خانه / آخرین اخبار / حربه جالب داعش برای گول زدن نیروهای عراقی +عکس

حربه جالب داعش برای گول زدن نیروهای عراقی +عکس

گروه تروریستی داعش با هدف گمراه کردن جنگنده‌های ارتش عراق و ائتلاف آمریکا در عملیات آزادی شهر موصل، به تانک‌های چوبی و مجسمه‌های ریش‌دار که شبیه اعضای این گروه هستند، متوسل شده است.

حامیان داعش جنایات داعش اخبار عراق اخبار داعش

ارتش عراق هفته گذشته به چند مورد از این تانک‌ها و مجسمه‌ها در پایگاه آموزشی در شمال موصل دست یافت. این تانک‌ها و مجسمه‌ها از نزدیک بیشتر شبیه اسباب بازی و عروسک هستند اما از دور مثل تانک‌های واقعی به نظر می‌رسند.

حامیان داعش جنایات داعش اخبار عراق اخبار داعش

یکی از نظامیان عراقی می‌گوید: با پیشروی نیروهای ما در موصل داعش از تانک‌ها و خودروهای زرهی چوبی استفاده می‌کند تا جنگنده‌هایی را که در عملیات شرکت دارند گمراه کند.

حامیان داعش جنایات داعش اخبار عراق اخبار داعش

جان دوریان، سخنگوی نیروی هوایی آمریکا در بغداد گفت: ائتلاف چنین تانک‌ها و خودروهایی را رصد کرده است. داعش با حیله‌گری و به صورت تاکتیکی از این تانک‌ها استفاده می‌کند اما این مسئله نگران کننده نیست و مثل دیگر اقدامات داعش از جمله به آتش کشیدن کارخانه گوگرد یا چاه‌های نفت در جنوب موصل است.

حامیان داعش جنایات داعش اخبار عراق اخبار داعش

نیروهای ارتش عراق در راستای نبرد نهایی برای آزادی آخرین مقر داعش در عراق به پیشروی بسیار خوبی در شهر موصل دست یافته‌اند. نیروهای پلیس فدرال عراق تمامی محور جنوبی موصل را آزاد کردند و ارتش عراق وارد درگیری‌هایی با داعش در خیابان‌های موصل شده است.

یک نظر ثبت شده

  1. چرا میگن ائتلاف آمریکا .این گفته چه جنایتکاریه میگه ائتلاف آمریکا .آمریکا علیه مظلومیت ائتلاف می کند نه علیه داعش .خدا لعنت کند کسی که اعتقاد ابلهانه داردو می گوید ائتلاف آمریکا علیه داعش .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*