خانه / سیاسی / باز هم دعوا و چاقو کشی آقازاده دولتی در تهران

باز هم دعوا و چاقو کشی آقازاده دولتی در تهران

در روزهای پایانی هفته گذشته، “ت” آقازاده و رئیس یکی از سازمان های مهم کشور در منطقه ای حوالی خیابان اشرفی اصفهانی تهران، اقدام به درگیری نموده است.

به گفته شاهدان، آقازاده مذکور همزمان با تهدید طرف دعوای خود با اسلحه، اقدام به استفاده از افشانه اشک آور و پس از آن ایراد ضربات چاقو و مجروح نمودن وی نموده و در هنگام فرار از معرکه، با اتومبیل همسایگان نیز تصادف نموده و موجب خسارت آنهاشد.

خبرهای واصله حاکیست با هماهنگی های بعمل آمده قصد بر این است نسبت به این اقدام خلاف قانون و امنیت سرپوش گذاشته شود و شاکیان از روند شکایت منصرف شوند.

این آقازاده در پرونده خود دارای سوابق قبلی اسلحه کشی و تهدید با اسلحه نیز می باشد که با دخالت پدرش آن پرونده مورد اغماض قرار گرفته است!

در ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ هم چنین خبری منتشر شد

آقا زاده یکی از مقامات ارشد دولت که ید طولایی در کتک کاری دارد، سه شنبه گذشته با حضور در محل کار پدر، ضرب شصتی از خود به جای گذاشته است.

این آقا زاده که پیش تر نیز در زادگاه پدرش سابقه زورنمایی و کتک کاری دارد، این بار به دلیل رد صلاحیت افراد پیش نهادی اش به پدر توسط رئیس حراست مجموعه پدرش، از خجالت رییس حراست درآمده و یادگاری هایی از خود به جای گذاشته است.

گرچه حال عمومی رییس حراست مساعد است اما قرار شده که وی این حادثه را پیگیری نکند.

و در آبان ۱۳۸۴

بر اساس گزارش های دریافتی از رشت، فرزند نماینده سابق مردم … در مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه ۲۴ مهر، پس از آنکه با مخالفت نگهبان دانشکده علوم پایه دانشگاه گیلان برای ورود ماشین خود به داخل دانشکده روبرو شد، با فحاشی، نگهبان را تهدید به مرگ کرد.

این گزارش حاکی است این آقازاده ابتدا با عصبانیت محل را ترک کرد اما کمتر از یک ساعت بعد در حالی که مسلح به کلت کمری و بیسیم بود و جلیقه مخصوص نیروی انتظامی را نیز بر تن داشت مجددا به دانشگاه برگشته و ضمن شکستن شیشه های اتاقک نگهبانی دانشکده علوم پایه، اقدام به ضرب و شتم یکی از نگهبانان کرد و با اسلحه به تهدید دیگر نگهبانان پرداخت.

در هنگام ورود این آقا زاده به دانشکده، دختری نیز در خودرو شخصی وی حضور داشت اما به محض شروع درگیری، محل را ترک کرد و هویت وی مشخص نشد.

رییس اداره خدمات عمومی دانشگاه گیلان در این ارتباط گفت: نگهبانان دانشگده به دلیل اینکه اتومبیل فرد مهاجم دارای برچسب ورود به دانشگاه نبود ار ورود وی جلوگیری کردند که فرد مهاجم در مراجعت مجدد خود قصد حمله به مدیر خدمات دانشکده را داشت.

گل بندی افزود: در پی ممانعت نگهبانان از ورود وی، بین او و مدیر خدمات عمومی دانشکده برخورد لفظی صورت گرفت و فرد خاطی با تهدید و ارعاب اقدام به ترک محل کرد.

وی تصریح کرد، کمتر از یک ساعت بعد، وی با مراجعه مجدد به دانشکده قصد حمله به مدیر خدمات عمومی دانشکده را داشت و با ضرب و شتم یکی از نگهبانان اقدام به استفاده از اسلحه کمری کرد و شیشه های اتاقک نگهبانی را نیز خرد کرد.

نگهبان مضروب نیز در این باره گفت: فرد مهاجم ابتدا با پرخاش و بی ادبی با ما برخورد کرد و چون می دانستیم که فرزند یکی از مقامات کشوری است، بیش از حد معمول با او مدارا کردیم.

خرم افزود: کوچکترین بدرفتاری با فرد مهاجم صورت نگرفت و تنها به دستور رییس دانشکده که در آن روز ورود تمامی خودروهای دانشجویان را ممنوع اعلام کرده بود، از ورود وی جلوگیری کردیم.

وی خاطر نشان کرد: فرد مهاجم دانشجوی دانشگاه گیلان نبوده و اتومبیل وی هم بر چسب ورود نداشت.

خرم ادامه داد: فرد مهاجم به شدت مرا مضروب کرده است و این مساله به تایید پزشکی قانونی نیز رسیده است.

به گفته طیفوری مسوول حراست دانشگاه گیلان، پرونده ای در همین خصوص در کلانتری شماره ۱۱ رشت تشکیل شده و حکم جلب این آقازاده صادر شده است. بر اساس آخرین گزارش ها ظاهراً آقازاده گستاخ متواری است.

منبع : تابناک و مغرب نیوز

۶ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. امثال سردار رادان کم هستند، جوانمردانی که با غیرت خودشان امنیت در کشور ایجاد کنند ، …. قانون باید برای همه و به یک شکل اجرا شود. …

  2. واقعاً برای این … متاسفم من تو مراسم معرکه گیری اقازاده توحید پسر دکتر … بودم از جناب دکتر … خواستار حل مشکل خود بعد جامعه باشند که بخاطر همسره دومه پسرش خانوادشون رو داشت به کشتن میداد و با تهدید رضایت طرفین را گرفتن این اقا زاده مشکل روانی دارن گویا با ماشین برادر خانم خود را زیر گرفت بهتره بگید ایت الله کاشانی نه اشرفی اصفهانی همسایه ها کلی فیلم و شهادت دادند ….. از خبرگزاریتون خواهش میکنم خبرو با جزئیات بیشتر توضیح بدهند .

  3. خاک تو سره هر کی به اینا اسلحه و مجوز میده ماله مردم خورا باید به شهرستانشون تبعید بشن ابرویه هر چی رشتی رو بردن یکی نیست بگه اخه اقای نو… با این پرونده شاهانه پسرت و اختلاسی که کرده چطوری و با چه رویی دوباره دفاع میکنی کاش همین بلاها سره خودشون بیاد دستشون به جایی بند نباشه تا حالشون رو پرسید……….!!!!!!!!!!!

    • هر کارى بخوان تو این مملکت میکنند شما جوش نخور مجوزم ندن … و حق نا حقشون ادامه داره امیدوارم این … بر کنار بشه تا حالشون جا بیاد تا کی میخوان نقاب مردمی بزنند ؟! فعلاً دارن پولارو جمع میکنند بجاش خرج میکنند …..

  4. بهتره کلیدو بدن دست پدره این آقازاده تا زندانیش کنه تو خونه که نخواد از کمپ فرار کنه بلا سر مردم ایران بیاره از اعتیاد و مواد کشی والا،!… بعد پدر کارارو لاپوشونی کنه این که نشد مملکت ببین دسته کیا افتاده

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*