خواننده معروف: بعد از بیماری سرطان، نگاهم به زندگی عوض شد

3

بهنام صفوی خواننده پاپ کشورمان حالش خیلی بهتر شده است. اگرچه هنوز هم دارو مصرف می‌کند، اما بعد از ابتلا به بیماری سرطان، دوره‌های شیمی درمانی را پشت سر گذاشته و حالا فعالیتش را ازسر گرفته است. او در کنار خوانندگی کار دومی هم دارد.

همسر بهنام صفوی مصاحبه خواننده سرطان بازیگران بیوگرافی بهنام صفوی بیماری سرطان بیماری خواننده بیماری بهنام صفوی

جام جم نوشت: با او درباره سلامتش، کارها و اوقات فراغتش به گفت‌وگو پرداخته‌ایم. صفوی می‌گوید بیماری باعث شد نگرشش به زندگی عوض شود. مشروح این گفت‌وگو را در ادامه بخوانید.

از اوضاع جسمی و حالتان برای مخاطبان ما بگویید.

خدا را شکر الان اوضاع عمومی‌ام خوب است.

همچنان شیمی درمانی می‌کنید؟

شیمی درمانی‌ام متوقف شده و در حال چکاپ‌های دوره‌ای هستم و یک سری داروهای دوره‌ای مصرف می‌کنم که شامل شیمی درمانی نمی‌شود.

شما امسال با وجود این بیماری موفق شدید آلبوم «معجزه» را روانه بازار موسیقی کنید. از فعالیت‌های اخیرتان چه خبر؟

با انرژی‌ای که از هواداران گرفته بودم و روحیه‌ای که سعی کردم بالا باشد، کارهایم خوب پیش رفت. همان طور که گفتید آلبوم «معجزه» را منتشر کردم. هرچند سخت بود، اما انجام شد. در حال حاضر مشغول آماده کردن دو تک‌آهنگ هستم که در مراحل پایانی کار قرار دارد و مجوز آن را اخذ کرده‌ام. فکر کنم ظرف دو سه ماه آینده منتشر می‌شود. به هرحال بعد مسترینگ آنها را منتشر می‌کنم.

برنامه‌ای برای کنسرت‌ها دارید؟

بهمن‌ماه در دو شهر اجرای صحنه‌ای داشتم. ان‌شاءالله در سال آینده تور کنسرت‌هایم در شهرستان‌ها و تهران ادامه خواهد داشت.

بیماری چقدر نگرش شما را به زندگی تغییر داد؟

خیلی، صددرصد تاثیر گذار بود و دید مرا عوض کرد.

مثلا قبل از بیماری چطور به زندگی نگاه می‌کردید و بعد از آن چطور؟

قبلا نگرشی عادی داشتم مثل تفکرات عادی که هر فردی می‌تواند داشته باشد، اما چیزی که هست بعد از جریان بیماری خیلی نکته‌سنج‌تر شدم راجع به هر چیزی. بیماری خیلی بر من تاثیر گذاشته است.

بعد از این مسائل چقدر با خانواده وقت می‌گذرانید؟

سعی می‌کنم زیاد با خانواده باشم. بیماری باعث شد نگاهم به خانواده هم عوض شود. سعی می‌کنم تا آنجا که بشود وقتم را به آنها اختصاص بدهم. با توجه به کار دومی که دارم معمولا سعی می‌کنم روزی شش هفت ساعت کنار خانواده باشم.

کار دوم شما چیست؟

کافه رستوران دارم.

اوقات فراغت هم دارید؟

سعی می‌کنم داشته باشم، اما خیلی ندارم.

وقت آزادتان را معمولا چطور پر می‌کنید؟

اگر وقت آزاد داشته باشم سعی می‌کنم مسافرت بروم .

شما که تجربه یک بیماری سخت را از سر گذرانده اید برای ما یک جمله درباره دانستن قدر لحظه‌ها بگویید.

فقط می‌توانم بگویم وقت طلاست.

اهل شبکه‌های اجتماعی هستید؟

تا حدی هستم.

در جامعه می‌بینیم برخی افراد صبح تا شب سرشان در گوشی‌های تلفن همراه است و در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخند. حرفی با این افراد دارید؟

به نظرم این افراد زمان را به خودشان اختصاص بدهند. درست است که فضای مجازی هم جزئی از زندگی امروز است، اما نباید زندگی حقیقی را فراموش کنند و بهتر است تعادل را حفظ کنند.

منبع : جام جم آنلاین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
 1. فاطمه جون می گوید

  مهراب جان دادا امیدوارم که حالت خیلی زودخوب بشه وهرکی که باهات دشمنه وواست شاخ میشه مجازات بدیشون به توروبدن خداباهاته مهراب جون منم از طرفدارای پروپاقرصتم اسمم فاطمس وسیزده سالمه

 2. فاطمه جون می گوید

  داداشی یه خواهش دارم ازت میخوام خودت جواب مسیجم روبدی یه سلام که واسم بفرستی بسه فقط جوابم روبده داداش خودت جوابم روبده عزیز ممنون میشم

  یاحق

 3. پری می گوید

  سلام مهراب جان ازطرفدارن توام انشالله خوب میشی من هروقت آهنگا توبازمیکنم گریه میکنم چون خیلی مشکل دارم دل آدمو میتراشی من عاشق اینکارتم برات دعامیکنم