خانه / آخرین اخبار / محدودیت های ترافیکی جاده های کشور تا ۱۷ فروردین ۹۷

محدودیت های ترافیکی جاده های کشور تا ۱۷ فروردین ۹۷

مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به کاهش ۱۰.۸ درصدی تردد وسایل نقلیه در جاه‌های کشور ظی ۲۴ ساعت اخیر، محدودیت‌های ترافیکی ایام نوروز تا ۱۷ فروردین را به شرح زیر اعلام کرد.

 ‌محدودیت های کلی

۱- عبور و مرور انواع موتور سیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در همه آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها ، محورهای کرج – چالوس ، هراز ، فیروزکوه و سایر محورهایی که ضرورت ایجاب نماید ممنوع است.

۲- در تمامی محورهای برون شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راههایی اعمال می گردد که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

۳- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت روز ۱۳ فروردین ماه ۹۶ در محورهای برون شهری کشور ممنوع است..

۴- تردد کامیون های حامل کود شیمیایی در ایام تعطیلات  به جز روزهای چهارم، پنجم، ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۷ با رعایت مقررات و ضوابط در جاده های سراسر کشور به جز محورهای هراز و کندوان بلامانع است.

محدودیت های محوری

۱- محور کرج – چالوس؛ تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت همچنان در محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است.

۱-۲تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ساعت ۶ صبح روز بعد ۹۷/۰۱/۰۸ از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه مستقر در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸:۰۰ همان روز الی ساعت ۰۶:۰۰ صبح روز بعد از میدان امیرکبیرکرج به سمت مرزن آباد بصورت یکطرفه است.

۱-۳) تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج – چالوس از ساعت ۱۲:۰۰ روز شنبه ۴ فروردین ماه و نیز روزهای یکشنبه و دوشنبه تاریخ های۱۲ ، ۱۳ و ۱۷ فروردین تا ساعت ۳ بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ همان روز تا ساعت ۳روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یکطرفه خواهد بود.

۲- محور هراز؛ تردد انواع تریلر در محور هراز همچنان ممنوع  است.

تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲ تا ساعت ۲۴ روزهای پنجشنبه تاریخ های ۹ و ۹۷/۰۱/۱۶ و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای شنبه و جمعه تاریخ های ۴ ، ۱۰ و۹۷/۰۱/۱۷از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت ۱۳ روزهای جمعه ، شنبه ، یکشنبه  و دوشنبه تاریخ های ۳ ، ۴ ، ۱۲ ، ۱۳ و۹۷/۰۱/۱۷ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از رودهن به آب اسک  ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲ بامداد روز بعد در تاریخ های مورد اشاره از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)‌ بصورت یکطرفه خواهد بود.

۳-محور فیروزکوه؛ تردد انواع تریلرها از ساعت ۱۲ تا ۲۴ مورخ ۹ و ۱۶ فروردین ۹۷ از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع  است.

تردد همه تریلرها از ساعت ۶ تا ۲۴ تاریخ۹۶/۱۲/۲۹ تا ۹۷/۰۱/۰۴و همچنین روزهای جمعه تاریخ های ۱۰ و۹۷/۰۱/۱۷از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

۴- آزاد راه کرج – قزوین؛    تردد انواع تریلر و کامیون در مسیر شرق به غرب از ساعت ۷ تا ۲۴ روزهای ۹ و ۱۰ فروردین ۹۷ و در مسیر غرب به شرق نیز از ساعت ۷ تا ۲۴ تاریخ های ۴ ، ۱۰ ، ۱۲ و ۱۷ فروردین ممنوع است.

محور قدیم قزوین – رشت و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون در ساعات و تاریخ های ذیل در این محور ممنوع است؛

از ساعت ۸ تا ۲۴ تاریخ های ۴ ، ۹ ، ۱۰ ، ۱۲ ، ۱۴ و۹۷/۰۱/۱۷

محور قدیم ساوه –  همدان و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون در ساعات و تاریخ های ذیل در این محور ممنوع است؛

از ساعت ۱۲:۰۰ ظهر تاریخ۹۶/۱۲/۲۸ الی ساعت ۲۴:۰۰ تاریخ۹۷/۰۱/۰۱

از ساعت ۰۷:۰۰ تاریخ۹۷/۰۱/۱۲الی ساعت ۰۷:۰۰ تاریخ۹۷/۰۱/۱۴

از ساعت ۰۷:۰۰ تاریخ۹۷/۰۱/۱۷الی ساعت ۰۷:۰۰ تاریخ۹۷/۰۱/۱۸

 محورهای اردبیل – آستارا، اردبیل – سرچم و بالعکس

تردد انواع تریلر و کامیون در ساعات و تاریخ های ذیل در این محورها ممنوع است؛

از ساعت ۰۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ تاریخ های ۴ ، ۹ ، ۱۰ و۹۷/۰۱/۱۲

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*