خانه / آخرین اخبار / درخواست عجیب رئال مادرید از کریس رونالدو

درخواست عجیب رئال مادرید از کریس رونالدو

به نظر می رسد در حال رسیدن به هفته های پایانی حضور رونالدو در ترکیب رئال مادرید هستیم و طبق ادعای آ.اس، تصمیم این ستاره در مورد جدایی “برگشت ناپذیر” است.

قیمت کریستیانو رونالدو دستمزد رونالدو به تومان پول ایران درآمد کریستیانو رونالدو بیوگرافی کریس ‌رونالدو باشگاه رئال مادرید اخبار نقل و انتقالات اروپا 2018 اخبار فوتبال خارجی اخبار رئال مادرید

بند آزادسازی این ستاره پرتغالی یک میلیارد یورو ارزش دارد اما باشگاه رئال مادرید نیز حاضر به مذاکره با ارقامی پایین تر است زیرا می داند چنین رقمی امکان پذیر است. فلورنتینو پرز علاقمند به جذب نیمار بوده و می داند برای خرید او باید ۴۰۰ میلیون پرداخت کند که امیدوار است این رقم از مبلغ فروش رونالدو تامین شود.

رونالدو معتقد است فلورنتینو پرز او را فریب داده و اگرچه در پایان فینال لیگ قهرمانان فصل قبل به او قول افزایش حقوق داده بود، اما حالا زیر قول خود زده و ستاره پرتغالی به همین دلیل قصد جدایی دارد.

باشگاه رئال مادرید نیز از رونالدو خواسته ببیند آیا تیمی حاضر به جذب او و خرید این ستاره گرانقیمت پرتغالی است یا خیر؛ شاید در حال حاضر تنها منچستریونایتد و پاری سن ژرمن باشند که توانایی پرداخت مبلغ مورد نظر لوس بلانکوس را دارا هستند و ممکن است این ۲ باشگاه مقصد بعدی رونالدو باشند.

x

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*