خانه / آخرین اخبار / از کنسرت جدید سیروان ،زانیار خسروی و بنیامین تا محمد علیزاده و فریدون آسرایی + گران‌ترین کنسرت پاپ در ایران

از کنسرت جدید سیروان ،زانیار خسروی و بنیامین تا محمد علیزاده و فریدون آسرایی + گران‌ترین کنسرت پاپ در ایران

آخرین ماه بهار در حالی سپری می‌شود که ساز و آواز خوانندگان پاپ همچنان در سالن‌های موسیقی شهر گوش را پر می‌کند.

محمد علیزاده ۵ و ۶ خردادماه در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی با مخاطبانش دیدار خواهد کرد. قیمت بلیت‌های این اجرا از ۴۵ تا ۱۱۰ هزار تومان است.

اما بانوانی که به موسیقی پاپ علاقه دارند، می‌توانند ۷ و ۸ خردادماه به تالار وحدت بروند و شاهد اجرای گروه «ستاره قطبی» باشند. سرپرست این گروه بهار ایلچی است و کنسرت همراه چهار خواننده به زبان‌های فارسی، عربی، هندی و انگلیسی برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان برای حضور در این کنسرت که ساعت ۱۵ برگزار می‌شود، باید بلیت‌های ۴۰ تا ۹۰ هزار تومانی تهیه کنند.

کنسرت فریدون آسرایی کنسرت سیروان خسروی کنسرت زانیار خسروی بیوگرافی فریدون آسرایی بیوگرافی سیروان خسروی بیوگرافی زانیار خسروی بیوگرافی بهار ایلچی بلیط کنسرت

تالار وزارت کشور ۷ و ۸ خردادماه میزبان گروه «سون» است که شب اول در یک سانس و شب دوم در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ برگزار خواهد شد. قیمت بلیت‌های این کنسرت ۳۵ تا ۱۱۰ هزار تومان تعیین شده است.

۸ خردادماه نوبت زانیار خسروی است که به سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برود و اجرایی را در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ روی صحنه ببرد. زانیار در این کنسرت قطعات خاطره‌انگیزش را اجرا خواهد کرد و قیمت بلیت این اجرا ۳۵ تا ۱۱۵ هزار تومان است.

بنیامین بهادری ۱۱ و ۱۲ خردادماه در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی کنسرت دارد. او که چندی پیش تور کنسرتی را در خارج از کشور برگزار کرد، حالا دوباره در تهران با مخاطبانش دیدار خواهد کرد. قیمت بلیت‌های این کنسرت ۴۰ تا ۱۱۰ هزار تومان است.

کنسرت فریدون آسرایی کنسرت سیروان خسروی کنسرت زانیار خسروی بیوگرافی فریدون آسرایی بیوگرافی سیروان خسروی بیوگرافی زانیار خسروی بیوگرافی بهار ایلچی بلیط کنسرت

۱۶ خردادماه همین سالن میزبان سیروان خسروی و هوادارانش خواهد بود که در دو سانس ۱۸:۳۰ و ۲۲ اجرایی را روی صحنه می‌برند. بهای بلیت‌های این کنسرت ۳۵ تا ۱۱۵ هزار تومان است.

شهاب رمضان ۱۹ خردادماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی کنسرت دارد. او در این کنسرت قطعات جدیدی را در ساعت ۲۱:۳۰ اجرا خواهد کرد. قیمت بلیت‌های این اجرا ۳۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است.

اما فریدون آسرایی قصد دارد ۲۱ خردادماه قطعاتی از آلبوم جدیدش «عشق یعنی» را در سالن میلاد نمایشگاه اجرا کند. این کنسرت در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ روی صحنه می‌رود و بهای بلیت آن ۴۰ تا ۱۱۰ هزار تومان است.

کنسرت فریدون آسرایی کنسرت سیروان خسروی کنسرت زانیار خسروی بیوگرافی فریدون آسرایی بیوگرافی سیروان خسروی بیوگرافی زانیار خسروی بیوگرافی بهار ایلچی بلیط کنسرت

همچنین امید حاجیلی ۲۲ خردادماه در دو سانس ۱۸ و ۲۱:۳۰ در همین سالن کنسرت دارد و قیمت بلیت‌های این اجرا ۴۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است. سالن میلاد ۲۳ خرداد نیز میزبان محسن یگانه است که اجرایش در دو سانس ۱۸:۳۰ و۲۲ برگزار می‌شود و قیمت بلیت‌های اجرایش ۳۵ تا ۱۱۵ هزار تومان است.

در حالی که چندی پیش مدیر کل دفتر موسیقی از نقش نداشتن دفتر موسیقی در قیمت‌گذاری بلیت کنسرت‌ها خبر داد، گران‌ترین کنسرت پاپ با سقف بلیت ۱۸۰ هزار تومان برگزار خواهد شد.

کنسرت‌های پاپ معمولا از ۴۰ تا ۱۲۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شوند. اما بلیت کنسرت روزبه نعمت‌الهی در سایت بلیت فروشی اش که در روز ۲۸ اردیبهشت ماه برگزار شد، از ۴۰ تا ۱۸۰ هزار تومان قیمت گذاری و به فروش رسید.

پس از کنسرت روزبه نعمت‌اللهی که با سقف بلیت ۱۸۰ هزار تومان نه تنها در ژانر موسیقی پاپ بلکه در همه گونه‌های موسیقایی که کنسرت‌هایشان برگزار خواهد شد، در صدر قرار دارد؛ کنسرت‌های ارکستر سمفونیک ملی ایران با سقف بلیت ۱۵۰ هزار تومان در جایگاه بعدی گران‌ترین کنسرت قرار دارد.

چندی پیش پیروز ارجمند  از نقش نداشتن دفتر موسیقی در تعیین قیمت‌گذاری بلیت کنسرت‌ها خبر داد و عنوان کرد که قیمت بلیت کنسرت‌ها را خود شرکت‌های برگزار کننده کنسرت، تعیین می‌کنند.

هرچند  قیمت‌گذاری بلیت کنسرت باید یکی از وظایف تشکل صنفی خانه موسیقی باشد که با توجه به شرایط روز این مهم را انجام دهند و یک ضابطه قانونی مشخص و چارچوبی خاص برای انجام این کار، تعریف کنند اما طی سالیان گذشته به دلیل انفعال ساختاری این نهاد، تهیه کنندگان کنسرت‌ها به تشخیص خودشان و بدون هیچ ضابطه قانونی قیمت بلیت کنسرت‌ها را بالا می‌برند.

قیمت بلیت دیگر کنسرت‌های پاپ که در روزهای آتی برگزار می‌شوند بدین شرح است: کنسرت فریدون آسرایی ( از ۴۰ تا ۱۱۰ هزار تومان)، محسن یگانه (از ۳۵ تا ۱۱۵ هزار تومان)، محمد رضا هدایتی (از ۲۵ تا ۱۴۰ هزار تومان)، علی لهراسبی (از ۳۵ تا ۱۰۰ هزار تومان)، امید حاجیلی (از ۴۰ تا ۱۱۰ هزار تومان)،فرزاد فرزین (از ۴۰ تا ۱۱۰ هزار تومان)، مهدی مدرس (از ۴۰ تا ۸۰ هزار تومان)، رحیم شهریاری (از ۳۵ تا ۱۰۰ هزار تومان)، رضا یزدانی (از ۳۵ تا ۱۱۵ هزار تومان)، حمید عسگری (از ۴۰ تا ۱۲۰ هزار تومان)، کنسرت محمد علیزاده ( از ۴۵ تا ۱۱۰ هزار تومان)، گروه سون (از ۳۵ تا ۱۱۵ هزار تومان)، شهاب رمضان (از ۳۰ تا ۱۰۰ هزار تومان) و کنسرت زانیار خسروی ( از ۳۵ تا ۱۱۵ هزار تومان).

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*