اولین بخشنامه دولت خدا حافظی با طرح مهر آفرین+چه آزمونهای لغو می شوند؟

5

متن بخشنامه اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور که روز گذشته به تمامی وزارتخانه‌ها،شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی ابلاغ شده است به شرح زیر است:

«نظر به ایرادهایی که در اجرای اصل ۱۳۸ قانون اساسی نسبت به طرح مهر‌آفرین (موضوع تصویب‌نامه شماره ۱۷۶۴۴/ت۴۸۷۰۲هـ) مورخ ۳۰/۹/۹۱ و اصلاحات آن) اعلام شده است مقتضی است کلیه وزارتخانه‌ها، مؤسسات، سازمان‌ها، شرکت‌های دولتی، استانداری‌ها و سایر دستگاه‌های اجرایی؛ موضوع ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری از هرگونه استخدام و جذب نیروی انسانی، تبدیل وضعیت، نقل و انتقال و مأموریت، انتصاب و جابجایی کارکنان اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی یا هر عنوان دیگر و نیز اصلاح تشکیلات و ساختار اداری تا تصمیم‌گیری دولت نسبت به اصلاح مصوبات مربوطه اجتناب نمایند.

مسئولیت نظارت بر حسن اجرای این بخشنامه بر عهده وزرا، معاونین محترم رئیس‌جمهور، رؤسا و بالاترین مقامات دستگاه‌ اجرایی مربوطه اعم از ملی و استانی می‌باشد.»

اسحاق جهانگیری – معاون اول رئیس جمهور

به گزارش فارس، بر اساس طرح مهر آفرین مقرر شده بود دولت شرایط استخدام حدود ۵۰۰ هزار نفر نیرو را فراهم آورد که جزییات اجرای طرح جنجالی مصوبه مهر آفرین در تاریخ ۲ اردیبهشت ماه ۹۲ از سوی غلامحسین الهام معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی ابلاغ شد‬.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 5 )
 1. بنده خدا می گوید

  پس این همه پول جمع کردن واسه استخدامی استانداری اونا چی میشه؟والا تو استان ما که بیست هزار نفر شرکت کننده بود . نفری هم نه هزار تومن بابت ثبت نام هزینه اش بود یعنی درکل یکصد وهشتاد میلیون تومن جمع اوری شد.حالا تکلیف ما بنده های فوق لیسانس که با زحمت درس خوندیم وپدرمون در اومد چی میشه؟

 2. sama می گوید

  سلام
  ازمون استخدامی وزارت نیرو هم که اسفند ماه ۹۱برگزارشد جزء طرح مهرافرین بود؟ ینی اونایی که قبول شدن فعلا استخدامشون کنسل میشه؟خواهشا جواب منو حتما بدید تکلیفمون روشن بشه ممنون.

  1. سسسس می گوید

   سلام. نه من پرسیدم از وزارت شامل ان نیست

 3. جلال می گوید

  تکلیف پرسنل قراردادی که با بیش از ۱۰ سال خدمت ، امید به تبدیل وضعیت داشتند چی میشه ؟ باز هم بلاتکلیفی ؟ باز هم دلهره و آشوب ؟

 4. مریم مریمی می گوید

  ما واسه استانداری کرمان قبول شدیم . یعنی اون هم کنسل ؟