خانه / آخرین اخبار / محبوب ترین مجری تلویزیون چه بر سر خودش آورد؟! عکس

محبوب ترین مجری تلویزیون چه بر سر خودش آورد؟! عکس

در آمریکا مدتی به عنوان شومن مشغول به فعالیت بود، پس از آنکه تاریخ مصرفش در تلویزیون های ماهواره ای به سر رسید در رسانه های سیاسی با رویکردهای تند علیه ایران ظاهر شد…

خیلی دور نبود. زمانی که شبکه ۵ تلویزیون یا همان شبکه تهران چنان تلویزیون را قبضه کرده بود که مردم دیگر استان ها حسرت ندیدنش را می خوردند و یکی از عوامل این محبوبیت چیزی نبود جز حضور یک مجری سر زنده و شوخ طبع که یک تنه تمام مخاطبان تهرانی را جذب خودش کرده بود.
 همسر سیدمحمد حسینی مجری ممنوع التصویر مجری فراری بیوگرافی سیدمحمد حسینی اینستاگرام مجریان

Seyed Mohammad Hosseini

سیدمحمد حسینی طباطبایی ۱۴ خرداد ۱۳۴۸ در فیروزکوه متولد شد. وی از ابتدای شروع به کار شبکه تهران تا سال ۱۳۸۴ مجری تلویزیونی این شبکه بود که برنامه‌های او خصوصا با سید کاظم احمدزاده هواداران فراوان زیادی داشت. او اولین مجری صدا وسیما بود فضای اجرای خودش را از قالب خشک و جدی خارج کرد و اغلب در برنامه های خودش آواز می خواند و مردم نیز به واسطه این سبک جدید و شاد او را دوست داشتد.

همسر سیدمحمد حسینی مجری ممنوع التصویر مجری فراری بیوگرافی سیدمحمد حسینی اینستاگرام مجریان

حسینی در دهه هشتاد عملا سوپر استار اجرا بود و حضورش در هر برنامه ای تضمین پر بیننده شدن آن را به همراه داشت. از شو های تلویزیونی و مناسبتی گرفته تا مسابقات حضوری و تلفنی، همه و همه به واسطه وجود این پدیده فیروزکوهی دیده می شدند. آن روزها نه احسان علی خانی و فرزاد حسنی بودند و نه علی ضیا و محمد سلوکی. بنابراین سید محمد آنقدر رشد که کرد دیگر اجرای مهمترین برنامه های تلویزیونی نظیر جشن رمضان را به او می سپردند.

یک نظر ثبت شده

  1. گربه هستی رسیدی مست نشدی مردی ..گر به نیستی رسیدی سوس نشدی مردی….
    اقای حسینی بدجور مست شدی با کله خودتوزدی زمین بیگانگاه تاریخ مصرف برای امثال شما تعین میکنند وقتش گذشت میندازن به سطل اشغال مردم کشورت تورا برزگ کرده بودن …

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*