خانه / آخرین اخبار / هنجار شکنی کم سابقه همسر یک فوتبالیست ایرانی!

هنجار شکنی کم سابقه همسر یک فوتبالیست ایرانی!

همسر مدل این فوتبالیست در صفحه‌اش همچنان به انتشار تصاویری از خود ادامه می‌دهد؛ تصاویر و فیلم‌هایی که چند ماه پیش حتی پای یکی از مدل‌های زن را به دادگاه و دادستانی تهران باز کرد.
بعضی مواقع خلاف جریان آب شنا کردن خوب است و بعضی مواقع هم خوب نیست. خیلی‌ها خلاف جریان آب شنا می‌کنند تا متفاوت باشند و دیده شوند، بعضی‌ها هم اگر خلاف جریان آب شنا می‌کنند به هدفشان اعتقاد دارند و کاری به دیده شدن و دیده نشدن ندارند. بعضی‌ها هم شاید نه از روی اعتقاد به نوع کارشان، بلکه از روی عادت خلاف جریان آب شنا می‌کنند و سیستم‌شان این‌طوری است.
ماجرا اما مربوط به همسر یکی از فوتبالیست‌های مطرح کشورمان است؛ فوتبالیستی که تا همین یکی، دو سال پیش عضو تیم استقلال بود هر چند الان دیگر در جمع آبی‌ها نیست و در تیمی دیگر بازی می‌کند اما همه جا خود را یک استقلالی چند آتشه معرفی می‌کند.
همسر این فوتبالیست به نوعی هنجارشکن است و در صفحه اینستاگرامش که خصوصی هم نشده و عمومی است، عکس‌ها و فیلم‌هایی منتشر می‌کند که با هنجارهای کشورمان همخوانی ندارد.
همین عکس‌ها بود که فوتبالیست مورد اشاره را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشاند. عکس‌های دو نفره‌ای که جناب فوتبالیست مجبور شد از صفحه اینستاگرامش حذف کند.
با این حال همسر مدل این فوتبالیست در صفحه‌اش همچنان به انتشار تصاویری از خود ادامه می‌دهد؛ تصاویر و فیلم‌هایی که چند ماه پیش حتی پای یکی از مدل‌های زن را به دادگاه و دادستانی تهران باز کرد.
او چند روز پیش دابسمشی علیه پرسپولیسی‌ها منتشر کرد که البته پس از واکنش شدید پرسپولیسی‌ها مجبور به حذف آن دابسمش شد.
به نظر می‌رسد با این اوصاف و شرایط، فوتبالیست مورد نظر ما که سن و سالی هم ندارد باز دچار دردسر و حاشیه شود، جز اینکه همسر این فوتبالیست، دیگر خلاف جریان آب شنا نکند و کمی هم به فکر حاشیه‌های پیرامونی همسرش باشد.
نکته: اگر بازیگر زندگی خود نباشی بازیچه آن خواهی شد./ شهدای ایران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*