خانه / آخرین اخبار / تجارت جنسی در کشور مسلمان مالزی/ بزرگ‌ترین مرکز فحشا

تجارت جنسی در کشور مسلمان مالزی/ بزرگ‌ترین مرکز فحشا

کشور اسلامی مالزی ، با پشت سر گذاشتن تایلند و فیلیپین، بزرگ ترین مرکز فحشا در جهان شد.

مرکز فحشا صنعت فحشا سفر به مالزی زندگی در مالزی توریستی مالزی تور مالزی تجارت جنسی sex tourismروزنامۀ آلمانی “دی ولت” با انتشار گزارشی دربارۀ رشد تجارت جنسی در مالزی نوشت که این کشور با گذر از تایلند و فیلیپین به اولین مقصد تجارت جنسی ارزان در دنیا تبدیل شده است و مراکز اینگونه فعالیت ها در اصلی ترین خیابان های کوالالامپور، پایتخت مالزی، قابل دسترسی است.
در این گزارش آمده است: هر چند مالزی یک کشور اسلامی است و قوانینی علیه آزادی فحشا دارد و حتی فحشا در این کشور غیر قانونی است، اما هیچ یک از این محدودیت ها مانع شکوفایی تجارت فحشا در این کشور نشده و اکنون ارزش تجارت جنسی در مالزی به ۸۵۴ میلیون یورو رسیده است.
روزنامۀ “دی ولت” گزارش داد: اکنون خانه های فحشای کوچک و سالن های ماساژی که خدمات جنسی هم ارائه می کنند، در سراسر مالزی گسترش یافته اند.
آمارها نشان می دهد که به ازای هر ۱۰ هزار نفر، ۵۲ فاحشه در مالزی وجود دارد، در حالی که این عدد در تایلند ۴۵ است.
صاحب‌نظران معتقدند که وضع فرهنگی نابسامان مالزی در این زمینه، نتیجۀ سیاست توسعۀ مالزی، بر اساس الگوی غربی، در سال های اخیر است.
مرکز فحشا صنعت فحشا سفر به مالزی زندگی در مالزی توریستی مالزی تور مالزی تجارت جنسی sex tourism

Malaysia Is One Of The Top 10 Countries With The Most Prostitutes In The World

Just sharing about Malaysia is one of the top 10 countries with the most prostitutes in the world. According to Denis Foynes, there are about 3 million people travelling every year on sex tourism trips and the number isn’t getting any smaller.

منبع : باشگاه خبرنگاران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*