خانه / آخرین اخبار / دستگیری “سعید سنگک” با شلیک ۱۲ گلوله!

دستگیری “سعید سنگک” با شلیک ۱۲ گلوله!

رئیس کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار از دستگیری دو خلافکار معروف محله هفت‌چنار پس از تعقیب و گریز و شلیک ۱۲ تیر خبر داد.

رئیس کلانتری هفت‌چنار، سرهنگ اکبر مرادی در گفت‌وگو با ایسنا در تشریح جزئیات این خبر گفت: چندی پیش حوالی غروب آفتاب بود که ماموران کلانتری ۱۱۱ حین گشت‌زنی در خیابان غفوری به راکب و ترک‌نشین یک دستگاه موتورسیکلت پالس مشکی‌رنگ مشکوک شدند.

وی با بیان اینکه این افراد به محض رویت ماموران اقدام به فرار کردند، گفت: به همین دلیل تعقیب و گریزی میان پلیس و دو متهم شکست گرفت و آنان بدون توجه به دستور ایست پلیس به مسیر خود ادامه دادند تا اینکه پس از حدود ۱۰ دقیقه ماموران با رعایت قوانین به کارگیری سلاح اقدام به شلیک سه تیر هوایی کردند.

رئیس کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار خاطرنشان کرد: پس از شلیک تیر بود که ترک‌نشین موتور با فریاد از راکب خواست که توقف کند. پس از آن نیز شیئی شبیه به قمه را به منظور تهدید به ماموران نشان داد که در این حین ماموران اقدام به شلیک یک تیر به سمت لاستیک موتور کردند که گلوله به پای راکب موتورسیکلت اصابت کرد.

وی با بیان اینکه یک تیر نیز به باک موتورسیکلت اصابت کرد، گفت: در این تعقیب و گریز جمعاً ۱۲ تیر شلیک و سرانجام دو متهم تسلیم پلیس شدند که پس از بررسی سوابق آنها مشخص شد که راکب موتورسیکلت از سارقان سابقه‌دار و تحت تعقیب پلیس به نام سعید معروف به “سعید سنگک” بوده و ترک‌نشین موتور نیز از خلافکاران منطقه به نام ارسلان است.

مرادی با بیان اینکه سعید برای درمان با هماهنگی پلیس به مراکز درمانی منتقل شد، گفت: در بازرسی از این افراد ۵ دستگاه گوشی تلفن همراه که به احتمال زیاد مسروقه بوده به همراه ۷۰ سانت شیشه و سه رشته گردنبند طلا که از شهروندان زورگیری شده بود، کشف و ثبت شد.

رئیس کلانتری ۱۱۱ هفت‌چنار با اشاره به پرونده برای دو متهم دستگیر شده گفت: پرونده این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*