خانه / جالب و خواندنی / زیباترین و جذاب ترین مجری زن ایرانی که ادعا می کند فرزند کوروش است! + عکس

زیباترین و جذاب ترین مجری زن ایرانی که ادعا می کند فرزند کوروش است! + عکس

میترا طاهری (۳۶ ساله) مجری زیبا و سرشناس ایرانی که فقط یک بار به ایران آمده است ادعا می کند که آریایی است و فرزند کوروش پادشاه ایران است.

همسر میترا طاهری زیباترین زن جهان زیباترین زن ایران بیوگرافی میترا طاهری mitra taheri melissa theuriau

میترا طاهری (Metra Taheri , Melissa Theuriau) زیباترین مجری خبری جهان است. میترا پدری ایرانی و مادری فرانسوی دارد. او به طور چند سال متوالی به عنوان زیباترین مجری جهان شناخته شده است. وی هم اکنون به عنوان مجری خبری در شبکه LCI فرانسه مشغول به کار می باشد میترا طاهری تنها یک بار و در زمانی که فقط ۳ سال داشته است به ایران سفر کرده است.

همسر میترا طاهری زیباترین زن جهان زیباترین زن ایران بیوگرافی میترا طاهری mitra taheri melissa theuriau

در ۲۹ مارس سال ۲۰۰۸، توریو با یک کمدین فرانسوی-مراکشی، به نام جمال دبوزی (Jamel Debbouze) نامزد شده و در ۷ ماه می ۲۰۰۸ با او ازدواج کرد. آن‌ها در سوم سپتامبر سال ۲۰۰۸ دارای پسری به نام لئون و در سال ۲۰۱۱ دارای دختری به نام لیلا شدند. در سال ۲۰۱۲ در یک رای‌گیری توسط مجله “گالا” (Gala)، در بین محبوب‌ترین زوج‌های فرانسوی، توریو و دبوزی در بالای فهرست ده زوج محبوب، قرار گرفتند.همسر میترا طاهری زیباترین زن جهان زیباترین زن ایران بیوگرافی میترا طاهری mitra taheri melissa theuriau

زیباترین و جذاب ترین مجری زن جهان

همسر میترا طاهری زیباترین زن جهان زیباترین زن ایران بیوگرافی میترا طاهری mitra taheri melissa theuriau

۱۴ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. با اون شوهر مراکشی خیلی خودشو ارزون فروخت متاسفم براش قدر خودشو ندونست.

 2. حیف که منتظر من نبود منم فرزند انوشیروان هستم

 3. ارزو هام به باد رفت مفت شوهر کرد

 4. حق با شماس شما خوشگل ندیدید که دختران تهرانی همه از نسل کمپانی هند شرقی هستند
  ضمنا بدبخت نمیدونه که کوروش جز فردی موهوم چیز دگری نیست وافسانه است.

 5. اخباری که میگن بهخواستگاری شاه زاده ی عرب و جوانان سرشنای فرانسوی جواب منفی داده پس چی شد

 6. این خانوم، موجری تورک است که تاریخ تورک به بشریت هدیه کرده و از مفاخر تورک است. و تورک ستیزان نمی توانند که این مجری تورک را از فهرست مفاخر تورک حذف کنند. فاشسیم پاریس و پارس و مراکش، همراه با متحدانشان در ناتو دست به جعل و تحریف زدند.
  یاشاسین تورک موجری

 7. مگه خوشگل قحطه ندید بدیدا…دوما این خانم اگه ادعاکرده که بافلان شاهزاده عرب شوهرنکرده په چرا زن یه عرب مراکشی شده؟؟مزخرف بعدی هم اونیه که گفته این خانم هدیه بشریت و چی چی وفلان…. مغزهای نخودی رو نمیشه کاریش کرد.خوش باش.

 8. واقعا مسخرست.وقتی پدر ایرانی و مادر فرانسوی داره یعنی ایرانی نیست.دورگه است.خود کم بینی ما باعث میشه دچار عقده بشیم .چرا ما سعی داریم به همه ی دنیا بگیم که بهترین ها زیباترین ها و باهوش ترین ادمای دنیا ایرانی هستند؟این واقعیت نیست.همه جای دنیا ادم موفق و زیبارو وجود داره.

 9. حالا تورک باشه به تو چی میرسه اقای تورک اغلو؟چه فرقی میکنه کجایی باشه؟اگه این مجری تورک باشه تو ادم معتبرتری حساب میشی؟

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*