خانه / آخرین اخبار / مشایی: ما تا‌ شب‌ انتخابات داغ‌ داغ حضور داریم و صد در صد پیروز هستیم

مشایی: ما تا‌ شب‌ انتخابات داغ‌ داغ حضور داریم و صد در صد پیروز هستیم

اسفندیار رحیم مشایی كانديداي رد صلاحيت‌ شده دولت، در سخناني كه یک روز قبل از اعلام اسامی کاندیداها، بیان كرده اما امروز منتشر شده است، با انتقاد از برخورد‌ها با حامیان خود و احمدی‌نژاد هشدار داده که «دوره رسوایی فرا رسیده» و ما صد در صد پیروز خواهيم شد.

به گزارش خبرگزاری نمنا، مشاور رئیس جمهور در دیدار و گفت‌وگویی صمیمی با جمعی از جوانان و نخبگان سراسر کشور به سوالات آنان در زمینه‌های مختلف از جمله در خصوص مسایل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی پاسخ داد. رحیم مشایی، در این دیدار با اشاره به قانوني بودن همراهي رئيس جمهور با وي در روز ثبت نام انتخابات يازدهم رياست جمهوري گفت: برخي صحبت هايي كه در اين رابطه مطرح شد، قانوني نيست؛ هرچند برخي افراد خود را قانون مي دانند و مي گويند چون اين حرف را من زده ام، پس قانوني است.
مشاور رئيس جمهور با بيان اينكه برخي همراهي و حضور دكتر احمدي ن‍ژاد براي ثبت نام اينجانب در انتخابات رياست جمهوري را ابتدا جرم و پس از مدتي خلاف اعلام كردند ، اظهار داشت: چه‌طور رئيس جمهور مي تواند در پايان دور اول رياست جمهوري براي ثبت نام خود به ستاد انتخابات وزارت كشور برود، ولي نمي تواند براي معرفي يا همراهي شخص ديگري به آنجا برود؟
مشايي در ادامه این گونه صحبت‌ها را بازی تبلیغاتی خواند و افزود: متاسفانه برخی از دستگاه هایی که باید به شدت از سیاسی کاری پرهیز کنند، تحت تاثیر اخبار برخي سایت‌ها و خبرگزاري‌ها قرار گرفته و فراموش مي‌کنند واکنش‌هاي آنها اعتماد جامعه را زیر سوال مي‌برد.
رئیس دبيرخانه رياست جنبش عدم تعهد تصریح کرد: یک فضایی ساخته اند که از اول نشان دهند ما غیرقانونی و مخالف قانون هستیم؛ این فضا سازی‌ها اصلا معنی ندارد چون ما نیازی نداریم که خلاف و مخالف قانون باشیم؛ آنهایی به بي قانوني نیاز دارند که به خانه‌هاي مردم مي ريزند و از یک سایت مي‌ترسند. تعطیل کردن یک سایت یعنی چه؟ یعنی ترسیدن از حرف و پیام؛ و کسی که از حرف و پیام مي‌ترسد از جنس پیامبر، امام، دین، آسمان، حقیقت و جوهر درخشان انسان نیست.
مشاور رئیس جمهور خطاب به جوانان اظهار داشت: امیدوار باشید كه آینده متعلق به شماست و این افراد مانند ابر هستند و ابر هیچ‌وقت اصالت ندارد؛ مي‌بارد و مي‌رود. خورشید است که اصالت دارد و شب و روز را پديد مي‌آورد. مشایی با اشاره به سخنان حضرت علی (ع) در رابطه با این گونه افراد خاطرنشان كرد: به گفته حضرت علی (ع)، این افراد مانند پشه هایی در کنار دریا هستند و با یک نسیم جا به جا مي‌شود.
رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد با اشاره به بروز شرایط گوناگون در کشور افزود: بعضی اوقات در جامعه طوفان مي‌شود ولی طوفان هم نباید ما را جا به جا کند. کسی که به حقیقت رسیده و اصول دارد، از هیچ طوفانی نمي ترسد و جا به جا نمی شود.
مشاور رئیس جمهور با تاکید بر صبوری و مقاومت در شرایط فعلی اظهار داشت: صبور باشید . ما فقط در مسیر قانون حرکت مي‌کنیم ؛ ما تحت نظر ولی فقیه هستیم و ظلم را هم برنمی تابیم چرا كه معتقدیم ولی فقیه هم ظلم را برنمی تابند. حتی اگر در کار ما وقفه ای ایجاد شد، شما امیدوار باشید و بدانید که ما تا شب انتخابات داغ داغ حضور داریم حتی اگر به ما فرصت صحبت در تلویزیون ( رسانه ملی) را ندهند.
مشاور رئیس جمهور با تاکید بر حفظ وحدت در کشور یادآور شد: من اساساً با ستاد موافق نیستم چراکه معتقدم یک ستاد هرگز موفق نیست و ما باید کاری کنیم که عموم جامعه با ما همفکر و همراه باشند و با وحدت، پای یک آرمان بایستند.
مشایی اظهار داشت: من معتقد هستم که پیروزی ما صد در صد و قاطع است.
مشايي افزود: یک شخصی که من او را نمی شناختم به من گفت در جلسه ای به نام بصیرت از ابتدا تا انتها فقط از شما بد گفتند و من در آخر جلسه از سخنران خواستار سند و مدرکی که نشان دهنده این اتهامات به شما باشد شدم و او در جواب به من گفت: ای بابا، پنج، شش سال است تمام دستگاه‌هاي اطلاعاتی کشور تمام زوایای زندگی این شخص را بررسی کرده اند هیچ چیزی پیدا نکرده‌اند، شما چطور از من سند و مدرک مي‌خواهید؟
مشاور رئیس جمهور با بيان اينكه تمام دولت‌ها در سال آخر كارشان چوب مي خورند و مورد هجمه قرار مي‌گیرند، خاطرنشان كرد: عده‌اي دیدند نمی توانند دکتر احمدی نژاد را با چوب‌هاي قدیمی دولت‌هاي قبلی، بزنند و به همين دليل شروع به تخریب و ترسیم چهره‌های مخوف کردند و انواع تهمت‌ها و نسبت‌ها اعم از منافق، صهیونیست، ارتباط با بودا و .. را به ما نسبت دادند و دیگر چیزی باقي نماند كه به ما نگفته باشند. رئیس دبیر خانه ریاست جنبش عدم تعهد ادامه داد: این روش کار، حذفی است و اگر در کوتاه مدت یک نفر با این روش حذف شد که هیچ، ولی امان از زمانی که حذف نشود؛ چراکه مانند موجی است که بر می گردد و رسوا مي‌کند.
مشايي تصريح كرد: الان دوره رسوایی فرا رسیده است و هرچه جلوتر مي‌رویم، دیگر من نباید حرف بزنم بلکه افرادی هستند که باید از ترس، پشت دیگران خود را مخفی کنند. مشاور رئیس جمهور با بيان اينكه هر کسی به حقیقت نزدیک شود، خوشبو مي‌شود و هرکس از آن دور شود، بد بو مي‌شود، اظهار داشت: ما باید مزاجمان، مزاجی باشد که هیچ کس نتواند یک چیز بدبو را به عنوان عطر به ما قالب کند. مشایی با اعلام اينكه ولایت فقیه عاشق ترین شخص نسبت به مردم است بیان کرد: به قول دکتر احمدی نژاد، زندگی در سایه ولایت فقیه تمرین زندگی در زمان امام زمان (عج) است.
رئیس دبیرخانه ریاست جنبش عدم تعهد ظهور امام زمان (عج ) را موجب برقراري صلح و امنیت در سراسر جهان خواند و افزود: ما ولایت فقیه را به عنوان یک مدل حکومتی به دنیا ارائه خواهيم كرد و مي‌دانيم آنها قبول مي‌کنند، چون ولایت فقیه مملو از حکمت است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*