خانه / آخرین اخبار / عبدالله سامری: دولت به مردم خوزستان دروغ می‌گوید

عبدالله سامری: دولت به مردم خوزستان دروغ می‌گوید

عبدالله سامری امروز در خرمشهر در خصوص علت اعتراض نمایندگان خوزستان و قطع سخنرانی رئیس جمهور در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: متاسفانه دولت با مردم و نمایندگان صادق نیست و در پشت پرده مجوز انتقال آب کارون را از سرچشمه‌ها به سوی فلات مرکزی و سایر استان‌ها صادر کرده است.
وی افزود: نمایندگان خوزستان و چهارمحال بختیاری بعد از مشاهده مجوز محرمانه دولت به شدت نسبت به این بی‌صداقتی در گفتار و عمل دولت اعتراض دارند و در حال پیگیری جدی و قاطع برای جلوگیری از محقق شدن اهداف شوم وزارت نیرو در بحث انتقال آب هستند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به همراهی کردن نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید به مردم خوزستان احترام بگذارد و صادقانه جلوی انتقال آب را که آثار مخرب زیست محیطی و اقتصادی برای خوزستان و حتی کشور به دنبال دارد را بگیرد.
سامری تصریح کرد: در جلسات متعدد با اعضای هیات دولت و حتی معاون اول رئیس جمهور همه آنها منکر بحث برنامه دولت برای انتقال آب می‌شوند اما پشت پرده و در جلسات و مصوبات محرمانه دستور افتتاح تونل بهشت آباد و انتقال گسترده آب برای سایر استان‌ها می‌دهند.
نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دولت باید بداند تحمل مردم خوزستان حد و حدودی دارد و از نجابت و صبر مردم بیش از این سوء استفاده نکند.
وی گفت: مردم خوزستان از سیاست‌های دولت در خصوص انتقال آب به شدت اعتراض و گلایه دارند و دولتمردان باید این واقعیت را درک کنند.
وی افزود: تمام شخصیت‌های مذهبی استان از جمله نماینده ولی فقیه در استان و آیات عظام حیدری، کعبی و شفیعی نیز از انتقال آب گلایه دارند و اعتراض خود را در مجلس خبرگان به رئیس جمهور اعلام کرده‌اند.
منبع: فارس

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*