خانه / آخرین اخبار / ساعت بازی امروز استقلال و العین امارات

ساعت بازی امروز استقلال و العین امارات

ورزشگاه ۱۵ هزار نفری هزاع بن زائد امشب از ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه به وقت تهران میزبان دیدار برگشت استقلال تهران در مقابل العین امارات است.

ساعت بازی امروز استقلال تاریخ بازی بعدی استقلال پخش زنده فوتبال برنامه لیگ قهرمانان آسیا بازی استقلال امروز اخبار لیگ قهرمانان آسیا اخبار باشگاه استقلال تهران

صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برای علیرضا منصوریان اهمیت ویژه ای دارد. سرمربی استقلال خوب می داند اگر تیمش را به دور بعد رهسپار کند در لیگ هفدهم شانس بالایی برای کسب افتخار در قاره کهن خواهد داشت. بر این اساس او که به واسطه برد در تهران مقابل العین تا حدی خیالش راحت شده، در اردوی امارات همه مسائل را زیر نظر گرفته است.
منصوریان علاوه بر نظارت بر امور بازیکنانش در اردوی تیم، در تمرینات قبل از بازی نیز نقش مهمی را ایفا کرد. او علاوه بر مرور برنامه های تاکتیکی خود نیز با لباس ورزشی حضور یافت و در دقایقی نیز در کنار بازیکنان به تمرین پرداخت. منصوریان وقتی نیاز بود جای دروازه را در تمرین تغییر دهد، شخصا وارد عمل شد و زمین هزاع بن زاید را در ابعاد دلخواه تنظیم کرد. سرمربی استقلال حتی وقتی با دوربین بین اسپورت در محل تمرین تیمش مواجه شد، اجازه صحبت به شاگردانش را نداد و خود شخصا به سوالات پاسخ داد تا مساله ای ایجاد نشود.
منصوریان با نظارت ویژه روی حرکات شاگردانش امیدوار است در بازی امشب مقابل العین تیمش عملکرد موفقی ارائه دهد و در نهایت صعود به جمع ۸ تیم برتر آسیا را جشن بگیرد.
جدول پخش ورزش از تلویزیون (دوشنبه ۸ خرداد )

لیگ قهرمانان آسیا
العین امارات – استقلال ( ساعت: ۲۳:۱۵ زنده از شبکه سه)

 

لیگ قهرمانان آسیا (دوشنبه ۱ خرداد ۹۶ )
استقلال ( ۱ – ۰ ) العین امارات

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*