واکنش تند دو دختر جوان به تذکر یک بانوی محجبه

6

تذکر بانوی محجبه و تجمع مردم، موجب شد تا برخی عکاسان و خبرنگاران رسانه ها برای گرفتن عکس از این واقعه در محل حاضر شوند، اما دو دختر جوان با فریاد نسبت به عکاسی از خود اعتراض کردند.

گشت ارشاد عکس گشت ارشاد زن تهرانی دختر تهرانی دختر بی حجاب
در ادامه این ماجرا یکی از عوامل انتظامی نمایشگاه در محل مناقشه حضور یافت و وی را به مقر انتظامات هدایت کرد.
این مامور انتظامات در محل مشاجره عنوان کرد که فرد تذکر دهنده که خود را مامور نمایشگاه معرفی کرده، هیچ مسئولیتی نداشته و خودسرانه دست به این اقدام زده است.
گشت ارشاد عکس گشت ارشاد زن تهرانی دختر تهرانی دختر بی حجاب
وی تصریح کرد: تمامی عوامل انتظامات دارای کارت هستند، در حالی که این خانم فاقد آن است.
بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها تا ۲۳ آبان ماه در مصلی تهران دایر است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 6 )
 1. همایون می گوید

  دریده ای هستن بعضی از این دخترای مانتویی که نگو . بنده خدا اون زنه که اومده بهشون یاد اوری کنه مسلمونن

  1. حجاب ایران باستان می گوید

   ایرانی از دوران باستان پوشش و حجاب را نه تنها مختص زنان بلکه آن را از ویژگی‌های اهورایی مردان نیز می‌پنداشته و در مقابل، برهنگی و بی بند و باری را اهریمنی می‌دانسته است.
   به گزارش شبکه خبر، نقش‌ها و کتیبه‌های بر جای مانده از داخل و خارج از مرزهای ایران کهن، از هزاران سال پیش، گواهی می‌دهند که نیاکان پارسای مردمان سرزمین پارس، نسبت به بسیاری از مردمان هم عصر خویش معتقدتر و پایبندتر به حفظ این ارزش آسمانی بوده‌اند.
   وشش زنان در ایران باستان همواره سبک و اسلوب خاصی داشته و بررسی‌ها نشان می‌دهد که پوشش تمام بدن در دوره‌های مختلف تاریخی چه نزد زنان و چه نزد مردان در ایران یک حقیقت بوده است و در طول تاریخ به هیچ وجه ایرانیان در برهنگی به سر نمی‌برده‌اند.
   ویل دورانت معتقد است نقش پوشش و حجاب زنان در ایران باستان چنان برجسته‌است که می‌توان ایران را منشأ اصلی پراکندن حجاب در جهان دانست.
   دایره‌المعارف لاروس نیز پیدایی حجاب زنان را به ایران باستان نسبت می‌دهد. در تفسیر اثنی عشری چنین آمده‌است: تاریخ نشان می‏دهد که حجاب در فرس (فارس) قدیم وجود داشته ‌است.زرتشت در حدود بیش از هزار سال (و به روایاتی بیش از هزاران سال) پیش از میلاد مسیح، در کتاب «یسنا» بر عفت سرشتین در کنار پوشش ظاهری پافشاری کرده ‌است.
   بر پایه آنچه از این دین باستانی ایرانیان برمی آید و موبدان هم اکنون نیز بر آن پافشاری می‌کنند ؛ پوشش زن باید به گونه‌ای باشد که حتا یک تار موی او نیز آشکار نگردد.
   در خرده اوستا نیز چنین آمده ‌است: «همگان نامی ز تو بر گوییم و همگان سر خود را می‌پوشیم و آن گاه به درگاه دادار اهورامزدا نماز می‌کنیم».
   پس بدحجابها اصیل نیستند و بی فرهنگند .

  2. N می گوید

   اسم مسلمون نباید برای این جورآدما آورد
   واسه مسلمونی ننگه.

 2. Danial می گوید

  che mardom fuzul shodan :\

  1. ... می گوید

   وقتی یه عده آدم با این بی حیایی و مسخره بازیشون آبروی مسلمون و اسلام رو بردن باید بهشون تذکر داد وگرنه مملکت رو همه آدما به فسادکشیدن.

 3. راحله می گوید

  امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همگانی است