خانه / آخرین اخبار / بازی پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز +نتایج بازی های گذشته

بازی پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز +نتایج بازی های گذشته

تراکتورسازی – پرسپولیس/ ورزشگاه یادگار امام تبریز ساعت ۱۹:۳۰ پنجشنبه ۱۲ مرداد ۹۶

بازی تراکتورسازی و پرسپولیس همواره حساسیت خاصی داشته است و به طور حتم این بارهم شاهد یک بازی جذاب و دیدنی خواهیم بود.

سرخپوشان پایتخت در هفته اول لیگ هفدهم فوتبال توانستند با دو گل از سد فولاد خوزستان عبور کنند و با تفاضل گل کمتر نسبت به پارس جنوبی در جایگاه دوم قرار بگیرند.

پرسپولیس با وجود اینکه با پیروزی برابر فولاد خوزستان گام اول را محکم برداشت اما این تیم  برای دفاع از عنوان  قهرمانی خود کار سختی برابر حریفان خود پیش رو دارد.

با وجود اینکه تراکتورسازی امسال به علت از دست دادن بازیکنان شاخص خود وضعیت مناسبی ندارد اما برانکو این موضوع را قبول ندارد و بیان کرده که تراکتورسازی با هدایت گل محمدی و مجتبی حسینی شرایط خوبی دارد و نباید این تیم را دستکم بگیریم.

به هر حال برانکو مربی حرفه ای است و به بازیکنان پرسپولیس گوشزد کرده که نباید حریف تبریزی خود را دستکم بگیرند و با تمام توان خود مقابل تراکتورسازی حاضر شوند.

سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس به علت مصدومیت نمی تواند برابر فولاد خوزستان بازی کند اما گادوین منشا و کامیابی نیا مصدومیتشان برطرف شده و مشکلی برای همراهی پرسپولیس در این بازی ندارند.

علی علیپور هم به علت محرومیت نمی تواند پرسپولیس را در این بازی همراهی کند.

در آن سوی میدان؛ تراکتورسازان در هفته اول لیگ برتر برابر استقلال خوزستان با وجود ارائه بازی هجومی در دقایق پایانی با یک گل شکست خوردند

تراکتورسازان به علت محرومیت نقل و انتقالاتی نتوانستند بازیکن جدیدی جذب کنند و همین موضوع باعث شد آنها مجبور شوند با تلفیقی از بازیکنان جوان و با تجربه پا به مسابقات لیگ برتر فوتبال بگذارند.

بازیکنان جوان تراکتورسازی در نخستین بازی توانستند توانایی خود را به گل محمدی نشان بدهند و با ادامه روند رو به رشد می توانند پدیده لیگ برتر شوند.

سینا عشوری، فرزاد گروسیان و شهرام گودرزی مصدومان تراکتورسازی  هستند اما با تلاش پزشکان مصدومیت عشوری و گودرزی برطرف شده و فقط گروسیان نمی تواند تراکتورسازی را برابر پرسپولیس همراهی کند.

تقابل برانکو و گل محمدی در این بازی جذاب و دیدنی خواهد بود.

پرسپولیس و تراکتورسازی تاکنون ۳۹ بار با هم بازی کردند که ۱۷ برد سهم پرسپولیس، ۹ برد سهم تراکتورسازی و ۱۳ بازی هم مساوی شده است.

در ۳۹ دیدار گذشته ۹۲ گل به ثمر رسیده است که سهم پرسپولیس ۵۳ و سهم تراکتورسازی هم ۳۹ گل بوده است.

 

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*