خانه / جالب و خواندنی / هجوم دختران ایرانی به تلویزیون ترکیه برای شوهریابی! + عکس

هجوم دختران ایرانی به تلویزیون ترکیه برای شوهریابی! + عکس

بعد از ماجرای دختران ایرانی در دبی که در ابعاد جهانی نشر یافت و در طول دهه ۸۰ به یکی از چالش های جدی کشور تبدیل شد،حال دختران ایرانی جلوی دوربین های تلویزیون ترکیه حضور یافته و در برنامه های ازدواج این کشور بصورت گسترده شرکت می کنند.

همسر یابی صیغه یابی دختر ایرانی دبی دختر ایرانی ترکیه Evlen Benimle
هر چند این بار دختران ایرانی جلوی دوربین کشور همسایه حضور یافته و بر عکس دیسکوهای دبی حرکتی خلاف اخلاق انجام نداده و قصد خود را ازدواج اعلام می کنند اما متاسفانه همین مسئله نیز حاشیه های بسیاری را به دنبال داشته و در حال حاضر در ترکیه به سوژه اغلب رسانه های این کشور تبدیل شده است.به گونه ای که در همین یک ماه اخیر چندین بار رسانه های ترکیه از شرکت بالای دختران ایرانی در برنامه های ازدواج تلویزیون این کشور نوشته و برخی حتی به تحقیر ماجرا پرداختند.
رسانه های ترکیه نوشتند “دخترانی که در ایران شوهر پیدا نکردند به ترکیه می آیند“.
همسر یابی صیغه یابی دختر ایرانی دبی دختر ایرانی ترکیه Evlen Benimle
مانور تلویزیون ترکیه روی “ایرانی بودن ” دختران شرکت کننده
در ترکیه چندین شبکه تلویزیونی از جمله آ تی وی و فوکس تی وی روزانه “برنامه ازدواج ” پخش کرده و در این برنامه شرکت کنندگان اقدام به انتخاب همسر مورد پسند خود می کنند که البته همین مسئله انتخاب با حاشیه های بسیاری همراه است.از طرز لباس پوشیدن افراد تا حرکات سبک و زننده.
در شبکه آ تی وی ترکیه برنامه ازدواجی تحت عنوان ” با من ازدواج کن ” پخش می شود که تعداد قابل توجهی از دختران ایرانی نیز در آن شرکت کرده اند.در این رابطه رسانه های ترکیه نوشتند ” برنامه با من ازدواج کن را زنان ایرانی پر کرده اند!
همسر یابی صیغه یابی دختر ایرانی دبی دختر ایرانی ترکیه Evlen Benimle
فروغ،الهام و عسل از جمله دختران جوان ایرانی بودند که در این برنامه پرمخاطب تلویزیون ترکیه شرکت کردند و تلویزیون ترکیه روی “ایرانی بودن ” این دختران مانور داده و ایرانی بودن آنها را همواره در طول برنامه برجسته کرد.
هر سه نفر آنها عدم تعهد مردان ایرانی به زن و خانواده را از مشکلات ازدواج خود در ایران دانسته و گفتند به خاطر تعهد مردان ترکیه به خانواده در این برنامه شرکت کرده اند.
همسر یابی صیغه یابی دختر ایرانی دبی دختر ایرانی ترکیه Evlen Benimle
صبا و شهرزاد دیگر دختران ایرانی هستند که در برنامه ازدواج فوکس تی وی حضور دارند و این شبکه نیز همانند آ تی وی روی ایرانی بودن آنها مانور داده و برجسته می کند.

چگونه یک رینگ اسپرت مناسب برای خودرو انتخاب کنیم؟

مقایسه پژو پارس LX TU5 با سورن ELX EF7

۹ دیدگاه

 1. احمد اشرفی نوشنق کارگر اردبیلی

  چند تا از دختران همسایه ما هم رفتند بیشتر از تبریز و اردبیل میرن
  ترکیه واقعا کشور کثیفیه و خیلی جنایت توش رخ میدهد واقعا جای تاسف داره

  (1)(1)
 2. دخترایی که تو ایران خریدار ندارن میرن با خارجیا که فردا اونا هم مثه...ولشون میکنن

  (0)(1)
 3. خاک تو سرشون وطن فروشای بدبخت! آبروی خودشونو بردن! سر تا پاشو لخت کرده اونوقت انتظار وفاداری داره!

  (0)(2)
 4. اولا مشخصه ترکیه نسبت به ایران حسوده و سعی داره خودش کشوری بهتر از ایران به حساب بیاره و برای انزوا ی ایران و ایرانی از هیچ تلاشی دریغ نمیکنه لکن مخاطبین ساده اندیش نباشید ازکجا معلوم این دخترا ایرانی باشند چند نفر را با پول خریدن تا یک نمایش تبلیغاتی راه بندازن و عوام فریبی کنند

  (0)(1)
 5. بابا اینا اینجا شوهر گیرشون نیومده میگن مردای ایرانی تعهد نداره مشکلی نیس که می خواد اونجا شوهر کنه ولی چرا وطن فروشی می کنه

  (0)(2)
 6. باسلام فوق العاده متاسفم اگر واقعا دخترای خوبی بودند هیچ وقت بی شوهر نمیموندند اگر طلا پاک باشه هیچ وقت روی دست نمیمونه .ضرب المثل ایرانی طلا که پاکه چه منتش به خاکه ابروی همه ما ایرانیها را می برند خدا دیگه اقامون مهدی رو برسونه تعجیل در فرج صلوات

  (0)(2)
 7. الکی به اینا فحش ندید

  خوب فکر کنید میبینید که واقعاً ازدواج تو ایران خیلی سخت شده...
  نه پولی نه کاری.. سن مجرد ها بالا رفته... وقتی پسرای معمولی خوب که توان تشکیل خونواده ندارن...
  پسرای پولدار هم خیلیاشون مشکل اخلاقی دارن نیازی به ازدواج تو خودشون نمیبینن... دخترا هم شوهر میخان بالاخره...

  (0)(0)
 8. این همه گرفتاری بعهده مجلس است چون مجلس شرایط بیهوده را میگذارند این شرط باش ان شرط باش فلان فلانوووووو علاوه ازمجلس صداوسیماهم دخالت دارد وبعضی نهاد دیگرهم دخالت دارند. انهای که قانون دست شان هست حتی الامکان ازدواج را ساده وآسان کنند حتی یک فردی که هیچ هم ندارد بتواند ازدواج کند تااین همه مزخرفات درکشورازبین برود وپاک شود.
  مثلا ازدواج متعدد باید ازاد باشد وترویج کند وزنها هم دنبال ول خرجی نباشد وزندگی را باکمک یکدیگر بچرخاند این همه فضول کاری وفضول خرجی وتشرفات بیهوده همه را بزند کنار بامحبت وتعاون یکدیگر زندگی کنند آن وقت ببیند حل میشه یانه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  (0)(1)
  • واقعا متاسفم برای بسیاری از مردان و در کنار آن زنان سرزمینم
   اگه همچی با ازدواج مجدد و صیغه حل میشد الان باید جزو کشورهای پست مدرن باشیم
   مشکل ما اینجاست که هیچ فهمی از غیرت و معرفت و گذشت نداریم و همچی رو با اسم ائمه و تفاسیر غلط احادیث و قرآن توجیه میکنیم

   واقعا اگه بریم تحقیق کنیم خیلی از مردهایی که شیفته صیغه و ازدواج مجدد هستند و به اسم رضای خدا و خلا عاطفی خانم های دیگه این کار رو می کنند ، تو زندگی خانوادگی خودشون هزاران مشکل هست . اگه واقعا راست میگن خلا عاطفی خانوم خودشون رو پر کنند

   حالم بهم میخوره از جنس چنین مردهایی

   اه اه اه اه اه اه

   (1)(1)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*