خانه / آخرین اخبار / بلایی که بازیگر معرف بر سر دختر کارآموز در پشت صحنه فیلمبرداری آورد +عکس

بلایی که بازیگر معرف بر سر دختر کارآموز در پشت صحنه فیلمبرداری آورد +عکس

دو بازیگر برنده جایزه اسکار و یک فیلمساز سرشناس تازه‌ترین چهره‌های سینمایی هستند که به آزار جنسی متهم شده اند.

داستین هافمن و کوین اسپیسی تازه‌ترین نمونه از چهره‌های سرشناس هالیوودی هستند که به بدرفتاری و آزارجنسی با سوءاستفاده از موقعیت برترشان متهم شده‌اند. این دو بازیگر برنده جایزه اسکار پس از متهم شدن به آزار جنسی، از قربانیان خود عذرخواهی کرده‌اند.

داستان هافمن ۸۰ ساله متهم شده است که در صحنه یکی از فیلم‌هایش در سال ۱۹۸۵  که آن موقع ۴۸ ساله بوده است یک دختر کارآموز را مورد آزار جنسی قرار داده است. آنا گراهام هانتر که اکنون ۴۸ سال دارد و به عنوان نویسنده شناخته می‌شود فردی است که هافمن را به آزار جنسی متهم کرد. او ادعا می‌کند زمانی که ۱۷ سال بیشتر نداشت با رفتار زننده هافمن روبه‌رو شده است.
هافمن پس از مطرح شدن این اتهام عذرخواهی کرد و گفت: «متاسفم اگر او را در موقعیتی ناراحت قرار دادم. من برای زنان احترام بسیار زیادی قائلم و از اینکه شاید کاری انجام داده باشم که این زن را در موقعیتی ناراحت قرار داده باشد، احساس بدی دارم. متاسفم.»

فساد در سینما فساد جنسی در آمریکا فساد جنسی بازیگران سند 2030 یونسکو رابطه جنسی بازیگران حقوق زن در غرب تجاوز جنسی در غرب تجاوز جنسی در خارج تجاوز جنسی در آمریکا پشت صحنه فیلم بیوگرافی داستین هافمن امنیت زندگی در آمریکا آزار جنسی زنان و دختران آزادی در آمریکا 2030 education agenda

در این میان شش زن نیز برت رتنر کارگردان سری فیلم‌های «ساعت شلوغی» (Rush Hour) را به آزار جنسی و بدرفتاری متهم کرده‌اند. البته رتنر برخلاف اسپیسی و هافمن حاضر به پذیرش این اتهامات نیست. وکیل او تمام این اتهامات را رد کرده است.

علنی شدن اتهامات علیه چهره‌های سرشناس هالیوود در هفته‌های اخیر و پس از رسوایی بزرگ هاروی واینستین تهیه‌کننده سرشناس به شدت افزایش پیدا کرده است.

فساد در سینما فساد جنسی در آمریکا فساد جنسی بازیگران سند 2030 یونسکو رابطه جنسی بازیگران حقوق زن در غرب تجاوز جنسی در غرب تجاوز جنسی در خارج تجاوز جنسی در آمریکا پشت صحنه فیلم بیوگرافی داستین هافمن امنیت زندگی در آمریکا آزار جنسی زنان و دختران آزادی در آمریکا 2030 education agenda

THE GRABUATE Dustin Hoffman accused of sexually harassing 17-year-old intern Anna Graham Hunter
Anna Graham Hunter says the Hollywood megastar grabbed her bum and made lewd remarks to her on the set of 1985 TV film Death of a Salesman

یک نظر ثبت شده

  1. وَإِمَّا ینزَغَنَّکَ مِنَ الشَّیطَانِ نَزْغٌ فَاسْتَعِذْ بِاللَّـهِ ۚ إِنَّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ ﴿٢٠٠﴾ إِنَّ الَّذِینَ اتَّقَوْا إِذَا مَسَّهُمْ طَائِفٌ مِّنَ الشَّیطَانِ تَذَکَّرُ‌وا فَإِذَا هُم مُّبْصِرُ‌ونَ ﴿٢٠١﴾ «اعراف» و اگر از شیطان وسوسه‌اى به تو رسد، به خدا پناه بَر، زیرا که او شنواى داناست. (۲۰۰) در حقیقت، کسانى که [از خدا] پروا دارند، چون وسوسه‌اى از جانب شیطان بدیشان رسد [خدا را] به یاد آورند و بناگاه بینا شوند. (۲۰۱)

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*