنما از همسرش پیمان قاسم خانی می گوید!

در ماه های اخیر شایعات بسیاری پیرامون جدایی زوج موفق سینما و تلویزیون ایران، بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی شنیده میشد و این در حالی است که هیچ یک از آنها حاضر به پاسخگویی در این خصوص نشدند.
بهاره رهنما بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون فعالیت در فیلم و سریال هایی از جمله «توفیق اجباری»، «ورود آقایان ممنوع»، «سن پطرزبورگ»، «پژمان» و «مرد هزار چهره» را در کارنامه کاری خود دارد و پیمان قاسم خانی نیز نویسنده و بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون با فیلم هایی همچون «مارمولک»، «ساختمان پزشکان» و «شب های برره» در سال های اخیر خوش درخشیده است.
همسر پیمان قاسم خانی همسر بهاره رهنما همسر بازیگران طلاق بهاره رهنما طلاق بازیگران
بهاره رهنما در گفتگوی نوروزی با مجله دیده بان وقتی  سوالی پیرامون این شایعات شنیده نیز بی آن که جواب مستقیمی در رد یا تایید شایعه بدهد صرفا به این بسنده کرده که مردم لزومی ندارد در مورد جزییات زندگی آدمها بدانند!
رهنما در پاسخ به سوالی مربوط به اینکه درباره وی و قاسم خانی حرفهای زیادی زده میشود گفت: (مردم) لزومی ندارد در مورد جزییات زندگی آدمها بدانند. چه لزومی دارد.
وی ادامه داد: علاقمندان ما همین که می بینند ما سالم هستیم، خوب هستیم و داریم کار می کنیم باید خوشحال باشند.
بهاره رهنما این گونه از پاسخگویی شفاف طفره می رود و سپس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه «آیا روابط دوستانه تان با پیمان قاسم خانی همچنان برقرار است» بیان داشت: بله، هیچ مشکل خاصی وجود ندارد. بعضی ها زیاد حرف می زنند. شما کاری نداشته باشید. به این حرفها نباید توجه کنید.(خنده)
همسر پیمان قاسم خانی همسر بهاره رهنما همسر بازیگران طلاق بهاره رهنما طلاق بازیگران
پیمان به من زنگ زد و گفت بازیگر خوبی هستی
این سوال البته که می تواند به مخاطبان اطلاعات کامل را درباره شایعه موردنظر بدهد بخصوص وقتی در کنار بخشی از گفته های رهنما درباره چگونگی حضورش در «خوب بد جلف» به کارگردانی قاسم خانی قرار می گیرد.
رهنما که در اولین تجربه کارگردانی پیمان ایفای نقش کرده است درباره چگونگی همکاری گفت: با وجودی که من توی قصه «خوب بد جلف»نبودم و قصه هم قصه سریال پژمان نبود، پیمان به من زنگ زد و گفت تو بازیگر خوبی هستی و فکر می کنم جایت جلوی دوربینم خالی است و مثل همه دوستان دیگر دعوت شدم به این کار.
رضا رویگری از جدایی بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی می گوید!
رضا رویگری بازیگر تاتر،سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص همکاری با فیلم سینمایی «خوب،بد،جلف» اولین تجربه بلند سینمایی پیمان قاسم خانی گفت: این فیلم قصه ای جذاب و روان دارد ودر آن شاهد موقعیت های طنز نیز خواهیم بود، از طرفی قاسمخانی به عنوان کار اول سینمایی خود توانست به خوبی از عهده آن برآید و حرفه ای عمل کند اما قضاوت را باید به زمان اکران موکول کنیم.
رویگری در خصوص صحبت های مبنی برجدایی بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی خاطر نشان کرد: من  هم این موضوع را شنیده ام اما صحت آن را به هیچ عنوان تایید نمی کنم و در کل عادت ندارم در زندگی خصوصی افراد کنکاش کنم،در هر صورت اگر دو نفر تمایل به زندگی مشترک باشند ادامه می دهند، در غیر این صورت از هم جدا می شوند و این امری عادی است چه بهتر که به حاشیه ها دامن نزنیم.
بهاره رهنما (متولد ۱۰ آذر ۱۳۵۲ در اراک) بازیگر زن ایرانی است. او کارشناسی حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. بهاره رهنما و پیمان قاسم‌خانی دختری به نام پریا قاسم‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر «پنجره‌ها» و فیلم سینمایی بانو را دارد.
پیمان قاسم‌خانی (متولد ۳۰ دی ۱۳۴۴ خورشیدی)، فیلمنامه‌نویس و بازیگر ایرانی است. قاسم‌خانی در اکثر ساخته‌های مهران مدیری به عنوان نویسنده و یا سرپرست نویسندگان در کنار او حضور داشته‌است.
بهاره رهنما در واکنش به شایعه های اخیر درباره جدایی اش در صفحه اینستاگرامش نوشت:

پشت میکنم به همه مزخرفات و قضاوت های این روزها ، با اتش زندگی و مهر ادمهایی که دوستم دارند و دوستشان دارند گرم میشوم و همچنان به مسیرم ادامه می دهم ،بعد از بیست و چهار سال تلاش در عرصه کار هنری و اخذ دو لیسانس و دو فوق لیسانس از دانشگاه های معتبر کشورم ، بی شک عقل و درایت کافی برای تصمیمات مهم زندگی ام دارم ، پیمان قاسم خانی هم همیشه بهترین دوست و ادم عزیز زندگی من هست وخواهد بود و بی اندازه بزرگ و محترم??❤️ آن دسته بیمارین روحی که منتظر جنگ بین ما و ازار فرزندمان هستند هم بی شک در حسرت این آرزو خواهند ماند✌?، به گمانم هر ادم معروفی مثل هرانسانی حق دارد بخش هایی از زندگیش را که دوست دارد در فضای مجازی به تماشای عموم بگذارد و بخش هایی را نه ، هرگز با دروغ و دغل زندگی نکردم و نمیکنم و همچنان به روش تلاش و کوشش و جلو رفتنم در مسیری که دوست دارم تا زنده ام ادامه خواهم داد ، کسانی را هم که من و ما را قضاوت میکنند و قصد دارند تمام تلاش هایمان در عرصه کار و اجتماع را ندیده بگیرند و ما را شکست خورده بنامند، به خداوند بزرگ واگذار کردم و امیدوارم در سال نود و پنج با سخت ترین تغیرات و چالش های زندگیشان مواجه بشوند تا دست از قضاوت ادم ها بردارند، خوشبختی احساس درون ماست :
من بهاره رهنما در این بهار هزار و سیصد و نود و پنج خودم را زن خوشبخت و پر تلاشی میدانم که تغیرات زندگی رابا جرات و آغوش باز می پذیردو هرگز کسی رامقصر اتفاقات شخصی عمرش نمیداند ، ?این اولین و اخرین پیام من درباره این تنش های اخیر بود و هست ،حالا بیماران بیکار بروند تا ماه ها این نوشته مرا تحلیل کنند? خدا را شکر به آماراشتغال کشور با این جوابم أضافه کردم ?من بعد به بازی احمقانه نُون به نرخ روزخورهای اینترنی به هیچ عنوان تن نخواهم داد و در مقابل این أفراد مجازی و فضای مجازی در این گونه موارد و سرک کشیدن ها سکوت میکنم? ، در برخورد با ادمهای حقیقی هم همچنان بدون دروغ و ریا خود واقعی ،سرزنده و خوشحال خودم هستم

همسر پیمان قاسم خانی همسر بهاره رهنما همسر بازیگران طلاق بهاره رهنما طلاق بازیگران
همچنین بهاره رهنما با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت :
خوشبختی یعنی پدرت روز پدر شام بیاد کافه رستوران دختر و کلی گپ بزنن خدا سایه پدرها رو حفظ کنه ، أمن ترین آغوش دنیا پدره، تنها مردی که بی قید و شرط میشه دل به عشقش سپرد پدره، روز عروسیم ازم قول گرفت که هرگز هیچ مردی رو قدر اون دوست نداشته باشم و من به این قول وفادارم و البته اصلا هم کار سختی نیست?
همسر پیمان قاسم خانی همسر بهاره رهنما همسر بازیگران طلاق بهاره رهنما طلاق بازیگران

Peyman Ghasem Khani

Bahareh Rahnama

 

منبع : باشگاه خبرنگاران و خبرآنلاین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 10 )
 1. چیستا می گوید

  خخخخخخخخخخخخخخ

 2. هلیا می گوید

  بهاره رهنما همه کاراشو با دعا نویسی وجادو .. پیش میبره یکسره هم هند و کشورای شرقی دنبال مهره مارو این چیزاست ازش خوشم نمیاد خیلی ….، شقایق دهقان باشخصیته، فوق لیسانس هم ماشالا همه زنای فامیل ما همسن تو ان فوق دارن دیگه الان همه دارن، کلا ازش تصویر خوبی تو ذهنم نیست با اون خنده های الکی مصنوعیش، هرکس نظری داره منم نظرمو گفتم اهل توحش نپرن بمن

  1. تینا می گوید

   هلیا خدا نکشت با این حرفات کلی خندیدم….

 3. ایمان می گوید

  منم جای پیمان بودم میرفتم یه زن دیگه میگرفتم
  خانم دایم داره پاچه ملت رو میگیره و سگ تو بغل با نیم کیلو آرایش تو جشنها در حال لرزه انداختن به زمین و زمانه
  این مرده دلش به کجای این تانک خوش باشه؟

 4. سوفیا می گوید

  کی میخایم یاد بگیریم که در مورد دیگران قضاوت نکنیم فرقی نمی‌کنه هنرپیشه باشه یا یه انسان معمولی،زندگی هرکس به خودش مربوطه

 5. مریم می گوید

  چی بگم اما معتقدم زندگی هرکسی به خودش مربوطه بهتره بجای هدر دادن انرژی هامون ، یک کار خیر انجام بدیم حتی شده یه لبخند زدن

 6. آزاده می گوید

  اگه این حرف درست باشه خیلی خیلی براشون متاسفم . به خصوص برای دخترشون که حتما خیلی از این جریان آسیب می بینه. امیدوارم زودتر همه شون (به خصوص دختر نوجوونشون) این بحرانها را پشت سر بذارند و بتونند دوباره سرپا بشند.

 7. سمیه می گوید

  باسلام.اصلا به ما چه ربطی داره که تو زندگی مردم دخالت کرده ونظرمیدیم.ماخیلی بیل زنیم باغچه خودمونا بیل بزنیم.این هنرپیشها چه گناهی کردن که همه گند وگوهه زندگی خودشونا یادشون رفته وفقط فقط سر توزندگی این بنده خداها میکنیم وبه خودمان اجازه قضاوت درمورد زندگیشان را میدهیم.بیایید کمی به خودمان بیاییم.

 8. سانی می گوید

  جالبه بعضیا ک الان دارن میگن به ما چ مربوط تو زندگی بقیه دخالت کنیم و این کارا خوب نیس تا میشنون ی هنرپیشه فرار کرده خارج روسری مانتوشو انداخته کنار و بی حجاب شده مثلاااا البته از اولم بی حجاب بوده حالا بگزریم این جماعت یهو میریزن تو پیچ اون ادم بدبخت تو اینستا فحش بارونش میکنن حالا بهاره رهنما فقط طلاق گرفته طلاقم ک تودنیا مخصوصا ایران خیلی خیلی عادی شده من حرفم اینه اگ منظور دخالت نکردنه پس لطف کنید وقتی عکسای لختی بعضی هنرپیشه ها رو تو اینستا دیدید چشتون ببندید و بگید به من چه اصلا حالا اگ بهاره خارج بود بدبختو سلاخی هم میکردن میگفتن یارو اصلا هنرمند نبوده

 9. سعید می گوید

  درود بر شرفت سانی شرف بر درودت