آرش نوذری بازیگر سریال در حاشیه + بیوگرافی و مصاحبه همسرش

0

آرش نوذری متولد ۱۳۴۹ در کرمان است. وی دارای مدرک کارشناسی نمایش از دانشگاه آزاد تهران (دانشکده هنر) است و فعالیت نمایشی‌اش را از سال ۱۳۷۰ به صورت حرفه‌ای شروع کرد و ا‌ز سال ۱۳۷۲ با مجموعه ۳۹ وارد عرصه تلویزیون شد.

همسر بازیگران همسر آرش نوذری بیوگرافی فروزان زاهد بیگی بیوگرافی آرش نوذری بازیگران سریال در حاشیه

مصاحبه زیر گفتگوی کوتاهی با وی است که در ذیل می‌خوانید:
 چطور وارد عرصه بازیگری شدید؟
نوذری: به این اعتقاد دارم که هیچ چیز تصادفی نیست. یکی از عواملی که باعث شد من وارد این عرصه شوم این بود که از بچگی با سینما بزرگ شده‌ بودم چون پدرم در شهرستان در سینما کار می‌کرد.
 از چه زمانی وارد عرصه سینما شدید؟
نوذری: اولین کارم «نجات یافتگان» به کارگردانی آقای ملاقلی‌پور بود بعد از آن نیز فیلم «کمکم کن» و…را بازی کردم.

همسر بازیگران همسر آرش نوذری بیوگرافی فروزان زاهد بیگی بیوگرافی آرش نوذری بازیگران سریال در حاشیه از کارهای تلویزیونی‌تان بگویید.
نوذری: پسران عاقل، سفر به چزابه، عید آن سال‌ها،‌ وکیل محله، رانت خوار کوچک و…
 به کدام یک از کارهایی که انجام داده‌اید بیشتر علاقه‌مندید؟
نوذری: سریال سفر به چزابه را خیلی دوست دارم چرا که من در زندگی هر چه دارم از این سریال است دوست داشتم در زندگی کاری انجام دهم که دینم را نسبت به بچه‌های جبهه ادا کنم و به همین دلیل در این سریال ایفای نقش کردم.
 آیا تاکنون تله فیلم هم کار کرده‌اید؟
نوذری: بله؛ گنج، لبخند پهلوان، پیوند، گردنبند و…
 آیا فیلم یا سریالی در حال پخش و یا اکران دارید؟
نوذری: بله؛ سریال شیخ بهایی و چشم بلبلی از گروه کودک شبکه دوم سیما که هم اکنون در حال پخش است که همسرم کارگردان کار و من مشاور ایشان هستم.
 در چه سالی ازدواج کردید؟
نوذری: در آخرین روز سال ۷۵ و حاصل این ازدواج یک دختر ۹ ساله به نام تابان است.

همسر بازیگران همسر آرش نوذری بیوگرافی فروزان زاهد بیگی بیوگرافی آرش نوذری بازیگران سریال در حاشیه
 آیا با مرحوم منوچهر نوذری نسبتی دارید؟
نوذری: نه، هیچ نسبتی با ایشان ندارم ولی به شدت ایشان را دوست داشتم و دارم.
 چه مشکلاتی در جامعه وجود دارد که شما خواستار حل آنها هستید؟
نوذری: فرهنگ. فرهنگ قابل تزریق نیست و باید ذره ذره به وجود بیاید. نهایت فرهنگ، انسانیت است. احترام به اندیشه و کردار صحیح انسان‌ها نسبت به همدیگر یعنی کامل شدن انسان‌ها، این آرزوی همه ماست. خیلی‌ها اعتقاد دارند که پول، قدرت و…انسان را کامل می‌کنند ولی چیزی که انسان را به تعالی می‌رساند فرهنگ است.
 وحرف پایانی
نوذری: سال جدید را به همه هموطنانم تبریک می‌گویم و آرزوی سالی پر از خیر و برکت و شادکامی برای مردم دارم.
در ادامه با همسر آقای نوذری هم گفتگویی داشتیم که خواندنش را به شما توصیه می‌کنیم. 
 لطفا خودتان را معرفی کنید.
زاهدبیگی: فروزان زاهد بیگی متولد تهران هستم و مدرک کارشناسی نمایش از دانشگاه آزاد اسلامی تهران (دانشگاه هنر) دارم و همان جا هم با آقای نوذری آشنا شدم.
 فعالیت هنری‌تان را از چه زمانی شروع کردید؟
زاهدبیگی: بچه که بودم در مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما در رشته طراحی و عروسکی قبول شدم از همان دوران نیز با کانون پرورش فکری کودکان همکاری کردم. تا سال ۷۱ نیز به عنوان گوینده عروسک و عروسک‌گردان کار می‌کردم.
 به چه علت برای کودکان کار می‌کنید؟
زاهدبیگی: فکر می‌کنم تخیل خیلی بالایی از کودکی همراه‌مان است و وقتی هم بزرگ می‌شویم این کودکی از ما جدا نمی‌شود. در کارهایی که برای بچه‌ها انجام می‌دهیم و با حرف‌هایی که به آنها می‌زنیم متوجه می‌شویم که بچه‌ها خیلی راحت آنها را قبول می‌کنند. دروغ برای آنها غریبه است، قهر جایگاهی ندارد، همه دنیا را می‌توان به آنها فروخت و از آنها خرید، صداقت در آنها موج می‌زند و…
 بازیگری سخت‌تر است یا عروسک‌گردانی؟
زاهدبیگی: عروسک‌گردانی؛ چون با یک واسطه با بچه‌ها حرف می‌زنی و تمام چیزها مثل خنده، گریه و شادی را به وسیله عروسک باید منتقل کنی.
 بهترین جایزه‌ای که تاکنون گرفته‌اید چه بوده؟
زاهدبیگی: چهار سال مداوم برای شبکه جام‌جم کار می‌کردم و جایزه بهترین گوینده را از این شبکه گرفتم.
 چرا بچه‌ها با عروسک راحت‌تر از اطرافیان ارتباط برقرار می‌کنند؟ 
زاهدبیگی: عروسک برای بچه‌ها یک موجود تخیلی است.
با آن حرف می‌زنند، درد دل می‌کنند، انس می‌گیرند و فکر می‌کنند که جزئی از وجودشان است. عروسک برای‌شان اخم نمی‌کند، در برابر برخورد؛ بازخوردی از طرف عروسک صورت نمی‌گیرد و خیلی راحت با عروسک رابطه برقرار می‌کنند اما خیلی وقت‌ها با بزرگ‌ترها و اطرافیان مشکل دارند چون در برابر عمل کودک، عکس‌العملی از طرف بزرگ‌ترها صورت می‌گیرد.
 چه توصیه‌ای به خانواده‌ها و زوج‌های جوان دارید؟
زاهدبیگی: به کسانی که می‌خواهند زندگی تشکیل بدهند می‌گویم که باید وضعیت نسبی را انتخاب کنند اگر ما اخلاق‌مان را بشناسیم و هویت‌مان را بدانیم ارتباط‌های‌‌مان در زندگی خیلی متعادل خواهد شد.
 وحرف آخر.
زاهدبیگی: از کودکی‌مان فاصله نگیریم تا بتوانیم صداقت و روراستی ای که در بچه‌ها وجود دارد را همیشه در زندگی‌مان سرلوحه قرار دهیم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ