خانه / آخرین اخبار / شب عید مردان با تجاوز و دست درازی به زنان! +فیلم و عکس

شب عید مردان با تجاوز و دست درازی به زنان! +فیلم و عکس

در طول جشن شب سال نو میلادی در شهر کلن مردان جوان در حالت مستی زن ها را مورد آزار جنسی قرار داده و از آنها دزدی کردند.
کلن آلمان فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی عکس آزار جنسی سفر به آلمان توریستی آلمان

در طول جشن شب سال نو میلادی در شهر کلن مردان جوان در حالت مستی زن ها را مورد آزار جنسی قرار داده و از آنها دزدی کردند. پلیس کلن تاکنون ۸۰ مورد شکایت آزار جنسی و دزدی و یک مورد تجاوز از سوی زنان دریافت کرده است.

یکی از زنانی که مورد آزار جنسی قرار گرفته، می گوید: «اول … را لمس کردند و بعد از … به پاهایم دست زدند. سعی کردم از خودم دفاع کنم. دستم را به عقب بردم و نزدیک بود روی پله ها بیفتم. نمی شد کاری کرد چون آنجا خیلی شلوغ بود.»

کلن آلمان فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی عکس آزار جنسی سفر به آلمان توریستی آلمان

زن دیگری که در آن شب قربانی آزارهای جنسی شده، می گوید: «آنها زن ها را نوازش می کردند. به پاهای من دست زدند. ببخشید، به دوستان من هم دست درازی کردند. دوست پسرم مرا از آنجا دور کرد. جمعیت زیادی آنجا بود. نمی دانستیم به چه کسی اعتماد کنیم، همه اش می خواستیم افرادی را که دور و برمان بودند از خودمان دور کنیم.»

کلن آلمان فیلم تجاوز جنسی عکس تجاوز جنسی عکس آزار جنسی سفر به آلمان توریستی آلمان

یکی دیگر از قربانیان که مورد آزار سادیستی قرار گرفته، می گوید: «شنیدم که چیزی درون کلاه کاپشنم افتاد و سعی کردم آن را در بیاورم. یک ترقه بود که داخل لباسم افتاد و همه جایم را سوزاند. جای سوختگی روی بدنم مانده. شانس آوردم که ترقه منفجر نشد.»

به گفته پلیس آلمان در آن شب مجموعا حدود هزار مرد در شهر کلن به زنان دست درازی کرده اند.

بر همین اساس، عده ای از ساکنان شهر کلن آلمان در اعتراض به آزار جنسی زنان در این شهر راهپیمایی کردند.

آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان نیز روز سه شنبه گفت که از شنیدن این خبر یکه خورده است.

رئیس پلیس شهر کلن می گوید: «چیزی که ما می دانیم آن است که این آزار جنسی وجود داشته و عاملان آن گروهی از مردان جوان بین ۱۸ تا ۳۵ ساله بوده اند که به نظر می رسد اهل کشورهای عربی یا شمال آفریقا هستند.»

در عین حال هایکو ماس، وزیر دادگستری آلمان اعتقادی به انتساب این رفتار به گروهی خاص ندارد. او می گوید: «در طول تحقیقات، روشن خواهد شد چه گروه یا شبکه ای عامل این حرکت هستند. ربط دادن این قضیه به پناهندگان، ساده انگاری و سوء استفاده ابزاری از مباحث روز است. در حال حاضر باید موضوع را بررسی کنیم تا به نتیجه لازم برسیم.»

از سوی دیگر شهردار کلن شایعات مبنی بر دست داشتن پناهجویان خارجی در این آزارها را تکذیب کرد. وی گفت: «هیچ نشانه ای مبنی بر دست داشتن افرادی که در کلن سکنی داده شده اند در این ماجرا وجود ندارد.»

پلیس کلن از افزایش بزه های کوچک در منطقه مرکزی شهر و به ویژه در ایستگاه اصلی قطار این شهر خبر داده است. از آنجا که از چند ماه پیش موجی از مهاجران جدید به آلمان وارد شده، این خبر به شایعات مربوط به دست داشتن این افراد در بزهکاری ها دامن زده است.

لینک دانلود

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. واقعا آدم از شنیدن این اخبار دیوانه میشه تیترهای دیگر در همین رابطه رو که همین صفحه نوشته شده ببینید این فقط گوشه بسیار بسیار کوچکی از میلیاردهاست البته برای ما هیچ تازگی نداره این شایعترین رفتاریه که …… زیر سایه این مردان طفلک زن ذلیل دیده میشه برای رهایی از این ننگ بزرگشونم به دلایل مسخره سعی در مقصر نشون دادن قربانی بینوا یعنی خود دخترها در این حادثه دارند ولی هرگز نمیخوان قبول کنند که معرفی زن به عنوان خوراک برای مرد و پرورش پسرها در چنین محیط و چنین فرهنگ فاسدی منجر به رفتارهای دور از ادب و احترام اینچنینی از طرف مردها و پسرها نسبت به زنان و دخترها میشه .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*