خانه / آخرین اخبار / دردسر بیرانوند برای پرسپولیس /مدت زمان خدمت سربازی بیرانوند چند ماه است؟

دردسر بیرانوند برای پرسپولیس /مدت زمان خدمت سربازی بیرانوند چند ماه است؟

علیرضا بیرانوند، امروز بعد از بازی با سایپا رسما شایعات احتمال حضورش در تراکتورسازی را تایید کرد و گفت ممکن است نیم فصل به این باشگاه برود. جمله دیگر او که گفته بود در شرایطی است که به جای محرومیت پرسپولیس باید به آینده خودش فکر کند، بیش از پیش هواداران این تیم را نگران کرد:‌ «من باید به فکر خودم و آینده خودم هم باشم. جام جهانی نزدیک است و هر بازیکنی آرزو دارد در تیم‌های بزرگ بازی کند، می‌خواهم بعد از جام جهانی دغدغه سربازی را نداشته باشم.»

مشکل پرسپولیس، اینجاست که در صورت جدایی بیرانوند آن‌ها تا فصل بعد، اجازه جذب دروازه‌بان جدید یا بازگرداندن بیرانوند را ندارند. پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات محروم است و در صورتی که سربازی بیرانوند آخر فصل تمام شود هم چون یک نیم فصل برای تراکتورسازی بازی کرده نمی‌تواند به پرسپولیس برگردد.

در حال حاضر رادوشوویچ و درویشوند، دروازه‌بان‌های دوم و سوم پرسپولیس بعد از بیرانوند هستند. دو دروازه‌بانی که در صورت جدایی گلر اول پرسپولیس و تیم ملی، باید یک قدم به ترکیب نزدیک‌تر شوند.

رادوشوویچ تبدیل به دروازه‌بان اصلی پرسپولیس خواهد شد و درویشوند هم دروازه‌بان ذخیره تیم خواهد بود. شبیه اتفاقی که برای تراکتورسازی هم افتاد و آن‌ها این فصل مجبور شدند از گروسیان به عنوان دروازه‌بان اصلی استفاده کنند. البته رادوشوویچ در بازی‌هایی که برای پرسپولیس به میدان رفته، نمایش بدی نداشته اما گل خوردن در بیشتر از نیمی از بازی‌هایی که به میدان رفته آمار خوبی برای او محسوب نمی‌شود. حداقل برای رقابت با بیرانوند، که در بیشتر بازی‌های این دو فصل دروازه پرسپولیس را به نقطه امن این تیم تبدیل کرده است.

علیرضا بیرانوند دروزاه بان پرسپولیس در بازی با سایپا برای دومین بار کلین شیت کرد و دروازه خود را بسته نگه داشت اما خبر احتمال جدایی اش از پرسپولیس به علت گذراندن خدمت سربازی شوکی بر اردوی سرخپوشان پایتخت وارد کرد.

بیرانوند مدعی است که خدمت سربازی اش به علت داشتن ۲ فرزند خیلی زود تمام می شود و به پرسپولیس بازمی گردد اما پیش بینی های او اشتباه است چرا که دروازه بان ملی پوش پرسپولیس با داشتن دو فرزند فقط ۶ ماه کسری خدمت خواهد داشت و در حالت عادی باید ۱۵ ماه خدمت کند.

براین اساس بیرانوند یک فصل و نیم از پرسپولیس دور خواهد بود و قادر به همراهی این تیم نخواهد بود.

با توجه به اینکه پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم است، براین اساس پرسپولیسی ها نمی توانند جایگزینی برای بیرانوند جذب کنند و با مشکلاتی درون دروازه مواجه می شوند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*