چرا کیت میدلتون نه پیر می شود و نه چاق؟ +عکس

7

چرا کیت میدلتون همسر شاهزاده ویلیام پس از سه دفعه بارداری و زایمان چاق و پیر نشده است؟

شاهزاده “ویلیام” و “کیت میدلتون” سومین فرزند خود را در حالی به دنیا آوردند که کیت ذره ای تکان نخورده است.
به دنیا آمدن سومین فرزند شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون، که جنسیت آن نیز پسر است بازتاب گسترده ای را در شبکه های اجتماعی به همراه داشت.

کیت میدلتون قد و وزن کیت میدلتون عکس کیت میدلتون شاهزاده ویلیام و همسرش شاهزاده ویلیام زایمان کیت میدلتون طبیعی بود زایمان در خارج از کشور زایمان افراد مشهور راز لاغری کیت میدلتون بیوگرافی کیت میدلتون بارداری کیت میدلتون kate middleton

کیت میدلتون (عروس خانوادهﻯ سلطنتی انگلستان) دﺭ گذر زمان؛ از اولین فرزند تا سومین فرزندﺵ که چند روز قبل به دنیا آمد انگاﺭ نه پیر میشه! نه چاﻕ!

بسیاری از کاربران با مقایسه شرایط خود با این خانواده عنوان کردند که این پرنسس انگلیسی از نظر مالی در مضیقه نیست و توانایی نه تنها ۳ بلکه ۳۰ بچه را نیز دارد. بسیاری از کاربران با عنوان کردن دلیل گرانی و عدم حقوق مکفی معتقدند که حتی قادر به داشتن ۱ کودک نیز نیستند. به گفته آنها بسیاری از خانواده ها علاقه بسیاری به داشتن بچه دارند اما بعلت هزینه زیاد آن قادر به تامین مخارج نیستند، بنابراین صورت مسئله را پاک می کنند. به گفته بعضی از کاربران در صورت داشتن شغل خوب و حقوق مکفی حتما اقدام به داشتن بچه خواهند کرد.

کیت میدلتون قد و وزن کیت میدلتون عکس کیت میدلتون شاهزاده ویلیام و همسرش شاهزاده ویلیام زایمان کیت میدلتون طبیعی بود زایمان در خارج از کشور زایمان افراد مشهور راز لاغری کیت میدلتون بیوگرافی کیت میدلتون بارداری کیت میدلتون kate middleton

اما مهم ترین موضوعی که نظر کاربران را به خود جلب کرده است این است که چرا همسر شاهزاده ویلیام پس از ۳ شکم زایمان پیر و چاق نمی شود؟

به نظر کاربران، از مهمترین دلایلی که منجر به همیشه زیبا بودن کیت می شود می توان به عدم وجود دغدغه های مالی، رفاه زندگی، خانواده سالم، عدم آرایش بیش از حد و عمل های جراحی، تغذیه مناسب و سالم، اطمینان از آینده خود و فرزندان، اطمینان از امنیت، فعالیت وی در زمینه دلخواه و مورد علاقه و به نظر می رسد از همه مهمتر، نداشتن خواهر شوهر است.

در ۲۲ ژوئیهٔ ۲۰۱۳، پس از آغاز درد اولیهٔ زایمان، دوشس کمبریج به بیمارستان سنت مری منتقل شد. او در آن روز، نوزاد پسری به نام شاهزاده جرج کمبریج را با وزن ۸ پوند و ۶ اونس (۳٫۸۰ کیلوگرم) در ساعت ۱۶:۲۴ به وقت محلی به دنیا آورد.

دومین بارداری دوشس در ۸ سپتامبر ۲۰۱۴ اعلام شد. همانند بارداری اول، دوشس از استفراغ تند بارداری رنج برد و به همین خاطر دیدارهای رسمی و سفرهای سلطنتی خود را به تعویق انداخت.

در ۲ مهٔ ۲۰۱۵، پس از آغاز درد اولیهٔ زایمان، دوشس کمبریج به بیمارستان سنت مری منتقل شد. او در آن روز، نوزاد دختری به نام شاهدخت شارلوت کمبریج را با وزن ۸ پوند و ۳ اونس (۳٫۷۱ کیلوگرم) در ساعت ۰۸:۳۴ به وقت محلی به دنیا آورد. این فرزند چهارمین نفر در خط وراثت برای پادشاهی بریتانیا است.

شاهزاده لویی کمبریج، سومین فرزند او در ۲۳ آوریل ۲۰۱۸ متولد شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 7 )
 1. عمه بدبخت می گوید

  ….. از همه مهمتر، نداشتن خواهر شوهر است. اِ اِ اِ اِ اِ بدبخت خواهر شوهر !!!!!!!!!!!!!!!

  1. ناشناس می گوید

   آره واقعاً این انقدر که من به زن برادر و برادر زاده هام محبت کردم و بی ارزش به یه سگ کرده بودم تا آخر عمر ولم نمی کرد

   1. بیتا می گوید

    شما هم اگر در خوشی باشید کاری جز خوردن بهترین چیزها و تفریح واستفاده از بهترین مارک های پوست وزندگی در قصر ها وباغ زیبا وکلی خدم وحشم واینکه همه تحت فرمانتون باشن سرتونین و انواع هرمونهای مثبت به خونتون ترشح می شه پیر نمی شید ملکه انگلیس رو ببین ۹۳ سال داره ولی ۷۰ ساله به نظر میاد سالم و…

 2. فرزاد می گوید

  البته تعدادکمی انگشت شمار ،زن وجود دارندکه بی بی فیس هستند وجوانترازسنشان میزنندبدون عمل زیبایی وبدون آرایش البته،شاید این حانوم هم ازدسته خانمهای بی بی فیس هستند که خداوند نصیب کند

 3. نداشتن کی بود مانند داشتن می گوید

  بنظرم اشتباه چاپی باشه،از همه مهمتر نداشتن زن برار است خخخخخخخخخخ تازه مادر شوهرم تا اونجاش خوبه که گل پسر به خل دختر میرسه

 4. محمد رضا می گوید

  بنظر منم واقعاً بی انصافیه از همه مهمتر …… بعد مادر هیچ عشقی به پای عشق خواهر نمیرسه،چرا اینقدر مظلوم واقع شده؟؟؟؟

 5. معصومه می گوید

  بابا کی میگه پیرنشده من یه عکس از کیت دیدم تمام رو پیشونیش خط افتاده دور چشماشم چروکه گردنشم انقد که نیمه برنزه کرده چوروک شده . موهاشم که خاکستری شده خواهرش گفته بیا برو پیش فلانی رفته موهاشو رنگ کرده. کیت از بچگی ورزش میکرده و چون یوگا کار میکنه بعد زایمان زود به حالت قبلش برمیگرده ولی این رژیمش که در عرض ۲ یا ۳ ماه برگرده به حالت قبلش چندان مطلوب نیس بعدا عوارض خودشو نشون میده . حالا هرچقدم غذای خوب بخوره . بعدشم از کجا میدونین اونم به انداه خودش دغدغه داره انقد آداب و رسوم و تشریفات باید رعایت کنه . تازه خاهرشوهر نداره ولی مادر شوهر مادر شوهر که داره !