قیافه جالب و دیدنی “شبنم قلی خانی” در دوران دبیرستان + عکس جدید

7

به گزارش ساتین : شبنم قلی‌خانی در ۱۹ آبان ۱۳۵۶ در تهران متولد شد.  او در سال ۱۳۸۶ با شخصی به نام رضا ازدواج کرد و به همراه همسرش از ابتدای سال ۱۳۹۲ در سیدنی استرالیا زندگی میکند .

همسر شبنم قلی خانی همسر بازیگران عکس زیبا شبنم قلی خانی عکس جذاب شبنم قلی خانی عکس جدید شبنم قلی خانی شوهر شبنم قلی خانی شبنم قلی خانی خانه شبنم قلی خانی تولد شبنم قلی خانی بیوگرافی بازیگران ازدواج شبنم قلی خانی ازدواج بازیگران

عکس شبنم قلی خانی در دوران دبیرستان

همسر شبنم قلی خانی همسر بازیگران عکس زیبا شبنم قلی خانی عکس جذاب شبنم قلی خانی عکس جدید شبنم قلی خانی شوهر شبنم قلی خانی شبنم قلی خانی خانه شبنم قلی خانی تولد شبنم قلی خانی بیوگرافی بازیگران ازدواج شبنم قلی خانی ازدواج بازیگران

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 7 )
 1. باران می گوید

  از همون عکسهاییه که همه از بقیه قایم میکنن ! بعضیا هم اینجور عکساشونو پاره میکنن………

  1. حجاب ایران باستان می گوید

   ایرانی از دوران باستان پوشش و حجاب را نه تنها مختص زنان بلکه آن را از ویژگی‌های اهورایی مردان نیز می‌پنداشته و در مقابل، برهنگی و بی بند و باری را اهریمنی می‌دانسته است.
   به گزارش شبکه خبر، نقش‌ها و کتیبه‌های بر جای مانده از داخل و خارج از مرزهای ایران کهن، از هزاران سال پیش، گواهی می‌دهند که نیاکان پارسای مردمان سرزمین پارس، نسبت به بسیاری از مردمان هم عصر خویش معتقدتر و پایبندتر به حفظ این ارزش آسمانی بوده‌اند.
   وشش زنان در ایران باستان همواره سبک و اسلوب خاصی داشته و بررسی‌ها نشان می‌دهد که پوشش تمام بدن در دوره‌های مختلف تاریخی چه نزد زنان و چه نزد مردان در ایران یک حقیقت بوده است و در طول تاریخ به هیچ وجه ایرانیان در برهنگی به سر نمی‌برده‌اند.
   ویل دورانت معتقد است نقش پوشش و حجاب زنان در ایران باستان چنان برجسته‌است که می‌توان ایران را منشأ اصلی پراکندن حجاب در جهان دانست.
   دایره‌المعارف لاروس نیز پیدایی حجاب زنان را به ایران باستان نسبت می‌دهد. در تفسیر اثنی عشری چنین آمده‌است: تاریخ نشان می‏دهد که حجاب در فرس (فارس) قدیم وجود داشته ‌است.زرتشت در حدود بیش از هزار سال (و به روایاتی بیش از هزاران سال) پیش از میلاد مسیح، در کتاب «یسنا» بر عفت سرشتین در کنار پوشش ظاهری پافشاری کرده ‌است.
   بر پایه آنچه از این دین باستانی ایرانیان برمی آید و موبدان هم اکنون نیز بر آن پافشاری می‌کنند ؛ پوشش زن باید به گونه‌ای باشد که حتا یک تار موی او نیز آشکار نگردد.
   در خرده اوستا نیز چنین آمده ‌است: «همگان نامی ز تو بر گوییم و همگان سر خود را می‌پوشیم و آن گاه به درگاه دادار اهورامزدا نماز می‌کنیم».
   پس بدحجابها اصیل نیستند و بی فرهنگند .

 2. پسراي ايروني می گوید

  عکس اولی چقدر زیباست.ماشالاه چه لبهایی!!!!

 3. سجاد عاطفی می گوید

  معجزه گریم رو باش عکس دومی که واقعا فاجعست اگه خاله منو بزک بزنن از این زیباتر میشه

  1. zzzzzzzzzzzzzzzzzz می گوید

   خودتو بیا گریم کنن ببینیم چ شکلی میشی
   خودت چقد سیبیل داشتی?????

 4. افشین می گوید

  مقایسه دوتا عکس نشون دهنده رفتن جامعه ما به سمت ابتذال هست

 5. فرنوش می گوید

  سلام .من خانم قلی خانی و خیلی دوسدارم احساس میکنم ادم باوقاروساکتین ولی وختی اینجورعکسو نگا میکنم ازشون دلسرد میشم پرازارایش وگریم اه اه