بمب نقل‌وانتقالات اروپا در تورین می‌ترکد؟/ یک انتقال غیرمنتظره برای یوونتوس

0

بمب نقل‌وانتقالات اروپا در تورین می‌ترکد؟/ یک انتقال غیرمنتظره برای یوونتوس

سایت ایتالیایی «کالچو مرکاتو» خبرهایی جالب و شوکه‌کننده از احتمال حضور کریستیانو رونالدو و نیمار در یوونتوس منتشر کرده است.

در روزهای اخیر تصاویری از ماسیمیلیانو آلگری و لوئیس کامپوس مدیر فنی جدید تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن منتشر شده است. به دلیل اینکه باشگاه فرانسوی هنوز سرمربی جدید خود را انتخاب نکرده، ابتدا این تصور به وجود آمد که آلگری گزینه سرمربیگری پاریسی‌هاست. ولی کالچو مرکاتو مدعی شده که کامپوس در این دیدار، نیمار را به یوونتوس پیشنهاد داده است. با این وجود، ماجرای انتقال قرضی نیمار به یوونتوس مطرح است، این در حالی است که گفته می‌شود یکی از شروط کیلیان امباپه برای تمدید قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن، کنار گذاشتن این مهاجم برزیلی از این تیم بوده است.

در سال ۲۰۱۷ نیمار ۳۰ ساله در انتقالی ۲۲۲ میلیون یورویی بارسلونا را به مقصد پاری‌سن‌ژرمن ترک کرد. او تاکنون در ۱۴۴ بازی برای این تیم به میدان رفته و آمار ۱۰۵ گل‌زده و ۷۶ پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است. نیمار تا سال ۲۰۲۵ با پی‌اس‌جی قرارداد دارد.

از طرف دیگر، این نشریه ایتالیایی خبر داده که مدیر برنامه‌های رونالدو هم به یوونتوس خبر داده که این بازیکن آماده بازگشت به یووه است. رونالدو پارسال از یوونتوس به منچستریونایتد رفت و یک فصل دیگر هم با این تیم قرارداد دارد. این بازیکن می‌خواهد در لیگ قهرمانان بازی کند اما شیاطین سرخ سهمیه حضور در این رقابت‌ها را کسب نکرده‌اند.

پاری سن ژرمن نیوز

منبع : خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ