خانه / آخرین اخبار / بیوگرافی ماندانا کریمی بازیگر ایرانی در بالیوود هند +تصاویر

بیوگرافی ماندانا کریمی بازیگر ایرانی در بالیوود هند +تصاویر

ماندانا کریمی دختر زیبای ایرانی و هندی است که در آگهی‌های تلویزیونی حضور دارد ، این دختر زیبا وقتی ۷ سالش بود، فیلم شعله را می‌بیند و عاشق فیلم‌های مجید مجیدی است.

همسر ماندانا کریمی عکس دختر زیبا زن هندی دختر هندی دختر زیبا ایرانی بیوگرافی ماندانا کریمی اینستاگرام ماندانا کریمی ایرانیان در هند

منیژه کریمی (متولد ۲۹ اردیبهشت ۱۳۶۷ در تهران) که بیشتر با نام هنری‌اش ماندانا کریمی شناخته می‌شود، یک هنرپیشه و مدل اهل هند است. وی در سال ۲۰۱۵ به عنوان بازیگر در بالیوود ظاهر شد.

پدر او، رضا کریمی، یک هندی؛ و مادر او، صبا کریمی، یک ایرانی است.

پدر بزرگ ماندانا کریمی اهل هند بوده و به همین خاطر، زبان هندی را می‌فهمید. او مدتی هم میهماندار هواپیما بوده ولی از سال ۲۰۱۰ وارد صنعت مد می‌شود.

ماندانا کریمی در اینستاگرامش ۲۸۵ هزار نفر طرفدار دارد.

ماندانا در مصاحبه ای اعلام کرده بود که در کودکی برای دیدن اقوام پدری اش بسیار به هند سفر می کرده و زمانی که وارد حرفه مدلینگ می شود پیشنهادات زیادی برای کار در این کشور داشته است.

همسر ماندانا کریمی عکس دختر زیبا زن هندی دختر هندی دختر زیبا ایرانی بیوگرافی ماندانا کریمی اینستاگرام ماندانا کریمی ایرانیان در هندinstagram mandanakarimi

ماندانا کریمی از سال ۲۰۱۰ فعالیت خود را به عنوان مدل آغاز می کند و به مدت سه ماه برای انجام پروژه ای به هند می رود و همزمان با شرکت های مختلفی در زمینه مد در سراسر دنیا همکاری می کند.

او سرانجام در سال ۲۰۱۳ تصمیم می گیرد که بطور کامل به هند مهاجرت کرده و به عنوان بازیگر فعالیت خود را آغاز کند.او در فیلم های زیادی بازی کرده از جمله Bhaag Johnny و … اما بیشتر فعالیت های ماندانا مربوط به حضور در تبلیغات تلویزیونی است .

همسر ماندانا کریمی عکس دختر زیبا زن هندی دختر هندی دختر زیبا ایرانی بیوگرافی ماندانا کریمی اینستاگرام ماندانا کریمی ایرانیان در هند

فیلم های ماندانا کریمی

YearTitleRoleNotes
۲۰۱۵RoyAnitaSpecial appearance
۲۰۱۵Bhaag JohnnyRachel D’costa
۲۰۱۵Main Aur CharlesLiz
۲۰۱۶Kyaa Kool Hain Hum 3Shalu
۲۰۱۶XuanzangRajyashri

تلویزوین

YearShowRoleNote
۲۰۱۵–۱۶Bigg Boss 9HerselfThird place – Day 105 (23 January 2016)
۲۰۱۶Comedy Nights LiveHerselfGuest

یک نظر ثبت شده

  1. اولاً متولد ۱۳۶۴ ثانیاً باعث تاسفه ثالثاً خدا خیرت بده گفتی اصالتاً تهران آبروی شهر ما رو خریدی!!!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*