خانه / آخرین اخبار / خلبان زن هواپیمای ترکیه ای هنگام برخورد با کوه پودر شده است؟! +عکس

خلبان زن هواپیمای ترکیه ای هنگام برخورد با کوه پودر شده است؟! +عکس

جستجوها برای یافتن نشانی از خلبان هواپیمای دختر ثروتمند ترکیه ای بی نتیجه ماند.

سید احمد مرتضوی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار حوادث رکنا بیان کرد: صبح دیروز سه تیم برای جستجو به محل سقوط هواپیما اعزام شدند.
وی افزود: جستجوها تاکنون بی نتیجه مانده و دو تیم به پایین بازگشتند یک تیم چهار نفره نیز در محل حادثه شب مانی کردند.
مرتضوی بیان کرد: با توجه به برخورد دماغه هواپیما با کوه و آسیب شدیدی که به این قسمت وارد شده احتمال پودر شدن خلبان وجود دارد.

هواپیمای شخصی مینا باشاران کیست عکس سقوط هواپیما سقوط هوپیما زن ترکیه خلبان زن اسامی جانباختگان سقوط هواپیما اخبار شهرکرد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: تلاش برای یافتن یازدهمین سرنشین هواپیمای سقوط شده ترکیه‌ای در چهارمحال و بختیاری، همچنان ادامه دارد.

سید احمد مرتضوی فرد مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: در حال حاضر دو اکیپ به تعداد ۱۰ نفر از جمعیت هلال احمر استان و یک تیم ۶ نفره از کشور ترکیه در حال جستجو در ارتفاعات محل سقوط هواپیما هستند.

گفتنی است، یک فروند هواپیمای شخصی از نوع جت بمباردیه، متعلق به کشور ترکیه، عصر یکشنبه گذشته ۲۰ اسفند ۹۶ در مسیر پرواز شارجه به استانبول و در برگشت از یک سفر تفریحی، حین عبور از آسمان ایران و به دلایل نامعلوم، در ارتفاعات دورک اناری شهرستان کیار در منطقه هلن استان چهارمحال و بختیاری سقوط کرد که همه سرنشینان آن جان باختند.

طبق اعلام منابع ترکیه، این هواپیما ۱۱ سرنشین داشته است که پس از انجام آزمایشات DNA، هویت ۱۰ نفر از جان‌باختگان هواپیما مشخص و روز گذشته چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۶، به نماینده سفارت این کشور در شهرکرد تحویل داده و به ترکیه منتقل شد.

طبق آزمایشات صورت گرفته نفر یازدهم، خلبان این پرواز است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*