خانه / آخرین اخبار / تصاویر درگیری سپاه با تروریست ها در ازگله کرمانشاه

تصاویر درگیری سپاه با تروریست ها در ازگله کرمانشاه

سردار سرتپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عصر سه‌شنبه با اعلام درگیری رزمندگان قرارگاه نجف در منطقه مرزی استان کرمانشاه، گفت: هوشیاری رزمندگان نیروی زمینی سپاه و نیروهای بومی منطقه یک تیم از اشرار وابسته به ضدانقلاب و گروهک‌های تروریستی تحت حمایت آمریکا و رژیم صهیونیستی که امروز قصد رخنه به داخل خاک میهن اسلامی برای ایجاد ناامنی را داشتند توسط نیروهای اطلاعاتی و امنیتی قرارگاه نجف شناسایی شدند.

وی افزود: پس از گرفتار شدن اشرار و تروریست‌ها در تور رزمندگان اسلام طی یک درگیری شدید، این تیم به‌طور کامل منهدم شد و ۱۲ عضو آن به هلاکت رسیدند.

عکس تروریست عکس اشرار ضد انقلاب تروریست عربستانی اشرار مسلح اخبار کرمانشاه اخبار سپاه

سردار پاکپور با تحسین اقدام قاطع و به‌موقع رزمندگان سپاه اسلام و همکاری نیروهای بومی در این عملیات گفت: در این عملیات تعداد ۳ تن از رزمندگان اسلام مجروح شدند و مقادیر قابل توجهی سلاح و مهمات از تروریست‌ها و اشرار مسلح به‌دست آمد.

در همین حال منابع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گزارش کردند که این درگیری در حوالی ظهر امروز و در منطقه مرزی ازگله روی داد و طی آن عناصر تروریستی که قصد ورود به خاک میهن اسلامی‌مان را داشتند با هوشیاری و اشراف نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی روبه‌رو گردیده از ورود به خاک میهن اسلامی باز ماندند.

عکس تروریست عکس اشرار ضد انقلاب تروریست عربستانی اشرار مسلح اخبار کرمانشاه اخبار سپاه

تعداد تروریستها که شامل ۱۲ نفر از اعضای یکی از گروه های تروریستی الحادی و شرور منطقه بودند همگی به هلاکت رسیدند و مقادیر قابل توجهی سلاح و اسناد مرتبط با آنها ضبط گردید.

شایان ذکر است نیروهای نظامی و امنیتی به‌همراه عقاب‌های هوانیروز ارتش ایران اسلامی در این اقدام تحسین برانگیز، قاطع طی یک همکاری به‌هنگام موجب ناکامی تروریست‌های مذکور گردیدند.

عکس تروریست عکس اشرار ضد انقلاب تروریست عربستانی اشرار مسلح اخبار کرمانشاه اخبار سپاه

در ماه‌های گذشته نیز چندین مرتبه گروهک‌های تروریستی مختلف که همگی تحت حمایت نظام سلطه و برخی کشورهای ماجراجوی منطقه قرار دارند قصد تجاوز به خاک میهن اسلامی‌مان را داشتند که با هوشیاری به‌موقع و اشراف اطلاعاتی نیروهای نظامی و امنیتی و با دادن تلفات قابل توجهی ناکام ماندند.

عکس تروریست عکس اشرار ضد انقلاب تروریست عربستانی اشرار مسلح اخبار کرمانشاه اخبار سپاه

در این میان نقش مردم منطقه و کردهای غیور و مرزداران سرافراز ایران اسلامی در همکاری با سربازان سپاه اسلام ستودنی و قابل ستایش است.

یک نظر ثبت شده

  1. اگه نوشته بودن یه خاننده اینوری نشسته بود اونوری نشست هزار تا کامنت میزاشتن پاش ما سربازای بدبخت که اونجا پست میدیم رو به هیچ جاشون نیست .دمتون گرم ملته همیشه در صحنه:-/

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*