خانه / آخرین اخبار / مسعود حسن‌زاده ،قاتل استقلال و پرسپولیس در تهران +جدول عملکرد

مسعود حسن‌زاده ،قاتل استقلال و پرسپولیس در تهران +جدول عملکرد

مسعود حسن‌زاده  (۲۵ ساله و قد: ۱۸۵) مهاجمی که هم سرخابی‌ها دنبال جذبش بودند و هم تراکتورسازی در نهایت به یک‌قدمی سایپا رسید تا این فصل را در تهران سپری کند.

 مهاجم سابق داماش در دو فصل اخیر لیگ برتر با ذوب‌آهن آن‌قدر خوب به چشم آمد که در پایان لیگ پانزدهم مشتری زیاد داشت. جدی‌ترین متقاضی جذب حسن‌زاده پرسپولیس بود. تیمی که با از دست دادن مهدی طارمی نیاز به مهاجمی داشت که خصوصیاتی مشابه با آقای گل لیگ برتر داشته باشد. هرچند طارمی امروز با پرسپولیس بری ماندن به توافق رسید.

بیوگرافی مسعود حسن زاده بازیکنان سایپا اینستاگرام مسعود حسن زاده اسامی بازیکنان ذوب آهن Masoud Hassanzadeh

Masoud Hassanzadeh

تقابل های مستقیم حسن زاده با پرسپولیس

عملکرد حسن‌زاده در نبردهای مستقیم با پرسپولیس جالب‌توجه بود. در واقع درخشش این مهاجم بلندقامت برابر ارتش سرخ سبب شده بود تا استقلال هم نیم‌نگاهی به او داشته باشد.

مسعود ۳ گل طی دو فصل اخیر به پرسپولیس زد در حالی که هر سه گل یادشده تاثیر مستقیم در موفقیت ذوب‌آهن برابر حریف داشت.

حسن‌زاده اولین بار هفته بیستم لیگ دوازدهم پای به سطح اول فوتبال ایران گذاشت. یکشنبه ۱۵ بهمن ماه سال ۹۱ این مهاجم بلندبالا در دقیقه ۵۷ دیدار داماش برابر پیکان جای هادی سهرابی را گرفت. هرچند که در ادامه فقط ۳۰ دقیقه دیگر شانس بازی برابر فجر را پیدا کرد و فصل برایش به اتمام رسید.

بیوگرافی مسعود حسن زاده بازیکنان سایپا اینستاگرام مسعود حسن زاده اسامی بازیکنان ذوب آهن Masoud Hassanzadeh

گل اولش را به تیم فرکی زد

اینکه امروز حسین فرکی در راس کادر فنی سایپا خواهان به خدمت گرفتن مسعود حسن‌زاده شده قابل تامل است. در واقع این مهاجم یکشنبه ۲۰ مرداد ماه سال ۹۲ – در ایستگاه چهارم لیگ سیزدهم – نخستین گل لیگ برتری‌اش را به فولادی زد که حسین فرکی را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود داشت.

دو سال و یک ماه و دو هفته قبل داماش ۳ بر یک به فولاد فرکی باخت در حالی که گل‌های تیم پیروز را لوسیانو پریرا (۲) و بختیار رحمانی زدند. با این حال ضربه دقیقه ۴۷ حسن‌زاده هم درون دروازه جنوبی‌ها نشست وهم به خاطر سرمربی حریف ماند.

نه به استقلال رحم کرد نه به پرسپولیس

در لیگ چهاردهم، حسن‌زاده جوان راهی ذوب‌آهن شد تا طی ۱۵۶۰ دقیقه ۹ گل به ثمر برساند و یک پاس گل برابر سایپا ارسال کند.

مسعود که موفق شده بود به گسترش، استقلال، پدیده، تراکتورسازی، پرسپولیس، راه‌آهن، سایپا (۲) و فولاد گل بزند، ۲ پنالتی هم در تقابل با گسترش فولاد و استقلال‌ خوزستان گرفت. عملکرد بازیکن تازه‌وارد ذوب‌آهن کم‌نقص می‌نمود.

این مهاجم در لیگ پانزدهم نیز طی تنها ۹۵۳ دقیقه ۶ گل دیگر با پیراهن ذوب‌آهن به ثمر رساند در حالی که ۲ گل از مجموع ضربات یادشده سهم پرسپولیس برانکو بود.

حال باید دید آیا مهاجمی که توانایی‌هایش را در ذوب‌آهن گل‌محمدی نشان داده، با پیوستن به سایپا هم می‌تواند خطری جدی برای خطوط دفاعی تیم‌های بزرگ باشد؟

مسعود حسن‌زاده در چهار فصل حضور لیگ برتری‌اش ۴ هزار و ۴۸۴ دقیقه پیراهن داماش و ذوب‌آهن را بر تن کرد تا ۲۰ گل به ثمر برساند.

جدول عملکرد مسعود حسن‌زاده در ادوار لیگ برتر

لیگ

تیم

تعداد بازی

حضور در ترکیب اصلی

مجموع دقایق بازی

گل زده

نکته ویژه

۱۲

داماش

۲

۶۳

۳۳دقیقه برای پیکان بازی کرد و ۳۰دقیقه برابر فجر

۱۳

داماش

۲۸

۲۱

۱۹۰۸

۵

به فولاد، گسترش، ذوب‌آهن(۲) و مس گل زد

۱۴

ذوب‌آهن‌

۲۵

۱۷

۱۵۶۰

۹

هم به استقلال گل ۳ امتیازی زد هم به پرسپولیس

۱۵

ذوب‌آهن

۱۹

۱۱

۹۵۳

۶

۲ گل دیگر به پرسپولیس زد

مجموع

۷۴

۴۹

۴۴۸۴

۲۰

منبع : مشرق

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*