خانه / اخبار روز / رابطه نامشروع دختر زیبای ایرانی با بازیگر مرد ایرانی +عکس

رابطه نامشروع دختر زیبای ایرانی با بازیگر مرد ایرانی +عکس

نهال سلطانی با کدام بازیگر رابطه داشته است؟

نهال سلطانی در تاریخ ۱۰ مرداد ماه سال ۱۳۶۸ بدنیا آمد. نهال سلطانی متولد تهران است. نهال سلطانی در یک خانواده ۵ نفره بدنیا آمده است دو خواهر بزرگتر از خود بنام نادیا و نازلین دارد.نهال سلطانی فعالیت خود را با عکاسی و تحصیل این رشته در هنرستان شروع کرد.

نهال سلطانی مدل و خواننده جذاب و معروف ایرانی است . نهال سلطانی در زمینه های متعدد هنری فعالیت می کند که مدلینگ و مدل از مهمترین فعاایت های نهال می باشد .

نهال سلطانی مدل ایرانی داری چشمان آبی رنگ با ۱۶۹ ساانتی متر قد است و به رشته شنا و ایروبیک علاقه ی بسیاری دارد .

نهال سلطانی در ویدیوهای خواننده هایی مانند ساسی مانکن و برخی از خوانندگان رپ خوان دیگر نیز حضور فعال داشته است .

در یکسالی که کانادا تنها زندگی می کردم تونستم آشپزی را از ویدیو های یوتیوب یاد بگیریم، الان اگر تعریف از خود نباشه در پختن غذاهایی مثل قرمه سبزی و ته چین بسیار مهارت دارم

می گوید عاشق شهرت هستم و مثل خیلیا دوست ندارم بگم نه اینجوری نیست، دوست دارم وقتی راه می رم انقد عکس بگیرند ازم که در زندگی شخصی به مشکل بخورم !

عشق نامشروع نهال سلطانی

نهال سلطانی مدل ، آرایشگر و خواننده ایرانی که در خارج از کشور زندگی می کند ، در برنامه چند شنبه با سینا که مجری این برنامه سینا ولی الله می باشد . مدعی شد که با بازیگر معروف و مشهور ایرانی رابطه عاشقانه داشته است و این بازیگر مرد ایرانی را بسیار دوست داشت که در ادامه همین پست می توانید تصویر نهال سلطانی با بازیگر معروف ایرانی را مشاهده کنید .

همسر نهال سلطانی عکس دختر زیبا زیباترین مدل ایرانی رسوایی بازیگران ایرانی رسوایی افراد معروف رابطه نامشروع بازیگران دوست دختر بازیگران دختر مدل ایرانی دختر زیبا ایرانی چشم آبی ایرانی بیوگرافی نهال سلطانی بازیگران زن تبلیغات تلویزیون اینستاگرام نهال سلطانی افشاگری nahal soltani

عکس پدر و و مادر نهال سلطانی

منبع : رصد اقتصادی

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*