حمایت جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از قالیباف

0

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد موسی‌الرضا ثروتی جمعه شب در آئین راه‌اندازی ستاد مردمی قالیباف در جمع هواداران این کاندیدا، مردمی بودن را از ویژگی‌های شاخص این نامزد انتخاباتی برشمرد و گفت: افزون بر این ایشان چه در دوران دفاع مقدس و چه بعد از این مقطع به شایستگی دین خود را به کشور ادا کرده است.

وی به مسئولیت‌های این نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری در نیروی انتظامی و شهرداری تهران اشاره کرد و افزود: با وجود تحریم‌ها و مشکلاتی فراوان لیکن قالیباف به شایستگی از عهده این مسئولیت‌ها بر آمده و کارنامه بسیار خوبی را ارائه کرده است.

نماینده مردم شهرستان‌های بجنورد، مانه سملقان، جاجرم، گرمه و راز وجرگلان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رئیس جمهور باید قانون‌مدار، مردمی، دارای روحیه تعامل با سایر قوا باشد تصریح کرد: خوشبختانه قالیباف دارای تمامی این ویژگی‌ها است و به همین خاطر نمایندگان از ایشان حمایت قاطعانه دارند.

وی گفت: این نامزد انتخاباتی ریاست جمهوری آزمون داده شده و از نیروهای توانمند و اصولگرا بوده که از جوانی  هم عمر خودش را در خدمت نظام در طبق اخلاص گذاشته است.

ثروتی به ثمر نشستن نظام جمهوری اسلامی را مرهون خون شهدا و ایثارگری رزمندگان اسلام برشمرد و گفت: اکنون نیز برای سربلندی نظام اسلامی باید همه تلاش و رسالت خود را به ویژه در انتخابات پیش‌رو ایفا کنند.

ثروتی اساس حماسه سیاسی در سالی که رهبر انقلاب اسلامی آن را با همین عنوان نامگذاری کرده حضور پرشور در انتخابات دانست و تصریح کرد: با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در ۲۴ خرداد ماه ، بی‌گمان حماسه سیاسی رقم خواهد خورد.

وی با بیان اینکه مشارکت بالا در انتخابات پیش رو پیام خاصی برای دشمنان نظام اسلامی دارد، خاطر نشان کرد: در کشور ما، انتخابات میزان علاقه‌مندی مردم به نظام و انقلاب را نشان می‌دهد و هر قدر مشارکت بیشتر باشد، طبعاً تحریم‌ها به همان میزان خنثی می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ