خانه / آخرین اخبار / صید ماهی عجیب در دریاچه کیو خرم آباد +عکس

صید ماهی عجیب در دریاچه کیو خرم آباد +عکس

دبیر هیات‌قایق‌رانی لرستان و مسوول سایت قایقرانی دریاچه کیو، صید ماهی عجیب در این دریاچه، در روزهای اخیر را تکذیب کرد.

هومن صارمیان” در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار یافته با اعلام این خبر گفت: متاسفانه طی روز جاری تصاویری از یک عدد ماهی عجیب در فضای مجازی منتشر شده که گقته می‌شود در روزهای اخیر در دریاچه کیو صید شده است.

وی با اعلام این که شخصا” این ماهی عجیب را از دریاچه صید کرده، افزود: این تصاویر مربوط به سال ۹۳ است و در تصاویر کاملا” مشخص است که نرده‌های جدید کیو در حال نصب است و حتی سنگفرش‌ها تازه و نو هستند.

صارمیان با اشاره به این که در هنگام صید ماهی متوجه شدم که از قبل مرده و متعفن شده بود، ادامه داد: همان روزی که ماهی را در آب پیدا کرد، با کارشناسان شیلات تماس گرفتم و کارشناسان بعد از بررسی جسد ماهی، اعلام کردند که امکان زندگی برای این گونه از ماهیان در آب شیرین وجود ندارد.

ماهی عجیب شایعات و شنیده ها دریاچه کیو حوادث خرم آباد اخبار خرم آباد

مسوول سایت قایقرانی دریاچه کیو افزود: احتمالا” اشخاصی از شهرهای جنوبی این ماهی را به خرم آباد آورده و در دریاچه کیو رها کرده؛ در نتیجه ماهی در آب شیرین دریاچه تلف شده و شاید هم ماهی مرده را به دریاچه انداخته‌اند.

وی افزود: متاسفانه این روزها با گسترش فضای مجازی شاهد این گونه بداخلاقی ها هستیم و منتشر کنندگان چنین تصاویری قصد ناامن جلوه دادن دریاچه کیو را دارند و شاید هم کج اندیشان در صدد هستند که امنیت گردشگری در خرم آباد را زیر سوال ببرند.

دبیر هیات‌قایق‌رانی لرستان و مسوول سایت قایقرانی دریاچه کیو در پایان از همه هموطنان درخواست کرد که قبل از انتشار هر تصویری، از صحت و سقم آن اطمینان حاصل کنند و به عواقب سوء اخبار منفی توجه کنند.

ماهی عجیب شایعات و شنیده ها دریاچه کیو حوادث خرم آباد اخبار خرم آباد
ماهی عجیب شایعات و شنیده ها دریاچه کیو حوادث خرم آباد اخبار خرم آباد
دبیر هیات‌قایق‌رانی لرستان و مسوول سایت قایقرانی دریاچه کیو، صید ماهی عجیب در این دریاچه، در روزهای اخیر را تکذیب کرد. "هومن صارمیان" در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار یافته با اعلام این خبر گفت: متاسفانه طی روز جاری تصاویری از یک عدد ماهی عجیب در فضای مجازی منتشر شده که گقته می‌شود در روزهای اخیر در دریاچه کیو صید شده است. وی با اعلام این که شخصا" این ماهی عجیب را از دریاچه صید کرده، افزود: این تصاویر مربوط به سال ۹۳ است و در تصاویر کاملا" مشخص است که نرده‌های جدید کیو در حال نصب است و حتی سنگفرش‌ها…

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 2.1 ( 1 رای)

یک نظر ثبت شده

  1. این ماهی سر سوسماری از خانواده اردک ماهی هاست. این گونه ماهی آب های شیرین است و گوشت خوار بوده و بسرعت از گونه های بومی تغذیه میکند و بزرگ میشود.احتمالا شخصی این ماهی را در این منطقه رها کرده است

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*