خانه / آخرین اخبار / نخستین بمب قطعی پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل

نخستین بمب قطعی پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل

لژیونر ملی پوش کشورمان برای ترمیم خط دفاعی پرسپولیس در رادار مسئولان این باشگاه قرار گرفته است.

بعد از اتفاقات تلخ و ناگواری که در پرسپولیس رخ داد، پرسپولیسی ها خیلی زود به فکر نقل و انتقالات نیم فصل خود افتاده اند و این روزها اسم های زیادی شنیده می شود که از پرسپولیس می روند یا به این تیم اضافه می شوند.

برانکو ایوانکوویچ خیلی زود لیست مازاد خود را آماده کرد و دنبال بازیکن جدید و بازی ساز برای تیمش می گردد. او اسم بازیکنانی مثل محمد نوری و مرتضی پورعلی گنجی را به میان آورده که هر لحظه اخبار گوناگونی درباره تأیید و تکذیب حضور این بازیکنان در پرسپولیس به گوش می رسد.

آن طور که دیده می شود پرسپولیسی ها خیلی راغب نیستند رسانه ها از کارشان سر در بیاورند و نمی خواهند هنوز هشت هفته مانده به تعطیلات لیگ و فصل نقل و انتقالات لیست خریدشان لو برود.

آنها به تازگی بازگشت کاپیتان سابق خود، نوری را تکذیب کرده اند؛ اما حضور پورعلی گنجی در جمع سرخ پوشان هنوز تأیید یا تکذیب نشده است.

پورعلی گنجی که پس از مطرح شدن نامش برای لیست خرید پرسپولیس با استقبال گسترده ای از سوی هواداران پرسپولیس در فضای مجازی روبرو شده، قراردادش با تیم تیانجین چین تمام شده و بازیکن آزاد محسوب می شود. بنابراین مشکلی برای حضورش در پرسپولیس نخواهد داشت. هر چند سرخپوشان برای جذب وی باید با یک باشگاه آلمانی رقابت کنند.

منبع: جام نیوز

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*